Jump to content

הנהלת הקבוצה לברק יצחקי : " חפש לך קבוצה לשנה הבאה"

macabist

Recommended Posts

יצחקי הלך? שיביאו בכסף שלו תחליף.

הוא לא הלך, אומרים לו ללכת.

יש הבדל....

למה נראה לך שהוא יוותר על הכסף הטוב שהוא מקבל?

הוא לא הלך, אומרים לו ללכת.

יש הבדל....

למה נראה לך שהוא יוותר על הכסף הטוב שהוא מקבל?

הוא צודק.

אנחנו מעיפים אותו,אנחנו אחראים לתחליף .

כולם אומרים שזה צעד נכון ומסר לשחקנים והכל, לי יש רק שאלה אחת, למה זה נעשה עכשיו ולא בזמן אמת באמצע העונה?

בכל אופן, עדיף לנקות מאוחר מאשר אף פעם.

לכל מי שאומר שמבחינה מקצועית מכבי נפגעת פה- וואלה היינו מקום חמישי לפני ברק יצחקי ונהיה מקום חמישי גם אחריו.

כל אלה שאומרים שעטר **** וכו', אז אורגינל צאו מהסרט! גם זה שהוא צועק על שחקנים באמצע המגרש וזה, זה הכל בגלל שהוא האיש שהכי מחויב לקבוצה במכבי! משחק עם כאבים, מתאמן כמו משוגע... אפילו לא דופק לאפות בין משחקים.. ;)

הבעיה היא שנתקע עם הבור בתקציב שנקרא יצחקי 3 שנים קדימה.

לא מאמין שמישהו יהיה מוכן לשלם לו יותר מ200 אלף דולר לעונה.

משמע בערך 350 אלף דולר לפח כל שנה...

את הטעויות בקיץ 2010 נספור עוד הרבה שנים כנראה.

אם לא נביא מישהו במקומו באותה רמה (ובלי להיות ליצנים, מבחינת רמת כדורגל שהוא כן יודע לשחק בלי כל הבאגים בראש), אז לא עשינו כלום.

אם כבר להעיף אותו היה צריך לעשות את זה אחרי המשחק מול הפועל חיפה (אותו ואת מדו) ולטווח הארוך זה היה מעולה כי המאמן היה מקבל גיבוי והיה סוג של "דרך".

בסדר תמיד אפשר להיות שופט באייל גולן קורא לך...

סוף סוף הפרימדונה הראשית עפה ממכבי . היה לך הכל יצחקי, קהל של מכבי שאהב אותך, תנאים מעולים להצלחה אבל אתה החלטת לזרוק זין על המקצוע שלך לפני הכל ועל מכבי . מאחל לך שתחזור לביתר ותרד איתם ליגה יבן של זונה . וכמובן כל הכבוד לצוות המקצועי ולגולדהאר שמעבירים פה מסר לעתיד - לא משנה מי אתה , לא תתאים לשיטה ולדרך תעוף הביתה . 

החלטה כבדת משקל כזאת בוודאי לקחה בחשבון את כל הפרמטרים.

מיטש בוודאי לא חשב שאנשים יכולים כך לזלזל בכסף שלו.זה בטח ישב לו על הלב הרבה זמן. היום הוא הגיב.

יורדי ואוסקר בוודאי נתנו את התשובות המקצועייות והם אלה שצריכים לספק פתרונות.יש לי את ההרגשה שהם מכירים את מכבי(ועוקבים אחריה) יותר זמן ממה שבאמת נותנים להם.

מי יודע מי יבוא? לאף אחד אין מושג.

הודעה לאקונית לתקשורת וזהו. אין סאגות מתישות וברברת מיותרת.

איפה יצחקי ישחק זה הכי פחות מעניין. מעניין מי ישחק אצלנו.

צריך להפסיק לפחד מהפחד.

אני תמיד כותב-מכבי צריכה ללכת לשוק המקומי רק בשביל שחקנים מיוחדים באמת. ברק(וגם אלירן אגב) הוא שחקן כזה וגם היום ובדיעבד אני שלם עם ההחתמה שלו יותר מאשר עם רוב ההחתמות של אותו קיץ.אף אחד אז לא ידע את מה שהוא יודע היום.

