Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

4 דקות לפני, maccabi-king said:

ברור, אין לך מה לענות אז החלטת למצוא משהו בעייתי בי כדי שלא תצטרך לענות

כל הכבוד

אתה לא קולט גם אם אני אצייר לך את זה ועוד מתבטא ברמה מאד נמוכה. אז תמשיך לחשוב מהזין, זה עניין שלך. 

לא מבין על איזה ״סטנדרטים אתיים״ אתם מדברים.

שאצילי בגד באשתו? 90% מהכדורגלנים ואולי חצי מהאנשים בעולם בוגדים זה החיים.

שהם עשו סקס עם קטינות? שיקרו להם והציגו להם תעודת זהות מזויפת.

אתם יודעים כמה בנות בנות 20-25 יש שנראות בנות 16?

אם היו מפטרים אותי ממקום עבודתי בגלל מקרה דומה הייתי תובע אותם בלי לחשוב פעמיים

51 דקות לפני, Zizou said:

שחקנים קצת יותר גדולים ממיכה (רונאלדו, קובי, בנזמה ועוד) הסתבכו עם החוק ולא נזרקו ע"י הקבוצות שלהם, בטח כל עוד אין הרשעה.

למיכה יש כל זכות לתבוע כי בהחלט יש פה תקדים. זרקו אותו על פארש וגרמו לו (ולנו) נזק מקצועי

לכל אחד יש זכות לתבוע כל אחד. אבל יש כאן סוגיה מורכבת. השאלה אם מכבי באמת יזמנ את השחרור? או שהמשיכה לשלם לו מבלי לתת לו אפשרות להתאמן, שזו הפרת חוזה אבל בדרגה פחותה ויהיה קשה לדרוש השלמה ופיצויי פיטורים במקרה כזה (בטח שמדובר על חוזה קצוב בזמן של כדורדגלן).

מיכה עשה מעשה שפגע במוניטין של מכבי וכמו בכל תיק כזה אני מניח שתהיה גם תביעה נגדית. מה יהיה בסוף? מאמין שיגיעו לפשרה, מכבי תשלם איזה משהו קטן והסיפור יגמר

Just now, מכביסט לעד said:

הפרקליטות שופטת דברים על סמך החוק היבש בלבד. אם שחקן יחרבן באימונים הפרקליטות לא תוכל לעשות לו כלום, הבעלים של הקבוצה לעומת זאת כן.

אבל בדוגמא שנתת השחקן לא בסדר פה

במה אצילי ומיכה לא בסדר אם שיקרו להם?

עם כל הכבוד, יש מלא בחורות במועדון שהם קטינות אבל מרוב איפור ובגדים שמבגרים קשה לזהות שהם קטינות, ולכו תבדקו אם אני משקר( בלי אפילו להיכנס שיש מלא קטינות מאוד מפותחות שנראות גם בלי איפור בנות 20 ומשהו)

מיכה ואצילי לא צריכים להוציא תעודות זהות לכל בחורה שמדברת איתם

4 דקות לפני, המכבייה said:

אתה לא קולט גם אני אצייר לך את זה ועוד מתבטא ברמה מאד נמוכה. אז תמשיך לחשוב מהזין, זה עניין שלך. 

אני לא קולט?

שוב, ציירתי לך דוגמא נפלאה שמראה שהמועדון פה יכול בקלות להעיף שחקנים שהעלילו עליהם עלילות

אם אתה בכל זאת מחליט לחשוב שמיץ' נהג כשורה, עניין שלך

עם כל הכבוד, שחקן במועדון לא צריך להתחיל לנסוע על 20 קמ"ש או ללכת עם ראש כפוף כל חייו, כדי שבטעות לא יעלילו עליו עלילות ומיץ' יעיף אותו

שיקרו להם, מה אתה רוצה מהם?

