Jump to content

אריק קאנטונה נגד ישראל

שורה

Recommended Posts

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2541967

חתיכת אפס מזויין,

מוציא אותי מדעתי דברים כאלה. שיסתום תפה המזויין שלו.

לפני שהוא מדבר על ישראל "שמפירה את החוק הבינלאומי" שיקפוץ לבקר בסוריה. אפס.

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2541967

חתיכת אפס מזויין,

מוציא אותי מדעתי דברים כאלה. שיסתום תפה המזויין שלו.

לפני שהוא מדבר על ישראל "שמפירה את החוק הבינלאומי" שיקפוץ לסוריה. אפס.

דווקא המדינה שלו היא בין המדינות שיוצאות נגד סוריה וכבר מזמן דרשו לתקוף את אסד אבל בגלל שאין להם כח הם לא יכולים להוביל מהלך כזה, וחוצמזה קאנטונה,אנלקה,וקאנוטה תמותו !!

אני חייב לומר שיש תחושה של חוסר נוחות מכך שהוא מוחזק שלוש שנים ללא משפט.הגיוני שהוא מוחזק כי הוא חבר חמאס אבל אם כך, תגישו כתב אישום.

מעצרים מנהליים הם באמת בעיה, אבל לשלול אירוח? אחרי שסין אירחה אולימפיאדה ב-2008? כשאוקראינה מארחת יורו? באמת?

חוצפן וטיפש. אי אפשר להגיד שמפרידים ספורט מפוליטיקה, ואז לנפנף במדיניות מתוך אינטרס אנטי-ישראלי, ואפילו מתוך סיבה שאולי הגיונית. זה שמן ומים, וככה זה צריך להישאר.

יום אחד שיבוא לשדרות! יום אחד!

שיום אחד יחיה את השיגרה שאנחנו רגילים לחחיות בה, שבכניסה לכל קניון יש מאבטח וגלאי מתכות, שבכניסה לכל חניון יש מאבטח שבודק בגאז', שלשמוע על סיכול ניסיון לפיגוע בחדשות זה כמעט כמו לשמוע שחבר שלך עשה אפצ'י... ואחרי זה נשמע אותו מדבר! כל המתחסדים בשקל האלה שלפני 15 שנה עלו ליציע ודפקו מכות לאוהד!

שהבנזונה הקטן יחזור לחור שממנו הוא יצא

מעצרים מנהליים הם באמת בעיה, אבל לשלול אירוח? אחרי שסין אירחה אולימפיאדה ב-2008? כשאוקראינה מארחת יורו? באמת?

חוצפן וטיפש. אי אפשר להגיד שמפרידים ספורט מפוליטיקה, ואז לנפנף במדיניות מתוך אינטרס אנטי-ישראלי, ואפילו מתוך סיבה שאולי הגיונית. זה שמן ומים, וככה זה צריך להישאר.

אני מניח שהם קופצים מאחר ומדובר באירוח של טורניר כדורגל ושחקן כדורגל של נבחרת (שהיא אמנם לא מדינה אבל נבחרת) ולכן עשו את העירוב.

אני מניח שהם קופצים מאחר ומדובר באירוח של טורניר כדורגל ושחקן כדורגל של נבחרת (שהיא אמנם לא מדינה אבל נבחרת) ולכן עשו את העירוב.

בעיה אחת:

פלסטין היא לא מדינה...נבחרת שמבחרת, היא לא מדינה והם פליטים או וואטאבר

ולא מערבים.

כי אם כן? בסין לא היה, בביג'ין לא היה, ובצרפת לא היה כי הם חרא של עם.

אה ואוקראינה? צודקים, הכל בסדר.

העולם מחפש את ישראל, שיזדיין אריק קנטונה.

שחקן ענק, אבל תמיד היה מעט לא אפוי

הם חברים בפיפ"א ממה שידוע לי

ואני הייתי חבר במועדון המעריצים של פאוור ריינג'רס.

או הכל או כלום.

אם מערבים? אז תערבו עד הסוף.

תעיפו את ישראל מאופ"א ופיפ"א בגלל שהשלטון התערב, תסגרו את הליגה האיטלית על שחיתות ותיעפו את סוריה מפיפ"א על המ שקורה שם.

אחרי זה תבטלו את האירוח של אוקראינה, את טורקיה נזרוק על טבח עם....אחריז ה נבדוק על מחבל בפוטנציה.

אני לא סובל שאומרים שצריך להפריד ספורט ופוליטיקה...

ואני לא סובל שדוחפים לי חרא לספורט שאני אוהב

אין מה לעשות אחי, הספורט נועד גם לתת לאנשים מקום לביטוי ולפרוק רגשות...בגלל זה אני לא סובל שמשתיקים שירים גזעניים, ושאחר כך כל one כותבים על כמה הקהל פרימטיבי וגזעני..

הספורט נועד לזה

אגוורוווווו והאליפות של הסיטי!!!

למי אכפת ממנו, באמת מעניין אותי איך התקשורת באירופה מציגה אותנו ואיזה מידע היא חושפת (בעיקר מצנזרת) שגורם להם לשנוא אותנו ככה

אגוורוווווו והאליפות של הסיטי!!!

למי אכפת ממנו, באמת מעניין אותי איך התקשורת באירופה מציגה אותנו ואיזה מידע היא חושפת (בעיקר מצנזרת) שגורם להם לשנוא אותנו ככה

פשוט יותר קל להם להתעסק בחרא שלנו מבשלהם