Jump to content

הנהלת הקבוצה לברק יצחקי : " חפש לך קבוצה לשנה הבאה"

macabist

Recommended Posts

קיצור אני לא אתווכח...

יש כאלה שאוהבים אותו ויש כאלה שלא...(הרוב המכריע פה לא)

שאי אפשר לדעתמ מה קורה מתחת לפני השטח(רוני לוי מתראיין ואומר שקולואטי אולי יגיע לקבוצתו, זה שקר?)

אין ישראלים ראוים שמחכים בשורה ליד הדלת של קרית שלום לחתום במכבי..אם היה עוד ניחא..

אבל וירמוט,שכטר,שהר, ברדה כל אלה פנטזיות של יורדי קרויף, אם הוא חושב שהוא יביא אותם, או גולדהר יפתח תכיס בצורה קיצונית הוא טועה..

גם בגזרה המקומית, חן עזרא יהיה בחיפה וטל בן חיים יקר בטירוף, אין שום אופציה הגיונית שעולה לי בראש..

אז לפני שמשחררים שחקנים....יצחקי במעט ששיחק, הראה ניצוצות ונתן תפוקה, אולי לא זו של 550 אלף,אבל יחסית לרמה של הליגה זה בסדר.

צריך להחתים מחליפים, זרים ב200 אלף דולר הם הימור והוכיחו לרוב שלא שווה להמר בהם..אם רוצים איכות, משלמים וגם זה לא תמיד פוגע, אז חבל לזרוק שחקן כמו יצחקי במקום לקחת לו את סרט הקפטן ולחנך אותו, במקום לוותר...

לא הבנת עדיין שהשמחה מהשחרור של יצחקי לא קשורה לצד המקצועי?

אני מאמין שרוב מי ששמח מהשחרור יודע שיצחקי בכושר הוא נכס מקצועי, אבל זה לא העניין פה.

יצחקי העמיד את עצמו ואת האגו שלו לפני הקבוצה, ותרם ישירות לעונה המזעזעת שעברנו. הבן אדם הפך שולחן על מאמן, עשה חרם על שחקנים צעירים, ובכללי עשה צחוק מהמערכת כל העונה וחצי האחרונות עם אורח החיים שלו, וזה עוד אחרי שהוא קיבל את סרט הקפטן.

לדמות כזאת אסור להשאר במערכת, וטוב שעשו כשחתכו אותו. כשהמועדון יהיה בריא מבחינה פרסונלית, הוא ימריא גם מבחינה מקצועית.

אני מכיר את כל הסיפורים, גם החבר שלכם מוטי איווניר לא היה טלית שכולה תכלת בתור שחקן וכמוהו נמני ... הפך שולחן על מאמן ? יש הוכחות לזה? או שמוטי כבר הכין תוכנית למקרה של כשלון? אני זוכר עוד בעונה הקודמת שהוא לא הסתדר עם חלק מהשחקנים ועשו לו שביתה זה עוד שיצחקי היה בטיפולים בספרד, איווניר לא קדוש מעונה, אומנם הוא השיג באירופה השג חשוב למכבי, אבל הוא נכשל בליגה עם שינויי השיטה.,.. לגבי יצחקי, בן אדם שלפני שנה מונה לקפטן, למרות שבקושי שיחק בקבוצה , וידוע כבליין עוד מימי בית?ר לא ציפיתי למשהו חיובי, היו צריכים להוריד לו פרופיל, לא חושב שהיה מקום לחתוך מהר כי זה לא מוסד חינוך, זה קבוצת כדורגל בכל מקום יש כאלה ..

דרך אגב לפי נואם גם קולואטי צפוי לטוס לקפריסין ביום שני לקדם את העברתו, בקצב הזה איזה חלוצים ישארו פה ועוד לא נפתרו מהזרים

רוברטו יצא לראות את התנאים שם, רוני לוי אמר בראיון שקולאוטי אמר שיש משקל כבד בתנאים שם מצד אשתו, ככה שזה עוד לא סגור בכלל. ולא הייתי ממהר לזלזל ככה בג?ורדי ואוסקר.. אנחנו באמצע יוני ואין אירופה על הראש ככה שיש מספיק זמן לרכש

יאללה מספיק עם גאל. הוא יהיה במכבי מאה אחוז. אם לא אז היינו שומעים כבר על גישושים או התעניינות מקבוצות מחו"ל כי אבא שלו היה יוצא עם זה לתקשרות כדי להלחיץ את מכבי... לא שומעים שום דבר כזה כי זה סגור.

