Jump to content

סאגת יצחקי והבילבולי ביצים

BuSa

Recommended Posts

הגיע הזמן שהקהל יבין שמי שעומד בראש הקבוצה הזו חכם יותר ממנו, ובטח שיודע לנהל טוב יותר ממנו- וישים בו את מבטחו.

הקפריסאי הזה מבין בכדורגל בערך כמו התחת שלי..

אה, ואין לי תתחת של אברם...

צברי אני אקח את זה כמחמאה

הררי, מאיפה אתה יודע במה הקפריסאי מבין או לא מבין? ישבת איתו פעם?

צברי אני אקח את זה כמחמאה

הררי, מאיפה אתה יודע במה הקפריסאי מבין או לא מבין? ישבת איתו פעם?

כי וואלה בנאדם שהיה מבין בכדורגל, בתור יו"ר, היה ממנף את ההצלחה של תחילת העונה לכולה ולא נותן למשו להתחרבן באמצע...

ודניאל, בחיים לא אמרתי שהוא לא יודע לדבר יפה.. למרות שיהיה אחלה אם יש לך לינק לראיון..

Guest דניאל פרי

כי וואלה בנאדם שהיה מבין בכדורגל, בתור יו"ר, היה ממנף את ההצלחה של תחילת העונה לכולה ולא נותן למשו להתחרבן באמצע...

ודניאל, בחיים לא אמרתי שהוא לא יודע לדבר יפה.. למרות שיהיה אחלה אם יש לך לינק לראיון..

קודם כל נעים מאוד.

שתיים ג'ק הוא לא היושב ראש, הוא איש הקשר. הוא זה שמלמד את קרויף מה היה עם הקבוצה לפני שהוא הגיע, וגם על הליגה בכלל.

באמת שאין לי כוח לחפש את הראיון. תעשה גוגל. "ג'ק אנגלידיס אצל רון קופמן" מינומום תמצא תקציר.

הזדמנות טובה להסביר מה זה בכלל יו"ר.

יו"ר לא אחראי על הניהול המקצועי בשום אופן הוא אחראי על הניהול העיסקי. כך שגם אם ג'ק היה היו"ר הוא לא יכל "למנף את תחילת העונה"

היו"ר הלא רישמי של מכבי כיום הוא גולדהאר. מקבילו של היו"ר בצד המקצועי הוא המנהל המקצועי - קרויף.

איזה שטות אמרת עכשיו שתהיה בריא.. מה הקשר בין הדברים?

קיצר ה בידיוק מסוג הדברים שדיברתי עליהם. אין לך מושג כמה הוא מבין או לא מבין אז תפסיק להפיץ פה רעל

קודם כל נעים מאוד.

שתיים ג'ק הוא לא היושב ראש, הוא איש הקשר. הוא זה שמלמד את קרויף מה היה עם הקבוצה לפני שהוא הגיע, וגם על הליגה בכלל.

באמת שאין לי כוח לחפש את הראיון. תעשה גוגל. "ג'ק אנגלידיס אצל רון קופמן" מינומום תמצא תקציר.

הזדמנות טובה להסביר מה זה בכלל יו"ר.

יו"ר לא אחראי על הניהול המקצועי בשום אופן הוא אחראי על הניהול העיסקי. כך שגם אם ג'ק היה היו"ר הוא לא יכל "למנף את תחילת העונה"

היו"ר הלא רישמי של מכבי כיום הוא גולדהאר. מקבילו של היו"ר בצד המקצועי הוא המנהל המקצועי - קרויף.

תשמע, איווניר היה כפוף לנחלטותיו ובתור איש הקשר של גולדהאר הוא לא היה חסר כוח בכלל...גולדאהר לא היה כאן (ובאופן הגיוני לגמרי...) ולכן בתור הסמכות העליונה בפועל (ואל תתחיל להגיד קרויף כי הוא לא היה, ואל תגיד שהוא היה העונה רק בצד העסקי כי זה גם לא נכון) הוא היה צריך לדאוג שהחדר הלבשה לא יקרוס כמו שקרה אלא לטפל בזה קודם ולמזער נזקים.. איך? אני לא בדיוק יודע, אבל בדיוק בגלל זה אני רק אוהד, והוא נמצא בתפקיד... לכן גם ההחלטה להביא את יורדי יכולה להתברר כחשובה, למרות שימים יגידו.

