Jump to content

שלום לבלומפילד? מכבי ת"א עשויה לעבור למושבה

ebibo

Recommended Posts

תאכלס, אם אנחנו באמת אמורים לעבור, אנחנו אוהדים סמרטוטים אם לא עושים מחאות נגד זה...

לחשוב שהקונטרה לא יהיה רלוונטי :thumbdown:

לא מבין איך יש אנשים שיהיו שמחים לעבור למושבה, לא מבין איך הראש שלהם עובד.

בכל מקרה לא מאמין שזה יקרה זה נראה לי רק הפעלת לחץ למו"מ. אם בכל זאת זה ילך לכיוון הזה צריך להבהיר טוב טוב מאוד להנהלה שרק בלומפילד.

המושבה עלק.

א. האצטדיון הזה לא משוייך לאף חזיר אדום, בלומפילד לא הבית של האדומים ולא מעניין איך כביכול נקרא המגרש לפני שנולדנו.

ב. המיקום של בלומפילד מעולה. זה לא איזור של ערבים למיטב ידיעתי, ולא נתקלתי בהם אף פעם בדרך למשחק.

ג. מוסכים אמנם יש, אבל גם בזכות זה יש מקומות חנייה שאפשר למצוא.

ד. רואים מעולה. קרוב לת"א. הבעיה היחידה היא הפקקים ביציאה (כמו בכל מגרש בארץ). הייתי אומר שיש בעיה שאין רכבת באיזור, אבל בכל מקרה משום מה אין רכבות בשבת, כך שזה לא רלוונטי.

איזה פקקים?! גג רבע שעה אתה על איילון.

מרגלית כבר קיבלה ממני 2 מיילים עם מיטב הציטטות מהנושא הזה. הם (ההנהלה) במילא לא קוראים פה לפחות נדאג שיהיו מעודכנים במספר האנשים שיעשו מנוי.

האמת, אישית אני עובר לגור בפ"ת - בא לי בטוב המושבה חבל על הזמן!

חוץ מזה תחשבו שכמעט כל משחק האיצטדיון יהיה מלא, גם אם יבואו 8000 אוהדים (כולל מנויים, כרטיסים ואורחת), מגניב!

שמעתי שיש דיבורים להקים יציע זמני..? עוד יותר טוב!

ובמשחקים באמת גדולים כמו דרבי או חיפה אפשר להעתיק לר"ג.

אל תבינו לא נכון, אני בעד בלומפילד אבל אם כבר מחפשים איצטדיון חלופי לשנה - רק המושבה!

לא יקרה בחיים.

המושבה לא יכולה להכיל את הקהל של מכבי.

יעשו לפחות לפחות לפחות 6,000 מנויים. צריך לתת 1,500 לקהל חוץ? והפרדה וכ"ו?

ותחשבו שקצת רכש ואנחנו עוברים את ה8,000. קיצר, זה לא פרקטי ולא יקרה.

מקסימום איומים על בלומפילד שיורידו מחיר

איך 1500 לאורחים רוב הקבוצות נביאות בין 10-200 אוהדים נגדנו ויש אולי 4 קבוצות שמביאות 1500..

בכל מקרה רק בלומפילד!!

האמת, אישית אני עובר לגור בפ"ת - בא לי בטוב המושבה חבל על הזמן!

חוץ מזה תחשבו שכמעט כל משחק האיצטדיון יהיה מלא, גם אם יבואו 8000 אוהדים (כולל מנויים, כרטיסים ואורחת), מגניב!

שמעתי שיש דיבורים להקים יציע זמני..? עוד יותר טוב!

ובמשחקים באמת גדולים כמו דרבי או חיפה אפשר להעתיק לר"ג.

אל תבינו לא נכון, אני בעד בלומפילד אבל אם כבר מחפשים איצטדיון חלופי לשנה - רק המושבה!

היית פעם בדרבי בר"ג לעומת בלומפילד? עזוב, היית פעם באיצטדיון ר"ג? בחיים שלא יעבירו את הדרבי לשם.

רק בלומפילד, שום מושבה.

איך 1500 לאורחים רוב הקבוצות נביאות בין 10-200 אוהדים נגדנו ויש אולי 4 קבוצות שמביאות 1500..

בכל מקרה רק בלומפילד!!

שיביאו אוהד בודד, מזה משנה?

יש חוק, 10%+ לאורחת. (אם לא 20%.)

בהתחלה קראתי את הנושא בריפרוף וחשבתי שזה קשור לשיפוצים, אז הבנתי שזה לא קשור ואני לא מבין איך אנשים שקוראים לעצמם אוהדים מוכנים לצעד כזה?

אנחנו מכבי ת"א אנחנו צריכים לשחק בת"א (כן קוראים לעיר ת"א יפו) , מה קשור פ"ת סעמקקקק מה קשור? זה לא האיצטדיון שלנו זאת לא העיר שלנו

אם עוברים למושבה אני אישית מחרים את הקבוצה. יש גבול!!

בלומפילד זה הבית שלנו, מבחינתי אף איצטדיון בארץ לא מגיע לרמה של בלולמפילד

שיביאו אוהד בודד, מזה משנה?

יש חוק, 10%+ לאורחת. (אם לא 20%.)

סבבה 10% זה 1000 אני מבטיח לך שחוץ ממשחקים נגד חיפה והפועל לא נביא יותר מ9 אלף כן גם נגד ביתר נביא פחות לדעתי,בכל מקרה רעיון גרוע לעבור לשם ולדעתי זה סתם ניסיון של גולדהאר להוריד עלויות על בלומפילד

אני יודע שהסיכויים לא כאלה גבוהים אבל צריך לקחת בחשבון שנרוץ לאליפות ואז המושבה לא יהיה אופציה גם במשחק מול רמה''ש או עכו וגם לשחק ברמת גן כל משחק בית זה לא אופציה אז רק בלומפילד

אני יודע שהסיכויים לא כאלה גבוהים אבל צריך לקחת בחשבון שנרוץ לאליפות ואז המושבה לא יהיה אופציה גם במשחק מול רמה''ש או עכו וגם לשחק ברמת גן כל משחק בית זה לא אופציה אז רק בלומפילד

פחחחחחחחחחחחח :yahoo: