Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עכשיו גם התארח בפודקאסט בוואן. 

אני אוהב את ריקן, אבל כל הסבבי ראיונות האלה אחרי כל עונה קצת מוריד ממנו. אני מקווה שזה לא סימן לזה שההדלפות הגיעו ממנו.

אין שום סיכוי שריקן הדליף משהו.

סבבי ראיונות ? הבנאדם שוחרר אחרי 8 עונות אחרי שבכל אחת מהן נתן 300%.

איפה הבעיה ?

13 דקות לפני, MTA For Ever said:

אין שום סיכוי שריקן הדליף משהו.

איפה הבעיה ?

זה כבר קיץ שלישי שהוא מתראיין בכל אתרי הספורט בסוף העונה ופותח ככה. פחות אוהב את זה. מרגיש כאילו הוא מנסה להשיג חוזה ככה כל פעם. 

לא אומר שהוא הדליף, אבל היו דיבורים כאלה במהלך העונות והוא דיבר אצל שני הכתבים שידעו הכי הרבה בשנים האחרונות והרבו להגן עליו…

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אמר שטוריחו (מאמן הכושר) העביר את חלקים נכבדים באימונים, חואן פבלו (מאמן שוערים!) היה אחראי על הנייחים

כשזה ווייזנגר בכר הוא גאון לא?

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה כבר קיץ שלישי שהוא מתראיין בכל אתרי הספורט בסוף העונה ופותח ככה. פחות אוהב את זה. מרגיש כאילו הוא מנסה להשיג חוזה ככה כל פעם. 

לא אומר שהוא הדליף, אבל היו דיבורים כאלה במהלך העונות והוא דיבר אצל שני הכתבים שידעו הכי הרבה בשנים האחרונות והרבו להגן עליו…

זה לא מעיד על כלום, בטח לא על הדלפות.

אחלה ריקן שבעולם.

חבל שלא פתח על הבלנדר המזדיין הזה.

10 דקות לפני, EranZeAvi said:

לא הבנת?

זה שטוריחו שהוא מאמן כושר מעביר את האימונים זה ממש ביזיון.

יש לנו ליצן שמתחזה למאמן שאפילו לא מעביר את האימונים.

מועדון בקריסה !!

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

איפה הבעיה ?

שמע, הבן אדם התלונן שהוא לא היה בסגל למרות שהוא צועק על השופטים בזמן שהוא לא על המגרש ומארגן תפילות מנחה ואמר שאולי השחקנים צריכים את זה. אני מחבב אותו, אבל זה קצת ניתוק מהמציאות וחשיבות עצמית די גבוהה בשביל מישהו שנחשב צנוע, ואם *זה* הטיעון שלו למה הוא צריך להיות בסגל אולי טוב שהוא לא ממשיך (ואין לי בעיה שיתפלל, אבל לא בשביל זה מכבי שילמה לו, ואם הוא יושב על הקטע החברתי זה די נשמע שאין לו מה למכור מקצועית חוץ מכוונות טובות). שוב, אני מחבב אותו, זה לא שהוא "מבוטל", אבל... לי זה נראה קצת מגוחך, וטוב זה לא מוציא אותו לדעתי.

29 דקות לפני, Omer said:

שמע, הבן אדם התלונן שהוא לא היה בסגל למרות שהוא צועק על השופטים בזמן שהוא לא על המגרש ומארגן תפילות מנחה ואמר שאולי השחקנים צריכים את זה. אני מחבב אותו, אבל זה קצת ניתוק מהמציאות וחשיבות עצמית די גבוהה בשביל מישהו שנחשב צנוע, ואם *זה* הטיעון שלו למה הוא צריך להיות בסגל אולי טוב שהוא לא ממשיך (ואין לי בעיה שיתפלל, אבל לא בשביל זה מכבי שילמה לו, ואם הוא יושב על הקטע החברתי זה די נשמע שאין שיש לו מה למכור מקצועית חוץ מכוונות טובות). שוב, אני מחבב אותו, זה לא שהוא "מבוטל", אבל... לי זה נראה קצת מגוחך, וטוב זה לא מוציא אותו לדעתי.

נראה לי שרשמתי לך את זה כבר.

בגדול, טרחנות אמורה להיעלם עם הגיל.

אצלך, ואני אומר את זה בדחילו ורחימו רק מהיכרות גנרית ע״ג הפורום, זה רק הולך ומחמיר.

