Jump to content

שאלה

פישנזון המקורי

Recommended Posts

ועדיין תראה מה הוא עשה פה לאנשים.

זה לא כמו ה"צבע של הסמל" שאז בתקופתו לא הפסיק לריב פה עם אנשים באופן אישי ולכן היה סביבו כזה עליהום.

הוא רק כותב לעניין ולא בתדירות כלכך גבוהה ותראה איזה היסטריה הוא עשה פה בפורום.

זה מעניין מה קרה להם שככה "שקרן" מושך כלכך הרבה עניין.

עכשיו הבעיה זה לא עם זה שהם לא מסכימים איתו על כלום. מה שטיפה מעצבן אותי שהם הופכים אותו למישהו לא לגיטימי בפורום.

אם נלך אחורה, אתה תראה שהוא התגרה והתסיס בכוונה, ולכן זוכרים לו את זה

אבשלום לדוגמא, עשה כמעט אותו דבר כשהיה יותר צעיר, והתעורר התחיל להגיב לעניין והיום לא תראה אנשים רושמים לו יא שמאלני מניאק, אלא יגיבו לעניין אפילו המשתמש Nike שהוא היריב הכי גדול שלו פה בפורום מגיב לו לעניין ומשתדל שלא להתעצבן מהדברים שלו (שרובם דברים חכמים ויש גם ציטוטים נחמדים מידי פעם, לא שאני מסכים עם כל הדברים שלו או עם רובם אבל עדיין נחמד לקרוא).

רובן לדוגמא הוא בדיוק ההפך, הוא מחכה 10 עמודים שלמים כדי לרשום 2 שורות דמגוגיות ושנויות במחלוקת ואז נעלם (ובמקרה מקבל על ה2 שורות האלה 25 לייקים) זה מעבר למרגיז (לא הכמות לייקים שהוא מזייף) אלא הצורה שבה הוא בוחר להתמודד עם "זעם ההמון" שמחפש אותו.

לפעמים הוא רושם דברים בצורה עיוורת ולא מוכן לשמוע דעה שונה, יש פה המון חברה שלא מוכנים לשמוע דעה שונה, אני לא אחד מהם ובגלל זה קשה לי לקרוא הודעות שלו והייתי מעדיף שלא יסתובב פה בפורום, בוודאי שהוא פה רק בשביל להתסיס נושאים פוליטיים ואין לו שום תרומה נוספת לפורום.

הוא לא ממנהלי הדיונים הטובים שראיתי, רחוק מזה. הוא עלול ממש להתעצבן בגישה שלו בויכוח.

ולצד כל זאת, הוא לא יורד לרמה נמוכה, לא מקלל ולא רב עם אנשים על רקע אישי. בוא נאמר שיש אנשים שמנהלים דיון בצורה הרבה יותר מעצבנת ממנו, ופה נכנסת הסוגייה של הדעות. בגלל שהוא גם שמאלני וגם מעצבן בזמן ויכוח, אז הוא נהיה מוקצה.

מעבר לזה שזה באמת מעצבן שהוא צץ רק בנושאים פוליטיים ואין לו יותר משתי הודעות בפורום של הכדורגל. ממש מרגיש כאילו הוא טוקבקיסט בתשלום או משהו (ואם הוא כן, הוא בטוח של ביבי).

הפרט המשעשע ביותר בנושא הזה זה התגלית שכמו ביטלג'וס, אם תחזור על שמו של רובן מספיק הוא יפציע מייד, בכל זמן ובכל מקום. אל תנסו את זה בבית.

קודם כל,

מלך!

