Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני4 שעות , רויקלה said:

מזכיר לכולם מה הוא עשה: אחרי שהמשטרה עלתה להר הבית באותות ובמופתים והשאירה שם עשרות פצועים (לרבות קרוב משפחה מבוגר של מונס), הוא העלה לאינסטגרם פוסט עם ציטוט מהקוראן שאומר שאלוהים רואה הכל ויחרוץ את דינם של בני העוולה בסופו של דבר. איכשהו אני יכול להבין את זה, בעיקר כאוהד שכבר ראה מה שוטרים יכולים לעשות ביציע. 

יום אח״כ דאבור כתב: ״ביממה האחרונה היו כאן יותר מדי אנשים שלקחו פוסט שמביע כאב ואינו קשור בשום אופן לפוליטיקה ועיוותו אותו לגמרי. ביקשתי להביע את מחאתי וכעסי על שימוש מופרז בכוח כלפי נשים, זקנים וזקנות שרק באו להתפלל ביום הכי קדוש שלנו השנה. אחד מהם הוא קרוב משפחה שלי, אדם מבוגר שהלך להתפלל וחזר הביתה פצוע. דעתי ברורה וחדה. כמוסלמי מאמין אני נגד כל אדם שפוגע או מנסה לפגוע במסגד אלאקצא ולא משנה זהות הפוגע, מוסלמי, יהודי, נוצרי או אתאיסט. בדיוק כמו שאני מגנה כל פגיעה במקומות הקדושים של כל הדתות. הפסוק שהעליתי מהקוראן בפוסט כולל את כל בני האדם ואני מאמין שבכל הדתות מדברים נגד עשיית עוול. יש לי חברים, אחים בלב ובנפש, יהודים, מוסלמים, נוצרים. הזהות הדתית שלהם מעולם לא עניינה אותי. אני שחקן נבחרת ישראל, בחדר הלבשה שבו כולם מחבקים אחד את האחר בניצחונות ובהפסדים. החלום הגדול ביותר שלי היה ותמיד יהיה חברה שבה כולם מכבדים אחד את האחר, כואבים את כאבו ועוזרים לו בעת צרה. אינשאללה, אמן".

ההיסטריה והניפוח של הפוסט הזה יצאו בכל פרופורציה. אם אלה דברים של מחבל - אז אני מחבל. בפרישה שלו דאבור עשה את הדבר הנכון, לצערי. מקווה שימשיך להצליח.

במלחמה נגד המחבלים הערבים כולנו בצד של כוחות הביטחון. 

וזה מה שהיה שם, מתקפה של מחבלים נגד כוחות הביטחון שלנו. הוא יכול לספר איזה סיפורים שבא לו על נשים זקנים וילדים שנפגעו, שיאשים רק את המחבלים שגרמו לכל הסיפור הזה. לא היה צריך לצייץ בכלל שום דבר בטח לא משהו שיתפרש כקריאה לפגיעה בכוחות הביטחון שלנו

זה ביזיון שההתאחדות לא העיפה אותו עוד קודם. וברוך השם שנפטרנו ממנו סוף סוף. אפשר לחזור לאהוד את הנבחרת בשקט. 

4 דקות לפני, Krishi said:

במלחמה נגד המחבלים הערבים כולנו בצד של כוחות הביטחון. 

וזה מה שהיה שם, מתקפה של מחבלים נגד כוחות הביטחון שלנו. הוא יכול לספר איזה סיפורים שבא לו על נשים זקנים וילדים שנפגעו, שיאשים רק את המחבלים שגרמו לכל הסיפור הזה. לא היה צריך לצייץ בכלל שום דבר בטח לא משהו שיתפרש כקריאה לפגיעה בכוחות הביטחון שלנו

זה ביזיון שההתאחדות לא העיפה אותו עוד קודם. וברוך השם שנפטרנו ממנו סוף סוף. אפשר לחזור לאהוד את הנבחרת בשקט. 

אבל הוא לא מספר סיפורים. קרוב המשפחה שלו שנפצע הוא לא מחבל, וכך גם רבים אחרים. 

ומה הסיפור הזה של ״התפרש״? הוא כתב - וכשאחרים פירשו אותו כמו שהם רצו הוא כתב הבהרה מאוד, מאוד ברורה שהוא לא קרא לפגיעה באף אחד.