ובוסה, תרבות דיון זה דבר חשוב..אנשים יותר יקשיבו לך אם תעריך אותם ותתן מקום גם לדעה שלהם... כדאי ך לנסות...

Guest דניאל פרי

תשמע, איווניר היה כפוף לנחלטותיו ובתור איש הקשר של גולדהאר הוא לא היה חסר כוח בכלל...גולדאהר לא היה כאן (ובאופן הגיוני לגמרי...) ולכן בתור הסמכות העליונה בפועל (ואל תתחיל להגיד קרויף כי הוא לא היה, ואל תגיד שהוא היה העונה רק בצד העסקי כי זה גם לא נכון) הוא היה צריך לדאוג שהחדר הלבשה לא יקרוס כמו שקרה אלא לטפל בזה קודם ולמזער נזקים.. איך? אני לא בדיוק יודע, אבל בדיוק בגלל זה אני רק אוהד, והוא נמצא בתפקיד...

ובוסה, תרבות דיון זה דבר חשוב..אנשים יותר יקשיבו לך אם תעריך אותם ותתן מקום גם לדעה שלהם... כדאי ך לנסות...

"איש קשר" - הוא העניים והפה כשגולדהאר לא נמצא! הוא לא מחליט שום דבר! אלא אם כן את חושב שהוא סילף דברים כדי לקדם את האג'נדה שלו, כי מעבר אין שום דבר שהוא יכול לעשות.

וענית בעצמך, הבעיה היא שלא היה את קרויף.

כנס לאתר הרישמי של הקבוצה, בלשונית "המועדון" - בעלי תפקידים. - גולדהאר "בעלים ויושב ראש (כנראה שהוא כן היו"ר הרישמי! :) ) ג'ק "נציג הבעלים"...

"איש קשר" - הוא העניים והפה כשגולדהאר לא נמצא! הוא לא מחליט שום דבר! אלא אם כן את חושב שהוא סילף דברים כדי לקדם את האג'נדה שלו, כי מעבר אין שום דבר שהוא יכול לעשות.

אחי, יש הבדל בין לסלף, לבין להציג דברים מהזווית שלך.. וזה טבעי לגמרי שלא תבין אותי לא נכון... נניח שהוא רצה שחקן מסוים דווקא, אז סביר להניח שהוא קצת הציג אותו בפוזה טובה יותר (שוב, זה טבעי...)

נכון, ולכן גם אמרתי את מה שאמרתי בהתחלה שלדעתי הוא לא הכי מבין...

Guest דניאל פרי

אחי, יש הבדל בין לסלף, לבין להציג דברים מהזווית שלך.. וזה טבעי לגמרי שלא תבין אותי לא נכון... נניח שהוא רצה שחקן מסוים דווקא, אז סביר להניח שהוא קצת הציג אותו בפוזה טובה יותר (שוב, זה טבעי...)

נכון, ולכן גם אמרתי את מה שאמרתי בהתחלה שלדעתי הוא לא הכי מבין...

יכול להיות שהוא חווה דעה אישית לפעמים, אבל גולדהאר הוא מקבל ההחלטות.

אני מאוד ממליץ לך לצפות בראיון אם אתה מתעניין בנהלה, שזה יפה. אתה תיווכך כמה הוא לא קשור לפה (שזה טוב מאוד!) ושהוא די מבין בכדורגל.

אני תוך כדי השיחה פה רואה גם.. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=2795&docID=115929&lang=HE

אף פעם לא אמרתי שהוא לא מדבר יפה... וגם מצטער להרוס את התמימות אבל לא בטוח שהוא בכלל כתב את הראיון...

בכל מקרה, בוא נקווה שהעונה הזאת מבחינת ההתנהלות המקצועית תהיה יותר טובה...

איזה רעל וחרא?

הבן זונה הזה לא קיבל עשירית ממה שמגיע לו מהקהל שלנו במהלך העונה וטבעי שישמחו שהוא הולך, זה הכל.

לא חושב שיש כאן אנשים שרוצים נגד עטר בגלל העניין הזה למעט 1-2 משתמשים הזויים, ככה שמי שמנפח את הסיפור זה בעיקר אתה אחי, אין צורך להגן עליו כל כך.

כנס לאתר הרישמי של הקבוצה, בלשונית "המועדון" - בעלי תפקידים. - גולדהאר "בעלים ויושב ראש (כנראה שהוא כן היו"ר הרישמי! :) ) ג'ק "נציג הבעלים"...

אם נציג הבעלים הוא חסר כח אז המועדון מתנהל בשלט רחוק.

לא טוב.

ואם הוא קובע, ללמד את קופמן זה לא כזה קשה.

והוא נכשל רצינית אם הוא קובע.

אז מה פה ההגדרת תפקיד שלו? לא מה שאתה מבין אלא בפועל מה הוא עושה?

Guest דניאל פרי

אז מה? מה כל כך רע בשלט רחוק? קופמן אמר שזה רע?? שרף אמר שזה רע?

אמן שיעיפו אותם מהחיים שלנו. הם מייצגים את כל מה שרע בספורט הישראלי.

שלט רחוק... מה אנחנו בשנות אלף תשע מאות שכחנו? גולדהאר מעודכן באופן יומיומי על מה שקורה.

גולדהאר - בעלים, ויו"ר.

ג'ק - נציג הבעלים - הוא כל מה שגולדהאר היה עושה אם גולדהאר היה נמצא פה, הוא לא פועל בלי הוראה מגולדהאר, אני מבין שבעבר הוא גם התעסק עם מו"מ עם שחקנים, אבל כיום זה התפקיד של קרויף.

יש מצב שהוא גם לוקח החלטות בעצמו, אבל אלו החלטות עסקיות, ובשום אופן לא מקצועיות (זה קרויף) וג'ק יותר ממתאים לתפקיד של יו"ר בשיתוף עם מיטש, אחרי הכל יש לו תואר שני במשפטים ועבר בתור בנקאי בכיר. יש לו את הכישורים לנהל את המועדון בפן העיסקי.

נרד למטה בפרמידה ויש את אשת השיווק דובר וכו'. אבל במכבי יש תפקיד אחד שמאוד אהבתי, שאין באף קבוצה אחרת בליגה - אשת כוח אדם, זה מעיד על כוונת הארגון להתרחב, ולהתרחב באופן מסודר, תפקידה לגייס אנשים החל מגננים לקריית שלום, מסאז'יסטים, פסיכולוגים, ועד לאנשים שיאיישו תפקידים משרדיים.

עד כאן הצד העיסקי.

עכשיו יש פרמידה נוספת, לצד זה העיסקית. ברמה הבכירה, זאת אומרת ברמה של ג'ק וגולדהאר, הפרמידה מתפצלת לחלק המקצועי. בראש הפרמידה הזאת עומד כמובן קרויף.

קשה מאוד לתאר במדויק מהו תפקידו של מנהל ספורטיבי בקבוצת ספורט. אבל תפקידו של קרויף... הכל עובר דרכו, הוא הסמכות האחרונה בכל מה שנגוע לצד המקצועי, רק מיטש יכול להערער על סמכותו אבל הוא לא יעשה את זה.

הרבה פעמים שומעים פרשנים מזיינים את השכל על מאמנים שהם "מאמנים טובים, אבל לא יודעים לבנות קבוצה", הם מאמנים מצויינים, אבל אין להם מושג בבחירת זרים," אבל זה הבעיה, בהרבה מקומות בעולם רואים בזה כשני תפקידים שונים, לכן ראוי שמנהל ספורטיבי יבנה את הקבוצה, ושמאמן - יאמן.

