Jump to content

מחירי המנויים

ת"א שלנו

Recommended Posts

שאלה רגע - דרך "חבר", כמה עולה מנוי?

אם אני זוכר נכון, הבעיה בעונה שעברה היתה עם שער 8, אבל המחירים לשער 11 היו - דרך "חבר" - אטרקטיביים מאד. אין ספק שיותר טוב היה לו מכבי לא היתה עושה שימוש בחבר ופותחת מועדון חברים משלה או משהו בסגנון הזה. אולי כדאי לשנות כיוון (למרות שאיני יודע באיזה כיוון הולכים כיום) ולהציע את זה לאשת השיווק של הקבוצה (מי זו בכלל?).

אגב, אני יושב בשער 2 והמחירים שם עלו מאד בשנתיים האחרונות (בעיקר דרך "חבר", מכ- 1,150 לבערך 1,400).

יונית נקרי

הקהל נרקומן והוא יקנה בכל מחיר מנוי.

אין ערבות הדדית בקהל של מכבי, בדיוק כמו שאין בהנהלה שום כוונה אמיתית לדבר עם אוהדים.

בהצלחה.

!!!

באמת בהצלחה, מאחל לך מכל הלב שתצליח, אבל הקהל נרקומן ברמה לא יאומנת. 2 ניצחונות ו"אנחנו אלופים...". מאידך, 2 הפסדים ו"עוד עונה בפח"... ניסינו, לא צלח. קשה לי להאמין שאחרים יצליחו בייחוד לאור המצב שהקהל נמצא בו (כמו שציינת) - לא מאוחד, 20 אלף דעות לכאן או לכאן, וכמובן - סינוור לנוכח המצב הנרקם בקבוצה...

שאלה רגע - דרך "חבר", כמה עולה מנוי?

אם אני זוכר נכון, הבעיה בעונה שעברה היתה עם שער 8, אבל המחירים לשער 11 היו - דרך "חבר" - אטרקטיביים מאד. אין ספק שיותר טוב היה לו מכבי לא היתה עושה שימוש בחבר ופותחת מועדון חברים משלה או משהו בסגנון הזה. אולי כדאי לשנות כיוון (למרות שאיני יודע באיזה כיוון הולכים כיום) ולהציע את זה לאשת השיווק של הקבוצה (מי זו בכלל?).

אגב, אני יושב בשער 2 והמחירים שם עלו מאד בשנתיים האחרונות (בעיקר דרך "חבר", מכ- 1,150 לבערך 1,400).

היא למדה באיטליה, היא חכמה היא לא תקשיב.

ולגבי "חבר" צריך לראות את המחיר של מכבי ואז לסבסד.

המחירים של "חבר" השתנו, כי הסבסוד שלהם ירד קצת (מה לעשות יקר) ומהחיר של המנוי עלה עוד.

מתי מתחילה המכירה בחבר

מחר, מחרתיים, עוד שבוע...

מה זה משנה בתאכלס?

אתה תקנה מנוי מוזל ולההוא לא ישאר והוא יזדיין עם המחיר.

לא ספציפית אלייך כן? אבל לא נמאס לכם לחשוב רק על התחת של עצמכם?!?

אני זוכר הודעות של אנשים כאן מהשנה שעברה.

אנשים שהבטיחו מחירים זולים השנה , כי הפעם יהיה להם זמן להתכונן מראש.

אפשר לשאול את אותם אנשים, האם הם הולכים לקיים את ההבטחה שלהם?

דיברתם עם ההנהלה? סדרתם אותנו? או שאני אמור להספק בנחמה "שהשנה לא יעלו מחירים" ?

דיברתם כל הפגרה שעברה, זה הזמן למעשיים.

*ההודעה לא קשורה לפותח הנושא.

למי שעדיין לא שלח הודעה בפייסבוק או מייל, אני מזכיר ומבקש שוב, שתהיו אנשים קטלניים ותשלחו גם אם זה נראה לכם מעפן, מטופש, לא יעיל או מה שזה לא יהיה. זה בדיוק 2 דקות לכתוב הודעה וזה יכול לעזור הרבה.