ככה היה שנה שעברה עם זיזוב. גולדהאר נתן לאבא שלו מילה שאלי יהיה במכבי למרות שאבא שלו דאג כי מכבי עוד לא שלחה חוזה. הייתה על זה כתבה בNRG

זה לא סגור!!! יום שלישי פגישה מכרעת... מקווה לטוב..

סתם דעה: יש המון המון ילדים קטנים וטיפשים שמפוצצים את הפייסבוק של מכבי בהודעות נגד ג'ורדי ואוסקר על זה שהעיפו את השמן.

צריך לארגן איזושהי דרך להראות שהקהל השפוי של מכבי תומך במהלך.

סתם דעה: יש המון המון ילדים קטנים וטיפשים שמפוצצים את הפייסבוק של מכבי בהודעות נגד ג'ורדי ואוסקר על זה שהעיפו את השמן.

צריך לארגן איזושהי דרך להראות שהקהל השפוי של מכבי תומך במהלך.

כמו שמישהו חכם אמר לי בסופו של דבר כולם פה יודעים מי נותן את הטון ביציע זה אותו ארגון שנוסע לכל הארץ בשביל מכבי ולא מעודד מהכורסא ככה שילדים שאוהדים את הקבוצה יום וחצי יכולים רק לזיין את המוח בפייסבוק.

כמובן שאורי משיח וכל הפמליה שלו מזיזים :yellow_cool1:

אני מכיר את כל הסיפורים, גם החבר שלכם מוטי איווניר לא היה טלית שכולה תכלת בתור שחקן וכמוהו נמני ... הפך שולחן על מאמן ? יש הוכחות לזה? או שמוטי כבר הכין תוכנית למקרה של כשלון? אני זוכר עוד בעונה הקודמת שהוא לא הסתדר עם חלק מהשחקנים ועשו לו שביתה זה עוד שיצחקי היה בטיפולים בספרד, איווניר לא קדוש מעונה, אומנם הוא השיג באירופה השג חשוב למכבי, אבל הוא נכשל בליגה עם שינויי השיטה.,.. לגבי יצחקי, בן אדם שלפני שנה מונה לקפטן, למרות שבקושי שיחק בקבוצה , וידוע כבליין עוד מימי בית?ר לא ציפיתי למשהו חיובי, היו צריכים להוריד לו פרופיל, לא חושב שהיה מקום לחתוך מהר כי זה לא מוסד חינוך, זה קבוצת כדורגל בכל מקום יש כאלה ..

הסיפור פה הוא לא איווניר, והשאלה אם מוטי הצליח או נכשל לא קשורה לנושא.

אני לא עורך הדין של קרויף, אני לא צריך לתת הוכחות לשום דבר. קרו מקרים שקשורים ליצחקי, מקרים שבגינם הוא מחוץ למועדון היום. את הפירוט כולם כבר מכירים. אתה יכול להאמין, ואתה יכול לדרוש הוכחות, בכל מקרה המציאות תשאר זהה.

מכבי זה אכן לא מוסד חינוך, ושחקני כדורגל הם לא האנשים המוסריים בחברה שלנו, אבל לכל אחד מאיתנו יש את הגבולות שהוא מוכן לקבל. הסיבה שאתה קורא כאן כלכך הרבה תגובות ששמחות מהמהלך הזה היא כנראה בגלל שיצחקי פרץ את הגבולות של הרבה אנשים כאן. אפילו כשחתכו את בוזגלו לא היו כאלו תגובות פה.\

נתנו לו את סרט הקפטן כדי להראות לו שבונים עליו ושרואים בו כמנהיג, והוא בתגובה לקחת את זה למקומות הכי לא נכונים שיש. בסופו של דבר, ג'ורדי רוצה להצליח בדיוק כמו כולנו, ואם הוא החליט לחתוך את יצחקי, כנראה שהוא יודע בדיוק למה,.

