Jump to content

את הזעקה הזאת הגיע הזמן שישמעו - הפייסבוק והמייל של מכבי עכשיו

Recommended Posts

"הנוער קונה אייפונים, שתייה חריפה, מותגי הלבשה יקרים-אז מנויי זה לא ביג דיל וההורים יכולים לעזור בעניין הזה"

:g:

במילה אחת:אטימות

שלחתי להם מייל יאללה כולם להציף!!!

כל הכבוד שהמהלך נעשה לפני פירסום המחירים כי לאחר מכן זה היה אבוד

אגב, כמה משחקי בית יש בעונה הבאה? כי אם יש פחות והמחיר ישאר כמו שהוא -אז המחיר בעצם עלה

למיטב ידיעתי בעונה הבאה משחקות 14 קבוצות, 26 מחזורים ב2 סיבובים, ופליאוף של 6 מחזורים ז"א 32 מחזורים.

(ואם המחיר ירד אך ורק בהתאם, זו עדיין לא ירידה במחיר)

כבר השתמשו בתירוץ הזה, שיש יותר משחקים אז לוקחים יותר כסף, עכשיו כשזה להפך, נראה אם הם לא סתם זייני מוח

לא שאני בעד מחירי המנויים היקרים.

אבל...מכבי משלמת הכי הרבה כסף בליגה על האיצטדיון(חוץ מהפועל ובני יהודה כמובן) משעמותית.

הדרישות של המשטרה ממכבי על כמות מאבטחים הוא הגבוהה בגליה, מכבי משלמת הכי הרבה על אבטחה בליגה.

אז נכון שלא צריך לענין את האוהדים הוצאות על אבטחה וכו.. אבל על 7000 אוהדים בערך, מכבי משלמת על כל אוהד כ-40 שקלים למשחק, למשחק!!!!

תבינו את זה שרוב ההכנסות של מכבי זה מינויים( שנה שעברה נמכרו פחות מ-500 כרטיסים ממוצע למשחק-אין כמעט בכלל הכנסות מכרטיסים)

לכן הם חייבים לקחת מחיר גבוהה למנויים.

בכל מקרה הנחות משמעותיות כנראה ולא תיהיה שנה הבא, אבל כן יהיה מנויי סטודנט, מנויי נשים, מנוי אב+בן, מנויי אמא+בן, במחירים יותר סבירים+מנויים לשער 7 במחיר מוזל( אולי כמו שעולה ל-11, אולי פחות)

קודם כל נתחיל בכך שבממוצע מגיעים 9000 אוהדים לבלומפילד ולא 7000

דבר שני, אתה צודק. זה באמת לא מעניין אותנו מהן ההוצאות הכספיות של הקבוצה על אבטחה או השכרת האיצטדיון. זה לא אמור לשמש אליבי למחירים הגבוהים ביותר בליגה.

ודבר שלישי - כמו שהקבוצה מצפה משחקנים שיפחיתו במשכורת שלהם לאחר שאיכזבו, אז זהו תור הקבוצה להפחית במחירי המנויים לאחר שהיא איכזבה אותנו במשך 10 שנים (ולמרות האכזבה, הקהל נשאר נאמן)

בטח שאין הכנסות מכרטיסים, כי במקום להוריד את מחירי המנויים, העלו את מחירי הכרטיסים כדי לא 'לדפוק' את המנויים.

אין ספק שצריך להגן על המנויים ואני מהראשונים שהעלו את הטענה הזו, אבל הפואנטה הייתה אמורה להיות אחרת, זו הליכה עם ראש בקיר.

מי יכול להרשות לעצמו לקנות באופן קבוע כרטיסים ב110 שקל, ועוד נגד קבוצות כל כך עלובות, הפועל ראשון, הפועל עכו, לא נסחפו קצת?

וגם אלה שקונים זה לא באופן קבוע (או יחסית קבוע, גם אוהדים של 6-7 משחקים בשנה זה ברכה למועדון, שיורה לעצמו ברגל במהלך הזה)

אולי הפעם הם יוכיחו שלמדו מטעויות וילכו לקראת הקהלsmile.gif

נכו זה לא צריך לענין אותך אבל זה המצב ומכבי לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד כסף על מכירת כרטיסים.

