Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני6 שעות , car.garsia said:

זה נכון הוא בטח יתנצל, ייתן שם גול שתיים והכל יישכח.

לא יתנצל על מה שהוא אמר בשומר חומות כמובן, על זה שהוא לבש פעם צהוב והעז להבקיע נגד חיפל'ה המרגשת.

נראה לי שהוא כבש צמד באיזה מחזור פתיחת עונה נגדם מתישהו

1 hour ago, Arthur Read said:

נראה לי שהוא כבש צמד באיזה מחזור פתיחת עונה נגדם מתישהו

2-1 בבלומפילד אי שם במחזור ראשון באליפות הראשונה עם מיץ'.

14 דקות לפני, הנדון said:

2-1 בבלומפילד אי שם במחזור ראשון באליפות הראשונה עם מיץ'.

רפי דהאן האגדי בישל לו את השער ניצחון. משחק מרגש.

אני פה להנות ממכבי נותנת בראש לחיפה שוב אני מוכן להקריב את מה שהוא אמר או לא אמר מתישהוא 

הדעות הפוליטיות שלו לא מעניינות אותי בשלב זה

צריכים את השחקנים הישראלים הכי טובים  הזמינים שוב אצלינו 

כמות אמות המוסר האלה מספיק דפקו אותנו 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

למה הפדופיל החליט להתראיין לכל העולם ואשתו ולמה אף אחד לא שואל אותו שאלות קשות 

או שגילו עוד משהו ודודו בזק עושה ספינולוגיה 101 או שיש הצעה רצינית על מזיין הקטינות ומנסים לרכך את המכירה שלו למזרח אסיה ששם הוא יוכל לבגוד בלי להרגיש שהספורי שלו נחשב קטן.

לפני5 שעות , קמחי said:

דאבור יכול להצטרף לחיזבאללה חובבי הילדות בצפון, או לחילופין למ.ס בית חאנון במהלך מבצע קומפקטי בעזה.

אם הוא יגיע יהיו לו בעיות בכל האיצטדיון ובכל שכבות הקהל, ממש לא רק עם 11.

מחבל תומך טרור.

תעכלו את זה, לא הכל כדורגל בחיים.

אני לא קיללתי ולא אקלל בחיים ערבים שמשחקים בקבוצה. אם הוא יגיע הוא יחטוף ממני קללות ובוז בכל שנייה שלו באיצטדיון.

לא יאומן שאנשים מדברים על להביא אותו אחרי שהוא קרא לעשות נגדם פיגועים.

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

אני לא קיללתי ולא אקלל בחיים ערבים שמשחקים בקבוצה. אם הוא יגיע הוא יחטוף ממני קללות ובוז בכל שנייה שלו באיצטדיון.

לא יאומן שאנשים מדברים על להביא אותו אחרי שהוא קרא לעשות נגדם פיגועים.

מאשר

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

או שגילו עוד משהו ודודו בזק עושה ספינולוגיה 101 או שיש הצעה רצינית על מזיין הקטינות ומנסים לרכך את המכירה שלו למזרח אסיה ששם הוא יוכל לבגוד בלי להרגיש שהספורי שלו נחשב קטן.

south-park-penis.gif

• 2 weeks later...
לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מבחינתי המשפט שם זה "לא שמו אותי בסגל נגד מכבי חיפה בסמי עופר במשחק שהיה לנו סיכוי לאליפות". היה לנו סיכוי דימיוני מעשית ועדיין הוא רצה לבוא לנצח את המשחק הזה ולהשאיר לנו סיכוי.

זה אבי ריקן בעיניי, איש שלא מסוגל לקבל בקלות ולנרמל הפסדים, אחלה אישיות לחדר הלבשה ואחלה בן אדם שחבל שהפור על עזיבה נפל דווקא עליו, לא מגיע לו. בכלל מומלץ לקרוא את כל הראיון, רחוק מהקלישאות הרגילות בכדורגל הישראלי והכותרות המשניות בכתבה שדחף העורך על זהבי וסבוריט רחוק ממש שריקן התכוון להגיד.

26 דקות לפני, car.garsia said:

מבחינתי המשפט שם זה "לא שמו אותי בסגל נגד מכבי חיפה בסמי עופר במשחק שהיה לנו סיכוי לאליפות". היה לנו סיכוי דימיוני מעשית ועדיין הוא רצה לבוא לנצח את המשחק הזה ולהשאיר לנו סיכוי.

זה אבי ריקן בעיניי, איש שלא מסוגל לקבל בקלות ולנרמל הפסדים, אחלה אישיות לחדר הלבשה ואחלה בן אדם שחבל שהפור על עזיבה נפל דווקא עליו, לא מגיע לו. בכלל מומלץ לקרוא את כל הראיון, רחוק מהקלישאות הרגילות בכדורגל הישראלי והכותרות המשניות בכתבה שדחף העורך על זהבי וסבוריט רחוק ממש שריקן התכוון להגיד.

הוא לא היה צריך להגיד יותר ממה שאמר על המאמן כדי להבין במה מדובר, היה צריך לעוף על טיל שניה אחרי סיום העונה. 

5 דקות לפני, Keano said:

הוא לא היה צריך להגיד יותר ממה שאמר על המאמן כדי להבין במה מדובר, היה צריך לעוף על טיל שניה אחרי סיום העונה. 

היה מאוד עדין איתו. אנחנו ככל הנראה נצטרך לבלוע גלולה רצינית מאוד בעונה הבאה. לצערי אני כבר מוכן לבלוע.

עכשיו גם התארח בפודקאסט בוואן. 

אני אוהב את ריקן, אבל כל הסבבי ראיונות האלה אחרי כל עונה קצת מוריד ממנו. אני מקווה שזה לא סימן לזה שההדלפות הגיעו ממנו.