מה אתה נתפס על משפט קטן שדיבר ביחס לתפילות ? הרי אם היית אדם מאמין זה לא היה מפריע לך אלא רק היה נראה לך נחמד וחלק ממכלול שכנראה לא תצליח להבין אותו, מתבאס בשבילך.

בשורה התחתונה האיש דיבר על כך שיש לו חשיבות וערך מוסף בקרב השחקנים ברגעים מכריעים והאמת שהוא צודק. 

בריאות.

11 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה אתה נתפס על משפט קטן שדיבר ביחס לתפילות ? הרי אם היית אדם מאמין זה לא היה מפריע לך אלא רק היה נראה לך נחמד וחלק ממכלול שכנראה לא תצליח להבין אותו, מתבאס בשבילך.

איך אתה יודע אם יוצא לי להתפלל או לא לפי זה שאני לא חושב שזה טיעון למה שחקן צריך להיות בסגל (וכשציינתי את הטיעון האחר, גם הוא מגוחך בעיניי, על זה שהוא צועק על שופטים)? אפשר להתפלל גם בלי אבי ריקן. ואני מצטער, אבל לדבר על זה שאתה צריך להיות בסגל כי אתה מארגן תפילות כאילו שאף אחד אחר לא יידע לעשות את זה במקומך זה לא רציני בעיניי, וזה יוצא בכייני בדיוק בזמן שהוא מדבר על כמה שהוא לא מתלונן. אם לא הבנת הבעיה היא לא שהוא מארגן תפילות אלא שהוא חושב שזה אמור להקנות לו מקום בסגל בגלל התפקיד החברתי שלו גם אם הוא לא טוב, זה מה שמשתמע מהראיון שלו. הבעיה שלי היא לא התפילה אלא החשיבות העצמית, ואמרתי לך כבר, טרחנות עולה עם הגיל, לא יורדת. זה אוניברסלי.

הבן אדם אמר שטות (שהוא צריך להיות בסגל מסיבות לא מקצועיות), מותר לבקר אותו עליה.

11 דקות לפני, Omer said:

איך אתה יודע אם יוצא לי להתפלל או לא לפי זה שאני לא חושב שזה טיעון למה שחקן צריך להיות בסגל? אפשר להתפלל גם בלי אבי ריקן. ואני מצטער, אבל לדבר על זה שאתה צריך להיות בסגל כי אתה מארגן תפילות כאילו שאף אחד אחר לא יידע לעשות את זה במקומך זה לא רציני בעיניי, וזה יוצא בכייני בדיוק בזמן שהוא מדבר על כמה שהוא לא מתלונן. ואמרתי לך כבר, טרחנות עולה עם הגיל, לא יורדת. זה אוניברסלי.

הבן אדם אמר שטות (שהוא צריך להיות בסגל מסיבות לא מקצועיות), מותר לבקר אותו עליה.

סייגתי את הדברים בכך שאנחנו לא מכירים אישית ורק על בסיס השנים הרבות כאן בפורום. 

אני לא חושב שצריך לתת יותר מדי מקום לזה שהוא ציין שהוא מארגן תפילות מנחה בקרב השחקנים. לפעמים כדאי להתייחס לרוח הדברים ופחות לתוכן. 

אם תקרא שוב את הריאיון, תראה שזה נאמר ממש בשולי הדברים.

בשורה התחתונה, אתה תמיד תרצה את המנהיגים שלך בחדר ההלבשה במשחקים מכריעים במגרש.

על הדשא או בספסל זו בחירה של מאמן.

במקרה הספציפי והמיוחד שלנו, עוד מדובר במאמן שכל קשר בינו לבין ניהול סגל שחקנים הוא 0.

אם הבנת שהביקורת שלי היא על עצם זה שמארגן תפילות אז לא הובנתי נכון.

לגבי מקום בסגל - אני חושב שיש גבול לכמה קרדיט שחקן יכול לקבל רק על תרומה חברתית. עם כל החיבה לריקן. אבל נסכים לא להסכים. מן הסתם אני אזכור לו את הגולים בדרבי יותר משטות שאמר באיזה ראיון.

53 דקות לפני, Omer said:

אם הבנת שהביקורת שלי היא על עצם זה שמארגן תפילות אז לא הובנתי נכון.

