Jump to content

קלינגר

אוקטובר

Recommended Posts

הנושא הזה = תיבת פנדורה לפורום

אבל קלינגר בקיצור, מכביסט ענק, מאמן סרק

מה שכן, הדרבים שלכם עונה הבאה!!

קלינגר זה מסוג המאמנים שלא משנה כמה הוא יפסיד\יוריד ליגה\יסתכל בעין עקומה על הבעלים :blink: תמיד יהיה איזה פראייר שיחתים אותו שוב.

מכביסט גדול.

מאמן בסדר גמור שיכול לקחת את הפועל חיפה לדרך יפה מאוד.

שיהיה לכם בהצלחה.

מאמן בסדר גמור שמכיר מערך אחד?

מאמן בסדר גמור שהביא לך אליפות+צ'מפיונס שבהרכב שלך היה את ארז מסיקה.

:thumbs:

אני מעריך אותו על זה.

אבל הכדורגל היה גועל נפש.

עם כל הכבוד ל"הביא צ'מפיונס", עברנו בדקה ה-88 או 89 את הלסינקי, ואם לא הרחקה של פנטסיל מהקו בדקה ה-93 גם היינו מודחים באופן מביך מאוד מול יריבה חלשה.

מה שכן, עמדנו בכבוד בשלב הבתים, בטח ביחס לזה שהיה מדובר באחת הקבוצות החלשות בתולדות המועדון - מקום 8 בליגה, וזה היה עם מזל כי הגיע לנו לסיים הרבה יותר נמוך. בדיעבד לא ירדנו ליגה רק כי צברנו כמה נקודות בתחילת העונה, ובעיקר מול חלק מקבוצות התחתית האחרות (אבל כן הפסדנו פעמיים להפועל שכמעט ירדה, והיא באמת היתה טובה מאיתנו). אני עדיין בטוח שהקבוצה של קלינגר היא הכי חלשה ששיחקה אי פעם בצ'מפיונס ליג. לא הישראלית הכי חלשה, אלא הקבוצה הכי חלשה, בכלל.

לא יודע אחי

אני דווקא הייתי מבסוט מהכדורגל של עונת האליפות.

הגועל הגיע יותר בגלל מה שקרה עם טל ואבי וכל ההדחה שלהם שהסתיימה בצורה לא יפה.

ואללה אבל בגדול אני זוכר לו חסד נעורים וצריך לפרגן לו על הדברים היפים שעשה במכבי, והיו כמה.

עם כל הכבוד ל"הביא צ'מפיונס", עברנו בדקה ה-88 או 89 את הלסינקי, ואם לא הרחקה של פנטסיל מהקו בדקה ה-93 גם היינו מודחים באופן מביך מאוד מול יריבה חלשה.

מה שכן, עמדנו בכבוד בשלב הבתים, בטח ביחס לזה שהיה מדובר באחת הקבוצות החלשות בתולדות המועדון (מקום 8 בליגה, וזה היה עם מזל כי הגיע לנו לסיים הרבה יותר נמוך). אני עדיין בטוח שהקבוצה של קלינגר היא הכי חלשה ששיחקה אי פעם בצ'מפיונס ליג.

תן לי להגיע לצ'מפיונס כל עונה עם גולים בדקה ה88 נגד קבוצת שקר כלשהו.

מעניין לי אתה יודע את מה...

שורה תחתונה?

הביא צ'מפיונס?

הביא אליפות?

יש לו קבלות. הוא מאמן בסדר גמור, אבל לא יותר.

שכחתם שהוא גם הביא גביע ומקום 2 אחרי עונת האליפות...

לא הגיע לנו לסיים 2, ועם כל הכבוד אני מעדיף קבוצה שמשחקת כדורגל מאשר קבוצה שלוקחת גביע, בפנדלים, נגד קבוצה מהליגה השנייה, אחרי שהקבוצה מהליגה השנייה היתה טובה יותר.

שורה תחתונה?

הביא צ'מפיונס?

הביא אליפות?

הנקודה היא שהוא לא זה ש"הביא" את הצ'מפיונס. כן, שיחקנו משחק אחד טוב מול קבוצה יוונית (שלא אימפריה אבל היתה יותר טובה מאיתנו, לא שזה קשה). משחק שאפילו לא נחשב, אבל נזרום עם זה ונניח שכן. אז זה בדיוק מה שאומר "הביא צ'מפיונס", ביחד עם המזל שהיה לנו בעונה קודם לכן. הוא הביא משחק אחד. וואו.

