Jump to content

עזרה דחופה

Recommended Posts

אני לוחם בחייל ההנדסה, עוד פחות מחודש מסיים מסלול,פרופיל 97, בלי בעיות התנהגות...עוד חודש יוצא לקורס מכים בתקווה אולי גם לקצינים..

קיצר בזמן שאני בבית הממ שלי מתקשר אליי ואומר לי שביום רביעי( מחר בבוקר כאילו) אני צריך ללכת למפקדת זרוע יבשה מחר על הבוקר בשביל ראיון לנהג בוס(!) של איזה אלוף כלשהו שגר במודיעין 2 מטר ממני .

הממ שלי אמר לי שזאת דרישה מגבוהה שצריך לשלוח מישהו מהאזור של אותו אלוף לצורך ראיון ובגלל שאני הייתי בבית אני זה שהולך, ואני הולך רק כדי לסמן "וי" על זה שהייתי שם.

עכשיו כמובן שאני לא מעוניין בזה ולא בכל ג'וב אחר,ורק רוצה להישאר לוחם השאלה שלי היא אם בכלל יש לי צד בדבר? יכול להיות שפשוט יקבעו לי מה לעשות? שאני ילך לשם והם פשוט יספחו אותי להיות נהג גם אם אני לא רוצה?

זה דיי דחוף כי זה מחר בבוקר, אני צריך לדעת מה לעשות, אם ללכת לאותו ראיון או לא, ואם זה שאני לא ילך לשם יחשב בתור נפקדות/ סרוב פקודה

הסר דאגה מליבך.

תגיע לשם ביחד עם עוד כ40 אנשים שאתה כנראה מכיר. תכנס לקצין שם ישאל אותך אם אתה רוצה/מעוניין/מתאים תגיד לא רוצה לא מוכן לא מתאים

ושלום על ישראל לא יקחו אותך.

אגב תיודע נהג של מי?

איזה גדוד אתה אגב

הסר דאגה מליבך.

תגיע לשם ביחד עם עוד כ40 אנשים שאתה כנראה מכיר. תכנס לקצין שם ישאל אותך אם אתה רוצה/מעוניין/מתאים תגיד לא רוצה לא מוכן לא מתאים

ושלום על ישראל לא יקחו אותך.

אגב תיודע נהג של מי?

איזה גדוד אתה אגב

לפי מה שהבנתי נהג של איזה אלוף פיקוד משהו, לא כל כך התעניינתי

בקיצור אין שום סיכוי שלוקחים/ מושכים אותי לשם אם אני לא רוצה?

603