לגבי מקום בסגל - אני חושב שיש גבול לכמה קרדיט שחקן יכול לקבל רק על תרומה חברתית. עם כל החיבה לריקן. אבל נסכים לא להסכים. מן הסתם אני אזכור לו את הגולים בדרבי יותר משטות שאמר באיזה ראיון.

הוא היה יכול להיות בסגל ע״ח שחקנים שאופן קבע גם ככה חיממו את הספסל אצל קראנקה. לא רק כי הוא לידר, אלא גם כי הוא עדיף עליהם מקצועית.

לצורך העניין, כל עוד גלזר פרץ וגולסה בסגל, למה לך להחזיק עוד שחקן שיכול לשחק 6 (יוריס) על הספסל ולא את ריקן שיכול לתרום לך התקפית הרבה יותר במידת הצורך ?

אבל זה שאלות לאין מאמן שעל הקווים וזה כבר לא מעניין כי נגמרה העונה.

עדיף להזניח את הריאיון ברמה הנמוכה של טוכמן ולעבור לפודקאסט רק בשביל לשמוע קצת יותר לעומק, עם כל הסבל שבדבר.

לא בכדי הבנאדם לא מסוגל לדבר אפילו מילה עליו.

לפני3 שעות , EranZeAvi said:

אגב, גיא צרפתי הוא היה העוזר של בכר והעביר את האימונים. ווייזינגר עבד על מצב נייחים.

אצלך 90% מהזמן מאמן כושר העביר את האימונים ולא המאמן.

יש שם שלל של דברים שאני תופס את הראש ולא מבין איך אנחנו הולכים לעוד כמה חודשים עם הבן אלף הזה.

מכרו לנו שמונה עוזר מאמן בשם דיאס, מדובר ברוח רפאים.

לטוכמן יש שאלות ממש שלשול.

אבל משהו שכן תפס לי את העין. הוא גם מדבר שברק לא היה פתוח תקשורתית. עד עכשיו אף אחד לא יודע מה היה התפקיד שלו.

מקווה שבן יצא יותר ויסביר מהלכים בצורה פומבית

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

לטוכמן יש שאלות ממש שלשול.

אבל משהו שכן תפס לי את העין. הוא גם מדבר שברק לא היה פתוח תקשורתית. עד עכשיו אף אחד לא יודע מה היה התפקיד שלו.

מקווה שבן יצא יותר ויסביר מהלכים בצורה פומבית

אני מת לשמוע דמות שתיקח סוג של אחריות על השנים האחרונות. שתגיד טעיתי. אחרי שלוקחים אליפות מכבי  יודעת להוציא אחלה סרטונים מהחדר הלבשה. אני מתחיל לתהות על המניע האמיתי של השקט התקשורתי.

קנדיל במגעים עם חיפה

אני אומר כאן ועכשיו

מי ששחרר אותו עשה טעות גדולה

מגן שפותח ב11 מ12 מהקבוצות בליגה וגם בחיפה הוא יהיה ברוטציה גבוהה

תחילת השנה הוא היה טוב, רצו להוציא את איביץ' מטומטם שנתן לו יותר קרדיט מהבובל הפורטוגלי, אבל במכבי החליטו שהם יודעים יותר טוב, ראינו כמה שהם יודעים.

לא זוכר שראיתי משהו כזה משמעותי ממזרחי, שוב מנסים לדחוף שחקן בית על החשבון, זה לא תמיד עובד

1 hour ago, erantheking21 said:

קנדיל במגעים עם חיפה

אני אומר כאן ועכשיו

תחילת השנה הוא היה טוב, רצו להוציא את איביץ' מטומטם שנתן לו יותר קרדיט מהבובל הפורטוגלי, אבל במכבי החליטו שהם יודעים יותר טוב, ראינו כמה שהם יודעים.

לא זוכר שראיתי משהו כזה משמעותי ממזרחי, שוב מנסים לדחוף שחקן בית על החשבון, זה לא תמיד עובד

מגן חלש מאוד

שיהנה שם

לפני8 שעות , erantheking21 said:

קנדיל במגעים עם חיפה

אני אומר כאן ועכשיו

זה שהוא הולך לחיפה לא אומר שזאת הייתה טעות. 

שחקן לא חכם ולא טוב הגנתית. מאז העונה הראשונה שלו פה הוא לא התקדם. מיצה את עצמו פה.