Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני18 שעות , Omer said:

נדב נידם עם בישול יפה, 1-0 להפועל ירושלים (שידור בספורט 2).

נראה לי הוא גם זה שמסר בין שניים בעבירה של הפנדל. חבל שלא נשאר עוד קצת אצלנו, יכול להיות שעכשיו היה פותח נגד ניס או לפחות מקבל דקות משמעותיות

21 דקות לפני, תמיר8 said:

נראה לי הוא גם זה שמסר בין שניים בעבירה של הפנדל. חבל שלא נשאר עוד קצת אצלנו, יכול להיות שעכשיו היה פותח נגד ניס או לפחות מקבל דקות משמעותיות

עם העומס בקישור, ועוד כשיש סיכוי שדור פרץ יהיה בסגל? לא רואה סרט שזה היה קורה.

לפני2 שעות , תמיר8 said:

כן זה היה הוא, בכללי היה לו משחק נהדר

לפני1 שעה , תמיר8 said:

דור עוד לא פה וכן היה יכול להישאר עוד שבועיים עד אחרי ניס-חדרה, החלון פתוח עוד יותר מחודש

אני דווקא בעד לתת לו להתחיל עונה כמו שצריך בקבוצת ליגת על אחרת, שהיא תהיה כמה שיותר מועילה להתפתחות שלו. אם הוא יוכיח את עצמו וירשום עוד משחקים כאלה גם בליגה, מכבי תחכה לו. מקווה ששיתוף הפעולה עם החלוץ החדש שלהם יעשה לו טוב.

צטט

"חשבתי שלא אצא למחנה האימונים עם מכבי, אבל אז התחילו האימונים ולמרות שהמנג'ר ברק יצחקי כבר נתן את האישור למעבר, המאמן איביץ' החליט שהוא רוצה עדיין רוצה לראות אותי”, אמר נידם על העיכוב בהכרזת החתמתו, “בתחילת המחנה גלזר נפצע. ויצא מצב שאני "6" שני בסגל. הוא רצה לבחון אותי, עד שהחליט שעדיף עבורי עוד עונה בה אצבור דקות משחק, במקום לחכות על הספסל לצ'אנס. אז כן, לקח איזה חודש עד שהמאמן החליט ונתן לי את האישור לצאת להשאלה. וזהו, עכשיו אני אדום”.

נדב נידם בראיון.

בדיוק למי שחושב שאיביץ׳ לא בודק כל צעיר…

צטט

הקבוצה שאבא שלך אוהד, אתה אוהד אותה.

מסתבר שהוא לא בדיוק אוהד מכבי…

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נדב נידם בראיון.

לא כל שחקן נוער אוהד מכבי, יש שחקן ויש אוהד אין מה לעשות.

הוא הצהיר כבר כמה פעמים שאבא שלו בא מקטמונים, יש עוד שחקן שהושאל להפועל פ"ת(בשם ניב ברקוביץ) שהוא אוהד אותה ויש עוד כמה שמות שידוע לי שאוהדים קבוצות אחרות מהצעירים.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

לא כל שחקן נוער אוהד מכבי, יש שחקן ויש אוהד אין מה לעשות.

הוא הצהיר כבר כמה פעמים שאבא שלו בא מקטמונים, יש עוד שחקן שהושאל להפועל פ"ת(בשם ניב ברקוביץ) שהוא אוהד אותה ויש עוד כמה שמות שידוע לי שאוהדים קבוצות אחרות מהצעירים.

ברור הכל טוב. סתם פיקנטריה.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

נדב נידם בראיון.

זה שהוא אוהד ירושלים מילדות זה דווקא אחלה בונוס לכך ששולחים אותו דווקא לשם. שיתנו לכל שחקן שמוכן לצאת להשאלה להגשים חלום ילדות ולשחק בקבוצה שאהד כילד (בהנחה כמובן שזה מתאים למועדון, ושלא מדובר בהפועל, בחיפה או בסתם יריבה לאליפות).