Just now, רויקלה said:

אבל הוא לא מספר סיפורים. קרוב המשפחה שלו שנפצע הוא לא מחבל, וכך גם רבים אחרים. 

ומה הסיפור הזה של ״התפרש״? הוא כתב - וכשאחרים פירשו אותו כמו שהם רצו הוא כתב הבהרה מאוד, מאוד ברורה שהוא לא קרא לפגיעה באף אחד.

קרוב משפחה שלו הסתובב בחברת מחבלים. וכך גם רבים אחרים. 

הכוונה שלו הייתה ברורה מאוד. זה שהוא אחר כך הבין את הטעות והתחיל להמציא כל מיני דברים שהוא לא התכוון ולא קרא לפגיעה אף אחד לא קונה את זה. 

4 דקות לפני, Krishi said:

קרוב משפחה שלו הסתובב בחברת מחבלים. וכך גם רבים אחרים. 

הכוונה שלו הייתה ברורה מאוד. זה שהוא אחר כך הבין את הטעות והתחיל להמציא כל מיני דברים שהוא לא התכוון ולא קרא לפגיעה אף אחד לא קונה את זה. 

קרוב המשפחה שלו הלך להתפלל. ועל סמך מה אתה קובע מה הייתה הכוונה של מונאס? 

לא אגיד מה אני חושב פוליטית על דאבור

אבל עצם זה שהוא משתמש במושג "אלוקים" נגד עם היהודי ועם הספר, אותו עם שה' נגלה אליו וקיבל אותו בשעה שאבותיו של דאבור אכלו חזירים בסעודיה והתפללו לאלילים אחרים זה צבוע , גם בספר של דאבור מוזכר עם ישראל וארץ ישראל כמדינת העם היהודי, מה שכן אותם קיצונים שאנחנו נלחמים איתם בארץ הקודש ובאו להפריע לנו המציאו דת חדשה של איסלם קיצוני(המתונים שהם האיסלם האמיתי והמקורי נמצאים במדינות ליד ועושים איתנו היום שלום, האחרים שנמצאים בצפון עדין חיים בהשפעת הקיצוניות של הדת החדשה) אותם אנשים מוסלמים שעולים להר הבית לא עולים מטעמי תפילה, הם עולים להתסיס ולעשות בלאגנים ולזרוק אבנים, זה המטרה שלהם, המסגד שם לא קדוש להם ולא נעלים, אם הוא היה קדוש לא היה נזרקת אבן אחת והם היו מכבדים את המקום, אבל כמובן שכל ההמצאה של "הפלשתינאים" ו"המסגד הקדוש" זה הדת הקיצונית החדשה שנוצרה מתוך האיסלם במטרה לפגוע בנו, הסעודים, הדובאים והאיזור זה המוסלמים האמיתים, אגב מישהו יודע כמה מהם עולים לירושלים אחרי השלום? התשובה היא אפס כי אין פה שום דבר קדוש מבחינתם.

זהו יותר לא נוגע

דאבור לא צריך להיות ראוי ליחס.

22 דקות לפני, רויקלה said:

הלך להתפלל בחברה של מחבלים. לך תדע גם מה הוא עצמו עשה. מבוגר או לא. 

קובע על סמך שכל והגיון פשוט. 

לפני6 שעות , רויקלה said:

מזכיר לכולם מה הוא עשה: אחרי שהמשטרה עלתה להר הבית באותות ובמופתים והשאירה שם עשרות פצועים (לרבות קרוב משפחה מבוגר של מונס), הוא העלה לאינסטגרם פוסט עם ציטוט מהקוראן שאומר שאלוהים רואה הכל ויחרוץ את דינם של בני העוולה בסופו של דבר. איכשהו אני יכול להבין את זה, בעיקר כאוהד שכבר ראה מה שוטרים יכולים לעשות ביציע. 