ג א ל , דור, מואנס, ורד, ריף, מושיקו , רועי, דהן זה אחלה חומר גלם לעבוד איתו.

שיעבור לחיפה. באמת על הזין,

את סוף העונה האחרונה אפילו לא ראיתי בטלוויזיה (ואני מנוי שגר ליד בלומפילד),

תודה למיטש ויורדי, מהלך מצוין, ובזמן.

אני תמיד כותב-מכבי צריכה ללכת לשוק המקומי רק בשביל שחקנים מיוחדים באמת. ברק(וגם אלירן אגב) הוא שחקן כזה וגם היום ובדיעבד אני שלם עם ההחתמה שלו יותר מאשר עם רוב ההחתמות של אותו קיץ.אף אחד אז לא ידע את מה שהוא יודע היום.

ההחלטה להחתים אותו באותו קיץ היתה מצוינת.

יצחקי אמור היה להיות השובר שיוויון שלנו, ואם לא היה נפצע מי יודע איפה היינו היום.

עם זאת, אחרי השנה האחרונה, גם ההחלטה לשחרר אותו היא נכונה.

נכון שאם כל המעטפת במכבי היתה רצינית יותר, כנראה שיצחקי לא היה מרשה לעצמו להתנהג איך שהתנהג. אבל משחקן מנוסה, שהוא גם הרכש היקר ביותר של המועדון, אני מצפה להנהיג את הקבוצה במצבים כאלו ולא לפורר אותה מבפנים.

יצחקי הביא על עצמו את השחרור הזה. אני רק מקווה שימצא קבוצה חדשה כמה שיותר מהר כדי שזה לא ימרח סתם לתקופה ארוכה.

כולם אומרים שזה צעד נכון ומסר לשחקנים והכל, לי יש רק שאלה אחת, למה זה נעשה עכשיו ולא בזמן אמת באמצע העונה?

בכל אופן, עדיף לנקות מאוחר מאשר אף פעם.

מיטש אולי רוצה התחלה חדשה ונקיה.העונה הקודמת כל כך נחרבה שלא בטוח שבכאוס הכללי היה לזה איזשהוא אפקט.זה היה נראה כמו שליפה מהמותן.עכשיו זה נראה מחושב ולאחר שיקול דעת. המסר חזק יותר.

יש גם צוות מקצועי חדש שכנראה אמר את דברו.הצוות הזה, מין הסתם, זקוק לכסף על מנת להביא שחקנים(כל עלות שיצליחו לצמצם היא מבורכת מבחינתם) ורוצה לאוורר את הסגל מבחינת מתן הזדמנויות.ברק הוא לא ילד שעולה מהנוער.הוא אישיו שצריך להתמודד איתו.

קודם כל, המהלך כשלעצמו נראה לי נכון מאוד מכל הבחינות. מקצועית, זה לא אותו יצחקי שלפני הפציעה וגם לא יהיה כזה. חברתית, כולם מבינים. וכלכלית, אני לא חושב שיש אף בר-דעת בעולם הזה שיגיד שיצחקי שווה את החוזה שלו. אני לא בטוח אם הוא שווה חצי מזה, כיום. אני רואה כאן הרבה תגובות שמפרגנות לג'ורדי ולגרסיה ואני לא קונה את זה. האנשים האלו נמצאים במכבי יומיים ואני לא באמת מאמין שהם היו מעורבים ומוגעים למה שקרה מבחינה חברתית בקבוצה בשנה החולפת, מה שאומר בבירור שהמהלך הזה בא מלמעלה. ההחלטה הזו היא של מיטש גולדהאר, אני בטוח בזה. ככה שמי שרוצה לתת קרדיט, שיתן לו.

יכול מאוד להיות גם שזו דרך לצמצם את החוזה שלו. בעולם העסקים חוזה מחזיק מעמד כל עוד הוא טוב לשני הצדדים. ברגע שצד אחד מרגיש שזה לא כך הוא מנסה להשתחרר ממנו, ככה זה.

