Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

4 דקות לפני, GoldenAxe said:

הרפש מבזה נשים, לא צודק ולא נעליים. הוא לא מייצג אותי ולא את מכבי שלי וטוב שכך (תודה לקנדי). ממש לא מעניין אותי מה הוא עשה לפני.

אם הוא מבזה נשים אז כל אחד שהולך לשכב עם נשים מבזה נשים. אתה שוכב עם חברה שלך/אישתך? אתה רפש שמבזה נשים. 

יש פה אנשים כפויי טובה עם זיכרון של דג, וככה אנחנו נראים. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אם הוא מבזה נשים אז כל אחד שהולך לשכב עם נשים מבזה נשים. אתה שוכב עם חברה שלך/אישתך? אתה רפש שמבזה נשים. 

יש פה אנשים כפויי טובה עם זיכרון של דג, וככה אנחנו נראים. 

כנראה לא נשכנע אחד את השני מי צודק. השקפת העולם שלנו לגבי התנהלות בחברה ומוסר רחוקה אחת מהשניה.

שיהיה לך המשך חיים נפלאים.

1 דקה לפני, GoldenAxe said:

כנראה לא נשכנע אחד את השני מי צודק. השקפת העולם שלנו לגבי התנהלות בחברה ומוסר רחוקה אחת מהשניה.

שיהיה לך המשך חיים נפלאים.

גם לך

כולם פה כבר על התופי מלחמה, לדעתי זה ילך בכלל לפשרה וכל אחד יקבל מה שמגיע לו אם מגיע בדרך פשרה.

אני מתקשה להאמין שזה יגיע לניהול משפט אקטיבי.

לפני10 שעות , ששון הצהוב said:

"לא תנאף".

מיכה ואצילי בגדו פה.

נשים בצד את הבגידה בנשים כי זה כביכול פנימי ביחסים ביניהם.

נניח שאור אצילי ממש שמחה לשמוע שבזמן ששני פעוטות יונקים ממנה, בעלה יונק משתי פעוטות אחרות, ונדלג הישר אל הבגידה הבאה:

הבגידה החיצונית.

של אצילי ומיכה בחברה שבחוץ.

אילו היו הם צמד אלמוניים כנראה הייתי סתם נגעל- מה גם שאילו היו צמד אלמונים, אני בספק אם בכלל היו נהנים מהפריבילגיה לסנוור ככה מעריצות.

אבל הם היו כוכבים ועוד בכירים.

קפטן וסמל מכבי ת"א, וכוכב נבחרת ישראל בוגר הלה-ליגה.

זוג אייקונים שילדים ביסודי חולמים להשיג בתמונת קלף של איזה הפסקה גדולה בחצר.

זו ה- בגידה הראשית.

תיעול המעמד שלהם למקום נמוך על חשבון הציבור שהמליך אותם למקום גבוה.

לשכב עם ילדות בחטיבת ביניים שבה אולי מסתובבים ילדים שהדפיסו חולצות עם השם שלהם על הגב.

איך אמור ילד בחטיבה להסתובב בבית ספר בחולצה עם שם של פדופיל על הגב?

והבגידה השנייה בהקשר לתביעה היא הבגידה בצהוב-כחול.

להתבייש כאוהד מכבי באותם ימים זו בגידה.

להעמיד את מיץ' בסיטואציה הזו- זו בגידה.

לסכן ולסבך ובדיעבד גם לסכסך את הקהל שלנו - זו בגידה.

אתם הנציגים שלנו, מה חשבתם לעצמכם?

תסביר לי אדון קרישי איך דור "גדול המכביסטים" מיכה לא ראה לנגד עיניו בסיטואציה את הקהל הצהוב ואת ההשלכות שיהיו למקרה?

על זה הנראטיב של מיץ':

לשמור על הכבוד, קודם כל שלנו האוהדים, לא מבין איך אפשר להתנגד לזה...

זו לא פגיעה תדמיתית במובן המסחרי, אלא במובן הערכי.

זה להעביר מסר ברור:

שום שני שרמוטות מחופשים למכביסטים לא ימכרו את הערכים של המועדון ושל הקהל הצהוב בשביל פיצה וסושי עם ילדות חטיבת ביניים!

זיינתם? נזיין אתכם בריבית עם הצמדה.

גם אבי נמני תבע את מכבי ת"א

הבעיה עם מיכה שהוא כנראה מקשיב יותר מדי ליועצים כאלה ואחרים שגרמו לו להגיע לזה.

קודם כל, לא רלוונטי מבחינתי העניין שהוא גדל במכבי וכל מה שהוא נתן למכבי.

אתה תובע מסיבות הזיות שאם כבר מכבי צריכה לתבוע אותו שהשם של המועדון היה כל שנייה בכל ערוץ תקשורת אפשרי.

דבר שני, גם אם היה איזשהו סיכוי עתידי לחזור בדרך כזאת או אחרת, הוא מחק את הסיכוי הזה.

