Jump to content

בזברחני במכבי, מירוקס בדרך?

נועם שוהם

Recommended Posts

בינתיים אין ספק שעונת המלפפונים של מכבי כדוריד היא המעניינת מבין כל קבוצות המועדון (:

אחרי ההתעניינות בזר של ראשון, מעריב מפרסים שבזברחני שעזב בטריקת דלת די עצבנית מצד מכבי, חוזר למכבי וגם דן מירקוס מאס"א אולי ילבש צהוב.

שניהם לפי הכתבה פיבוטים. זה אומר שעומר דבדה לא ממשיך?

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/371/677.html?hp=3&cat=605

לפי אחד הטוקבקים שם מסתבר שיש לנו הסכם עם בזברחני שבגללו הוא חוזר.

אלכסנדר בזברכני חוזר, לפי ההסכם שלו, למכבי תל-אביב. דן מירקוס רוצה לחזור למכבי ת''א, ואם אסא יפרו את ההסכם ביניהם הוא יוכל לעזוב ולעבור. עידו לביא סיים חוזה ואומרים שגם הוא קיבל איתות ממכבי ת''א. 3 הזרים של אסא ממילא חוזרים הביתה. אז עם מי אסא יישארו? גם אם מישה לוין יישאר עוד שנה בעבור שכר סמלי, לאסא לא תהיה הגנה, דן נתן ועידו טוראל לא יכולים להחזיק לבד התקפה. תום מטלון פצוע, ולא ישחק בעונה הרגילה. בקיצור, אסא תילחם בשנה הבאה נגד הירידה...

לפי אחד הטוקבקים שם מסתבר שיש לנו הסכם עם בזברחני שבגללו הוא חוזר.

כשהוא עזב זה היה בהשאלה לשלוש שנים - אבי כבר כתב כאן שהמהלך שלו לא היה חכם כי הוא לא לקח בחשבון שאחרי טריקת הדלת הוא יצטרך לחזור באופן אוטומטי...

כל עוד לא יהיה לנו מקשר או מרכז זר ברמה של הקבוצות הגדולות האחרות (מריאן, בוטוליה ומאזילו) אני לא מאמין שנצליח לאיים ברצינות על תואר.

עם כל הכבוד לחליפי שגם הוא איכזב מאוד ב-2 המעמדים החשובים ביותר - גמר גביע וחצי גמר פלייאוף, לא היה לנו שום כוח אש כשמיטרוביץ' מאוד איכזב ו-ויריץ' היה פצוע.

זה נכון שהשחקן ה-3 בקו הזה (2 מקשרים ומרכז) מבחינת הסגל הקיים לא מתאים לצמרת (בין אם זה אוריאן או ורנר) אבל אפשר לחיות עם זה במידה ויהיה שחקן ברמתם של הזרים שהזכרתי בשורה ה-1.

לא מבין משהו בכדוריד אבל התחלתי להתעניין ואני מדבר המון עם חבר ואבא שלו ממכבי ראשון שיודעים משהו.

הצענו לבוטוליה 11 אלף יורו שזה המון במונחים של כדוריד.

עומר דבדה חוזר להפועל ראשל"צ.

דן מירכוס שהוא יותר טוב מדבדה מבלי להשוות או לזלזל בדבדה מגיע אלינו.

יש בעיה עם הזרים כרגע מפני שאפשר לשחק רק עם שניים מה שאומר שאו נובאק או זנגה יעזבו בשביל להביא את בוטוליה.

אני זוכר בתחילת עונה איציק חלפי הגיע עם המון רעש וכל משחק שהגעתי השנה (חשוב) הוא היה פח.

דבר אחרון,אני יודע שאתם מקורבים עם האנשים במועדון שם והכל אבל גם ממה שהבנתי וגם ממה שראיתי (בעיקר בגמר גביע) אבי רש לא המאמן המתאים לתפקיד.

אני מניח שאם גלעד מאור ייקח אליפות עם מכבי הוא יעזוב (כבר שנה שעברה הוא רצה) אפשר ללכת עליו,על סער פרנקל מהפועל או אפילו המאמן של אסא

קצת סדר בחלק מהדברים שנכתבו כאן:

1. לגבי סשה - הוא סיים השאלה ל-3 עונות, מתוקף החוזה הישן שלו. הוא שייך למכבי ולכן חזר לקבוצה. אני מניח שהוא היה ויהיה חייב ליישר את ההדורים עם אבי ואיל, אחרי הקטע המסריח שעשה להם בזמנו עם המעבר לאס"א.

