Jump to content

סאגת יצחקי והבילבולי ביצים

BuSa

Recommended Posts

כולם יודעים שביום שישי האחרון ברק יצחקי קיבל הודעת שיחרור מהקבוצה

לאורך כל השנה הסתובבו פה המון שמועות, חצאי אמיתות וחצאי שקרים לגבי ענייני חדר ההלבשה, יצחקי ועטר מול מוטי וכו

הנושא הזה לא בא לשפוך אור על הדברים, אין לי מושג בידיוק כמו לאף אחד אחר.

הנושא הזה בא לעשות בידיוק את ההיפך.

היחידים שיודעים מה קרה שם זה אך ורק הגורמים בתוך המועדון. אותם גורמים החליטו כנראה שמגרעותיו של יצחקי עולות על מעלותיו כשחקן כדורגל נפלא, והחליטו לשחרר אותו. הם קיבלו החלטה מושכלת ובזאת העניין נגמר.

אין טעם להמשיך לדוש בזה. אין טעם בשמחה לאיד שרק תמשיך את הריבים. אני מצפה שהרעל הזה שצף פה בפורום כל הזמן יפסיק לאלתר ושכל מיני משתמשים הזויים יפסיקו לספר פה סיפורי אלף לילה ולילה ויסיתו חצי פורום.

אני מצפה לכך שאם ההנהלה החליטה להשאיר את עטר אז האוהדים ידעו לתת לו את הצאנס שמגיע לו. אני מצפה להפסיק לראות את המשפט המטומטם "פושעי מוטי לדין", כאילו שמוטי איווניר הוא שמעון הצדיק.

הגיע הזמן שהפורום הזה יבין את ההשפעה העצומה שיש לו על הלך הרוח בקהל. איך כל פיפס פה הופך למפלצת ומשפיע על האווירה בבלומפילד.

שימו את הסאגה הזו מאחוריכם. תפסיקו להפיץ רעל וחרא שעושים עננה שחורה מעל המועדון הזה כל שנה מחדש.

שיהיה לנו המשך קיץ מהנה.

לאורך כל השנה הסתובבו פה המון שמועות, חצאי אמיתות וחצאי שקרים לגבי ענייני חדר ההלבשה, יצחקי ועטר מול מוטי וכו

היחידים שיודעים מה קרה שם זה אך ורק הגורמים בתוך המועדון. אותם גורמים החליטו כנראה שמגרעותיו של יצחקי עולות על מעלותיו כשחקן כדורגל נפלא, והחליטו לשחרר אותו. הם קיבלו החלטה מושכלת ובזאת העניין נגמר.

אין טעם להמשיך לדוש בזה. אין טעם בשמחה לאיד שרק תמשיך את הריבים. אני מצפה שהרעל הזה שצף פה בפורום כל הזמן יפסיק לאלתר ושכל מיני משתמשים הזויים יפסיקו לספר פה סיפורי אלף לילה ולילה ויסיתו חצי פורום.

אני מצפה לכך שאם ההנהלה החליטה להשאיר את עטר אז האוהדים ידעו לתת לו את הצאנס שמגיע לו. אני מצפה להפסיק לראות את המשפט המטומטם "פושעי מוטי לדין", כאילו שמוטי איווניר הוא שמעון הצדיק.

הגיע הזמן שהפורום הזה יבין את ההשפעה העצומה שיש לו על הלך הרוח בקהל. איך כל פיפס פה הופך למפלצת ומשפיע על האווירה בבלומפילד.

שימו את הסאגה הזו מאחוריכם. תפסיקו להפיץ רעל וחרא שעושים עננה שחורה מעל המועדון הזה כל שנה מחדש.

שיהיה לנו המשך קיץ מהנה.

אשריך, כל מילה בסלע חוץ מדבר אחד שאני לא מאמין שלפורום הזה יש השפעה על הקהל של מכבי אולי רק על ילדים כמו זוקיף וחבורתו (וואלה נשמע טוב אפשר לעשות סדרה סטייל חסמבה) אבל בכל מקרה אנשים פה נסחפו ברמות הגיע הזמן להירגע

איזה רעל וחרא?