לקלל אותו- אני לא אקלל כי הוא לא יצא נגדנו האוהדים או כנגד המועדון כמו שעשה אצילי.

נ.ב. מה לעזאל קשור עכשיו אבי נמני? מה אתם דוחפים אותו לכל מקום? 

10 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הבעיה עם מיכה שהוא כנראה מקשיב יותר מדי ליועצים כאלה ואחרים שגרמו לו להגיע לזה.

במקרה העו״ד שיגיש את התביעה נגד מכבי הוא היועץ המשפטי של ב״ש.

לפני13 שעות , Krishi said:

ובמסגרת האחריות הזאת הם הוכיחו מעל כל ספק שהיו משוכנעים שהן בגיל החוקי. וזהו. בזה זה נגמר. 

אתה יודע מה? במכבי סל גם אם היו מואשמים בסוף היו ממשיכים לשחק עד גזר הדין. 

מה שנעשה פה זה המעשה הכי אנטי מכביסטי שיכול להיות.

אנחנו אוהדים קבוצת כדורגל שמשחקים בה כדורגלנים, לא אבירי מוסר. המטרה שלהם להכניס את הכדור לרשת לא למד את הילד שלי עם מי לשכב ועם מי לא. בזה רשויות החוק יטפלו. ואם זה היה פוגע איכשהו במותג שקוראים לו מכבי אז כן לפעמים שווה לספוג פגיעה במותג בשביל הנאמנות לשחקנים שלך ולניצחון. אני בטוח שהיינו מתגברים כמו שהתגברנו על מלא פרשויות אחרות (גם בכדורל וגם בסל). 

הם הוכיחו שהטעו אותם כי אמרו להם שהן בנות 17 ובכיתה יב. לכן זה חוקי, אין ויכוח על הפן החוקי.

מצב הדברים היה כזה שמיץ' ומכבי ראו בלנצל את המעמד של שחקן מפורסם בגיל 28 כדי לשכב עם ילדות מתלהבות בתיכון מעשה לא אתי שלא עומד בקוד האתי של המצופה מהשחקנים ולכן מידרו אותם מפעילות, עד שהשחקנים בעצמם החליטו לחתוך עוד לפני ההכרעה על סגירת התיק (בצדק מצידם) זו השתלשלות האירועים. זכותך לחשוב שזה כן סבבה ואין בעיה מוסרית עם זה, הבעלים חושב אחרת והוא קובע. ואגב, לבעלים יותר חשוב המוסר מאשר הכדור ברשת וזו גם זכותו.

האם יש למיכה קייס? קלוש. אולי רק הפער בין ההשתכרות שלו היום לבין מה שהיה אמור להרוויח בחוזה במכבי עד תום החוזה שהיה לו במכבי וגם בזה אני לא בטוח בכלל. אבל כל העניין של פגיעה בשמו זה קשקוש ואין שם כלום

לפני16 שעות , Adir12 said:

נראה אם הקול שלך יהיה חזק מספיק כדי להשתיק איצטדיון שלם שיקלל אותו וישרוק לו בוז 

אתה חושב שמאירי פרייאר?יוציאו עליו את כל הרפש של הפרשה, יקרעו אותו בחקירות נגדיות וכל הפרשה תצוף מחדש בתקשורת עם כל מה שלא סיפרו עד היום.

אם זה שווה לו את זה אז וולקאם.

*סתם בשביל הקטע, אני לא הייתי זורק אותו ואת אצילי.

אני גם חושב שהוא צריך לקבל הפרשים מהחוזה המקורי שלו, אבל מפה ועד לתבוע על פגיעה בשמו הטוב?הוא קצת התבלבל

לא ישרקו לו על זה שום בוז ולא נראה לי שזה כל כך יזיז להרבה אנשים. עם אצילי הנבלה הקהל עדין מידי אז את מיכה בטח לא יקללו או ישרקו לו בוז.   

לפני8 שעות , maccabi-king said:

את האמת, גם כשאני חושב שמכבי לא צדקה במה שעשתה להם

אם יש מישהו שמיכה צריך לתבוע זה רק את העיתונאים שפרסמו את זה

הם היחידים שהרסו לו את השם הטוב, מכבי ממש לא הרסה לו את השם הטוב, היא רק עשתה מה שהתקשורת לחצה עליה 

תראה, יהיה לו מאד קשה לתבוע עיתונאים. הרוב המכריע של הפרסומים היו עובדתיים ודיברו על חקירה שמתנהלת ועל בעילת קטינות בהסכמה, שאכן התרחשה. את השקרים פרסמו כל מיני בלוגרים סוג ד' ולהם אין כסף שאפשר לקבל כשזוכים בתביעה. אני מאמין שזה גם מה שהעו"ד אמר לו. הוא תובע את מכבי כי למכבי יש כסף, ואני מאמין שהוא יישלם על זה, לא רק בכסף. מיכה צריך לעבור הלאה. להתבגר, להכיר בזה שהוא עשה טעות ענקית, היה אידיוט, הפסיד המון ולנסות להסתכל קדימה ולשחק כדורגל. הקריירה שלו עוד לא הסתיימה.