בכל מצב יצחקי יצטרך להפחית משכרו משמעותית כי אף קבוצה לא תישא בעלות החוזה שלו ואני בספק רב אם מכבי תשלים את יתרת החוזה, במידה וקבוצה תסכים לשלום לו חצי מזה. ההחלטה הזו טובה, מריחה מצוין ומשדרת שמי שחושב שהמקום שלו מובטח בגלל שיש לו חוזה שמן והוא יודע לתת עקבים יבין שאם הוא לא יתאים לרוח המועדון הוא לא יהיה פה. אני לא אופתע אם הוא לא היחיד שיחתך ממכבי. אגב, "מקורב" לבני-יהודה (מצטער אין לי מילה אחרת להגדיר) אמר לי לפני שבוע שיש מגעים בינם למכבי ולאלירן עטר, לא יודע כמה זה נכון.

כבל מצב אני לא שמח לאידו של יצחקי כבן-אדם, אבל כן שמח מקצועית שהבית-זונות במכבי עושה סימנים של תהליכי סגירה. ברגע שתהיה פה התחלה נקייה וקבוצה שכל החברים בא הם אנשים שבאים לעבוד, זה סימן להתחלה טובה ובסיס טוב לתהליך בריא של קבוצה בריאה. יצחקי זה רק הסימפטום של הכדורגלן הישראלי העצלן והבליין ולא מעבר לכך. כדי לתקן את כל החולי הזה צריך להתוות פה מסגרת אימונים ומשטר כמו ברמות הגבוהות באירופה ששחקנים באים למתחם המועדון ב-8 בבוקר ועוזבים אותו לקראת שעות הערב. אולי בשביל זה קרויף וגרסיה פה. אני מאוד מקווה לפחות.

מוזר שג'ורדי ואוסקר לא ניסו להתמודד ולהחזיר את יצחקי למשמעת ובחרו לשחרר אותו.

הם נראים לא פראיירים בהתנהלות שלהם.

נכון, וזה הכי מוזר לי,

אני לא רואה איך יוצאים מהבור התקציבי הזה

מקווה שלמיץ' התשובות.

רק שלא יעבור עכשיו לחיפה..

אם הוא מעיף גם את אלירן שישכחו ממנוי שלי.

ועכשיו תורו של קולטואי.

אחי זה "פחחחחחחחחחחחחחח" קלאסי

שמע אולי דוגמן אני לא אבל מיכה באמת מכוער

תעלה תעלה תמונה כפרה

אני אשפוט בעצמי

מיטש אולי רוצה התחלה חדשה ונקיה.העונה הקודמת כל כך נחרבה שלא בטוח שבכאוס הכללי היה לזה איזשהוא אפקט.זה היה נראה כמו שליפה מהמותן.עכשיו זה נראה מחושב ולאחר שיקול דעת. המסר חזק יותר.

יש גם צוות מקצועי חדש שכנראה אמר את דברו.הצוות הזה, מין הסתם, זקוק לכסף על מנת להביא שחקנים ורוצה לאוורר את הסגל מבחינת מתן הזדמנויות.ברק הוא לא ילד שעולה מהנוער.

החלק השני של ההודעה שלך לגבי פינוי תקציב ומתן גב לצוות המקצועי החדש, יכול להיות נכון.

אבל לדעתי אילו הצעד הזה היה נעשה באמצע העונה, בזמן אמת שהדברים קרו, המסר היה פה הרבה הרבה יותר חזק, ואולי גם מציל את העונה מהשכונה שהיתה.

ולעשות את זה באמצע העונה זאת לא שליפה מהמותן, שחקן שעושה מעשיים חמורים מחוץ למגרש פעם אחר פעם, לא צריך להיות פה. זאת החלטה מאוד מושכלת.

סוף סוף הפרימדונה הראשית עפה ממכבי . היה לך הכל יצחקי, קהל של מכבי שאהב אותך, תנאים מעולים להצלחה אבל אתה החלטת לזרוק זין על המקצוע שלך לפני הכל ועל מכבי . מאחל לך שתחזור לביתר ותרד איתם ליגה יבן של זונה . וכמובן כל הכבוד לצוות המקצועי ולגולדהאר שמעבירים פה מסר לעתיד - לא משנה מי אתה , לא תתאים לשיטה ולדרך תעוף הביתה . 