הבן זונה הזה לא קיבל עשירית ממה שמגיע לו מהקהל שלנו במהלך העונה וטבעי שישמחו שהוא הולך, זה הכל.

לא חושב שיש כאן אנשים שרוצים נגד עטר בגלל העניין הזה למעט 1-2 משתמשים הזויים, ככה שמי שמנפח את הסיפור זה בעיקר אתה אחי, אין צורך להגן עליו כל כך.

Guest דניאל פרי

שו להירגע?

הלו זאת עונת המלפפונים! אין לנו הרבה דברים אחרים להתעסק בהם בימים האלה.

יצחקי באנגלית - its'khaki

ולגבי המשפט "פושעי מוטי לדין", לא יודע איך השפיע עליך אותו סיפור אבל כשמוטי פוטר אני אישית נשברתי לגמרי, לא תפקדתי כמה ימים טובים בכל עניין בחיים שלי, הרגשתי שהבני זונות האלה גמרו אותי, מכרו אותי, שברו לי את הלב.

אז המגמה היא לא להוציא את מוטי צדיק(למרות שאני מאמין שהוא הצודק בסיפור הזה, וגם אני מדבר מידע ולא רק משמועות), אלא להיפטר מהבני זונות שמכרו אותנו.

ומבחינתי אין פה צורך בניקוי אורוות כולל כי אז נישאר בלי חצי קבוצה, אלא בהבהרה חד משמעית שחרא כזה לא יתקבל יותר, השחרור של יצחקי הוא ההבהרה הזאת.

ולגבי המשפט "פושעי מוטי לדין", לא יודע איך השפיע עליך אותו סיפור אבל כשמוטי פוטר אני אישית נשברתי לגמרי, לא תפקדתי כמה ימים טובים בכל עניין בחיים שלי, הרגשתי שהבני זונות האלה גמרו אותי, מכרו אותי, שברו לי את הלב.

אז המגמה היא לא להוציא את מוטי צדיק(למרות שאני מאמין שהוא הצודק בסיפור הזה, וגם אני מדבר מידע ולא רק משמועות), אלא להיפטר מהבני זונות שמכרו אותנו.

ומבחינתי אין פה צורך בניקוי אורוות כולל כי אז נישאר בלי חצי קבוצה, אלא בהבהרה חד משמעית שחרא כזה לא יתקבל יותר, השחרור של יצחקי הוא ההבהרה הזאת.

מה המידע שלך?

ואני אישית אוהב את מוטי יותר משמונים אחוז מהפורום וזה הפריע לי בדיוק שעתיים.

מלבד כעס על כל המערכת המחורבנת הזאת זה לא הזיז לי בכלל.

ועדיין?

מסכים איתך.

ויש דברים שצריכים להישאר סגורים בכל זאת....מסכים עם יובל לשם שינוי...מה שהיה מת מי שבאמת רצה לדעת לא היה צריך להתאמץ, ומי שרוצה לעצום עיניים ימשיך.

הוא כנראה לא שמע את המשפט:

"אל תהיה צודק תהיה חכם"

מה המידע שלך?

אני לא יודע איזה חדשות מרעישות אבל הייתי בלא מעט אימונים באותה תקופה וראיתי איך דברים התנהלו ושמעתי דיבורים, לא משהו חד משמעי כמובן אבל הלך הרוח בק"ש באותה תקופה היה די ברור, מתוך כבוד לשחקנים מסוימים אני לא אפרט כאן יותר מדי.

ואני אישית אוהב את מוטי יותר משמונים אחוז מהפורום וזה הפריע לי בדיוק שעתיים.

מלבד כעס על כל המערכת המחורבנת הזאת זה לא הזיז לי בכלל.

ועדיין?

מסכים איתך.