(אגב, כבוד לאבא של נידם שלקח אותו לראות את הפועל ירושלים המקורית ולא את קטמון)

הפועל ירושלים לא רלוונטית בשום צורה כבר 20 שנה. נידם לצורך העניין - בן 21. לא צריך לחפש איפה שאין.

חוץ מזה - אני אישית מאוד מפרגן להפועל ירושלים. מועדון סימפטי לאללה. עושים דברים יפים מאוד. 

אגב - ראיתי את נידם באימון שלהם יחד עם עמית גלזר. אחלה חממת פיתוח לשחקנים צעירים. טוב לנו שהם שם.

Just now, ת"א שלנו said:

הפועל ירושלים לא רלוונטית בשום צורה כבר 20 שנה. נידם לצורך העניין - בן 21. לא צריך לחפש איפה שאין.

חוץ מזה - אני אישית מאוד מפרגן להפועל ירושלים. מועדון סימפטי לאללה. עושים דברים יפים מאוד. 

אגב - ראיתי את נידם באימון שלהם יחד עם עמית גלזר. אחלה חממת פיתוח לשחקנים צעירים. טוב לנו שהם שם.

אף אחד לא מחפש. נתתי את זה נטו כפיקנטריה. 

רוב השחקנים בעולם לא משחקים במועדון שהם מעודדים. זה סבבה לגמרי ובטוח שלא ישפיע על נידם אם יהיה שחקן מכבי בעתיד. 

לפני1 שעה , Omer said:

זה שהוא אוהד ירושלים מילדות זה דווקא אחלה בונוס לכך ששולחים אותו דווקא לשם. שיתנו לכל שחקן שמוכן לצאת להשאלה להגשים חלום ילדות ולשחק בקבוצה שאהד כילד

image.thumb.png.b6b0c36b76cb6e34b7662ca04f89b912.png

13 דקות לפני, Skankhunt42 said:

image.thumb.png.b6b0c36b76cb6e34b7662ca04f89b912.png

זאת למשל דוגמה לדרך שמצאנו שבה גם הוא מגשים את החלום שלו וגם אנחנו מקבלים מיליון אירו על קבלן ירידות.

רק ציין את מה שערכת, אם כבר הזכרת :)

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

״קיבלנו״

לא חושב שראינו מזה שקל בסוף.

קיבלנו הכל עד השקל האחרון. בתשלומים אמנם, אבל קיבלנו.

אחד הבעלים שם ערבות אישית.

לפני1 שעה , Omer said:

זאת למשל דוגמה לדרך שמצאנו שבה גם הוא מגשים את החלום שלו וגם אנחנו מקבלים מיליון אירו על קבלן ירידות.

רק ציין את מה שערכת, אם כבר הזכרת :)

הגשמת לי חלום! 

מדמיין מצב שמכבי בקשיים כלכליים ואז אני מעמיס עליה רכש שלי במיליון יורו ומוריד אותה ליגה בנוסף להכל. 

איזה אוהד נזק הרייכרט הזה...

16 דקות לפני, EranZeAvi said:

טבח במשחק בכורה בלאומית,

לא לרמה גם שם. 

איזה בושה שאף אחד לא שילם את המחיר על העונה הקודמת, אגפים של בני ריינה. 

לדעתי בני ריינה עם אחלה סגל דווקא, מה שהיה שנה שעברה זה אגפים של הפועל רעננה

צטט

"אני יודע שתחכה לי קבלת פנים, אבל אני מכבד אותם. הם מועדון גדול. אני מעדיף מועדון אחר מתל אביב יותר מאותם. אני עדיין חושב שמכבי תל אביב טובה יותר. הם החליפו מאמן ואני חושב שהם קבוצה טובה יותר. אבל אני לא כאן אז אין לי מה להגיד יותר מזה".

הסרבים היום באים לעצבן את אוהדי חיפה. אחלה פשיץ׳.