Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

העניין עם דן ביטון לפארפה(או אוסקר לשם העניין) היא לא זהות השחקן אלא ראיה טיפה עתידית בטעם לתת לדביטון חוזה ל4 שנים כאשר אלו הפרוספקטים שמחכים מאחור וכאשר ידעו שגבי כנראה יחתום בסבירות גבוהה. 

בהנחה שגררו/פארפה הם פרוספקטים לעתיד ולפחות על הנייר אמורים להיות פה שנתיים/שלוש תמיד טוב להחזיק דן ביטון בסגל כדי לשמור קצת על יציבות

לפחות על הנייר

לפני3 שעות , המכבייה said:

העניין עם דן ביטון לפארפה(או אוסקר לשם העניין) היא לא זהות השחקן אלא ראיה טיפה עתידית בטעם לתת לדביטון חוזה ל4 שנים כאשר אלו הפרוספקטים שמחכים מאחור וכאשר ידעו שגבי כנראה יחתום בסבירות גבוהה. 

אני תמיד בעד שתהיה תחרות על ההרכב

ומי שיהיה טוב גם ייפתח בהרכב

לפני3 שעות , המכבייה said:

אבל לא ידעו שגבי יבוא. כשביטון חתם קניקובסקי בכלל לא היה בתכנון כי פטריק לא רצה אותו. 

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל לא ידעו שגבי יבוא. כשביטון חתם קניקובסקי בכלל לא היה בתכנון כי פטריק לא רצה אותו. 

כשדביטון הוחתם סופית אחרי מומ מתיש שלקח חודשיים, גבי כבר היה חזק בתוכניות, שבוע אחרי כבר הוחתם. לא יודע מה פטריק רצה או לא, הוא בסוף נתן חוזה של 4 שנים לשחקן שהוא לא ממש בוטח בו. זאת רמת קבלת ההחלטות של פטריק. מחלה איטואימונית שתוקפת את הגוף. ולשם הצדק ההיסטורי, גם ברק נמצא בעסק הזה. אבל זה זוטות כי קנדה נתנה לזה להתנהל. דביטון הוא רק אנקדוטה. וקנדה ממשיכה לתת לזה להתנהל. 

23 דקות לפני, tomer958 said:

אני תמיד בעד שתהיה תחרות על ההרכב

ומי שיהיה טוב גם ייפתח בהרכב

אחלה. מקווה שדרכם של פארפה ואוסקר לא תיחסם. 

36 דקות לפני, המכבייה said:

אחלה. מקווה שדרכם של פארפה ואוסקר לא תיחסם. 

גם אני

בעונה הראשונה של איביץ הייתה מלחמה מטורפת על הסגל

וראינו מה יצא מזה

אני מקווה לאותה הצלחה

40 דקות לפני, המכבייה said:

כשדביטון הוחתם סופית אחרי מומ מתיש שלקח חודשיים, גבי כבר היה חזק בתוכניות, שבוע אחרי כבר הוחתם. לא יודע מה פטריק רצה או לא, הוא בסוף נתן חוזה של 4 שנים לשחקן שהוא לא ממש בוטח בו. זאת רמת קבלת ההחלטות של פטריק. מחלה איטואימונית שתוקפת את הגוף. ולשם הצדק ההיסטורי, גם ברק נמצא בעסק הזה. אבל זה זוטות כי קנדה נתנה לזה להתנהל. דביטון הוא רק אנקדוטה. וקנדה ממשיכה לתת לזה להתנהל. 

זה לא נכון. לפי כל הכתבים המו״מ על קניקובסקי התחיל ביום חמישי שבו עלינו לבתים. לא רק שביטון כבר הוחתם סופית, הוא גם שיחק באותו משחק. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא נכון. לפי כל הכתבים המו״מ על קניקובסקי התחיל ביום חמישי שבו עלינו לבתים. לא רק שביטון כבר הוחתם סופית, הוא גם שיחק באותו משחק. 

כבר היינו בזה. אני לא רואה בהחתמה של דביטון דבר מלבד פחד והיסטריה של הישרדות כאשר התוכנית הבסיסית שלו קורסת ואדם שלא כזה מאמין בדביטון בבסיס. ועוד אחד כזה שיודע כמה כישרון ממתין. אני לא נגד דביטון. הלוואי ויחסום את הדרך של כולם עם דאבל דאבל כל עונה(זה לא יקרה). זאת בדיוק הפאניקה של סוף הקיץ. דביטון הוא אנקדוטה. 