קוסטה בבקשה ממך, תצפה גם אתה בראיון של ג'ק אצל הקוף, אבל תקשיב לו בקונטקסט שונה, תקשיב לו ברוח הדברים שדיברתי עליהם פה, ובנושא מלפפונים.

וזה הבאת מאיפה?

מהניחוש שלך?

שאלתי אם אתה יכול להביא לי משהו מוכח.

אין ניהול בשלט רחוק.

ואם כן? יש לך מספיק אנשים שיודעים לנהל קבוצת כדורגל.

אתה פאקינג ילד בן 20 שלא ניהל כלום בחיים שלו.

עברתי מספיק צוותים, הן כעובד והן כראש כדי לדעת מה אני אומר לך, אתה לא יכול לנהל כלום מרחוק, אתה לא יכול לנהל בלי לדעת.

לא אשת השיווק לא אף אחד במכבי יודע מה זה לנהל קבוצת כדורגל.

ורואים את זה.

אין לך משמעת בקבוצה (עד עכשיו, מכאן המבחן של קרויף) וראו את זה.

היה לך שוק, וראו את זה.

לגולדהאר אין מושג, ואין עקומת למידה.

לג'ק אין הבנה בסיסית בכדורגל, בטח לא בניהול של קבוצה.

נמאס לי לכתוב לך שאתה חי בלה לה נלד, אז נשלח אותך לאליקו.

שלמה שרף מייצג את כל מה שרע? מי אמר לך את זה?

מה ששליימה שכח על כדורגל (למרות שכולם פה נורא נהנים לזלזל בזה) כולכם יחד לא תלמדו עוד שלושים שנה.

לגבי קופ? שמע, הוא שמוק רציני, אבל הוא צודק, הכדורגלן הישראלי הוא בדיחה.

ו.....קח משהו ששכחת:

אין צוות רפואי.

כל פציעה נמשכת לנצח.

למכבי סל יש הכל פרטי, מכבי ת"א בלי רופא במגרשים, רק מעסה.

הנה המשימה הראשונה של אשת כח האדם (שכבר שנתיים שם ולא גייסה כלום)

שב שב בלול ילד.

אתה לא יודע, אבל אתה מקשקש.

ג'ק אנגלידיס הוא העיניים? והוא לא ראה מה שכולם ראו? שיפוטר.

Guest דניאל פרי

תעשה הפרדה בין הצד העיסקי לצד המקצועי.

שוב אתה אומר כמה שג'ק לא מתאים לכדורגל... סביר להניח, אבל ראבק הוא לא מתעסק בכדורגל! אלא בצג העיסקי.

קרויף הוא הסמכות העליונה בכל מה שנוגע לצד המקצועי.

1) זו קבוצת כדורגל, זה העסק.

2) מקבל בכל זאת.

3) אתה חייב להבין בכדורגל.

אלונה נכשלת.

טביב מחפש אקזיט.

לוני לא הבין - נכשל.

שחר - איש כדורגל בכל רמ"ח איבריו שגם שיחק.

כנ"ל איזי.

יש מבין?

ושוב...הלוואי שאתה צודק.

למה כל הזמן מדברים על "שמועות" ?

אני שמעתי את גדי כרמלי פעמיים, אני חושב, מתראיין ב 103 FM. הוא אמנם לא נקב בשמות אבל אפשר היה להבין במי מדובר, פחות או יותר, וכמובן את חומרת הדברים. בזה לא היה ספק.

נצליב את הענין הזה עם השיחרור של יצחקי- על אף שכלכלית זו החלטה לא משתלמת - ואפשר להבין מי היה במוקד העניינים עליהם דיבר כרמלי.

השאלה שנשארת פתוחה היא האם מאמינים לכרמלי או לא. כאן כל אחד ששמע את הראיונות יכול להחליט בעצמו. מה שכן, צריך לזכור שמה שיוצא מגרונו של כרמלי הוא גם מה שחושב מוטי איוניר שגזר על עצמו שתיקה, בינתיים. הם מאוד קרובים וכרמלי, ממה שאמר, מדבר גם בשמו של מוטי. לכן לא מדובר כאן רק באמינות של כרמלי אלא גם בזו של מוטי איוניר.