והרווח הוא מאוד קטן.

אבל היא כן באה פה לקראת האוהדים. הם כן הולכים לקראת האוהדים( נכון שיש עוד מלאאאאאאאא לשפר אבל יש פה צעדיים שלא היו אף פעם)

כמה אתה חושב צריך ליהות מחיר הוגן למנוי?

דרך אגב, מתי מכבי מכרה כרטיס ה110 שקל למשחק נגד עכו זה לא עולה 80 שקל אם קונים באיצטדיון?

(אני שואל ברצינות, פשוט אני לא מעודכן במחירי כרטיסים והרבה זמן לא קניתי כרטיס למשחק בית של מכבי)

אבל...מכבי משלמת הכי הרבה כסף בליגה על האיצטדיון(חוץ מהפועל ובני יהודה כמובן) משעמותית.

הדרישות של המשטרה ממכבי על כמות מאבטחים הוא הגבוהה בגליה, מכבי משלמת הכי הרבה על אבטחה בליגה.

אז נכון שלא צריך לענין את האוהדים הוצאות על אבטחה וכו.. אבל על 7000 אוהדים בערך, מכבי משלמת על כל אוהד כ-40 שקלים למשחק, למשחק!!!!

תבינו את זה שרוב ההכנסות של מכבי זה מינויים( שנה שעברה נמכרו פחות מ-500 כרטיסים ממוצע למשחק-אין כמעט בכלל הכנסות מכרטיסים)

בכל מקרה הנחות משמעותיות כנראה ולא תיהיה שנה הבא, אבל כן יהיה מנויי סטודנט, מנויי נשים, מנוי אב+בן, מנויי אמא+בן, במחירים יותר סבירים+מנויים לשער 7 במחיר מוזל( אולי כמו שעולה ל-11, אולי פחות)

שישחקו כדורגל.

זה המוצר שאני קונה.

גם אותו אני לא מקבל.

שמכבי משחקת טוב בלומפילד מלא.

זה שאנחנו טמבלים וקונים מראש זו בעיה שלהם.

ולמה שלא תהיה הנחה? אנחנו בצ'מפיונס? סיימו מקום 5 ואם לא היה פלייאוף היינו מסיימים 8.

מגיע לנו מנויים חינם על הסבל של השנים האחרונות כבר.

שיקחו פחות כסף וככה יהיה להם יותר קהל, וככה יהיה להם יותר כסף מספונסרים וממרצינדייז, וככה אולי למיץ' בעוד כמה שנים תהיה סיבה לבנות איצטדיון שיהיה מלא כל משחק ב-30 אלף.

אחד מאוהדי הקבוצה דיבר השבוע עם גורמים רציניים במכבי.

נענה אותו אוהד "הנוער קונה אייפונים, שתייה חריפה, מותגי הלבשה יקרים-אז מנויי זה לא ביג דיל וההורים יכולים לעזור בעניין הזה"

עמוד הפייסבוק של הקבוצה:

http://www.facebook.com/MaccabiTLVFC

לתיבת המייל של הקבוצה:

http://www.maccabi-tlv.co.il/ContactUs.asp

שימו לב, חשוב לשלוח לשני המקומות הודעות!

ייתכן ובהמשך תהיה גם פעילות בנושא מעבר למרחב הוירטואלי. נעדכן בהמשך.

כולם להשקיע חמש דקות ולשלוח הודעות.

זה בשבילנו הקהל וזה בשביל מכבי.

תכלס, צודקים. חחחחחחחחחחחחחחחחח כל הכבוד מכבי.

יאללה לאנוס לשרמוטות את הפייסבוק והאיימיל נגמר הסרט שהם מחרבנים לנו בפרצוף כל השנה וגם אם המחירים האלה!!

--אין קבוצה בלי אוהדים--

(רק דוגמה אחת)

מה השטויות האלה?

מישהו שם עשה חשבון. יצאו לו מספרים. המספרים הראו שכדאי לו למכור במחיר מסויים כדי לעמוד ביעדי ההכנסות והתקציב.