יום אח״כ דאבור כתב: ״ביממה האחרונה היו כאן יותר מדי אנשים שלקחו פוסט שמביע כאב ואינו קשור בשום אופן לפוליטיקה ועיוותו אותו לגמרי. ביקשתי להביע את מחאתי וכעסי על שימוש מופרז בכוח כלפי נשים, זקנים וזקנות שרק באו להתפלל ביום הכי קדוש שלנו השנה. אחד מהם הוא קרוב משפחה שלי, אדם מבוגר שהלך להתפלל וחזר הביתה פצוע. דעתי ברורה וחדה. כמוסלמי מאמין אני נגד כל אדם שפוגע או מנסה לפגוע במסגד אלאקצא ולא משנה זהות הפוגע, מוסלמי, יהודי, נוצרי או אתאיסט. בדיוק כמו שאני מגנה כל פגיעה במקומות הקדושים של כל הדתות. הפסוק שהעליתי מהקוראן בפוסט כולל את כל בני האדם ואני מאמין שבכל הדתות מדברים נגד עשיית עוול. יש לי חברים, אחים בלב ובנפש, יהודים, מוסלמים, נוצרים. הזהות הדתית שלהם מעולם לא עניינה אותי. אני שחקן נבחרת ישראל, בחדר הלבשה שבו כולם מחבקים אחד את האחר בניצחונות ובהפסדים. החלום הגדול ביותר שלי היה ותמיד יהיה חברה שבה כולם מכבדים אחד את האחר, כואבים את כאבו ועוזרים לו בעת צרה. אינשאללה, אמן".

ההיסטריה והניפוח של הפוסט הזה יצאו בכל פרופורציה. אם אלה דברים של מחבל - אז אני מחבל. בפרישה שלו דאבור עשה את הדבר הנכון, לצערי. מקווה שימשיך להצליח.

בלה בלה בלה בלה

לקרוא לכוחות הביטחון בני עוולה? שיחנק מפיתה זעתר למוות המחבל המטונף.

ברוך שפטרנו

ההשוואה בין שוטרים שנמצאים בהר הבית לבין שוטרים שנמצאים במגרשי כדורגל זה כמו להשוות בין שחקני כדורגל מהפרמיירליג לדרבי של אשדוד בנערים ב
וזה בלי להיכנס לשקר של שוטרים שמצטערים על מה שעשו כשבפועל ההיפך הוא הנכון כי הם לא מעיזים לעשות כלום וזה כבר גבה חיי אדם

לפני7 שעות , רויקלה said:

קרוב משפחה שלו עובד אלילים שעולה להר הבית במטרה לזרוק אבנים ולעשות בלאגן..

לפני14 שעות , רויקלה said:

3 המילים האחרונות רק מוכיחות שאתה לקקן מחבלים.

יכולת לחסוך מאיתנו את כל השלשול הזה שכתבת.

שישרף דאבור

לפני10 שעות , רויקלה said:

לפני 8 שנים בערך פרסמתי כאן בפורום נושא על אותו שחקן. הנושא היה שהוא נכנס דרך הפייסבוק שלו לקבוצה שנקראה free gaza והלוגו של הקבוצה היה קלצ'ניקוב שנראה כמו ארץ ישראל. מה שנקרא מ.ש.ל. הבעיה היא שהוא שיחק טוב במכבי וחשבו שאני רוצה לפגוע ב'ילד'. קיצר, בא עם מטען כזה. המשפט שהוא כתב היה עם כוונות ברורות.

לפני15 שעות , רויקלה said:

מסכים שיש הרבה מאוד צביעות והנחת הנחות, בנוהל, אנשים רוכבים על מה שהם חושבים שהם מבינים ולא זזים מזה מילימיטר, כל אחד מפרש לפי הבועה שלו והאג'נדה שלו. ידוע שהשיח בנושאים האלה הוא צבוע 10/10 והאוכלוסייה על כל פלגיה ומגזריה נעלבי וגם אם לא היה נכתב בזמנים הרגישים ההם אלא סתם משום מקום עדיין היה שיח דומה ועדיין היו קוראים לו מחבל כי מתייחסים לכל משפט בערבית ברקע הכיפה המכוערת בהכרח כקריאה לפיגוע טרור. מבין על מה אתה מדבר. אפשר לראות את הצביעות בחלק מהתגובות שהגיבו לך.

ועל כל זה, גם דאבור יודע זאת, אז:

1) כשחקן כדורגל, מטומטם מאוד לעשות מה שעשה במיוחד במדינה והאוכלוסייה שיש פה.

2) מילא רשם פוסט, היה יכול לרשום בצורה הרבה יותר נורמלית על קרוב המשפחה שלו שנפגע אבל בחר להתרכז באל אקצא עצמו. היה בקלות יכול לרשום "מגנה התפרעויות אבל התגובה של המשטרה ככה וככה וככה ותראו שגם קרוב המשפחה החף מפשע שלי נפגע..."  במקום זה בחר לרשום הלוואי שאלוהים יזיין את בני העוולה. נכון?

אז הוא בקיצור מטומטם ואני מתקשה להאמין שבזמן אמת הוא לא זיהה את הבעייתיות במה שרשם, החל מהטיימינג והתוכן.

לפני13 שעות , רויקלה said:

וואלה? ספרת אותם כל כך יפה? על התפרעויות אני שומע מהמשטרה גם בבלומפילד. ואני אומר לך שכמו בכל מקום יש כמה חמומי מוח (לא אלפים, גם לא מאות), ומשטרה שאלימה כלפי כל מי שנמצא באזור במקום להרגיע. קרוב המשפחה של דאבור לא זרק זכוכית על אף אחד. אני מכיר מצויין את ירושלים המזרחית - יש קציני משטרה שפרשו ומדברים על איזה טעויות עשו שם.

אחי זה ממש לא אותו דבר. בוא, אני גר בירושלים ודבר כזה לא היה מאז פרוץ האינתיפאדה השנייה

לעומת זאת בדרבי יש לא יותר מ 20 עצורים

מה לעשות אי אפשר לא לעשות טעויות בארועים כאלו, זה ממש מורכב ונפיץ וכל דבר שאתה מחליט בדיעבד יכול להיות טעות

מה לעשות הם נקלעו לאיזור רותח, אי אפשר להבחין מי איש רגוע ומי לא

עצם זה שהוא לא ראה מה הציוץ הזה יעשה זה בעיה שלו בלבד 

לפני18 שעות , רויקלה said:

דאבור: "אלוהים רואה הכל ויחרוץ את דינם של בני העוולה בסופו של דבר"

התקשורת הישראלית: "נו באמת אתה מתכוון לזה?"

דאבור:"אההה לא לא אני התכוונתי שכולנו אחים ואני רוצה שלום ואהבה זה מה שמשפט הזה אומר"

גם כל פעם כותבים שהמשפט שהוא כתב זה מהקוראן אז כאילו הפוך את זה לבסדר. הוא סך הכלל ציטט משפט מספר.

בואנה המשפט הזה לא משתמע לשתי פנים. הוא קורא לנקמה ו"לחרוץ דינם" זו חתיכת נקמה, בתקופה שאני בתור יהודי במדינת ישראל הייתי צריך לחשוב פעמיים אם לצאת מהבית. 

בפוסט שהוא כתב הוא לא הראה את הקרוב משפחה שלו אלא את אל אקצא ואלוהים ישלם לבני העוולה, באווירה שגם הייתה כל כולה גם ככה של "אל אקצא בסכנה".

כל ההתפלפלויות שלו אחרי והביזיון של התקשורת ששכחו מה שהוא רשם והתייחסו לשריקות בוז זה דבר לא פחות מסעיר ומזעזע.

וקבלו עוד עובדה , למה אין שריקות בוז לאף שחקן ערבי אחר? זה לא גזענות השריקות בוז.

התקשורת כרגיל עושה את עצמה תמימה בגלל פוזיציה פוליטית.

לפני8 שעות , אקיטה said:

2) מילא רשם פוסט, היה יכול לרשום בצורה הרבה יותר נורמלית על קרוב המשפחה שלו שנפגע אבל בחר להתרכז באל אקצא עצמו. היה בקלות יכול לרשום "מגנה התפרעויות אבל התגובה של המשטרה ככה וככה וככה ותראו שגם קרוב המשפחה החף מפשע שלי נפגע..."  במקום זה בחר לרשום הלוואי שאלוהים יזיין את בני העוולה. נכון?

אז הוא בקיצור מטומטם ואני מתקשה להאמין שבזמן אמת הוא לא זיהה את הבעייתיות במה שרשם, החל מהטיימינג והתוכן.

מסכים עם חלק גדול ממה שכתבת. אני לא יודע אם אני במקום של לשפוט אם הוא עשה טעות או לא. אני יודע שהוא שילם מחיר ציבורי עצום על הפוסט הזה, אבל ההחלטה אם המחיר שווה את הבעת המחאה היא שלו - לא שלי. הוא לא כתב ״הלוואי שאלוהים יזיין את בני העוולה״. הוא ציטט מהקוראן פסוק שהוא חלק מתפילות יומיות באיסלאם, שהמשמעות שלו דומה ל״הוא שם למעלה רואה הכל״. זאת התבטאות הרבה פחות חריפה מהתמיכה של וייסמן בבן גביר הכהניסט, שחבר בתנועה שתומכת בגירוש החברים שלו לנבחרת ובני משפחותיהם. 

