Jump to content

השאלה המתבקשת..

-kabala-

Recommended Posts

מצד אחד קשה להאמין שהוא יישאר כי הוא היה פה כבר שנתיים והוא רואה את כולם יוצאים לחו"ל ומקבלים את הכסף הגדול ומצד שני אם הוא ייתן פה עונה טובה עכשיו אז יש סיכוי יותר גדול שתיקח אותו קבוצה יותר טובה.

מואנס דאבור בטוח יהיה חלוץ פותח בעונה הבאה, השאלה מי יהיה זה שלידו?עטר או מישהו אחר?

להגיד על עטר שאין לו כושר זה שקר

להגיד עליו שהוא מחמיצן? שטות. יש לו ממוצעים שכבר שנים לא היו במכבי. מי לא מחמיץ? הגדולים ביותר מחמיצים.

שיחזיר את הרגליים לקרקע ויהיה שחקן גדול.

הרגתם אותו על כלום

להגיד על עטר שאין לו כושר זה שקר

להגיד עליו שהוא מחמיצן? שטות. יש לו ממוצעים שכבר שנים לא היו במכבי. מי לא מחמיץ? הגדולים ביותר מחמיצים.

שיחזיר את הרגליים לקרקע ויהיה שחקן גדול.

הרגתם אותו על כלום

אם היה יודע לתת קרוס ברגל שמאל היו לו עוד עשרה בישולים לפחות.

בכל מקרה אני חושב שבעונה הראשונה שלו הייתה הרבה יותר טובה מהשנייה ושיש בזה חלק לברק יצחקי.

לא מצליח להבין אותכם ובעיקר את כל המושפעים פה שמזיינים את המוח על זה שהוא **** לקבוצה ובלוף, איך אפשר לקרוא לו בלוף?!

מקצועית, לדעתי אחרי שוקו תפוז הוא החלוץ הכי טוב בליגה..מתי היה במכבי שחקן שכבש 42 שערים בשתי עונות?!

ולכל הזייני מוח שאומרים שהוא כובש רק בגרבג' טיים, הוא הביא לכם דרבי אחרי פאקינג 4 שנים בסיטואציה הכי מלחיצה שיכולה להיות שזה לבעוט פנדל מול שער 11, כמעט כל שחקן אחר שהיה בועט היו רועדות לו הביצים..וכמובן הצמד מול פאו והצמד מול פריס.

לא מקצועית, אפשר להגיד שהוא קצת דפוק בראש אבל **** לקבוצה?איכשהו נוצרה לו תדמית כזאת רק בגלל שהוא חבר טוב של יצחקי אז ישר קישרתם שהם שולטים בחדר הלבשה העיפו את מוטי וכו'..זה שהוא חי את המשחק וצועק הרבה ומתעצבן שהוא מוחלף רק מראה כמה אכפת לו מהקבוצה וכמה הוא רוצה לשחק.

בכל מקרה חבל לי שנוצרה לו תדמית כזאת של **** בקבוצה או אחד שלא רוצה בטובת הקבוצה וזה הרבה בגלל אנשים פה בפורום שזורקים שטויות באוויר ואז אנשים כמו זוקיף לדוגמא שונאים אותו בצורה יוצאת דופן בלי שום סיבה..הגענו פה למצב לפני כמה חודשים שאנשים אשכרה קראו לו שודד זקנות, קיללו אותו כמו משוגעים ואשכרה השוו את השנאה שלהם כלפיו כמו לאבוקסיס וכל מיני קומוניסטים בלי שום הוכחות רק בגלל שמועות שרצות פה בפורום..הוא אפילו קיבל ביצה לפנים באימון, על מה?!

אין לכם מושג כמה השפעה יש לדברים שנכתבים פה בפורום על אנשים והדוגמא הכי טובה היא שכמעט כל הקהל התהפך על עטר ויכול להיות שהוא בכלל לא עשה כלום וכל זה רק בגלל שמועות שרצות פה..אני מאמין שאם הוא יישאר הוא ייתן עונה מעולה ואז כולם יירשמו כרגיל:"אני נהנה לאכול את הכובע"

ואגב, לכל מי שמתחנן שיעיפו אותו מהקבוצה, מגיע לכם שיסתובבו כל הזמן בקריית שלום חלוצים כמו אבידור ויבוריאן

את עטר חייב להשאיר!

