Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

צטט

אני חושב שאחת הבעיות היא שאנשי הניהול מעליו לא מספיק טובים. אני לא מתכוון כמובן לבעלים גולדהאר או לג'ק אנגלידיס, אלא לאנשים שנמצאים בהנהלת המועדון כיום, ואין צורך לנקוב בשמות. ברק יצחקי הוא האיש המושלם עבור מכבי, הוא רק צריך אנשי כדורגל מוכשרים יותר לצידו

ואללה

צטט

"אני חושב שבמובן מסוים נגמרו לנו הרעיונות. לא גילינו יציבות והפסדנו יותר מדי נקודות בהתחלה. אני חושב שהיו דברים שלא עבדו, ועדיין הצוות המקצועי לא עשה את השינויים הנדרשים והמשיך עם אותה שיטה. אם משהו לא עובד, פעם אחרי פעם, אז למה לא לשנות, למה לא לנסות משהו אחר? איבדנו יותר מדי נקודות חשובות, לא ניצחנו ארבעה משחקים ברציפות מאמצע הסיבוב הראשון של הפלייאוף וכאן בעצם איבדנו את המומנטום. אני חושב שהיינו קבוצה יותר טובה ממכבי חיפה, גם כשהם שיחקו כדורגל יותר יפה. היה לנו יתרון פסיכולוגי, כי הם לא ניצחו אותנו באף משחק בעונה שעברה. הם לקחו אליפות בלי לנצח אותנו".

צטט

"כמובן. איביץ' היה מאמן מצוין, אפשר היה לראות את זה מהדרך שבה הקבוצה זכתה תחתיו בשתי אליפויות. אחד הדברים שבלטו הוא שהקבוצה אף פעם לא התבססה אצלו על שחקן אחד. צריך להגיד בכנות, איביץ' לא ספר אף אחד, מבחינתו הכוכב הכי גדול או המשתכר הכי גבוה והילד מהנוער היו באותו סטטוס. מי שהיה טוב באימונים, קיבל את חולצת ההרכב. מבחינתו כל אימון היה באינטנסיביות של משחק. זה היה מטורף. הוא תמיד מתח את כולנו לקצה גבול היכולת".

ראיון מעניין. 

מראה שוב כמה איביץ׳ ושכטר היו אדירים ומראה שוב כמה פטריק היה עקשן וזה עלה לנו באליפות. רומז ששרון תמם היא הבעיה ולא יצחקי :g:

בטח עכשיו יביאו אותו כי הוא אמר שהוא שיחק לא טוב בגלל הפציעה בברך…

צטט

"לא. בכל אופן בינואר הגיעו ג’ורדי ומורן מאירי ואומרים לי שאני לא הולך לשחק יותר מדי, או בוא נדייק, לא משחק בכלל. אמרו לי שמבחינת שכר ישוו לי וזה היה בצהריים. ב-00:30 בלילה הבעלים של הפועל הגיע לבית הוריי, כי החלון נסגר כבר למחרת בצהריים, והיה מוכן לעשות הרבה בשביל שזה יקרה, אך משהו הרגיש לי לא נכון. קודם כל בתור ילד שגדל במכבי יש תמיד את התחרות הזו, את השנאה בין המועדונים, ומאותו רגע אז כל היצר הזה מאוד נרגע אצלי. ופתאום ראיתי את הפועל באור שונה לגמרי ואני מאוד מכבד את האנשים שם, אבל משהו הרגיש לי לא נכון. אמנם ג’ורדי הבהיר לי שאני לא הולך לשחק, אבל קיבלתי הודעות ממאות אוהדים ובאיזשהו מקום הייתי עושה עוול להרבה מאוד אנשים שאוהבים אותי".