1 דקה לפני, פרנק סינטרה said:

הם ידעו שהן תלמידות תיכון. השקר היה בין גיל 17 לגיל 15. ולגיטימי שמועדון מכובד לא יסכים ששחקנים שלו יקיימו יחסים עם תלמידות תיכון

2 דקות לפני, Keano said:

זה הספיק למיטש, קטינות לא קטינות, מספיק שהמשטרה הייתה צריכה לחקור את זה ושהשם של מכבי נפגע

בסדר גמור זו זכותו המלאה

אבל יש לזה מחיר גם בכסף שמגיע לצד השני וגם באליפות שנתנו במתנה ליריבה מרה

Just now, maccabi-king said:

אבל בדוגמא שנתת השחקן לא בסדר פה

במה אצילי ומיכה לא בסדר אם שיקרו להם?

עם כל הכבוד, יש מלא בחורות במועדון שהם קטינות אבל מרוב איפור ובגדים שמבגרים קשה לזהות שהם קטינות, ולכו תבדקו אם אני משקר( בלי אפילו להיכנס שיש מלא קטינות מאוד מפותחות שנראות גם בלי איפור בנות 20 ומשהו)

מיכה ואצילי לא צריכים להוציא תעודות זהות לכל בחורה שמדברת איתם

זה בעיה. הם הסתכלו רק על המראה. מראה אפשר לזייף. בהתנהגות אני בטוח שאפשר היה לשים לב שהן ממש לא בנות 18. אפשר לראות את זה בשיחת ווטסאפ שפורסמה בתקשורת.

לא יודע אם הם היו חרמנים וטיפשים ובגלל זה לא שמו לב או שסתם היה להם נוח להתעלם מזה. בשני המקרים זה לגיטימי שהמועדון יחליט לשחרר אותם. 

Just now, פרנק סינטרה said:

אז מה לעשות שאין להם הרבה בקופסא, תעודת זהות מזוייפת כולם זיהו פה שזה חרטא לפי התאריך, לפגוש מישהי פחות מ-18 ולא לחשוד אלא ישר להוציא את השמוליק טמטום לדעתי

שוב, מיץ' יצר פה תקדים, לשמחתנו פרשות כאלה לא נשמע פה בעתיד, שחקנים ידעו טוב מאוד עם מי הם מתעסקים

5 דקות לפני, Keano said:

זה הספיק למיטש, קטינות לא קטינות, מספיק שהמשטרה הייתה צריכה לחקור את זה ושהשם של מכבי נפגע

אז שמי שבאמת פגע במועדון יתבע, AKA העיתונאים או הבנות

אי אפשר להעיף שחקן אם העלילו עליו עלילות עם כל הכבוד

רגע רגע לא הבנתי, כולנו צעקנו להביא אותו בינואר כולנו בכינו כשהוא הלך כולם חושבים שנעשה לו אבל וכולנו אוהבים אותו ולא מהססים אפילו במילימטר, בהיותו מכביסט שאוהב אותנו ואת המועדון 

מצד שני למרות היותו זכאי החליטו באקט חינוכי להפסיק את ההתקשרות באופן חד צדדי לשלוח אותו לחפש קבוצה הוא ירד בשכר התחילו לשנוא אותו 

ואללה מה אתם רוצים שלא יתבע? מי פה לא היה תובע עשיר קנדי שהתנהג אליכם חרא רק כי אתם אוהדים מכבי? 

אני אוהב את מיכה לדעתי נעשה לו אבל ואני חושב שמגיע לו לתבוע ומגיע לו גם לזכות 

מיץ עשה על הגב של שניהם סיבוב חינוך לדורות, בהצלחה לו אבל הוא לא שופט אז שישלם 

2 דקות לפני, maccabi-king said:

אני לא קולט?

שוב, ציירתי לך דוגמא נפלאה שמראה שהמועדון פה יכול בקלות להעיף שחקנים שהעלילו עליהם עלילות

אם אתה בכל זאת מחליט לחשוב שמיץ' נהג כשורה, עניין שלך

עם כל הכבוד, שחקן במועדון לא צריך להתחיל לנסוע על 20 קמ"ש או ללכת עם ראש כפוף כל חייו, כדי שבטעות לא יעלילו עליו עלילות ומיץ' יעיף אותו

שיקרו להם, מה אתה רוצה מהם?

אני חושב שהם מאד הקטינו ראש. 

40 דקות לפני, Krishi said:

אתה בטח מרגיש ממש גבר לקלל שחקן שגדל במועדון ושיחק בו כמעט 20 שנים, מכביסט מכף רגל עד ראש שעד השניה האחרונה רק קיווה לחזור למכבי וגם היום אם תגיד לו לחזור הוא זורק את כל הגמלים עם המלכה שלהם ובא בריצה. 

