Jump to content

השאלה המתבקשת..

-kabala-

Recommended Posts

אז שישאר בספסל או שיעוף ליציע, הוא חלוץ ממש פח שלא מועיל, ג?ורדי אני מקווה מבין את זה ובקרוב ירים אליו טלפון גם כן, ועל הדרך יביא חלוץ זר.

אני מקווה שמישהו יעצור אותך בכניסה לבלומפילד

המספרים לפנייך

31 משחקים, 13שערים. מרביתם במשחק שכבר הובלנו. 6 גולים שכבר לא היה על מה לשחק. שורה תחתונה כחלוץ המוביל של מכבי תל אביב הוא הוביל אותנו למקום חמישי.

בכל המסגרות בשנתיים האחרונות עטר היה אחראי על 56 שערים ב81 משחקים שפתח..מה כבר אפשר לבקש יותר מזה ועוד בקבוצה כמו מכבי?!

עטר לא חלוץ מוביל ולא בא כחלוץ מוביל, אין לו אופי של שחקן מוביל, בקבוצה רצה בתור שחקן הרכב הוא מצוין

מזה הוביל אותנו למקום חמישי?(דרך אגב סיימנו מקום שישי)

אז באותה מידה אפשר להגיד שעמאשה/קטן(או כל שחקן טוב ששיחק בקבוצה חלשה השנה) לא מספיק טוב כי הוא הוביל את חיפה למקום 5

זה פשוט מטומטם לדעתי לקבוע רמה של חלוץ על סמך המקום שקבוצתו סיימה את העונה בליגה, אתה לא יכול לבד להוליך קבוצה פח אשפה כמו מכבי למקומות גבוהים

זוקיף גם ייני הוביל אותך למקום החמישי, אז בוא נעיף גם אותו. וגם חיימוב. וגם אלברמן. ו.. טוב אני מקווה שהבנת.

אם יעיפו שוב את כולם ויבנו הכל מחדש אז שוב פעם נראה כמו כלום ושום דבר.

זוקיף גם ייני הוביל אותך למקום החמישי, אז בוא נעיף גם אותו. וגם חיימוב. וגם אלברמן. ו.. טוב אני מקווה שהבנת.

אם יעיפו שוב את כולם ויבנו הכל מחדש אז שוב פעם נראה כמו כלום ושום דבר.

תשמע אני עוקב אחריי עטר שנתיים ולא ראיתי פעם אחת שהוא הופיע למשחק אחד גדול, למה? כי מה לעשות הוא מוגבל בהרבה דברים, כשהוא מגיע למצב ברחבה מול שחקן יריב, השחקן יריב פשוט מנצח אותו כולם כבר מכירים את הבלרינות שלו והסיבובים שלו ברחבה וכל הקרקס, נמאס לי מזה שיביאו חלוץ אחר נורמלי שיוכל לעבור שחקן כבר.

הקהל במכבי תופעה מיוחדת..

אני בטח לא מאוהבי עטר או איך שלא תקראו לזה אבל אתם חייבים להפסיק לזיין את השכל נכון אולי ההוא לא מגיע למשחקים הגדולים באמת למרות שהוא הביא לנו כמה ניצחונות מכבדים מרגשים וגדולים אבל אלירן עטר מספק סחורה חברים.

אם הוא לא היה מבקיע שערים הוא היה זבל ולא צריך להיות כן שהנתונים שלו מפחדים בקנה מידה ישראלי בפרט מכבי אז הוא לא כובש במשחקים גדולים.

נו באמת...

המספרים לפנייך

31 משחקים, 13שערים. מרביתם במשחק שכבר הובלנו. 6 גולים שכבר לא היה על מה לשחק. שורה תחתונה כחלוץ המוביל של מכבי תל אביב הוא הוביל אותנו למקום חמישי.

ובעשור האחרון איזה חלוץ הוביל את מכבי בהצלחה?! מעניין אותי מי שיחק ונתן תפוקה גדולה יותר מעטר...

זוקיף עזוב כפרה אתה בדעה קדומה,זה כמו שלא משנה מה תגיד לי אני לא יכול לראות את אבידור משחק. גם אם ייתן 100 גולים בעונה,יישאר פח בשבילי.

יחי ההבדל הקטן ביניהם כן? אבל בכל זאת..

ובעשור האחרון איזה חלוץ הוביל את מכבי בהצלחה?! מעניין אותי מי שיחק ונתן תפוקה גדולה יותר מעטר...

