Jump to content

דחיית שירות

Recommended Posts

אני אמור להתגייס ב12.7 שזה ממש קצת אחרי סוף הבגרויות וכל זה, לא יהיה לי בקושי זמן לעבוד וחו"ל עם חברים לא אספיק והכי חשוב לא יהיה לי חופש ומנוחה לפני הצבא.

מה אתם אומרים על דחיית שירות? שווה לדחות או שלהתגייס יולי?

אני רוצה לדחות לחודש ה9 או לחודש ה11, זאת אומרת לא רחוק מידי - תנו לי כל מיני תירוצים או שיטות שידחו לי את הגיוס אבל לא רחוק מידי.

אם זה משנה אני מתגייס לחיל הים לתפקיד לוחם ימי (סטילים\דבורים).

השאלה המרכזית היא שאני מגיש בקשה לדחייה מה לרשום שיגרום לזה שידחו לי למשהו קרוב שזה ספטמבר או נובמבר?

אם דוחים לי למרץ לדוגמא זה על הפנים אבל אם דוחים לי לספטמבר או לנובמבר זה מצוין.

איך אני יכול לדאוג שזה יהיה כמה שיותר מוקדם?

עזוב אותך.. תתגייס לפני כולם תשחרר לפני כולם אין הרגשה יותר טובה מזאת..

כל מי שדוחה תגיוס, מצטער על זה בסוף..

בשביל עוד כמה גרושים שתעבוד באיזה מקום מעפן?

חרטא

מלא אנשים אומרים שהתקופה הכי כיפית שלהם הייתה בין הבית ספר לצבא (גם שלי ) לא צריך לעשות דחייה מוגזמת אבל לא חייב ישר אחרי הלימודיפ...

באמת חרטא אחושרמוטה,אני התגייסתי באוקטובר,וחבר שלי באוגוסט,בזמן שהוא היה צריך לעשות מעבר חד בין הבית ספר לצבא בלי חופש קל שיתן לו מנוחה מהבית ספר והתכוננות לצבא,אני יכולתי לעשות את כל זה,ובשביל מה?שמקסימום 3 חודשים אחרי שהוא ישתחרר אני גם אשתחרר,ביג דיל,אחרי שכבר סבלת שנתיים ו-9 חודש,ה-3 האחרונים הם שווים את החופש המאוד גדול שהיה לך לפני שהתגייסת

אשכרה הבנאדם כבר לא זוכר מהו טעם חופש אמיתי,ולמה?כי מאז לפני שנתיים לא היה לו חופש גדול וגם בצבא חופש של יותר מ-5 יום זה רק מיוחדת,וגם זה לברי מזל(או פחות ברי מזל שצריכים לעבוד בזמן הזה),אני לפחות עשיתי לעצמי אחלה חופש עם שתי טיסות ועוד מלא בילויים וברגע הזה ידעתי שסיימתי את החופש שלי ואפשר להגיע לצבא בשקט...

אני רוצה לדחות את הגיוס לספטמבר או נובמבר אני אשתחרר חודשיים או ארבע חודשים אחרי מה שהייתי אמור והדחייה הזאת שווה לי את הזמן הזה מה גם שרוב החברים שלי מתגייסים בכלל ב13 (ינואר מרץ ..)

השאלה המרכזית היא שאני מגיש בקשה לדחייה מה לרשום שיגרום לזה שידחו לי למשהו קרוב שזה ספטמבר או נובמבר?

הבגרות היחידה שבאמת יש בקיץ היא ב12.7 (יום חמישי) שזה התאריך גיוס שלי עצמו ככה שהם פשוט יגידו לי לבוא שלושה ימים אחרי ביום ראשון לא?