2. לגבי מירקוס - הוא גדל במכבי, ועבר לאס"א כשההנהלה של מכבי "נרדמה" ואיבדה את מחלקת הנוער לאס"א, ביחד עם כמה שחקנים בכירים. הלוואי שיחזור, ביחד עם סשה הוא ישלים קו אחורי מדהים.

3. לגבי עומר דבדה - כמו שכתבתי כאן כמה וכמה פעמים, הוא היה השחקן הכי חשוב שלנו העונה, בעיקר בהתקפה (פינוי שטח לשוטרים וגולים חשובים) וגם בהגנה. הוא הפיבוט הטוב בארץ ואין לו תחליף. שוב, אני מקווה מאוד שהוא יישאר, אבל לדעתי הוא רוצה לחזור להפועל ראשון, וזה מאכזב מאוד ברמה האישית, כי הוא קיבל ממכבי המון (כסף וגם תמיכה ואהבה מהקהל).

*לאור האמור לעיל - ניתן למלא את החלל של עומר עם סשה ומירקוס, שכבר הראו מה הם מסוגלים לעשות באס"א. מירקוס אולי אחרי השיא שלו אבל עדיין שחקן התקפה מדהים, וסשה ימשיך להתקדם ולהשתפר.

4. לגבי סוגיית הזרים - מזמן כבר אמרתי שבוטוליה במכבי זה סוג של חלום. אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. איגוד הכדוריד קבע (בהצבעה של חברי האיגוד) שבעונה הבאה ישחקו שני זרים בכל קבוצה בלבד. בהנחה שזנגה נשאר (ואני מתקשה להאמין שזנגה לא יישאר, אלא אם יגיע פתאום איזה שוער זר עוד יותר בכיר), זה אומר שצריך לוותר על נובאק, שגם ככה רוצה לצאת לשחק באירופה. למיטב זכרוני, לנובאק יש שורשים יהודיים איפשהו, אז אני מקווה שנציגי מכבי בסרביה ימצאו מסמכים ויצליחו לאזרח אותו. אחרת, קשה לי להאמין שהוא יישאר, בהנחה שבוטוליה יגיע.

5. לגבי עמדת המאמן - אין ספק שגלעד מאור הוא המאמן המצליח ביותר בארץ מבחינת הישגים. אני מבין את הביקורות שנכתבו כאן על אבי, אבל אני חושב שהעונה דווקא הוא הראה התקדמות, ומבחינתי אם ניקח תואר בלי אבי על הקווים משהו ירגיש חסר.

זו הייתה השנה הראשונה של אבי לא?

אין ספק שהוא צריך להשתפשף והרבה.

מעיין,עומר דבדה חבר של מלא שחקנים מראשון (מכבי והפועל) שאני מכיר והוא אמר שהוא כנראה חוזר להפועל.

החוק החדש עם 2 הזרים דופק אותנו לגמרי.

ועונה הבאה אני חושב שלא יהיה לנו מספיק כוחות להתמודדות עם הראשלציות בהנחה שבוטוליה ומימון נשארים בהפועל וסמולר הגיע.

זאת עונה חמישית או שישית של אבי, למיטב זכרוני.

אני גם מכיר את השמועות לגבי עומר והרצון שלו לחזור להפועל ראשון. העונה מכבי הצליחו להשאיר אותו בזכות סעיף בחוזה שאיפשר להם להשוות כל הצעה (והפועל ראשון לכאורה נתנו "וואחאד הצעה", אבל מכבי השוו אותה), למרות הרצון שלו לעבור להפועל ראשון בקיץ (זה לא הפריע לו לתת הכל על המגרש כאילו הוא גדל במכבי - יש לו אופי מדהים).

החוק החדש עם שני הזרים דופק אותנו לגמרי, ודי ברור מי עומד מאחוריו - הראשלציות, שחוששות מההתחזקות של מכבי, שמפצה בינתיים בכסף גדול שמאפשר להביא זרים על זה שמחלקת הנוער עדיין רק מתפתחת וייקח עוד 4-5 שנים עד שנראה תוצאות בבוגרים. בעודי כותב זאת, ראיתי ידיעה שיוליאן סטארט, השוער של מכבי ראשון, בדרך לקבל אזרחות ישראלית. שוב מוכח שיוסי גבע עושה מה שהוא רוצה באיגוד. המשמעות של החוק הזה היא שנהייה חייבים להביא ישראלים תותחים, בעיקר בעמדת השוטר, כי ורנר לבד לא יספיק (למרות ההתקדמות שהוא עשה).

עד עכשיו כמה זרים היה מאשר החוק?