הוא גם כנראה כבר יודע מה אנשים פה חושבים. זה לא משנה. יש לו יעדים והתחייבויות לעמוד בהן.

אנשים פה מוכנים לעשות "הכל", כולל הודעות מפוצצות בפורום, רק לא לעשות מחאה צרכנית. משום מה. אז בשביל מה הרעש?

אחד הנתונים במשוואה לקביעת מחיר המנויים הוא שבמשחקים נגד הפועל, בית"ר וחיפה בלומפילד מלא ועדיף בכרטיסים מאשר מנויים.

נתון נוסף הוא שיש גרעין לא קטן של אוהדים שאמנם יקטרו בדף הפייסבוק ובאימייל אבל יקנו מנוי בכל מקרה, 200 שקל יותר או פחות. (תמיד אפשר לקזז עם 2 נסיעות פחות למשחק חוץ).

כל עוד תמשיכו לקנות בכל מחיר שום דבר לא באמת ישתנה. ככה זה בכל מקום ובכל דבר.

אגב היום קיבלתי מייל תגובה ממרגריט:

"שמחתי לקבל את פנייתך תודה רבה שאתה מכבד ומוקיר את תרומתו והשקעתו של מיטץ בעל הבית.

אבל בחלק השני של הפניה התאכזבתי משום שעוד לא פרסמנו את מחירי המנויים וכבר יש לך טענות.

לכן תמתין עד לפרסום מחירי המנויים ואם תרצה לשוחח מס' הנייד שלי זמין לכל אוהד.050-8240495."

אפשר לקרוא לזה סיכוי לשינוי?

<br class="Apple-interchange-newline">

לא.

כי זו אותה תשובה כל שנה.

אנחנו מתאכזבים כבר עשור זה אכפת לה?

לא פרסמה? שתגיד אם הם מורידים, אם כן יופי, אם לא? שתתכונן ותכין לה מטען לפלאפון

לא, אי אפשר לקרוא לזה סיכוי לשינוי כי מרגרט תמיד הייתה הבנאדם היחיד שאפשר לדבר איתו בקרית שלום

הבעיה שאין לה באמת שליטה או דרך לשנות את הדברים האלה

היא סוג של יסמנית עם הרבה כוונות טובות והלוואי שהיו לה הרבה סמכויות במכבי

"להנהלת מכבי ו\או נציגיה שלום רב.

ברצוני להפנות אליכם קריאה בנוגע למחירי המנויים.

אני, כאוהד צעיר, שמכבי היא הדבר האהוב עליו בעולם, לא יכול לעמוד במחירים שנדרשו בשנה שעברה, כאשר לפי מיטב הבנתי הכוונה היא להמשיך במחירון עונה נוספת. הבינו, קהל של אוהדי כדורגל הם אינם צרכנים רגילים. על אף שנים של התאכזבות מהמוצר שהם צורכים, לא נטשו אוהדי מכבי את הקבוצה, והגיע הזמן כי הקבוצה תראה מחויבות בחזרה לקהל שלה. מחירי המנויים של מכבי הנם הגבוהים בליגה ועומדים בחוסר פרופורציה מוחלט למחירי המנויים בארץ וליכולתה של הקבוצה.

חשוב לי להדגיש, כי כמו שאר אוהדי מכבי, אני מעריך מאד את מאמציו של מיץ' גולדהאר ואת השקעתו הרבה במועדון, אך ברור כי אין הדבר משמש סיבה הגיונית לבגידה שכזו בקהל הנאמן של מכבי.

זכרו שאם אין קבוצה אין אוהדים, וכדורגל משוחק בשביל הקהל. בואו לקראתנו!"

לקח לי 3 דקות בדיוק. תשקיעו מאמץ קטן!

בעשר השנים האחרונות (ליתר דיוק 15 שנה עם עונה אחת באמצע) הקהל של הקבוצה הזו אוכל רק מרורים.

למרות זאת,הוא נשאר הקהל הנאמן ביותר בליגה שמגיע במספרים גבוהים מאוד לכל מגרש בארץ.

אני מדבר בשמי ובשם אלפים נוספים שילכו עם המועדון הזה באש ובמים,בבלומפילד,בטדי,בבאר שבע,בעכו ואפילו בחו״ל- לא נוכל לסבול מחירי מנויים גבוהים גם השנה.