מיכה הוא כמובן הבועל המועדף מבין שני הבועלים אבל עדיין שילך להזדיין. מי שהולך נגד המועדון שלי מאחל לו רק רע.

זיפו כתוב נכון ואני מסכים איתו שאם הוא תובע עניינית על הפרשי שכר/תנאים שמגיעים לו בסיום ההתקשרות הכל בסדר וזה סתם עוד קשרי עבודה שנגמרים רע ומתבררים בבית משפט לסגירת העניינים הכספיים. ברגע שהחוצפן הזה שבעל קטינות תובע על פגיעה בשמו הטוב את מכבי מאחל לו להפסיד את התחתונים.

מה מכבי עשתה? לקחה את הזין שלו והכניסה לתוך ילדה בת 15? מישהו ממכבי פרסם את שמו עם איקס בכיכר העיר? מישהו המועדון שלח את הקטינה לפתות אותו?

יצא בועל מסריח, המועדון החליט לא מתאים לו ו"פיטר" אותו וזהו. כספים במסגרת החוזה סבבה. פגיעה בשמו הטוב לא הייתה פה.

"ברצלונה מודיעה בזאת כי החל מרגע זה היא חדלה מכל שיתוף פעולה עסקי עם חברת Ownix, זאת בשל מידע שהגיע לאזנינו במהלך היום שעומד נגד הערכים שהמועדון רוצה לקדם"

(פרשת משה חוגג)

ואני שואל,

איך הם לא מתביישים לחרוץ את גורלו ולא מחכים להחלטת הפרקליטות?! :lol:שיתבע אותם על פגיעה בשמו הטוב

לפני14 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

"ברצלונה מודיעה בזאת כי החל מרגע זה היא חדלה מכל שיתוף פעולה עסקי עם חברת Ownix, זאת בשל מידע שהגיע לאזנינו במהלך היום שעומד נגד הערכים שהמועדון רוצה לקדם"

(פרשת משה חוגג)

ואני שואל,

איך הם לא מתביישים לחרוץ את גורלו ולא מחכים להחלטת הפרקליטות?! :lol:שיתבע אותם על פגיעה בשמו הטוב

אין הבדל בין לאפורטה לחוגג, זה מאותו בית יצרן

לפני21 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

(פרשת משה חוגג)

ואני שואל,

הכל תלוי על איזה הסכם אתי הם חתומים 

על עורכי הדין של ברצלונה אני סומך 

אם אצלנו ההסכם האתי עלול להשתמע לשני פנים, אז מיכה יכול לנצח, אם ההסכם כתוב בצורה חד משמעית, כך שזה לא משנה אם הוא הורשע בפלילים או לא, אלא רק הפגיעה במועדון בכל דרך שהיא, אז אין ספק שדור מיכה יפסיד את התחתונים 

הכל תלוי בהסכם האתי שמורן מאירי ניסח וכולנו תקוה שלפחות בנושא הזה אנחנו הגנו על עצמנו כמו שצריך 

אם בסוף התביעה הזו מיכה ינצח, תהיו בטוחים שאצילי יקפוץ על התקדים, ונראה מאד מגוחכים, אני מקוה שהכל כתוב בצורה טובה ומדויקת שלא משתמעת לשני פנים, ואז מיכה יגמור ברחוב 

אין לי שנאה אליו, אבל אין ספק שמדובר במטומטם ואם הוא ינצח בתביעה הזו זה יהיה כתם על המועדון שלא זכור לי כמותו, על משקל הרצחת וגם ירשת, זה יעשה מאיתנו בדיחה, וכל מי שמשום מה יש בו דחף שמיכה ינצח בתביעה הזו, כדאי שיעשה חשבון נפש אמיתי 

יש כל מני בחורים צעירים, שגדלו על המחאה שהייתה בזמנו בנושא של אבי, ויש להם מן רצון (קצת ילדותי יש לציין) כזה לעשות משהו דומה גם ב "קדנציה" שלהם 

עובדה שאנשים כותבים כאן, "גם אבי תבע"

מגרד לכם ללבוש חולצות שחורות אה

אין לכם מושג כמה מגוחכים אתם נשמעים 

הלוואי ואני טועה 

לפני4 שעות , החתול הצהוב said:

אם איכשהו מיכה ינצח, אנחנו לא רק שנאכל את הדגים המסריחים ונגורש מהעיר, אנחנו באמת נהיה אות ומופת לבדיחה...

אנחנו אף פעם לא ניהיה בדיחה תחת מיטש. זה אוקסימורון. 

על מה אתם מדברים עושים מאיתנו צחוק בבתי הדין בכל הזדמנות

תראו את התיעוד שיש פה לעונשים למועדונים או החלטות שיפוט במהלך משחק ותסבירו מאיפה הביטחון שלכם