לא מבין מה ההיגיון של הראשלצים בחוק הזה, הוא מקטין גם את כמות הזרים שלהם מן הסתם, אז למה שיתמכו בו.

עד עכשיו כמה זרים היה מאשר החוק?

לא מבין מה ההיגיון של הראשלצים בחוק הזה, הוא מקטין גם את כמות הזרים שלהם מן הסתם, אז למה שיתמכו בו.

השוער של מכבי ראשון כמו שאמרו פה לא יחשב כזר,ואם אני לא טועה גם להפועל יש מתאזרח? ככה שכבר יש להם יתרון בזר נוסף שיוכלו להוסיף,אבל היתרון הכי גדול זה שרוב הישראלים הבכירים נמצאים בשתי הקבוצות האלה,ככה ששאר הקבוצות שניסו לצמצם פערים עם זרים איבדו גם את זה.

או שדיברתי פה שטויות :rolleyes:

בעודי כותב זאת, ראיתי ידיעה שיוליאן סטארט, השוער של מכבי ראשון, בדרך לקבל אזרחות ישראלית. שוב מוכח שיוסי גבע עושה מה שהוא רוצה באיגוד. המשמעות של החוק הזה היא שנהייה חייבים להביא ישראלים תותחים, בעיקר בעמדת השוטר, כי ורנר לבד לא יספיק (למרות ההתקדמות שהוא עשה).

מאיזה סיבה הוא מקבל אזרחות? יש מצב שגם זכארוב מהפועל ראשון יקבל.

סמולר כנראה חוזר להפועל ראשון מגרמניה, זה אומר שתהיה להם קבוצה על הניר קטלנית.

גם בוטוליה כנראה ישר שם.

השני זרים דופק אותנו לא מעט. הפתרון היחידי שאני רואה זה לקחת לאס"א 2-3 שחקנים, שביחד עם זנגה ובוסקוביץ והישראלים האחרים יש לנו, נוכל לבנות משהו יפה.

מאיזה סיבה הוא מקבל אזרחות? יש מצב שגם זכארוב מהפועל ראשון יקבל.

סמולר כנראה חוזר להפועל ראשון מגרמניה, זה אומר שתהיה להם קבוצה על הניר קטלנית.

גם בוטוליה כנראה ישר שם.

השני זרים דופק אותנו לא מעט. הפתרון היחידי שאני רואה זה לקחת לאס"א 2-3 שחקנים, שביחד עם זנגה ובוסקוביץ והישראלים האחרים יש לנו, נוכל לבנות משהו יפה.

מי זה זכארוב?

הפועל ראשון העונה הפסידו 2 שחקנים תותחים לקראת הסיום יותם טל וקיצוני רוסי נירא לי שהשמועות אומרות שהוא עדיף על בוטוליה.

בקיצור זיו,באמת לא נירא לי שאפשר לבנות פה משהו ב5 שנים הקרובות עד שהמחלקת נוער שלנו תתפתח.

הרוסי זה זכארוב.

נו אתה מבין

2 זרים ברמה בינלאומית שאחד מהם בעצם יתאזרח.

אבישי סמולר

יותם טל חוזר מפציעה.

הם הכי מפחידים שיש

• 2 weeks later...

בונים קבוצה חזקה מאוד.

הבשורה של הקיץ הזה זה שאס"א מתפרקת, ומכבי מטבע הדברים תהיה על הנייר הקבוצה השלישית בטיבה בארץ.

ונובאק לפי פרסומים בחו"ל חתם בסלובניה.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=616&DocID=122598&Lang=he

הפועל ראשל"צ הרכיבו גלאקטיקוס אמיתי - שוער זר נהדר, זכארוב-מימון-בוטוליה בתור כוח אש + יותם טל ואלירן רן, אבישי סמולר הקיצוני הכי טוב בארץ, מירקוס הפיבוט הכי טוב, ועוד כמה חבר'ה צעירים שהוכיחו את עצמם: גיא כהן, הרשקוביץ, רוזנטל, צ'ודנובסקי.

אז מצד אחד אס"א תהיה הרבה יותר צנועה ואנחנו אמורים לתפוס את המקום שלהם בצמרת, אבל אם מכבי ראשל"צ היו העונה בלתי עצירים אז עכשיו גם בהפועל יש סגל מפחיד שאמור לדרוס את הליגה.

כדי להתמודד על תארים אנחנו צריכים כוח אש מהקו האחורי של שוטרים ומרכזים ברמה גבוהה, ואם נובאק וזנגה נשארים כ-2 הזרים אני לא רואה איך אנחנו משלימים את החסר (אלא אם תגיע החתמה גדולה ומפתיעה של ישראלי בכיר)