הוא מאמן גרוע, למרות שבעונת האליפות היינו בסדר (כדורגל גדול זה לא היה, אנשים פשוט עושים אידיאליזציה לעבר). לראות את מכבי היה סבל, הרבה מעבר לתוצאות, שגם היו גרועות. שוב - בעונת ה"גביע והצ'מפיונס" היינו ראויים לרדת ליגה, וסיימנו לא מאוד רחוק מזה. אלף צופים בבלומפילד (300 בשריקת פתיחה) זה לא משהו שקרה בגלל נמני ובנין. אחרי שהם הועפו אנשים המשיכו להגיע. הם הפסיקו לאט לאט כי זה היה סיוט. גם הסיבוב האחד שהוא אימן ב-2005/6 לא היה להיט להזכירכם.

הוא מאמן גרוע, שנתן עונה אחת טובה, ועוד שנתיים וחצי גרועות (אחת מהן עם מזל מסויים). גביע זה לא הישג שצריך להיות ברזומה של מאמן, עם כל הכבוד. גביעים גם ניר לוין הביא. גם אלי כהן של הפועל ר"ג. גם לחמן. וגרנט לקח את פומפי לגמר, אם הוא היה מצליח להוציא מהקבוצה שלו משחק אחד גדול בגמר הוא כן היה מאמן גדול?

שורה תחתונה?

הביא צ'מפיונס?

הביא אליפות?

אני מסתכל על הקבוצות שהוא אימן אחרי מכבי.

שזה בעצם באר שבע, וכמה קדנציות בקפריסין. הוא נכשל בכולם.

הכדורגל בעונת האליפות היה רע, אם לא אבי נמני אתה גם לא אלוף.

רק אוהדי מכבי יכולים לא לקחת אליפות 10 שנים וגם אז לדבר על זה שהאליפות האחרונה הייתה מגעילה.

באמא שלי תן לי אליפות מכורה עכשיו אני קונה

רק אוהדי מכבי יכולים לא לקחת אליפות 10 שנים וגם אז לדבר על זה שהאליפות האחרונה הייתה מגעילה.

באמא שלי תן לי אליפות מכורה עכשיו אני קונה

ברור.

אבל אני מדבר על איך הכדורגל היה נראה, איך קלינגר מבחינת מאמן.

היו משחקים שממש סבלתי.

אני זוכר את משחק גביע הטוטו שבו ברונו הייס נבחן. כל כך שמחתי שקלינגר חשב כמוני.

על ההפסד הבייתי לבאר שבע התעדכנתי במנצ׳סטר במלון והבנתי שנגמרה העונה.

את הניצחון בקריית אליעזר שמעתי ברדיו, באוטו שלי מחוץ לאידאה.

וזה התחיל משהו... היה ברזל בקבוצה הזאת. לא המוכשרת ביותר שידענו אבל מהמחויבות ביותר.

יש לי את הרגעים שלי איתו. בוודאי כשחקן. המעבר שלו למכבי היה חלום שהתגשם. ריגש יותר מכל השמות שעברו אצלנו בשנים האחרונות. שני רק לאורי.

אני מעריך אותו על זה.

אבל הכדורגל היה גועל נפש.

עם איך שאנחנו נראים היום, מצדי שהכדורגל יהיה אפילו יותר גועל נפש ונחזור אליפות מזוינת.

לא הגיע לנו לסיים 2, ועם כל הכבוד אני מעדיף קבוצה שמשחקת כדורגל מאשר קבוצה שלוקחת גביע, בפנדלים, נגד קבוצה מהליגה השנייה, אחרי שהקבוצה מהליגה השנייה היתה טובה יותר.

הנקודה היא שהוא לא זה ש"הביא" את הצ'מפיונס. כן, שיחקנו משחק אחד טוב מול קבוצה יוונית (שלא אימפריה אבל היתה יותר טובה מאיתנו, לא שזה קשה). משחק שאפילו לא נחשב, אבל נזרום עם זה ונניח שכן. אז זה בדיוק מה שאומר "הביא צ'מפיונס", ביחד עם המזל שהיה לנו בעונה קודם לכן. הוא הביא משחק אחד. וואו.