אם נלך אחורה, אתה תראה שהוא התגרה והתסיס בכוונה, ולכן זוכרים לו את זה

אבשלום לדוגמא, עשה כמעט אותו דבר כשהיה יותר צעיר, והתעורר התחיל להגיב לעניין והיום לא תראה אנשים רושמים לו יא שמאלני מניאק, אלא יגיבו לעניין אפילו המשתמש Nike שהוא היריב הכי גדול שלו פה בפורום מגיב לו לעניין ומשתדל שלא להתעצבן מהדברים שלו (שרובם דברים חכמים ויש גם ציטוטים נחמדים מידי פעם, לא שאני מסכים עם כל הדברים שלו או עם רובם אבל עדיין נחמד לקרוא).

רובן לדוגמא הוא בדיוק ההפך, הוא מחכה 10 עמודים שלמים כדי לרשום 2 שורות דמגוגיות ושנויות במחלוקת ואז נעלם (ובמקרה מקבל על ה2 שורות האלה 25 לייקים) זה מעבר למרגיז (לא הכמות לייקים שהוא מזייף) אלא הצורה שבה הוא בוחר להתמודד עם "זעם ההמון" שמחפש אותו.

לפעמים הוא רושם דברים בצורה עיוורת ולא מוכן לשמוע דעה שונה, יש פה המון חברה שלא מוכנים לשמוע דעה שונה, אני לא אחד מהם ובגלל זה קשה לי לקרוא הודעות שלו והייתי מעדיף שלא יסתובב פה בפורום, בוודאי שהוא פה רק בשביל להתסיס נושאים פוליטיים ואין לו שום תרומה נוספת לפורום.

שנית,

לכתוב את השם של אופסימיסט ליד השם של קינג רובן זה די מעליב.

אפילו אני נעלב בשבילו.

אבשלום אומנם היה חתיכת מתלהם שהיה צעיר וכתב די הרבה בולשיט אמביציוני שמתאים לצעירים נלהבים(גם אני חטאתי בזה אגב), אבל בשורה התחתונה הוא רחוק שנות אור מהחרא הקטן בשם רובן. שמע, באורגינל כיף להתדיין מול אבשלום ואני בטוח שגם אני וגם הוא לומדים דברים מחדש תוך כדי הדיון עצמו, כך שזה רק מוסיף. לעומת זאת, החרא הקטן רק אוהב לזיין במוח. אף אחד לא מכיר אותו, אין לו שום עניין במכבי או שקר כלשהו, והוא פה רק כדי לזיין לנו במוח ולעשות פרובוקציות. אגב, למי שטען שהוא לא מגיב לגופו של אדם יש לי מסר בשבילך: החרא הקטן הזה מגיב ולא רק שהוא מגיב, הוא דואג לעשות את זה בצורה מובלעת, בלי שאנשים פה ירגישו והוא מתנסח בצורה הכי בזויה שיש. חבל לי על החבר'ה מהשמאל כי בסופו של יום הוא פוגע רק בהם.

או בקיצור

רובן :wubyellow3:

בידיוק. אתה מחבב את הדעות שלו, אז אתה פחות שם לב לזה שהוא מעצבן. כמו שאמרתי יש המון אנשים בפורום יותר מעצבנים ממנו - אבל הם בצד ה"נכון" של הויכוח, אז לא שמים לב אליהם. ברגע שאתה גם שמאלני וגם מעצבן, אתה בבעיה.

בידיוק. אתה מחבב את הדעות שלו, אז אתה פחות שם לב לזה שהוא מעצבן. כמו שאמרתי יש המון אנשים בפורום יותר מעצבנים ממנו - אבל הם בצד ה"נכון" של הויכוח, אז לא שמים לב אליהם. ברגע שאתה גם שמאלני וגם מעצבן, אתה בבעיה.

אוי נו באמת.

מה הקשר בין שמאל\ימין לבין להיות מעצבן?

אין לי עניין לפגוע אז אני לא אציין את השם של שניים\שלושה משתמשים פה שמגיבים באופן קבוע ואני אישית לא יכול לקרוא את ההודעות שלהם למרות שהם ימנים מובהקים. אז מה הקשר אחי?

