Jump to content

יש רכש ראשון - גונזאלו גארסיה חתם בקבוצה

Guest Zokif

Recommended Posts

Gonzalo.jpg

גונזאלו גארסיה הפך להחתמה הראשונה בעידן קרוייף כשנקנה מקבוצת א.א.ק לרנקה הקפריסאית וחתם על חוזה ל-3 שנים.

גונזאלו מנואל גארסיה, קשר התקפי בן 28 ממוצא ספרדי יליד אורוגוואי הוא ההחתמה הראשונה של עונת 2012/13. גארסיה המתנשא לגובה 1.84 ס"מ, מצטרף למכבי ת"א לאחר עונה מוצלחת בקפריסין במדי א.א.ק לרנקה אותה הוביל להופעה בשלב הבתים של האירופה ליג ובמסגרתה כבש 17 בכל המסגרות כולל שער בניצחון 1-2 על מכבי חיפה.

"אנחנו מאושרים שגונזאלו חתם במועדון ועכשיו נוכל להמשיך בשאר ההכנות של טרום העונה", אמר ג'ורדי קרוייף לאתר הרישמי. "גונזאלו הוא שחקן התקפי מרתק שיכול לשחק במגוון תפקידים וכבש 17 שערים בעונה שעברה. בכל פעם שראיתי אותו משחק, הוא הציג יכולת טובה והוא עונה בדיוק לתכונות שאנו מחפשים: הגישה שלו למשחק מצויינת ויש בו רעב גדול והתלהבות רבה לעבוד קשה".

גארסיה, שעבר בגיל 14 מאורוגוואי לספרד והחל את דרכו במחלקת הנוער של של ריאל מדריד ועד לקבוצת המילואים, אמר כי הוא מאושר להשלים סופסוף את המעבר ולהצטרף למועדון הצהוב. "אני לא יכול כבר לחכות כבר לאימוני טרום העונה ולפתיחת העונה" אמר גארסייה לאתר הרישמי. "ממה שסיפרו לי מכבי תל אביב הוא מועדון מצויין, מועדון ענק, הגדול בישראל. אני מקווה לעזור לקחת את המועדון הזה למקומות להם הוא שייך. מכאן השמיים הם הגבול".

אחרי שהתקשה למצוא את מקומו במספר קבוצות בספרד, עשה גארסיה את המעבר להולנד כשכבר בעונתו הראשונה כבש הקשר 16 שערים ב-35 הופעות במדי AGOVV Apeldoorn מהליגה השנייה. בעקבות ההצלחה של גארסיה, נרכש על ידי הירנביין אך שותף ב-14 משחקים בלבד וכבש שער בודד.

את הפריצה הבאה שלו עשה גארסיה במדי כרונינגן מהליגה ההולנדית הבכירה, אליה עבר בעונת 2008 כשבשלוש עונות במדי הקבוצה שותף ב-49 משחקי ליגה בהם כבש 7 שערים. במהלך תקופה זו הושאל גארסיה לעונה בקבוצת VVV-Venlo בה שותף ב-14 משחקים וכבש 3 שערים.

גארסיה אף זכה ליטול חלק בסגל נבחרת הנערים והנוער של ספרד ולשתף פעולה עם שחקנים דוגמת אינייסטה, פרננדו טורס וחוזה אנטוניו רייס.

http://maccabi-tlv.co.il/News.asp?id=1948

אם נכנסים לאתר הרשמי זה לא מופיע בעמוד הבית שם..

מוזר.

עוד לא שיחררו באתר, הבאתי את זה בלעדי לפורום, פרסום ראשון מה שנקרא..

מזל טוב לנו :)

נראה כמו שחקן נהדר שמגיע בשיאו ויוכל לתרום לנו הרבה מאוד.

מעניין לראות איזה תפקיד ישחק.

שיהיה רק בהצלחה!

איך הוא נראה כמו שחקן נהדר? ( או שראית אותו כמה פעמים אז זה כבר משהו אחר ).

איך הוא נראה כמו שחקן נהדר? ( או שראית אותו כמה פעמים אז זה כבר משהו אחר ).

לא ראיתי אפילו רבע פעם,

אבל ע"פ הרזומה, העובדה שהוא הבקיע לא מעט שערים (= הוא בא בכושר)

+ מוסיפים את זה שמכל השחקנים שיורדי אימן שנה שעברה הוא לקח דווקא אותו (=השחקן שהוא סומך עליו שם, שחקן שיהיה "שלו" דבר מאוד חשוב למאמן זר במכבי הזאת) + הוא כנראה הכי טוב שם

+ קצת יוטיובים וזה.

ברור שאין לי (לאפחד באמת מושג) - הכוונה הייתה "עושה רושם של.."

אגב למי שלא עוקב,

כרגע אנחנו מובילים ב2 גארסיות על כל הליגה.

עוד גרסיה אחד, ולא תיהיה דרך חזרה.

עוד 5, ויהיה לנו "גארסיה...וזה השביעי!!!"

בהצלחה! לפי היוטיוב נראה שחקן טכני נטול פיזיות, בשביל הליגה שלנו נראלי זה מספיק

איך אפשר להתייחס ברצינות לסרטון הזה כשיש את אביצ'י ברקע

מברוכ,

הייתי מעדיף שיחתימו אותו לעונה עם אופצייה של המועדון לעונה נוספת. אבל יכל להיות שזה לא היה יוצא לפועל.

יאללה גונזאלו!

אני חושב שחוץ מכמה שמועות שגם הם הגיעו מקפריסין כולם קיבלו את זה בהפתעה.

הוא אשכרה הגיע לארץ,חתם ואף עיתונאי מקומבן לא ידע מזה.