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

אז היית נשאר עם שחקנים כאלה חלשים באגף? 

גררו, חוזז, קניקובסקי, טב"ח ואלמוג באגף היה התכנית שיצאנו איתה לעונה. 

59 דקות לפני, המכבייה said:

כבר היינו בזה. אני לא רואה בהחתמה של דביטון דבר מלבד פחד והיסטריה של הישרדות כאשר התוכנית הבסיסית שלו קורסת ואדם שלא כזה מאמין בדביטון בבסיס. ועוד אחד כזה שיודע כמה כישרון ממתין. אני לא נגד דביטון. הלוואי ויחסום את הדרך של כולם עם דאבל דאבל כל עונה(זה לא יקרה). זאת בדיוק הפאניקה של סוף הקיץ. דביטון הוא אנקדוטה. 

לגמרי. היה ברור שההחתמה הזאת לא תצליח, ולו רק על סמך מה שפטריק עשה או לא עשה איתו עונה קודם.

לפני8 שעות , המכבייה said:

זה לא מה שרשמת כשהוא חתם…

בינתיים נראה שגם קניקובסקי לא יסיים עם דאבל דאבל.

לפני7 שעות , מנג'ר יונייטד said:

גררו, חוזז, קניקובסקי, טב"ח ואלמוג באגף היה התכנית שיצאנו איתה לעונה. 

אתה באמת חושב שהם שחקנים מספיק טובים לאגף? 

עם קוואס אנחנו עדיין צריכים עוד שחקן אגף, אז מה היה בלעדיו?

זה החלק הכי חלש במכבי יחד עם הבלמים. גררו לא קיים מתחילת העונה, חוזז בחיים לא שחקן הרכב במכבי, טב״ח פרש והראש של אלמוג עדיין לא עובד. קניקובסקי היחיד ששווה משהו.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

זה לא מה שרשמת כשהוא חתם…

בינתיים נראה שגם קניקובסקי לא יסיים עם דאבל דאבל.

אתה באמת חושב שהם שחקנים מספיק טובים לאגף? 

עם קוואס אנחנו עדיין צריכים עוד שחקן אגף, אז מה היה בלעדיו?

זה החלק הכי חלש במכבי יחד עם הבלמים. גררו לא קיים מתחילת העונה, חוזז בחיים לא שחקן הרכב במכבי, טב״ח פרש והראש של אלמוג עדיין לא עובד. קניקובסקי היחיד ששווה משהו.

אני, בניגוד לפטריק, לא הייתי מודע לכמה אוסקר מיוחד. כן הייתי מודע לפארפה אבל לא יכולתי להעריך מה המרחק שלו מהבוגרת של מכבי. זה לא אסון, רק חסר תיכנון. 

כל מטאטא שהיה מאמן במכבי יורה, שוטא אולי בדרך להאל סיטי יחד עם החבר הטורקי שלו שקונה את המועדון.

צטט

העברה מפתיעה: ארבלדזה בדרך לאימון האל סיטי

הגיאורגי (48) שהוביל את מכבי ת"א לשלב הבתים באירופית בטרם פוטר ב-2017, סיכם על הגעה לקבוצה מהצ'מפיונשיפ. העיכוב: העברת הבעלות ואשרת העבודה

צטט

840 אלף ד': מיכה תובע את מכבי על פגיעה בשמו

חשיפת ONE: הקשר תבע 375 אלף דולר על פגיעה בשמו, בנוסף להפרשי שכר ואי זימון לשימוע. הצהובים התכוננו ויתבעו נגדית, אצילי והבנות יזומנו להעיד

הוא מביא על עצמו את העתיד לבוא.

1 דקה לפני, Dalembert said:

חתיכת בן זונה 

פגעת בשם הטוב של עצמך כשהלכת לזיין בות 15

עשה לי טובה

לא עניינו של אף אחד איפה הוא מכניס את הזרג שלו, כל עוד זה חוקי, ואם הוא זוכה מחמת חוסר אשמה, אז לא היה פה שום דבר לא חוקי

7 דקות לפני, maccabi-king said:

עשה לי טובה

לא עניינו של אף אחד איפה הוא מכניס את הזרג שלו, כל עוד זה חוקי, ואם הוא זוכה מחמת חוסר אשמה, אז לא היה פה שום דבר לא חוקי

טובה