Jump to content

גיוס ב12.7 ביום של בגרות ועוד שאלה

Recommended Posts

אהלן חברה, אני מתגייס לחיל הים (סטילים\דבורים) והתאריך גיוס שלי הוא ה12.7 שזה תאריך של בחינת הבגרות במתמטיקה מועד ב'.

אני רוצה לדחות את הצו גיוס אך לא לדחות גיוס (זאת אומרת להגיע ב15.7 או משו כזה) לדעתכם יאשרו לי את זה? ואיך אפשר לדאוג לזה מה אתם אומרים להגיד להם?

עוד שאלה

עד כמה ימים לפני תאריך הגיוס מותר לצאת מהארץ בלי אישור? ועד כמה ימים לפני מותר עדיין להיות בחו"ל?

באתה יכול לחזור גם באותו יום רק שאומרים שכדאי לחזור 3 ימים קודם למקרה שיהיה עיכובים או איז שביתה פתאום

אחי בתור אחד שהיה בחיל הים (וסטי"לים בפרט) אני אומר לך שדחייה לא תהיה לך לכמה ימים אלא לחודש מינימום.

עם סיכוי להרבה יותר מזה.

ובנוסף יש מצב שעוד חודש ידחו לך,אני למשל הייתי אמור להתגייס בנוב08 וממש 3 שבועות לפני דחו לי לינואר09 והיו לי חברים שהיו אמורים להיות יולי08 והיה להם מקרה כמוך ודחו להם לפאקינג מרץ09.

זה הרבה תלוי קורסים.

אמנם עברו כמה שנים מאז שאני התגייסתי, אבל למיטב זכרוני הגיוס לסטילים הוא דווקא לא בתאריכי הגיוס הכלליים - זה כמובן יכול להשתנות כל הזמן.

קח בחשבון שאם אתה מבקש דחיה והם מאשרים לך, הם דוחים אותך במחזור (שזה יכול להיות גם חצי שנה כי שוב, בעבר היו רק שני גיוסים לסטילים בשנה), אז אין דבר כזה דחיה של 3 ימים בסגנון של, תתחילו, אני אצטרף עוד 3 ימים.

לגבי חו"ל, אין בעיה - כל זמן שאתה לא עריק (בורח מהצבא) אתה יכול להכנס ולצאת חופשי. מצדם תחזור ב 6:30 בבוקר של יום הגיוס ואמא תיקח אותך משדה התעופה ישר לבקו"ם....

אמנם עברו כמה שנים מאז שאני התגייסתי, אבל למיטב זכרוני הגיוס לסטילים הוא דווקא לא בתאריכי הגיוס הכלליים - זה כמובן יכול להשתנות כל הזמן.

קח בחשבון שאם אתה מבקש דחיה והם מאשרים לך, הם דוחים אותך במחזור (שזה יכול להיות גם חצי שנה כי שוב, בעבר היו רק שני גיוסים לסטילים בשנה), אז אין דבר כזה דחיה של 3 ימים בסגנון של, תתחילו, אני אצטרף עוד 3 ימים.

לגבי חו"ל, אין בעיה - כל זמן שאתה לא עריק (בורח מהצבא) אתה יכול להכנס ולצאת חופשי. מצדם תחזור ב 6:30 בבוקר של יום הגיוס ואמא תיקח אותך משדה התעופה ישר לבקו"ם....

גיוס לחיל הים יש כל חודש חוץ מיוני.

זה פשוט תלוי קורסים לאיזה קורס שיבצו אותו.