אתה רק מצדיק אותי נשמה. עובדה שאתה לא יכול לקרוא הודעות שלהם, אבל אתה לא מציין את שמם. אין עליהם עליהום כמו שיש על רובן.

הרי אמרתי שלמרות שהוא שמאל הוא מעצבן גם אותי, אז ברור שאין קשר:)

אין עליהם עליהום כמו שיש על רובן משום שיש להם פרצוף ודמות.

אתה מכיר את רובן? ראית אותו פעם? יש דבר כזה בכלל או שזו פיקציה של המנהלים שקיימת כדי למשוך רייטינג?

איך אפשר להתייחס לאדם(?) שמגיב פה רק על פוליטיקה ותו לא?

תמיד חשבתי שהוא כלוא באיזה בית מרוחק עם עוד כמה סמולנים וכשיש להם "צבע אדום"* הם יוצאים מהר ומגיבים בפורום הזה.

*צבע אדום- שימוש במילים גזען\רבין\גבולות 67\ביבי\כצ'לה.

גם כאן, כבר אמרתי לפני כמה תגובות, גם אותי זה מרגיז מאוד שהוא מגיב רק בנושאים האלה. לגבי עניין הפרצוף והשם, אני לא מאשים אותו שהוא לא חושף אותם, אחרי האיומים שהוא מקבל כאן. כבר קרו מקרים בגלל נושאי פוליטיקה בפורום הזה.

גם כאן, כבר אמרתי לפני כמה תגובות, גם אותי זה מרגיז מאוד שהוא מגיב רק בנושאים האלה. לגבי עניין הפרצוף והשם, אני לא מאשים אותו שהוא לא חושף אותם, אחרי האיומים שהוא מקבל כאן. כבר קרו מקרים בגלל נושאי פוליטיקה בפורום הזה.

טיעון קלוש יובל!

אתה מכיר אדם אחד שיאיים עליו כיום? אחד! לא יותר...

מאיפה הוא אמור לדעת? אם קרה מקרה בעבר, אתה לא חושב שיש בזה די כדי לגרום לבן אדם לפחד?

חייב לדעת אם הוא אמיתי, זה ממש מסקרן. חכה שנייה אני אקרא לו לפה ננסה לארגן מפגש.

רובן, גבולות 67!

מאיפה הוא אמור לדעת? אם קרה מקרה בעבר, אתה לא חושב שיש בזה די כדי לגרום לבן אדם לפחד?

חייב לדעת אם הוא אמיתי, זה ממש מסקרן. חכה שנייה אני אקרא לו לפה ננסה לארגן מפגש.

רובן, גבולות 67!

:clap:

אגב יובל,

זה לא שקבענו לו דייט עם תום כץ בקפה ג'ו אתה יודע...

כולה אבנר, אתה, מתן.ש, אבשלום ושאר החבר'ה של אבו מאזן.

לא נראה לי שאתם נושכים, אז ממה הפחד?

עזוב פחד,

תהיה בן אדם, דבר איתנו על כדורגל. בוטקה בוטקה, אבל זה פורום אוהדים.

ראבק, אפילו אוהדי הפועל חופרים פה על כדורגל, אז בחייאת, כמה אפשר לקרוא את האג'נדה המחורבנת והמתלהמת הזאת? חלאס אין כבר כוח. ומי שלוקח אותו ברצינות(והוא מעל ל5 שנים בפורום) אני יותר ממעריץ את אותו הבן אדם.

אגב יובל,

זה לא שקבענו לו דייט עם תום כץ בקפה ג'ו אתה יודע...

כולה אבנר, אתה, מתן.ש, אבשלום ושאר החבר'ה של אבו מאזן.

לא נראה לי שאתם נושכים, אז ממה הפחד?

עזוב פחד,

תהיה בן אדם, דבר איתנו על כדורגל. בוטקה בוטקה, אבל זה פורום אוהדים.