הוא מאמן גרוע, למרות שבעונת האליפות היינו בסדר (כדורגל גדול זה לא היה, אנשים פשוט עושים אידיאליזציה לעבר). לראות את מכבי היה סבל, הרבה מעבר לתוצאות, שגם היו גרועות. שוב - בעונת ה"גביע והצ'מפיונס" היינו ראויים לרדת ליגה, וסיימנו לא מאוד רחוק מזה. אלף צופים בבלומפילד (300 בשריקת פתיחה) זה לא משהו שקרה בגלל נמני ובנין. אחרי שהם הועפו אנשים המשיכו להגיע. הם הפסיקו לאט לאט כי זה היה סיוט. גם הסיבוב האחד שהוא אימן ב-2005/6 לא היה להיט להזכירכם.

הוא מאמן גרוע, שנתן עונה אחת טובה, ועוד שנתיים וחצי גרועות (אחת מהן עם מזל מסויים). גביע זה לא הישג שצריך להיות ברזומה של מאמן, עם כל הכבוד. גביעים גם ניר לוין הביא. גם אלי כהן של הפועל ר"ג. גם לחמן. וגרנט לקח את פומפי לגמר, אם הוא היה מצליח להוציא מהקבוצה שלו משחק אחד גדול בגמר הוא כן היה מאמן גדול?

וזו ההוכחה למה הקהל של מכבי דפוק מהיסוד.

רואים?

המאמן האחרון שלקח תואר.

בפועל זה מה שמשנה.

אז כולם פה מזיינים את המח, כי מאז פשוט דרסנו את אירופה והליגה.

אליפות.

מקום שני, ובתים בצ'מפיונס.

הכדורגל היה מגעיל.

שלוש שנים סבלנו כדורגל חרא וסיימנו מקום 3.

תפסיקו לקשקש.

הלוואי שנשחק מגעיל וניקח אליפות, כי בארסה אנחנו לא.

מה שכן?

לא להאמין לשום מילה של קלינגר.

אני מסתכל על הקבוצות שהוא אימן אחרי מכבי.

שזה בעצם באר שבע, וכמה קדנציות בקפריסין. הוא נכשל בכולם.

מסכים לגבי כל מה שאמרת על קלינגר, אבל לטעון שהכדורגל בעונת האליפות היה רע זה חרטא. נכון, התחלנו רע עד אותה תבוסה לב"ש, אבל מהנצחון על חיפה בקריה הפכנו לקבוצה מצויינת. אין לי נתונים סטטיסטיים כי אני בעבודה, אבל לדעתי זו אחת מהאלופות שהבקיעו הכי הרבה בארץ.אחד הדברים שאפיינו את מכבי אז, זה שמכבי היתה תמיד מבקיעה ב20 דקות ראשונות.אני זוכר מחצית אחת שנתקענו עד דקה 40 בלי שער ויכולת להרגיש את הלחץ בקהל, כאילו דקה 90.

מה קרה הלאה? כנראה שגעון גדלות של קלינגר. לדעתי הוא חרא של מאמן.

מסכים לגבי כל מה שאמרת על קלינגר, אבל לטעון שהכדורגל בעונת האליפות היה רע זה חרטא. נכון, התחלנו רע עד אותה תבוסה לב"ש, אבל מהנצחון על חיפה בקריה הפכנו לקבוצה מצויינת. אין לי נתונים סטטיסטיים כי אני בעבודה, אבל לדעתי זו אחת מהאלופות שהבקיעו הכי הרבה בארץ.אחד הדברים שאפיינו את מכבי אז, זה שמכבי היתה תמיד מבקיעה ב20 דקות ראשונות.אני זוכר מחצית אחת שנתקענו עד דקה 40 בלי שער ויכולת להרגיש את הלחץ בקהל, כאילו דקה 90.

מה קרה הלאה? כנראה שגעון גדלות של קלינגר. לדעתי הוא חרא של מאמן.

אני חושב שללא אבי נמני, ( שקלינגר העדיף את דגו עד הפציעה) לא היינו זוכים באליפות, וכן אבי היה האחראי הישיר על הכדורגל ה"יפה" והיעיל של מכבי באותה שנה.

להגיד שצריך להחזיר את קלינגר או לטעון שהוא מאמן טוב בגלל שאיתו לקחנו אליפות/הגענו ללליגת האלופות, זה שווה ערך ללהחזיר את קובי מוסא לעמדת המגן הימני כי איתו הגענו לליגת האלופות.