הנה כבר חלק מההודעות שאנשים שלחו:

אחרי שניסו פה כל מיני קונספטים מקצועיים-גלאקטיקוס,צעירים,לגיונרים וכו׳ - יש לי הצעה לאחד חדש ומעניין - להתחבר לקהל שהולך אחרי המועדון אחרי עשור חסר תכלית.

להוריד את מחירי המנויים בצורה דרסטית.

מגיע לנו,יושבי כל היציעים בבלומפילד, טיפה חזרה מהמועדון.

נראה אותכם.

עבר זמן רב מאז שהקבוצה הזו עשתה משהו רציני בליגה ובגביע. יותר מדי זמן. אבל אוהד נמדד גם ברגעים הקשים, גם כשלא הולך - ולכן מכבי מחזיקה במספר המנויים הגבוה ביותר מדי שנה.

אל תנצלו את האהבה שלנו, אל תסמכו על כך שאנחנו בכל זאת נגיע. אתם פוגעים בנו וכתוצאה מכך פוגעים בקבוצה.

אנחנו לא מבקשים מחירים של 200 שקל, אבל כן מבקשים מחירים הגיוניים. גם למבוגר וגם לחייל. והנחה למנויים ותיקים. זה לא הרבה לדרוש. מחירים הגיוניים ובלומפילד יהיה מלא.

12 שנים שאני אוהד נאמן, לא מגיע לי איזה תמריץ?

תודיעו כבר על מחירים למנויים וכדאי לכם שיהיו זולים!!!

הנהלה יקרה... סתכלו על התמונה למעלה... עכשיו תדמיינו את אותה תמונה בלי הקהל... תורידו מחירים!

עשר השנים האחרונות (ליתר דיוק 15 שנה עם עונה אחת באמצע) הקהל של הקבוצה הזו אוכל רק מרורים.

למרות זאת,הוא נשאר הקהל הנאמן ביותר בליגה שמדיע במספרים גבוהים מאוד לכל מגרש בארץ.

אני מדבר בשמי ובשם אלפים נוספים שילכו עם המועדון הזה באש ובמים,בבלומפילד,בטדי,בבאר שבע,בעכו ואפילו בחו״ל- לא נוכל לסבול מחירי מנויים גבוהים גם השנה.

הקהל הרחב,על אף הכשלונות האחרונים,מוקיר את פועלו של מיץ׳ גולדהאר,מעריך אותו ומודה לו עד אין סוף,אך לא יוכל לסבול התעלמות,היעדר אוזן קשבת והיגיון בריא.

אין שום סיבה שהקהל של מכבי תל אביב ישלם הרבה יותר מהקהל של מכבי חיפה,הפועל תל אביב,או בית״ר ירושלים.

לא נסבול שידרכו עלינו. לא נשברנו בעונת הגלאקטיקוס,לא נשברנו מהדחות מביכות בגביע נגד קבוצות קיקיוניות,לא נשברנו אחרי סנטה קולומה,לא נשברנו אחרי 4 שנים ללא ניצחון בדרבי,לא נשברנו אחרי 10 שנים ללא אליפות,אך זלזול ההנהלה בקהל אוהדיה הנאמן כן ישבור אותנו.

מחירי מנויים כאלו גבוהים יגרמו לבריחת הקהל מהמגרשים,תחשבו על כך בהיגיון...

אין בלומפיד אין מנויים!!!

תורידו מחירים ואל תבריחו את כל האהודים הצעירים של מכבי

כבר שנים שאנחנו לא רואים שום תואר ואפילו לא קרובים לזה. שנים שאנחנו אוכלים השפלות פעם אחרי פעם. שנים של כלום ושום דבר. ועדיין, תמיד היינו שם ואף פעם לא נטשנו את הקבוצה. זה הזמן שלכם להחזיר לנו, להחזיר את הקהל למגרשים, להחזיר את הדור החדש למכבי, ולהחזיר לנו אמון בקבוצה. לא הגיוני שלקבוצה הכי מצליחה בשנים האחרונות יעלה 600 שקל ואצלינו המחירים כל כך מוגזמים, ללא שום הצדקה וללא שום הגיון.