לפני6 שעות , yellowcake said:

מה לעשות אי אפשר לא לעשות טעויות בארועים כאלו, זה ממש מורכב ונפיץ וכל דבר שאתה מחליט בדיעבד יכול להיות טעות

מה לעשות הם נקלעו לאיזור רותח, אי אפשר להבחין מי איש רגוע ומי לא

עצם זה שהוא לא ראה מה הציוץ הזה יעשה זה בעיה שלו בלבד 

אם עשו טעות אז מותר לבקר - אפילו בחריפות. רבאק, כששופט מוציא צהוב לא במקום לשחקן שלנו אנשים פה מאחלים לו מוות - אז כששוטרים מחלאים במכות קשישים לא מגיע להם? בוא נדבר דוגרי שנייה: הרי אף אחד כאן לא באמת חושב שמונאס מחבל או קרא לאלימות ולטרור, כמו שאף אחד לא באמת חושב שאמא של ריינשרייבר עוסקת במקצוע העתיק בעולם. מה שהקפיץ לאנשים את הפיוז זה שהוא פרסם תמונה של אל אקצא וציטט מהקוראן וברגע שאנשים רואים אל אקצא וקוראן הם ישר חושבים חמא״ס. ובקטע הזה, עם כל הכבוד, אני חושב שאנשים צריכים קצת להירגע. כן, מונאס מוסלמי, אפילו דתי, וכמוהו 20% מהאוכלוסיה במדינה שלנו - שהם לא חמאסניקים וכמו שאקיטה כתב יפה למעלה נעלבים ונפגעים וכואבים כמו כל אוכלוסיה אחרת שחוטפת מכות. 

אתה מסלף את העובדות לגמרי 

אחלה בן גביר, בן גביר אומר שמי שלא תומך במדינת ישראל מכיר בה ובחוקיה לא צריך להיות פה בין אם הוא יהודי או מוסלמי וזה כולל גם את נטורי הקרתא קצת שיעורי בית

דאבור הראה את המסגד הזה והראה ציטוט מהקוראן נגד עם ישראל תוך שהוא משתמש במושג של אלוקים, יש יותר צבוע מזה? הקם המלפפון ויכה את הגנן, שישאר בגרמניה שם מקומו.

לפני19 שעות , רויקלה said:

מסכים עם חלק גדול ממה שכתבת. אני לא יודע אם אני במקום של לשפוט אם הוא עשה טעות או לא. אני יודע שהוא שילם מחיר ציבורי עצום על הפוסט הזה, אבל ההחלטה אם המחיר שווה את הבעת המחאה היא שלו - לא שלי. הוא לא כתב ״הלוואי שאלוהים יזיין את בני העוולה״. הוא ציטט מהקוראן פסוק שהוא חלק מתפילות יומיות באיסלאם, שהמשמעות שלו דומה ל״הוא שם למעלה רואה הכל״. זאת התבטאות הרבה פחות חריפה מהתמיכה של וייסמן בבן גביר הכהניסט, שחבר בתנועה שתומכת בגירוש החברים שלו לנבחרת ובני משפחותיהם. 

לא בטוח שאתה מבין מה המשמעות של יום הדין באיסלם

לא תגיע השעה (יום הדין) עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים, ואז יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא (מאחורי), בוא והרגהו".

לפני4 שעות , קובי השועל said:

יוני כהן בבעיה בפיזה, לא נספר אפילו במשחק אימון כשהמאמן בוחר לשתף מעל 20 שחקנים!

להשאיל עם אופציית קניה, לא לרכוש עכשיו בשום אופן .

צטט

עכשיו אחרי חודשיים איך אתה מרגיש עם ההחלטה של מכבי לשחרר אותך?
”אני וצוות המאמנים שלי גאים בתקופה שבילינו במכבי. אני חושב שהשארנו רושם מצוין ומה שהכי חשוב זה שנפרדנו בידידות ונשאר ביחסים טובים. הדברים שקרו - ההחלטה שלהם ושלי לא להמשיך את שיתוף הפעולה, זה דבר נורמלי. זה עסק ואין רגשות קשים

LOL.

No hard feelings? איזה מביכים.