ויש דברים שצריכים להישאר סגורים בכל זאת....מסכים עם יובל לשם שינוי...מה שהיה מת מי שבאמת רצה לדעת לא היה צריך להתאמץ, ומי שרוצה לעצום עיניים ימשיך.

זה לא עניין של אהבה קוסטה, כל אחד מקבל אחרת דברים, אותי אישית הסיפור הזה גמר כי הרגשתי שעד שסוף סוף מכבי שלנו חוזרת הבני זונות האלה מכרו הכל וזיינו אותנו בתחת, כנראה שהיית יותר ריאלי ממני ולכן התאכזבת פחות, באותה מידה אני מכיר מישהו שבקושי יכל להגיע למשחקים אחרי הסיפור הזה ולא יצא מהבית בערך שבוע :flowers:

גם אני מסכים עם בוסה שאין יותר מדי מה לדוש בסיפור הזה, אבל לא לשמוח מהמסר שג'ורדי מעביר כאן? למה לא?

חטאב אתה ממחיש בידיוק את מה שאני מדבר עליו

כל ה"אני מדבר מידע" אבל אף פעם לא להגיד תכלס. כל ה"מכרו אותנו" למרות שאף אחד לא מכר כלום.

די כבר יותר מחצי שנה אנחנו מתבוססים בחרא הזה. היה ונגמר, הגיע הזמן להתקדם ולהתגבר על הלב השבור.

מבטיח לך שלא כאב לך חצי כשמוטי הלך מאשר לי כאב כשקיללו את אבי בבלומפילד. ועדיין לא יצאתי בסיפור אלף לילה ולילה נגד שחקנים שעשו לו חרא (ועשו). יאללה מספיק.

חטאב אתה ממחיש בידיוק את מה שאני מדבר עליו

כל ה"אני מדבר מידע" אבל אף פעם לא להגיד תכלס. כל ה"מכרו אותנו" למרות שאף אחד לא מכר כלום.

די כבר יותר מחצי שנה אנחנו מתבוססים בחרא הזה. היה ונגמר, הגיע הזמן להתקדם ולהתגבר על הלב השבור.

מבטיח לך שלא כאב לך חצי כשמוטי הלך מאשר לי כאב כשקיללו את אבי בבלומפילד. ועדיין לא יצאתי בסיפור אלף לילה ולילה נגד שחקנים שעשו לו חרא (ועשו). יאללה מספיק.

שוב, מסכים איתך שלא צריך להיכנס לסיפורים האלה חזרה ובגלל זה אני גם לא כותב כאן יותר מדי.

מאמין שאתה יודע לא פחות ממני וכנראה שגם יותר, הסיפורים הם לא העניין כאן.

תבין שהשמחה לאיד שלי(ומאמין שגם של רוב האנשים שמגיבים כמוני) היא לא כי "זיינו את פושעי מוטי", היא כי הועבר כאן מסר חד משמעי - לנו(אוסקר וג'ורדי) לא תעשו דבר כזה.

תבין שהשמחה לאיד שלי(ומאמין שגם של רוב האנשים שמגיבים כמוני) היא לא כי "זיינו את פושעי מוטי", היא כי הועבר כאן מסר חד משמעי - לנו(אוסקר וג'ורדי) לא תעשו דבר כזה.

בכיף עם המסר אחי

אבל אם זו המטרה אז מספיק תגובה לקונית. משהו בסגנון "כל הכבוד לגורדי ואוסקר, העבירו את המסר כמו שצריך".

תגובות כמו "זה היום הכי מאושר בחיים שלייי111!!!! עכשיו להעיף את הפושע השניייי!!!" אלה תגובות פחות לעניין.

בכל מקרה, הבנת למה התכוונתי ברמה העקרונית, זה מה שחשוב.

אני לא יודע איזה חדשות מרעישות אבל הייתי בלא מעט אימונים באותה תקופה וראיתי איך דברים התנהלו ושמעתי דיבורים, לא משהו חד משמעי כמובן אבל הלך הרוח בק"ש באותה תקופה היה די ברור, מתוך כבוד לשחקנים מסוימים אני לא אפרט כאן יותר מדי.