ראבק, אפילו אוהדי הפועל חופרים פה על כדורגל, אז בחייאת, כמה אפשר לקרוא את האג'נדה המחורבנת והמתלהמת הזאת? חלאס אין כבר כוח. ומי שלוקח אותו ברצינות(והוא מעל ל5 שנים בפורום) אני יותר ממעריץ את אותו הבן אדם.

שנה הבאה אני 10 שנים פה, אני לא לוקח אף אחד ממכם ברצינות, חבורה של רכיכות

בקיצור, לסיכומו של עניין

יש לתת אמנציפציה לחלק מהיושבים בציון, בד בבד יש לאסור את כולם ולגרשם לאלתר ועדיף לים!

אחלה סופ"ש שיהיה לנו

שנה הבאה אני 10 שנים פה, אני לא לוקח אף אחד ממכם ברצינות, חבורה של רכיכות

בקיצור, לסיכומו של עניין

יש לתת אמנציפציה לחלק מהיושבים בציון, בד בבד יש לאסור את כולם ולגרשם לאלתר ועדיף לים!

אחלה סופ"ש שיהיה לנו

דניאל אתה בכלל אל תדבר יותר מידי

חוץ מלחשוף תפאורות של הפועל אתה לא כזה מועיל

אנחנו עדיין מחכים לנושא סרטים שהבטחת יא זין

כמה זיינתם את המח.

אני מבחינתי מסתכל על זה בפשטות:

הן אדם טען שהוא פרופסור לכלכלה או משו כזה.

בנתיים הוא מומחה בקקה.

הוא טען שרבין הותיר מורשת של לא לגזענות, אבל עדיין לא גינה את אותם הצעדים שעושה השמאל היום.

אני לא אוהב טיפשות, אני לא אוהב צביעות.

הוא מחזיק יופי בשניהם.

ולא, אני לא אוהב בן אדם, שמשחק אותה יפה יפה, אבל מתחבא מאחורי מסך.

כמה זיינתם את המח.

בנתיים הוא מומחה בקקה.

הוא טען שרבין הותיר מורשת של לא לגזענות, אבל עדיין לא גינה את אותם הצעדים שעושה השמאל היום.

הוא מחזיק יופי בשניהם.

מה אתה מתרגש ממנו ? כמו שמישהו אמר פה צביעות זה הדבר הכי מזוהה עם השמאל

חתול עושה עם שתיהן ילד בלי לחשוב בכלל מצאת את מי לשאול

בוא נשאל את רובן, איפה הוא?

רובן, גבולות 67!!@@!

אפילו החתול לא היה מצליח לקבל זיקפה מטרימבדור/איך שקוראים לה ומטלי פחימה.

האמת היא שהכוסיות של השמאל זה משהו שיותר נכון לשנות ה-90'. היום אתה רואה הרבה הרבה הרבה פחות כוסיות בהפגנות שמאל. אתה רואה הרבה כוניפות שם. הכוסיות היום לא הולכות להפגנות פוליטיות.

זה לא שכל השמאלנים כוסיות, זה שכל הכוסיות בשמאל.

תאכלו את הלב עם לריסה טרימבובלר. say whaaaa

what what?

פספסת בחמישי.

נא לפנות ליאיר\שלזק\פלדמן\יערי.

היה אקשן בחוץ...טוב לא באמת, אבל יש לי הכוחה שלא כולן בשמאל!!!

אשששש

כמה זיינתם את המח.

בנתיים הוא מומחה בקקה.

הוא מחזיק יופי בשניהם.

אל תיתן לדבר קטן כמו עובדות להרוס לו את כל התאוריות.

קטנוני אתה.

אפ

ממתין לגינוי של הכינויים בסגנון נאצית למירי רגב

ממתין לגינוי על ההשוואה של מדינת ישראל לברלין 1934.

אם לא?

שייחסם.

אין צורך בשקרים כאן.

את זה יש מספיק בתקשורת.

או שאולי הוא פרופ' לתקשורת ולא לכלכלה?