Jump to content

את הזעקה הזאת הגיע הזמן שישמעו - הפייסבוק והמייל של מכבי עכשיו

Recommended Posts

לא אתה כתבת?

אז כתבו יפה חח

אני כתבתי את זה על הוול של הפייסבוק של מכבי שבוע שעבר,שולח את זה גם למייל שלהם..

גאה בכם שאתם לא נותנים לזה לעבור על סדר היום

תפרסמו בכל מקום שאתם מכירים עם כל אוהד מכבי שאתם מכירים, הגיע הזמן שהקהל הרחב יפסיק להיות אדיש

הנהלת מכבי היקרה לי מאוד,

במשך 10 שנים אנחנו מזיינים ת'מוח על זה שהמנויים יקרים לנו ובכל זאת עושים מנוי בסופו של יום.

אנחנו קוראים חוזרים ואומרים, אם לא תהיינה הורדת מחירים של המנויים סביר להניח שנקנה בכל מקרה(!!!)

אנחנו לא רוצים להגיע למצב של מרד צרכנים כי יתברר בסוף שזה רק 4 אנשים שבאמת אכפת להם וממש מזיז להם העניין.

אנחנו מבקשים ממכם, הלכנו אחריכם באש ובמים, חיכינו לדרבי 4 שנים, זו שנת העשור בלי אליפות אז אנחנו קוראים לכם בבקשה תורידו מחירים שיהיה לנו סיבה לעשות מנוי כי אם המנוי יהיה יקר אני יקנה בסוף וסתם חבל לי על הכסף.

תודה רבה הקהל "הנאמן" ביותר בישראל שבא "במספרים גדולים".

זה לא מגניב להיות אנטי ולהוציא את הרוח מהמפרשים. נכון שנסיון העבר לא מלמד אותנו טובות על המסירות של הקהל, אבל אם יש תהליך כרגע לא צריך לתקוע מקלות בגלגלים.

פנייה לארגון השחקן ה-12..

אני מאוד מקווה שמכבי יבואו לקראתנו אבל צריך לתת איזשהוא דד ליין, הודעת מפורשת ונוקבת כאן בפורום שתיפתח על ידכם

על חרם מנויים כולל עד שלא נראה איזושהיא הקרבה מצד ההנהלה של מכבי כלפינו.

ברגע שתפגע להם בכיס הם יהיו חייבים לעשות שינוי. ולכם כארגון יש השפעה אדירה על שאר האוהדים של מכבי ואתם יודעים זאת.

(רק דוגמה אחת)

מה השטויות האלה?

מישהו שם עשה חשבון. יצאו לו מספרים. המספרים הראו שכדאי לו למכור במחיר מסויים כדי לעמוד ביעדי ההכנסות והתקציב.

הוא גם כנראה כבר יודע מה אנשים פה חושבים. זה לא משנה. יש לו יעדים והתחייבויות לעמוד בהן.

אנשים פה מוכנים לעשות "הכל", כולל הודעות מפוצצות בפורום, רק לא לעשות מחאה צרכנית. משום מה. אז בשביל מה הרעש?

אחד הנתונים במשוואה לקביעת מחיר המנויים הוא שבמשחקים נגד הפועל, בית"ר וחיפה בלומפילד מלא ועדיף בכרטיסים מאשר מנויים.

נתון נוסף הוא שיש גרעין לא קטן של אוהדים שאמנם יקטרו בדף הפייסבוק ובאימייל אבל יקנו מנוי בכל מקרה, 200 שקל יותר או פחות. (תמיד אפשר לקזז עם 2 נסיעות פחות למשחק חוץ).

כל עוד תמשיכו לקנות בכל מחיר שום דבר לא באמת ישתנה. ככה זה בכל מקום ובכל דבר.

הם באמת מנצלים ת'התמכרות שלנו לקבוצה,אבל בואו נראה להם שאכפת לנו ואנחנו לא אדישים,מאתמול אני ועוד הרבה אחרים מפציצים ת'פייסבוק ות'אימייל שלהם וחשוב להמשיך,מעבר לזה ראית שכתבו בהודעה בפותחת שייתכנו עוד פעולות בהמשך...

פנייה לארגון השחקן ה-12..

אני מאוד מקווה שמכבי יבואו לקראתנו אבל צריך לתת איזשהוא דד ליין, הודעת מפורשת ונוקבת כאן בפורום שתיפתח על ידכם

על חרם מנויים כולל עד שלא נראה איזושהיא הקרבה מצד ההנהלה של מכבי כלפינו.

ברגע שתפגע להם בכיס הם יהיו חייבים לעשות שינוי. ולכם כארגון יש השפעה אדירה על שאר האוהדים של מכבי ואתם יודעים זאת.

לגמרי. ולהציב גם רף של הורדת מחירים, שלא ידפקו איזה הורדה של 3% ויגידו שבאו לקראתנו.

בעשר השנים האחרונות (ליתר דיוק 15 שנה עם עונה אחת באמצע) הקהל של הקבוצה הזו אוכל רק מרורים.

למרות זאת,הוא נשאר הקהל הנאמן ביותר בליגה שמגיע במספרים גבוהים מאוד לכל מגרש בארץ.

אני מדבר בשמי ובשם אלפים נוספים שילכו עם המועדון הזה באש ובמים,בבלומפילד,בטדי,בבאר שבע,בעכו ואפילו בחו?ל- לא נוכל לסבול מחירי מנויים גבוהים גם השנה.

הקהל הרחב,על אף הכשלונות האחרונים,מוקיר את פועלו של מיץ? גולדהאר,מעריך אותו ומודה לו עד אין סוף,אך לא יוכל לסבול התעלמות,היעדר אוזן קשבת והיגיון בריא.

אין שום סיבה שהקהל של מכבי תל אביב ישלם הרבה יותר מהקהל של מכבי חיפה,הפועל תל אביב,או בית?ר ירושלים.

לא נסבול שידרכו עלינו. לא נשברנו בעונת הגלאקטיקוס,לא נשברנו מהדחות מביכות בגביע נגד קבוצות קיקיוניות,לא נשברנו אחרי סנטה קולומה,לא נשברנו אחרי 4 שנים ללא ניצחון בדרבי,לא נשברנו אחרי 10 שנים ללא אליפות,אך זלזול ההנהלה בקהל אוהדיה הנאמן כן ישבור אותנו.

מחירי מנויים כאלו גבוהים יגרמו לבריחת הקהל מהמגרשים,תחשבו על כך בהיגיון...

תעזרו לנו לצבוע את בלומפילד בצהוב כחול = תורידו מחירים!!!

"בריחת הקהל" - אני מניח שאתה לא מתכוון לעצמך ולחבריך שיקנו בכל מחיר. אתה מתכוון לקהל הרחב שלא רק חושב שיש גבול אלא גם עושה את מה שהוא חושב.

שים אותי כחלק מהציבור הזה, שיש לו סדר עדיפויות ולא מכור לשום דבר ובוא תראה את הדברים מהצד שלי:

מבחינתי המועדון יכול נקוב בחירים הגבוהים אך ורק בגלל אותה קבוצה בקהל שתקנה בכל מקרה. אלמלא הקבוצה הזו (שאתה כנראה נמנה עליה) מחירי המנויים היו נמוכים בודאות.

תמיד הכי קל להאשים מישהו אחר (את המועדון במקרה הזה) אבל לא להסתכל על עצמך ולקחת אחריות. אתה רוצה יותר קהל ומחירים נמוכים? אל תעשו מנוי במחיר שנראה לכם בלתי סביר.

די למחאות השקטות, הגיע הזמן לצאת לרחובות.

לשרוף את קריית שלום ולרסס - "אם לא תורידו מחירים יהיה פה טרור"

חוץ מזה שלחתי כבר שני מיילים.

פרסמו בכלל תמחירים?

אם היו מפרסמים כבר את המחירים זה היה מאוחר מדי

צריך להקדים תרופה למכה.

ללא ספק שכולם פה תומכים בהורדת מחירים, אבל אתם לא יכולים לטעון שבגלל מצב הקבוצה בגלל חוסר ההצלחה של הקבוצה זאת סיבה להוריד את מחירי המנוי..

הרי מיטש מנסה בכל כוחו לגרום לעסק הזה להצליח ומשקיע פה מיליונים (שחלקם פשוט נזרקו לפח) ואי אפשר לבוא ולהגיד שבגלל החוסר הצלחה אין לנו סיבה לעשות מנוי..

אנחנו עושים מנוי כי זאת האהבה שלנו, כי תכלס אנחנו לא יכולים בלי זה, אף אחד לא מחייב אותנו לעשות מנוי, מישהו פה אמר פעם שמבחינתו הוא רואה את קניית המנוי כתרומה לקבוצה אותה הוא אוהב, בקיצור עניין המחיר של המנוי הוא עניין שצריך להיות נושא כלכלי נטו ולא תירוץ לאלף ואחת סיבות אחרות לדרוש משהו בחזרה מהקבוצה.