זה לא עניין של אהבה קוסטה, כל אחד מקבל אחרת דברים, אותי אישית הסיפור הזה גמר כי הרגשתי שעד שסוף סוף מכבי שלנו חוזרת הבני זונות האלה מכרו הכל וזיינו אותנו בתחת, כנראה שהיית יותר ריאלי ממני ולכן התאכזבת פחות, באותה מידה אני מכיר מישהו שבקושי יכל להגיע למשחקים אחרי הסיפור הזה ולא יצא מהבית בערך שבוע :flowers:

גם אני מסכים עם בוסה שאין יותר מדי מה לדוש בסיפור הזה, אבל לא לשמוח מהמסר שג'ורדי מעביר כאן? למה לא?

זה אני מקבל חשאב.

שמע, ראיתי את זה בא (ואתה יודע את זה) אם התאזבתי זה רק ממוטי שלא האמין וממיטש שנתן לזה יד.

יום שישי הייתה כפרת העוונות שלו....

ושוב, עדיין בסופו של יום? מסר שמסר, הכל דיבורים.

היה נמגר.

שימות מבחינתי יצחקי (יחסוך לנו כסף) ואם יכול לקחת את הבת זונה מוואן מה טוב.

ולא, זה לא כי אני שונא אותו, אלא כי החל מיום שישי הוא הפך להיות עוד אדם לא רלוונטי למערכת שנקראת מכבי ת"א.

(למרות שאני מאמין שהוא הצודק בסיפור הזה, וגם אני מדבר מידע ולא רק משמועות)

אתה קראת את מה שכתוב בהודעה של הנושא או שדילגת על הקטע שלא לזיין ת'שכל על יודעי דבר ושמועות??

באמת מסכנה אופירה, כבר לא ידליפו בשבילה כ"כ הרבה וכנראה שלא נראה יותר כתבות צבע על מכבי באתר שלהם חחחח

בוסה, המקרה של יצחקי הוא הרבה מעבר למוטי..זה זה שהוא דופק לאפות , נפצע כל יומיים, מתעצל באימונים וחוץ מזה היו גם שמועות (שאם רואים מי הבנאדם ומה האופי שלו, אפשר להבין אותם..)..

אתה קראת את מה שכתוב בהודעה של הנושא או שדילגת על הקטע שלא לזיין ת'שכל על יודעי דבר ושמועות??

תקח מאוהדי מכבי את ה"אחד שיודע" - מה ישאר להם בחיים?

לזיין את השכל תגיד לחברים שלך, לא לי.

לרגע לא ניסיתי להציג את עצמי כאיזה יודע דבר, הודעה אחרי זה(קראת אותה?) הסברתי שעיקר הידע שלי הוא מהימצאות בקריית שלום באותה תקופה ומזה שראיתי בעיניים שלי איך שחקנים מסוימים מתנהגים לשחקנים אחרים.

אבל תמשיכו לזרוק סיסמאות אתה וגולם, זה מגניב :flowers:

תקח מאוהדי מכבי את ה"אחד שיודע" - מה ישאר להם בחיים?

"ממנהיגי האוהדים"

"מקורב לקבוצה"

"מראשי חוג האוהדים"

אל תזלזל חחחח

לזיין את השכל תגיד לחברים שלך, לא לי.

לרגע לא ניסיתי להציג את עצמי כאיזה יודע דבר, הודעה אחרי זה(קראת אותה?) הסברתי שעיקר הידע שלי הוא מהימצאות בקריית שלום באותה תקופה ומזה שראיתי בעיניים שלי איך שחקנים מסוימים מתנהגים לשחקנים אחרים.

אבל תמשיכו לזרוק סיסמאות אתה וגולם, זה מגניב :flowers:

מה אנחנו לא חברים? :)

שיהיה לנו המשך קיץ מהנה.

:flowers:

אם רק לא היית כל כך שמאלני, הייתי מסדר לך את הבת שלי