לא מדובר פה ב"שמועות" אלא בעדות של הצוות המקצועי הקודם שאמנם טרם נחשפה במלא פרטיה אבל הנימה היתה כל כך נחרצת וברורה שאי אפשר להעלם ממנה, בין אם היא שקר או אמת.

אני מקווה שמתישהו כולנו נדע. לכל הפחות זה מאוד מסקרן.

למה כל הזמן מדברים על "שמועות" ?

אני שמעתי את גדי כרמלי פעמיים, אני חושב, מתראיין ב 103 FM. הוא אמנם לא נקב בשמות אבל אפשר היה להבין במי מדובר, פחות או יותר, וכמובן את חומרת הדברים. בזה לא היה ספק.

נצליב את הענין הזה עם השיחרור של יצחקי- על אף שכלכלית זו החלטה לא משתלמת - ואפשר להבין מי היה במוקד העניינים עליהם דיבר כרמלי.

השאלה שנשארת פתוחה היא האם מאמינים לכרמלי או לא. כאן כל אחד ששמע את הראיונות יכול להחליט בעצמו. מה שכן, צריך לזכור שמה שיוצא מגרונו של כרמלי הוא גם מה שחושב מוטי איוניר שגזר על עצמו שתיקה, בינתיים. הם מאוד קרובים וכרמלי, ממה שאמר, מדבר גם בשמו של מוטי. לכן לא מדובר כאן רק באמינות של כרמלי אלא גם בזו של מוטי איוניר.

לא מדובר פה ב"שמועות" אלא בעדות של הצוות המקצועי הקודם שאמנם טרם נחשפה במלא פרטיה אבל הנימה היתה כל כך נחרצת וברורה שאי אפשר להעלם ממנה, בין אם היא שקר או אמת.

אני מקווה שמתישהו כולנו נדע. לכל הפחות זה מאוד מסקרן.

אתה לא חייב להאמין רק לכרמלי, אתה יכול להאמין גם לגיז'ה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=120994&lang=HE

קוסטה,סתם בשביל שתדע למכבי כן יש רופא במגרש והוא בין הטובים היום בארץ,עובד בשביל מאוחדת ספורט בתוך ההתאחדות.

קבלה סתם שתדע שכנראה שהוא רופא פח אם שום שחקן שנפצע לא חוזר בריא בזמן (אם הוא חוזר בריא בכלל)

וסוייר?

באמת?

פטרית הזייה?

זה אותו החומר שלקחת שטענת שמדו יכבוש שביעייה? שיהיה כדורגל בשישי? שחשבת שתפחיד את יצחקי? או שטענת שמרגוליס יחתום בשנייה שתסתיים העונה\השבוע\יום שלישי\שגארסייה בכלל יגיע (אבל אמרת שהוא יבוא והוא עדיין מטייל בעולם) וכו'?

בקיצור, תענה כבר בוואטסאפ יה פח

פרחי - לא קרובים ולא נעליים.

כרמלי אחד הגורמים לברדק, פשוט ברח מתחת לרדאר כמו שפיץ על.

אבל גם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום.

פרחי - לא קרובים ולא נעליים.

כרמלי אחד הגורמים לברדק, פשוט ברח מתחת לרדאר כמו שפיץ על.

אבל גם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום.

תרשה לי לחכות שאיוניר עצמו יתנער ממנו לפני שאני קונה את זה. שמעתי את הראיון איתו, הוא הזכיר את איוניר מספיק פעמים כדי שהאחרון לפחות יוציא הודעה לקונית שבה הוא מכחיש ומתנער מהדברים. הוא לא עשה את זה לכן אני חושב שהוא חזק עם כרמלי.

יכול להיות שכרמלי אשם בכל מני דברים,בזה אין לי מושג. כנראה שאיוניר לא חושב ככה.