אל תנצלו את אי השפיות שלנו, פעם אחת תבואו לקראתנו במחירי המנויים ותעודדו קהל לבוא לבלומפילד (לבלומפילד ולא לאף אצטדיון אחר). זה ישתלם לכם.

תעזרו לנו לצבוע את בלומפילד בצהוב ובכחול, תורידו מחירים. תעשו את ההבדל בין 5000 ל15000.

אין קבוצה בלי אוהדים אחרי כלל השנים המביכות האלה תתחילו להוריד מחירים למה לא יהיה אוהדים במשחקים תתעוררו מכבייי

אנחנו היינו שם ונהיה שם בעתיד.

אבל אם לא יבואו לקראתנו מיותר.

כל שנה עלו המחירים וזה מיותר די מספיק.... אין הצדקה לדברים כאלה.

אין הנחה למנויים ותיקים.

שער 11 לא מצדיק 1000 שח ומכבי לא מצדיקה מחירים כאלו...

הגיע הזמן שתבואו לקראתנו ותורידו מחירים...

אין קבוצה בלי אוהדים

תורידו מחירים

אחרי כל מה שעברנו בשנים האחרונות, אין שום סיבה שלא תבואו לקראתנו!!

תורידו את מחירי המנויים!!!!!!!!!

לא הגיע הזמן להוריד את מחירי המנויים? מספיק אנחנו אוכלים חרא עשר שנים.

בשנה הבאה עלינו לטובה, מחובתכם להוריד את מחירי המנויים, כך שיהיו נוחים לכל כיס. כל שנה אנחנו נותנים את הכל בשבילכם והתמורה לא ככ נראה לעין, אז המעט שתוכלו לעשות הוא להוריד את מחירי המנויים ולהראות לנו שאנחנו שווים בעיניכם. המחירים יקרים מידי והגיע הזמן לשנות זאת!

בלי יותר מדי זיוני מוח. המחירים שאתם גובים יקרים יתר על המידה בהתחשב בכל הגורמים ובעשור שעבר על המועדון הזה.

אמנם אנחנו אוהדים של המועדון הכי מפואר בכדורגל פח של המדינה פח הזו,זה לא אומר שהכיס שלנו צריך להיקרע מחדש בכל קיץ.

כדאי מאוד שהמחירים ירדו לקרקע,ויפה שעה אחת קודם. קחו לתשומת לבכם

‎10 שנים בלי תואר! ועדיין מחירי המנויים הם הגבוהים בליגה, כל שנה מקבלים השפלות מקבוצות נחותות מאיתנו ובכל זאת הקהל ממשיך לקנות מנויים, אל תשחקו עלינו במחירים כי זה כבר ברגיל, תורידו את מחירי המנויים ותדאגו להחזיר תמורה על הדשא. כשתתחילו לשחק כמו קבוצה מאוחדת וכקבוצה שמפארת את שמה ולא הופכת את השם למשהו נרדף ללוזריות או לאליפות הקיץ אז נבין אם תעלו מחירים.

עד אז תורידו מחירים, תחזירו את האמון של הקהל ותשחקו כמו קבוצה ראויה לאוהדים כאלה!

10 שנים בלי תואר ועם השפלות מדי שנה בגביע מול קבוצות סוג ז', ועדיין האוהדים תומכים בקבוצה בכל שנה מחדש וממלאים את בלומפילד.

לא יכול להיות שמחירי המנויים הם היקרים בארץ! תבואו לקראתנו ותורידו מחירים.