צטט

“קיבלו מישהו משודרג שבא עם אנרגיות שיא להילחם על הקריירה שלו, וזה היה אחד האימונים הכי טובים שלי. ניצוץ חדש נדלק בי ואחרי שלושה ימים איגור פיליפנקה הרגיש את השריר והיו עוד שחקנים שיכלו לשחק בעמדה, אחרי האימון מורן מאירי מתקשר, שואל אותי איך אני מבחינת הנפש ואם אני יכול לשחק. אמרתי לו שאני מאה אחוז ויום אחרי יש משחק נגד ב”ש. אני משחק מצוין, ואחרי המשחק הקהל קורא לי ושר רק לי בשם שלי. זה רגע מאוד מרגש, אולי הרגע הכי מרגש מאז שחזרתי”.

“הרגשתי את אהבת הקהל של מכבי. למחרת ג’ורדי אוסף את השחקנים, אומר 'ברכות למשחק. הפער היה שמונה, צמצמנו לחמש ואני רוצה לציין את טל שעבר תקופה לא פשוטה ושיחק טוב'. פתאום כל היחסים השתנו. מה שהיה לפני שלושה ימים התהפך ב-180 מעלות וזה מוכיח שברגע שאתה חזק בראש הבלתי אפשרי הופך לאפשרי, ואני חייב לציין גם את ג’ורדי לטובה. כי לא כל אחד היה מוריד מכבודו,  אבל ייאמר לזכותו שהוא שם את מכבי לפני האגו שלו וזה הוציא אותי לדרך חדשה.

טבח הבלם, איזה הבדלים באופי מהטבח שיש לנו כאן

36 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה עם ראייקוביץ'? מתי נגמר לו החוזה בחו"ל?

לא נקבל עליו כמה שקלים על מכירה עתידית?

זה לא שעם הכסף הנכנס אנחנו עושים משהו…

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

מה עם ראייקוביץ'? מתי נגמר לו החוזה בחו"ל?

לא נקבל עליו כמה שקלים על מכירה עתידית?

איך הוא באמת? עקבתי אחריו רק בעונה הראשונה שם, אחרי זה לא, התקדם?

• 2 weeks later...
צטט

ולאדן איביץ' דחה גישושים לאימון נבחרת ישראל גורם המקורב להתאחדות לכדורגל ולנבחרת, פנה לאחרונה אל מאמן מכבי תל אביב לשעבר ובדק האם ירצה לאמן את הנבחרת. הסרבי סירב בטענה שהוא רוצה לאמן קבוצה.

חצופים.

אם איביץ' חוזר לארץ זה רק למכבי (חיפה)

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

חצופים.

אם איביץ' חוזר לארץ זה רק למכבי (חיפה)

מה הסיכויים שולאדן קילל אותם בטלפון רק על זה שהם בכלל חשבו לערב אותו בנבחרת הגועלית הזו?.

• 2 weeks later...

קרלוס עם עוד הפסד, 8 מ-30 מאז שהגיע, הם כבר בליגה א'.

לא חושב שמכבי יוותרו על קבוצת בת, בטח כבר עובדים על זה לקראת העונה הבאה.

4 דקות לפני, yello said:

קרלוס עם עוד הפסד, 8 מ-30 מאז שהגיע, הם כבר בליגה א'.

לא חושב שמכבי יוותרו על קבוצת בת, בטח כבר עובדים על זה לקראת העונה הבאה.

הערכה שלי היא שבטח נשעבד את בני יהודה(שמועות חזקות על כך שהסושימן מתכנן לעזוב את בני יהודה) או את רמה"ש.

1 hour ago, קמחי said:

עצוב מאוד לראות את הפרויקט הנהדר הזה נופל

עשרות שחקנים הגיעו מהקבוצה לליגת העל בכמות שנים קצרה יחסית

לא חושב שזה סוף פסוק. זה הסיכון במודל הזה.

עם התמיכה הנכונה מצד מכבי הם יעלו ליגה חזרה מהר. נשאר למצוא פתרון לשנה אחת לשחקנים שעדיף שיתפתחו בלאומית ולא בליגה א. אפשרי.