כמו שמישהו חכם אמר לי בסופו של דבר כולם פה יודעים מי נותן את הטון ביציע זה אותו ארגון שנוסע לכל הארץ בשביל מכבי ולא מעודד מהכורסא ככה שילדים שאוהדים את הקבוצה יום וחצי יכולים רק לזיין את המוח בפייסבוק.

כמובן שאורי משיח וכל הפמליה שלו מזיזים :yellow_cool1:

ברור. רק שעד שתתחיל העונה יש עוד זמן והמון זמן לילדים לחפור בפייסבוק בזמן שהמנהלת שיווק של מכבי (טפי) תופסת רושם רע על הקהל שלנו.

ברור. רק שעד שתתחיל העונה יש עוד זמן והמון זמן לילדים לחפור בפייסבוק בזמן שהמנהלת שיווק של מכבי (טפי) תופסת רושם רע על הקהל שלנו.

אל תדאג אחי,היא לא :thumbs:

מה שלא יאמן זה שייבשו אותו ביציע כל עונה שעברה למרות שכל פעם ששיחק הוא היה טוב מאוד והראה ניצוצות

אחי עם כל הכבוד נראה לי שמדוניאנין רץ יותר מהר מזיזוב :)

http://sports.walla.co.il/?w=/399/2541840

גם הידיעה על כך שברק יצחקי כבר לא חלק ממכבי תל אביב באה מכיוון אחר, לא מזה של הקבוצה. "ההודעה נפלה על ברק בהפתעה גמורה", מסר סוכנו רונן קצב, "אך אין ביכולתו לשנות אותה". חשוב במיוחד להתעכב על חלקו השני של המשפט. לו הייתה ליצחקי או למקורביו הכנה מוקדמת, איזשהו ריח של ניפוי אפשרי באוויר, סביר להניח שגם התקשורת הייתה יודעת ומתכוננת בהתאם, עם מסע לחצים מכאן ומשם, מה שהיה, כמובן, משבש לחלוטין את המהלך. אבל קרויף וגולדהאר הוציאו לפועל את הפרידה בהינף יד ומבלי שאף אחד יראה את זה מגיע.

ציון דרך משמעותי הושג במכבי תל אביב. לא בניפוי של יצחקי, אלא בדרך שבה הוא נעשה. קרית שלום מתנהלת היום כמו בסיס צבאי סגור, שבו לאף אחד מלבד אנשי המועדון אין מילה. הכי רחוק מהקרקס וההתערבות החיצונית בעידן נמני ואיוניר. קרויף הבטיח שלא ידבר ואכן לא אמר מילה. מבחינת גולדהאר, את השטר הראשון ההולנדי כבר פרע.

אהבתי.

לא הבנת עדיין שהשמחה מהשחרור של יצחקי לא קשורה לצד המקצועי?

אני מאמין שרוב מי ששמח מהשחרור יודע שיצחקי בכושר הוא נכס מקצועי, אבל זה לא העניין פה.

יצחקי העמיד את עצמו ואת האגו שלו לפני הקבוצה, ותרם ישירות לעונה המזעזעת שעברנו. הבן אדם הפך שולחן על מאמן, עשה חרם על שחקנים צעירים, ובכללי עשה צחוק מהמערכת כל העונה וחצי האחרונות עם אורח החיים שלו, וזה עוד אחרי שהוא קיבל את סרט הקפטן.

לדמות כזאת אסור להשאר במערכת, וטוב שעשו כשחתכו אותו. כשהמועדון יהיה בריא מבחינה פרסונלית, הוא ימריא גם מבחינה מקצועית.

זה כן קשור לאיווניר, כי התפקיד של המאמן הוא גם סוג של מורה דרך ומחנך..

לאיווניר אין ניסיון עם ותיקים, ולכן הוא לא הסתדר איתם, העובדות בשטח..כל הותיקים של מכבי כולם מטומטמים?