‎10 שנים לא לקחנו אליפות וכמעט בכלל תארים, ובזמן הזה מחירי המנויים רק עלו ועלו, בלי שום הצדקה או היגיון. לא יכול להיות שאנחנו משלמים הכי הרבה כסף מכל קבוצות הליגה, ומקבלים מהקבוצה הכי מעט. פשוט לא יכול לקרות. אז כמו שבאתם וידעתי "לצ'פר" את הקהל אחרי בזיונות העונה, תקדימו תרופה למכה ותעודדו אותו להגיע לבלומפילד (רק בלומפילד!) עם מחירים שפויים. לא מצפים למחיר של שירצקי בקרית שמונה ושל אף קבוצת תחתית - אבל 1100 לשער 11 זה מחיר לא נתפס ו-1450 לשער 8 גם כן. תורידו מחירים - והקהל יגיע. אנחנו תמיד היינו שם ותמיד נהיה שם - אבל יהיה נחמד להגיע פעם אחת בלי לקבל יריקה בפנים מההנהלה עוד לפני שהעונה מתחילה.

אנחנו 10 שנים בלי תואר, אבל כן משלמים מחיר מופקע וגבוה בהרבה מקבוצות אחרות שכן לוקחות תארים(חיפה, הפועל, בית"ר). לא ברור לי לאן ההיגיון שלכם נעלם ומה קורה במחלקת השיווק של מכבי, אבל משהו פה חייב להשתנות. הגישה הקלוקלת הזאת מבריחה אוהדים צעירים ומייאשת אוהדים ותיקים, והפתרון הוא חד משמעית הוזלה של עד 30% במנויי הקבוצה. רוצים למלא את בלומפילד? זו הדרך! לא רכש, פירסומים בעיתון ושאר שטויות. תבואו לקראתנו!!!

אני באמת מבסוט על כל מי ששלח ומכל הלב שאני מעריך את ההתנדבות שלכם למהלך, גם אם יש אנשים סקפטים זו כולה הודעה אחת או שתיים לכל היותר. באמת שזה לא יהרוג אף אחד או יעשה צחוק מעצמכם.

שוב פעם,

זה המייל של מכבי: המייל של מכבי

זה הפייסבוק שלנו: הפייסבוק של מכבי

תעשו את המקסימום להציף אותם כמה שיותר.

האמת? שזה מתפתח טוב וכבר הגעתי לאנשים שרציתי להגיע אליהם ואני חושב שזה הרבה בזכות ההודעות האלה שגורמות למודעות שאנחנו צריכים.

אני מקווה לעדכן בהמשך אם יהיו התפתחויות חיוביות.

אני זוכר הודעות של אנשים כאן מהשנה שעברה.

אנשים שהבטיחו מחירים זולים השנה , כי הפעם יהיה להם זמן להתכונן מראש.

אפשר לשאול את אותם אנשים, האם הם הולכים לקיים את ההבטחה שלהם?

דיברתם עם ההנהלה? סדרתם אותנו? או שאני אמור להספק בנחמה "שהשנה לא יעלו מחירים" ?

דיברתם כל הפגרה שעברה, זה הזמן למעשיים.

*ההודעה לא קשורה לפותח הנושא.

רשמו פה במפורש שדיברו ומדברים איתם על זה.

מרגריט הבטיחה לי כרגע שיהיו מנויי סטודנט בשנה הבאה, היא לא יודעת לאיזה שער ומה יהיה המחיר- אבל יהיה. יודעים מה? עצם זה שיש לזה מודעות זה כבר משמח אותי (אמנם שלחתי 300 מיילים אבל התקדמות זו התקדמות, וכשמגיע מגיע).

מרגריט הבטיחה לי כרגע שיהיו מנויי סטודנט בשנה הבאה, היא לא יודעת לאיזה שער ומה יהיה המחיר- אבל יהיה. יודעים מה? עצם זה שיש לזה מודעות זה כבר משמח אותי (אמנם שלחתי 300 מיילים אבל התקדמות זו התקדמות, וכשמגיע מגיע).

נקווה שזה לא יהיה עבודה בעיניים והם יהיו רק לשער 7/משו לא רלוונטי.

בכל מקרה, עושים חבר

נקווה שזה לא יהיה עבודה בעיניים והם יהיו רק לשער 7/משו לא רלוונטי.

בכל מקרה, עושים חבר

גם אם זה יהיה רק לשער 7 זה בסדר

מרגריט החזירה לי מייל ואמרה שלדעתה אין צורך להתלונן אם עוד לא ידועים המחירים.