קבל לייק גדול על התגובה שלך

החלק השני של ההודעה שלך לגבי פינוי תקציב ומתן גב לצוות המקצועי החדש, יכול להיות נכון.

אבל לדעתי אילו הצעד הזה היה נעשה באמצע העונה, בזמן אמת שהדברים קרו, המסר היה פה הרבה הרבה יותר חזק, ואולי גם מציל את העונה מהשכונה שהיתה.

ולעשות את זה באמצע העונה זאת לא שליפה מהמותן, שחקן שעושה מעשיים חמורים מחוץ למגרש פעם אחר פעם, לא צריך להיות פה. זאת החלטה מאוד מושכלת.

אני לא מסכים

כל הסאגה עם איווניר הפכה אותו לקדוש מעונה

אנשים פה שכחו שזה המאמן ששינה כל משחק שני שיטה ולא היה נקי בכלל (אפשר לאבד שחקן או שניים- אי אפשר לאבד חדר הלבשה שלם).

מיטץ' עשה מהלכים בזמן אמת, אבל לא את המהלך הנכון, ואת זה אנחנו יכולים להגיד רק בדיעבד.

מה אם הוא היה מעיף את יצחקי ומדו ועדיין לא היינו עושים כלום?

קודם כל, המהלך כשלעצמו נראה לי נכון מאוד מכל הבחינות. מקצועית, זה לא אותו יצחקי שלפני הפציעה וגם לא יהיה כזה. חברתית, כולם מבינים. וכלכלית, אני לא חושב שיש אף בר-דעת בעולם הזה שיגיד שיצחקי שווה את החוזה שלו. אני לא בטוח אם הוא שווה חצי מזה, כיום. אני רואה כאן הרבה תגובות שמפרגנות לג'ורדי ולגרסיה ואני לא קונה את זה. האנשים האלו נמצאים במכבי יומיים ואני לא באמת מאמין שהם היו מעורבים ומוגעים למה שקרה מבחינה חברתית בקבוצה בשנה החולפת, מה שאומר בבירור שהמהלך הזה בא מלמעלה. ההחלטה הזו היא של מיטש גולדהאר, אני בטוח בזה. ככה שמי שרוצה לתת קרדיט, שיתן לו.

יכול מאוד להיות גם שזו דרך לצמצם את החוזה שלו. בעולם העסקים חוזה מחזיק מעמד כל עוד הוא טוב לשני הצדדים. ברגע שצד אחד מרגיש שזה לא כך הוא מנסה להשתחרר ממנו, ככה זה.

אגב, "מקורב" לבני-יהודה (מצטער אין לי מילה אחרת להגדיר) אמר לי לפני שבוע שיש מגעים בינם למכבי ולאלירן עטר, לא יודע כמה זה נכון.

.

אין לי שום ספק שהם נתנו את ברכת הדרך.אני מאמין שהם יודעים מה קרה בעונה החולפת ומכירים את הקבוצה הרבה יותר טוב מאשר כמעט כל מגיב בפורום הזה.

למיטב הבנתי, מכבי לא מעוניינת לשמוע הצעות על אלירן בקיץ הקרוב. אבל לך תדע. מסתבר שאנחנו לא יודעים כלום(וטוב שכך).

לדעתי יצחקי גם ככה לא היה חוזר לעצמו, הוא לא היה מספיק רציני בשביל לחזור לעצמו בעונה האחרונה אז מי מבטיח לנו שדווקא עכשיו הוא ירצה ?

לגבי הצוות המקצועי - כל הכבוד . לא האמנתי שיעיפו אותו . כנראה קרויף לא סתם אמר שבעיות משמעת זה הנושא שהוא הכי אוהב, הנה הוא כבר העיף אחת גדולה, עכשיו עטר יוכל להתרכז בעצמו ולא בלמסור ליצחקי .

ועוד משהו שנזכרתי - את המשחקים הטובים שלנו בהתחלת העונה נתנו בלי יצחקי, סתם נקודה למחשבה .