הקהל הרחב,על אף הכשלונות האחרונים,מוקיר את פועלו של מיץ׳ גולדהאר,מעריך אותו ומודה לו עד אין סוף,אך לא יוכל לסבול התעלמות,היעדר אוזן קשבת והיגיון בריא.

אין שום סיבה שהקהל של מכבי תל אביב ישלם הרבה יותר מהקהל של מכבי חיפה,הפועל תל אביב,או בית״ר ירושלים.

לא נסבול שידרכו עלינו. לא נשברנו בעונת הגלאקטיקוס,לא נשברנו מהדחות מביכות בגביע נגד קבוצות קיקיוניות,לא נשברנו אחרי סנטה קולומה,לא נשברנו אחרי 4 שנים ללא ניצחון בדרבי,לא נשברנו אחרי 10 שנים ללא אליפות,אך זלזול ההנהלה בקהל אוהדיה הנאמן כן ישבור אותנו.

מחירי מנויים כאלו גבוהים יגרמו לבריחת הקהל מהמגרשים,תחשבו על כך בהיגיון...

תעזרו לנו לצבוע את בלומפילד בצהוב כחול = תורידו מחירים!!!

בעשר השנים האחרונות (ליתר דיוק 15 שנה עם עונה אחת באמצע) הקהל של הקבוצה הזו אוכל רק מרורים.

למרות זאת,הוא נשאר הקהל הנאמן ביותר בליגה שמגיע במספרים גבוהים מאוד לכל מגרש בארץ.

אני מדבר בשמי ובשם אלפים נוספים שילכו עם המועדון הזה באש ובמים,בבלומפילד,בטדי,בבאר שבע,בעכו ואפילו בחו?ל- לא נוכל לסבול מחירי מנויים גבוהים גם השנה.

הקהל הרחב,על אף הכשלונות האחרונים,מוקיר את פועלו של מיץ? גולדהאר,מעריך אותו ומודה לו עד אין סוף,אך לא יוכל לסבול התעלמות,היעדר אוזן קשבת והיגיון בריא.

אין שום סיבה שהקהל של מכבי תל אביב ישלם הרבה יותר מהקהל של מכבי חיפה,הפועל תל אביב,או בית?ר ירושלים.

לא נסבול שידרכו עלינו. לא נשברנו בעונת הגלאקטיקוס,לא נשברנו מהדחות מביכות בגביע נגד קבוצות קיקיוניות,לא נשברנו אחרי סנטה קולומה,לא נשברנו אחרי 4 שנים ללא ניצחון בדרבי,לא נשברנו אחרי 10 שנים ללא אליפות,אך זלזול ההנהלה בקהל אוהדיה הנאמן כן ישבור אותנו.

מחירי מנויים כאלו גבוהים יגרמו לבריחת הקהל מהמגרשים,תחשבו על כך בהיגיון...

תעזרו לנו לצבוע את בלומפילד בצהוב כחול = תורידו מחירים!!!

מרגש.

כתבת יפה.

הנהלת מכבי היקרה לי מאוד,

במשך 10 שנים אנחנו מזיינים ת'מוח על זה שהמנויים יקרים לנו ובכל זאת עושים מנוי בסופו של יום.

אנחנו קוראים חוזרים ואומרים, אם לא תהיינה הורדת מחירים של המנויים סביר להניח שנקנה בכל מקרה(!!!)

אנחנו לא רוצים להגיע למצב של מרד צרכנים כי יתברר בסוף שזה רק 4 אנשים שבאמת אכפת להם וממש מזיז להם העניין.

אנחנו מבקשים ממכם, הלכנו אחריכם באש ובמים, חיכינו לדרבי 4 שנים, זו שנת העשור בלי אליפות אז אנחנו קוראים לכם בבקשה תורידו מחירים שיהיה לנו סיבה לעשות מנוי כי אם המנוי יהיה יקר אני יקנה בסוף וסתם חבל לי על הכסף.

תודה רבה הקהל "הנאמן" ביותר בישראל שבא "במספרים גדולים".