כאילו שיעזור לי להתלונן אחרי שהמחירים יפורסמו.. היא לא שמעה על להקדים תרופה למכה?

אני במקומכם לא הייתי מתלהב יותר מידי.

בשבועיים האחרונים יצרתי קשר ואכן דיברתי עם גורמים במכבי, בשיחות שהיו הובהר לי חד משמעית, שאין מספיק אוהדים שלא מרוצים ממחירי המנויים של השנים הקודמות ולכן זו לא סיבה לבוא בדרישות. כמו כן, גם שלחו לי מייל עם רשימה מפורטת של האנשים שאכן שלחו מייל בנושא למכבי(לא זוכר את השמות המדוייקים, וגם אין לי כוח לבדוק, אבל השם היחיד שאני זוכר זה יוני קבלה, שאני מכיר אז קבל ח"ח), והם די צודקים בהתחשב בעובדה שסה"כ 7 אנשים שלחו מייל בנושא וזו בדיחה לבוא ולדרוש דברים בשם האוהדים, כשלאוהדים עצמם לא איכפת מהנושא.

בכל אופן הובטח שיהיה מנוי סטודנט בשער מסויים(ככל הנראה שער 7), מנוי לוחם ישאר על כנו(5 משחקים לבחירה, עם אפשרות לחידוש כל פעם שנגמרים הניקובים) וכמו כן, גם בעונה הבאה ישקל הנושא של מנוי פנסיונר(מגיל 65 ומעלה).

בקיצור?

לא בשמיים ואני ממש לא התלהבתי.

כשהצגתי בפניהם את הטענות(מגובות בעובדות) שמוכיחות שאנחנו משלמים את הסכומים הגבוהים ביותר לאורך השנים ובנוסף הוסבר בצורה פרטנית שהוזלת המחירים זה גם האינטרס של מכבי עם דוגמא של הנוער שלא מסוגל לעמוד במחירי המנויים, הוסבר לי שהנוער קונה אייפונים, שתייה חריפה, מותגי הלבשה יקרים-אז מנויי זה לא ביג דיל וההורים יכולים לעזור בעניין הזה.

חבל שזו הגישה, סה"כ זה אינטרס של שני הצדדים, אבל השכל הישר כנראה לא עובד פה.

בכל אופן, זה המצב, הוא לא ישתנה נכון לעכשיו עד שהאוהדים הפסיבים שלנו לא יתעוררו על עצמם(4,000 צפיות בנושא אבל 7 מיילים, עצוב משהו).

לא נורא, אני עובד ברוך השם, עליי זה לא כזה משפיע 200 שקל יותר\200 שקל פחות(אם המחירים עולים או נשארים באותו הסכום אני לא קונה מנוי), אני דווקא עשיתי את זה למען שאר האנשים, אבל חבל ששאר האנשים לא פועלים כדי לעזור לעצמם. פשוט הזוי,אבל זה מה יש. אולי בעתיד, שאנשים יבינו שצריך להרים קול צעקה על מנת לשנות דברים, אני אכנס שוב ואנסה לשנות דברים. נכון לעכשיו אין עם מי לדבר, אין עם מי לעבוד ואף אחד לא שם זין על זה. רק שומעים גרסיה, יצחקי, עטר, קולאוטי, רכש, בלה בלה בלה, ושאר זיוני מוח, וכבר הקופסה של כמה אנשים משתבשת והם לא מבינים שכל מה שקורה פה זה אופיום לקהל של מכבי.

ואללה שיהיה לכולם לילה טוב, כנראה שהיורו\מאמן ספרדי\גרסיה\יצחקי\שאר הבולשיט, יותר חשוב מהזכויות שלנו ומהרווחה של אוהדי מכבי, אבל מחסובק, תהיו בריאים ואם בעתיד אנשים יקבלו שכל אני אתרם למהלך בכל עת.

עד אז?

לילה טוב לכולם,

ואיך אמר לי גורם במכבי?

"רוצים צדק חברתי? לכו לעבוד!"