איווניר בחר בדרך הקלה, לרוץ לגולדהאר ולבקש לשחרר את יצחקי, עטר ואלברמן במקום להתמודד איתם, ניר לוין הוא בובה ואין לו מושג, וברגע שמכבי מינתה אותו היא ויתרה על המשמעת ועל העונה כולה...

אצל יוסי מזרחי לא היו בעיות משמעת..

שוב אף אחד לא מגבה את השחקן, ההפך...אני חושב שהוא היה מהגרועים ביותר...התנהגות זוועתית, תרבות הישראלית, שחקן שווארמה ..

אבל הגיע לו עוד צ'אנס, קרויף בכלל לא מכיר את הסיפור סביב איווניר, ככה שזה התערבות של גולדהאר או שאיווניר שפך סיפור לקרויף..

אם זה כסף, כמו מכבי טוענים שלא... למרות שלא נראה לי...אז ברור שיצחקי אולי לא רצה לקצץ במשכורת שלו

אם זה מקצוענית, אז איפה קרויף מכיר את הסיפור סביב יצחקי? הוא עקב אחריו?

לאשת השיווק כבר יש רושם רע על הקהל.

הואל א מעניין אותה.

ולנושא?

אופירה זונה.

למה? ככה...הרי מה היא עשתה? האשימה את הקהל שהתהפך עליו (מה לעשות אופירה, אותנו לא קונים בדרינקים וסקופים אלא בכדורגל) האשימה את כולם, וטענה שהוא מקצוען, אכן,שחקן כדורגל עם כרס מקצוען, לתאוריה שלה יש הוכחה...פול גאסקוין.

יאללה שתיקח את יצחקי ואייל גולן ויילכו לשיר ילדה של אב.

כדורגל? יש לבחור.

עשרה שערים ב30 משחקים זה לא בשמים שייחנק השמן.

שלום ולא להתראות, בהצלחה בבית"ר בליגה השנייה (אה לא תחזור כי הכסף יותר חשוב? הבנתי) לאן הוא יילך? מי ייקח אותו?

ומי שיעשה לשחקן כזה קמפיין הוא אידיוט.

אם לא ימצאו ליצחקי קבוצה בחו"ל הוא יישאר במכבי יתאמן עם הקבוצה, ואל תתפלאו אם הוא יקצץ 50 אחוז מהמשכורת שלו ויחזור להיות שחקן בסגל

הוא לא. (ואתה מוזמן לצטט אותי עוד שנה).

הכסף פה הוא לא העניין.

הוא לא. (ואתה מוזמן לצטט אותי עוד שנה).

הכסף פה הוא לא העניין.

נכון שהכסף הוא לא העניין אבל חלק מהתהליך שקרויף עושה בקבוצה זה שההבדלי משכורות בין השחקנים לא יהיו ברמות מטורפות ואולי הוא עושה את זה גם כדי שיצחקי יקצץ וגם להראות לו מי בעל הבית וליישר אותו ככה שהוא לא יחשוב שהוא יותר גדול מהמאמן ושיש לו כח במכבי וזה לא רק לגביו זה פשוט להראות לכל השחקנים מי בעל הבית

אם לא ימצאו ליצחקי קבוצה בחו"ל הוא יישאר במכבי יתאמן עם הקבוצה, ואל תתפלאו אם הוא יקצץ 50 אחוז מהמשכורת שלו ויחזור להיות שחקן בסגל

מתערבים על זה?

חחחח יקרה מקרה טבז. הוא יחזור באמצע/סוף העונה ויוביל אותה לאליפות yahoo.gif

לפי אופירע עטר רוצה את יצחקי בירוק

אל תדאג.

כמו השטויות שהיא כתבה בכתה שהיא העלתה שהוא המסכן, והקהל אשם, גם זה כמו אוסף החרא שיוצא לה מהפה לא אמין.

שחר לא יביא אותו לחיפה.

לא אכפת לי לאן, רק שיילך הבן זונה, ושמישהו יארגן לו מונית, היה לילה קשה בגלינה.