מה אתה מדבר שטויותתת משה ביטון,עזרן,דוארטה,אבידור,ואפילו עומר פרץ קרעו רשתות, מי זה עטר לעומתם, יאללה שיעיפו אותו גם ויחזירו את אבידור

זוקיף עזוב כפרה אתה בדעה קדומה,זה כמו שלא משנה מה תגיד לי אני לא יכול לראות את אבידור משחק. גם אם ייתן 100 גולים בעונה,יישאר פח בשבילי.

יחי ההבדל הקטן ביניהם כן? אבל בכל זאת..

אני לא בדעה קדומה אני רק אומר שעטר חלוץ בינוני, זה שהחלוצים בשנים קודמות היו גם פחים זה לא אומר שעכשיו צריכים להסתפק בבינונים, אין לי בעיה שעטר ישאר רק שישב בספסל ושיביאו לפה חלוצים זרים בטוח ג?ורדי ואוסקר מכירים כאלה.

מה אתה מדבר שטויותתת משה ביטון,עזרן,דוארטה,אבידור,ואפילו עומר פרץ קרעו רשתות, מי זה עטר לעומתם, יאללה שיעיפו אותו גם ויחזירו את אבידור

שכחת את יבוריאן

אני לא בדעה קדומה אני רק אומר שעטר חלוץ בינוני, זה שהחלוצים בשנים קודמות היו גם פחים זה לא אומר שעכשיו צריכים להסתפק בבינונים, אין לי בעיה שעטר ישאר רק שישב בספסל ושיביאו לפה חלוצים זרים בטוח ג׳ורדי ואוסקר מכירים כאלה.

אין לך דעה קדומה על עטר?כל פעם שאתה שומע את השם שלו אתה מתחיל לנבוח:"חתיכת אפס **** למכבי גיס חמישי מנהיג ערסיאדה להעיף אותו חלוץ פח של גרבג' טיים" וכל זה כי אתה מושפע משמועות שרצות פה

אין לך דעה קדומה על עטר?כל פעם שאתה שומע את השם שלו אתה מתחיל לנבוח:"חתיכת אפס **** למכבי גיס חמישי מנהיג ערסיאדה להעיף אותו חלוץ פח של גרבג' טיים" וכל זה כי אתה מושפע משמועות שרצות פה

קודם כל זה לא שמועות זה המציאות את הסבוטאז? לאיווניר לא עשה דור מיכה.

דבר שני אין לי דעה קדומה על עטר, כשהוא הגיע למכבי קיבלתי אותו בזרועות פתוחות תמכתי בו פה בפורום אבל כששמעתי שהוא מכר אותי וירק לי בפרצוף, על זה אין מחילה החוצה כמו יצחקי.

שורה תחתונה , מבחינת כישרון עטר הוא בטופ 5 של החלוצים בארץ(כולל הליגיונרים) הבעיה שמנטלית , צריך להחזיק אותו קצר מאוד, ובחדר הלבשה שבו המילה האחרונה היא של יצחקי, שחקן כמו עטר יילך לאיבוד.

כמה חלוצים כישרוניים יש בארץ שאתה יכול להרשות לעצמך לוותר על 2 שלדעת רבים עד לא מזמן נחשבו למסוכנים בארץ.

נכון הוא לא הביא לנו תארים וברוב המשיחקים הגדולים לא ראינו ממנו שקל פרנסה.

אבל תמיד אני נזכר במשחק מול פריס בבלומפילד , הוא פשוט השאיר אותי בשוק שם.

תאמינו לי שלהעיף את השחקן הכי יקר בסגל זה וואחד אמירה ולעת עתה זה גם מספיק.

שורה תחתונה לכל הרוסונרים זוקיפים וכל השאר,

חכו למה שיורדי ואוסקר יעשו עד אז חלאס זיוני שכל.

קודם כל זה לא שמועות זה המציאות את הסבוטאז? לאיווניר לא עשה דור מיכה.

דבר שני אין לי דעה קדומה על עטר, כשהוא הגיע למכבי קיבלתי אותו בזרועות פתוחות תמכתי בו פה בפורום אבל כששמעתי שהוא מכר אותי וירק לי בפרצוף, על זה אין מחילה החוצה כמו יצחקי.

שוב, אתה מונע על ידי שמועות, וחבל..שתוכיח שעטר אכן מכר אותך תקלל אותו כמה שבא לך אבל על סמך שמועות שרצות פה בפורום זה פשוט טפשי