:thumbs:

אני במקומכם לא הייתי מתלהב יותר מידי.

בשבועיים האחרונים יצרתי קשר ואכן דיברתי עם גורמים במכבי, בשיחות שהיו הובהר לי חד משמעית, שאין מספיק אוהדים שלא מרוצים ממחירי המנויים של השנים הקודמות ולכן זו לא סיבה לבוא בדרישות. כמו כן, גם שלחו לי מייל עם רשימה מפורטת של האנשים שאכן שלחו מייל בנושא למכבי(לא זוכר את השמות המדוייקים, וגם אין לי כוח לבדוק, אבל השם היחיד שאני זוכר זה יוני קבלה, שאני מכיר אז קבל ח"ח), והם די צודקים בהתחשב בעובדה שסה"כ 7 אנשים שלחו מייל בנושא וזו בדיחה לבוא ולדרוש דברים בשם האוהדים, כשלאוהדים עצמם לא איכפת מהנושא.

בכל אופן הובטח שיהיה מנוי סטודנט בשער מסויים(ככל הנראה שער 7), מנוי לוחם ישאר על כנו(5 משחקים לבחירה, עם אפשרות לחידוש כל פעם שנגמרים הניקובים) וכמו כן, גם בעונה הבאה ישקל הנושא של מנוי פנסיונר(מגיל 65 ומעלה).

בקיצור?

לא בשמיים ואני ממש לא התלהבתי.

כשהצגתי בפניהם את הטענות(מגובות בעובדות) שמוכיחות שאנחנו משלמים את הסכומים הגבוהים ביותר לאורך השנים ובנוסף הוסבר בצורה פרטנית שהוזלת המחירים זה גם האינטרס של מכבי עם דוגמא של הנוער שלא מסוגל לעמוד במחירי המנויים, הוסבר לי שהנוער קונה אייפונים, שתייה חריפה, מותגי הלבשה יקרים-אז מנויי זה לא ביג דיל וההורים יכולים לעזור בעניין הזה.

חבל שזו הגישה, סה"כ זה אינטרס של שני הצדדים, אבל השכל הישר כנראה לא עובד פה.

בכל אופן, זה המצב, הוא לא ישתנה נכון לעכשיו עד שהאוהדים הפסיבים שלנו לא יתעוררו על עצמם(4,000 צפיות בנושא אבל 7 מיילים, עצוב משהו).

לא נורא, אני עובד ברוך השם, עליי זה לא כזה משפיע 200 שקל יותר\200 שקל פחות(אם המחירים עולים או נשארים באותו הסכום אני לא קונה מנוי), אני דווקא עשיתי את זה למען שאר האנשים, אבל חבל ששאר האנשים לא פועלים כדי לעזור לעצמם. פשוט הזוי,אבל זה מה יש. אולי בעתיד, שאנשים יבינו שצריך להרים קול צעקה על מנת לשנות דברים, אני אכנס שוב ואנסה לשנות דברים. נכון לעכשיו אין עם מי לדבר, אין עם מי לעבוד ואף אחד לא שם זין על זה. רק שומעים גרסיה, יצחקי, עטר, קולאוטי, רכש, בלה בלה בלה, ושאר זיוני מוח, וכבר הקופסה של כמה אנשים משתבשת והם לא מבינים שכל מה שקורה פה זה אופיום לקהל של מכבי.

ואללה שיהיה לכולם לילה טוב, כנראה שהיורו\מאמן ספרדי\גרסיה\יצחקי\שאר הבולשיט, יותר חשוב מהזכויות שלנו ומהרווחה של אוהדי מכבי, אבל מחסובק, תהיו בריאים ואם בעתיד אנשים יקבלו שכל אני אתרם למהלך בכל עת.

עד אז?

לילה טוב לכולם,

ואיך אמר לי גורם במכבי?

"רוצים צדק חברתי? לכו לעבוד!"

:thumbs:

לא מאמין שרק 7 אנשים שלחו מייל אבל אם זה המצב אז זו בדיחה שתעלה לכולנו ביוקר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.