אם היו דברים בעייתים שנה שעברה זה גם באשמתו אבל זה בעיקר כי הוא נגרר אחרי אחרים

עכשיו כנראה שאין לו תמנהיג הרוחני איתו בקבוצה הוא יחזור להיות עטר השקט שהיה לפני שנתיים

אני לא מתחבר אליו, והוא היה חלק מהסבוטז' תרצו או לא. עטר הוא לא ילד בן 9 שנגרר אחרי יצחקי, מדובר על מבוגר בן 26. הייתי שמח לראות אותו מחוץ למכבי, אבל אם הוא כבר פה לפחות שיבקיע (ולא רק בגרבג' טיים) מה גם שמדובר בשחקן לכל היותר בינוני, מסירה לקויה ויכולת סיום סבירה

אני לא מתחבר אליו, והוא היה חלק מהסבוטז' תרצו או לא. עטר הוא לא ילד בן 9 שנגרר אחרי יצחקי, מדובר על מבוגר בן 26. הייתי שמח לראות אותו מחוץ למכבי, אבל אם הוא כבר פה לפחות שיבקיע (ולא רק בגרבג' טיים) מה גם שמדובר בשחקן לכל היותר בינוני, מסירה לקויה ויכולת סיום סבירה

איך שחקן עם כמות כל כך גבוהה של שערים הוא בעל יכולת סיום סבירה?

אגב קולאוטי שכולם אומרים שהוא סקורר מטורף(גם אני חושב ככה) מחמיץ לא הרבה פחות מעטר

איך שחקן עם כמות כל כך גבוהה של שערים הוא בעל יכולת סיום סבירה?

אגב קולאוטי שכולם אומרים שהוא סקורר מטורף(גם אני חושב ככה) מחמיץ לא הרבה פחות מעטר

המספרים של עטר הם בלוף, הבקיע את מרביתם כשלא היה על מה לשחק.

חלאס לזיין במוח, אז המספרים של כל שחקן במכבי זה בלוף..הרי חוץ מחודש אוגוסט אנחנו כל הזמן בגרבג' טיים לא?

רוצים מספרים ?

רק מהליגה (רק שם מצאתי סטטיסטיקה מפורטת).

עטר שיחק 2690 דקות, הבקיע 13 שערים ומסר 7 בישולים. בממוצע מבקיע שער כל 207 דקות על המגרש. הזמן הכי ארוך בלי להבקיע שער - 731 דקות (על המגרש).

יצחקי שיחק 1968 דקות, הבקיע 9 שערים ומסר 6 בישולים. בממוצע מבקיע שער כל 219 דקות על המגרש. זמן הכי ארוך בלי להבקיע - 347 דקות.

קולאוטי שיחק 1496 דקות, הבקיע 8 שערים ובישל אחד. בממוצע מבקיע כל 187 דקות על המגרש. זמן מירבי בלי להבקיע - 451 דקות.

בניגוד לשחקנים אחרים שדוחקים את הכדור מקו השער עטר עושה גולים גם לבד...

בשביל שחקנים כמו עטר משלמים כרטיס...

אתה משלם כרטיס לשחקן שמכר אותך???

כן כי לפני עטר כל החלוצים הבקיעו בצרורות במיוחד במחשקים הגדולים נכון ? מי שבלוף פה זה אתה

כן כי לפני עטר כל החלוצים הבקיעו בצרורות במיוחד במחשקים הגדולים נכון ? מי שבלוף פה זה אתה

המספרים לפנייך

31 משחקים, 13שערים. מרביתם במשחק שכבר הובלנו. 6 גולים שכבר לא היה על מה לשחק. שורה תחתונה כחלוץ המוביל של מכבי תל אביב הוא הוביל אותנו למקום חמישי.

ההבדל היחיד בין יצחקי לעטר זה שאת יצחקי הביאו להנהיג את הקבוצה ואת עטר בכדי להתפתח בתור כישרון לא מלוטש(מי שזוכר הוא בא על תקן של שחקן ספסל) לכן אני לא רואה סיבה להעיף את שניהם.

ההבדל היחיד בין יצחקי לעטר זה שאת יצחקי הביאו להנהיג את הקבוצה ואת עטר בכדי להתפתח בתור כישרון לא מלוטש(מי שזוכר הוא בא על תקן של שחקן ספסל) לכן אני לא רואה סיבה להעיף את שניהם.

אז שישאר בספסל או שיעוף ליציע, הוא חלוץ ממש פח שלא מועיל, ג?ורדי אני מקווה מבין את זה ובקרוב ירים אליו טלפון גם כן, ועל הדרך יביא חלוץ זר.