ללא ספק שכולם פה תומכים בהורדת מחירים, אבל אתם לא יכולים לטעון שבגלל מצב הקבוצה בגלל חוסר ההצלחה של הקבוצה זאת סיבה להוריד את מחירי המנוי..

הרי מיטש מנסה בכל כוחו לגרום לעסק הזה להצליח ומשקיע פה מיליונים (שחלקם פשוט נזרקו לפח) ואי אפשר לבוא ולהגיד שבגלל החוסר הצלחה אין לנו סיבה לעשות מנוי..

אנחנו עושים מנוי כי זאת האהבה שלנו, כי תכלס אנחנו לא יכולים בלי זה, אף אחד לא מחייב אותנו לעשות מנוי, מישהו פה אמר פעם שמבחינתו הוא רואה את קניית המנוי כתרומה לקבוצה אותה הוא אוהב, בקיצור עניין המחיר של המנוי הוא עניין שצריך להיות נושא כלכלי נטו ולא תירוץ לאלף ואחת סיבות אחרות לדרוש משהו בחזרה מהקבוצה.

הרי מהסיבה הזו קיבלנו החזר השנה, אז זו סיבה להורדת המחירים.

אם הם רוצים להסתכל על הקבוצה כמוצר ועלינו כלקוחות (אני אישית לא אוהב את הרעיון אבל ככה הם רואים אותנו) הם צריכים להוריד מחיר.

אתה לא תקנה מאזדה במחיר של מרצדס רק כי השקיעו ממש בפיתוח שלה והיו"ר אוהב את החברה.

אם הם רוצים להסתכל על הקבוצה כמוצר ועלינו כלקוחות (אני אישית לא אוהב את הרעיון אבל ככה הם רואים אותנו) הם צריכים להוריד מחיר.

אתה לא תקנה מאזדה במחיר של מרצדס רק כי השקיעו ממש בפיתוח שלה והיו"ר אוהב את החברה.

צודק בעניין המאזדה אבל פה לא מדובר ביחסי לקוח מול נותן שירות/מוצר.

מה שאנחנו עושים בא מאהבה נטו, אנשים משקיעים מזמנם וכספם החופשי בשביל הקבוצה (תפאורות למשל) הרי לא תתרום פחות כי התפאורה בדרבי האחרון לא הייתה מוצלחת במיוחד. (לא באמת זאת רק דוגמה)

שלחתי גם למייל וגם לפייסבוק מרגש כמה אנשים עושים את זה..

זאת תהיה חוצפה עכשיו אם לא יורידו את המחירים ואם הם לא נצתרך להיות אמיצים ולהצביע ברגליים!

תמשיכו לשלוח

אבל אתה קונה מאזדה במחיר של מרצדס. זה בדיוק הענין.

ובדיוק כמו שמאזדה היו מוכרים במחיר של מרצדס אם היו מספיק קונים במחיר הזה, ככה גם מכבי. הם לא "צריכים" להוריד מחיר.

יש ת'אתר הזה..עצומה...

http://www.atzuma.co.il/

מי שיש לו כאן חשבון כבר, שיפתח איזה עצומה על הנושא הזה וכולם יחתמו, וככה נראה שזה לא רק איזה 7 אוהדים כמו שההנהלה אמרה...

מה שאני אומר זה דבר פשוט אפשר לבוא בטענה אחת ויחידה שאומרת הורדת מחירים = בלומפילד מלא.

אני לא מכיר את החשבון אבל לא בטוח שבלומפילד מלא במנויים (בתכולתו הנוכחית) כדאי כלכלית. צריך לדעת כמה מכניסים רוכשי הכרטיסים (במחיר מלא) במשחקים מושכי קהל (דרבי וכו'). במשחקים כאלה ההכנסה גדלה ככל שיש פחות מנויים.

לא.

אנחנו עושים מנוי כי זו הדרך לתמול בקבוצה.

אני יכול בלי זה בקלות (מודה) כי לכל דבר בחיים יש מידה.

ועדיין, זה שמיטש נכשל זה כי הוא נכשל.

כי הוא עשה טעויות, אז מה הוא רוצה שאני אשלם אותן? בשביל זה הוא משלם שכר לימוד, בגלל זה אף אחד לא נולד מנכ"ל.

הוא יוריד את המחירים או ש(אני מאוד מקווה) יישאר עם מעט אוהדים.

אני מרגיש שאני עכשיו שבע שנים אחורה.

נחתם.. פרסם בפייסבוק של מכבי ושל השחקן

אינלי כבר פייס...

ישמצב אתה מפרסם?

אגב, לקחתי את מה שמכביסט ראשון כתב לשם..