שמע, אני יכול להבין אנשים שכועסים עליו (שלא בצדק לדעתי אבל ניחא). 

אבל לקלל את מיכה... זה כבר גועל נפש מדרגה גבוה מאוד. 

לקלל את מיכה זה גועל נפש? כנראה שאתה לא יודע מה זה גועל.

מיכה תובע את המועדון שגידל והפך אותו לכדורגלן שהוא, מיכה תובע את מיץ׳ האדם שבמשך עשור הביא לו פרנסה וביסס אותו כלכלית. זה גועל נפש!!!

להזכיר לך שאותו מיכה שגדל וכמעט שיחק 20 שנה במועדון גם פגע בשמו הטוב של המועדון. אז יש 2 צדדים, ולא רק הצד של מיכה.

3 דקות לפני, gilad-b said:

בסדר גמור זו זכותו המלאה

אבל יש לזה מחיר גם בכסף שמגיע לצד השני וגם באליפות שנתנו במתנה ליריבה מרה

מקצועית זה לא העניין פה

אני גם לא בטוח שהפגיעה בהם גדולה יותר מהפגיעה במוניטין של מכבי

1 דקה לפני, Double said:

אז מה לעשות שאין להם הרבה בקופסא, תעודת זהות מזוייפת כולם זיהו פה שזה חרטא לפי התאריך, לפגוש מישהי פחות מ-18 ולא לחשוד אלא ישר להוציא את השמוליק טמטום לדעתי

שוב, מיץ' יצר פה תקדים, לשמחתנו פרשות כאלה לא נשמע פה בעתיד, שחקנים ידעו טוב מאוד עם מי הם מתעסקים

אני רוצה לראות אותך עובר בגבורה את "הניסיון" שלהם לא להיות עם אותה בחורה

קל לדבר

אבל אתה היית שוכב עם הבנות אלף פעמים אם זה היה קורה לך, בהבטחה

Just now, המכבייה said:

אני חושב שהם מאד הקטינו ראש. 

לא ידוע לי שהקטנת ראש היא פגיעה במוניטין של מועדון

הם רצו להשתחרר ולבלות והבחורות באו אליהן, ועוד הציגו להם תעודות

בנאדם שיוצא למועדון לא צריך להפוך לחושחש הבלש כדי שבחורה לא תגרום לפיטוריו מהעבודה

2 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

רגע רגע לא הבנתי, כולנו צעקנו להביא אותו בינואר כולנו בכינו כשהוא הלך כולם חושבים שנעשה לו אבל וכולנו אוהבים אותו ולא מהססים אפילו במילימטר, בהיותו מכביסט שאוהב אותנו ואת המועדון 

מצד שני למרות היותו זכאי החליטו באקט חינוכי להפסיק את ההתקשרות באופן חד צדדי לשלוח אותו לחפש קבוצה הוא ירד בשכר התחילו לשנוא אותו 

ואללה מה אתם רוצים שלא יתבע? מי פה לא היה תובע עשיר קנדי שהתנהג אליכם חרא רק כי אתם אוהדים מכבי? 

אני אוהב את מיכה לדעתי נעשה לו אבל ואני חושב שמגיע לו לתבוע ומגיע לו גם לזכות 

מיץ עשה על הגב של שניהם סיבוב חינוך לדורות, בהצלחה לו אבל הוא לא שופט אז שישלם 

עשיר קנדי שהפך את שניהם לעשירים ומפורסמים.  יאללה, בהצלחה למאירי. זה לא יהיה התיק הכי קשה שלו בחיים. 

Just now, maccabi-king said:

קל לדבר

דבר ראשון לא הייתי מתחיל עם מישהי פחות מ-18, ובסמול טוק אתה יכול לזהות אם היא קטינה או לא, הם לא חשבו מהראש ישר דחפו להן פיצה וסושי

1 דקה לפני, maccabi-king said:

בנאדם שיוצא למועדון לא צריך להפוך לחושחש הבלש כדי שבחורה לא תגרום לפיטוריו מהעבודה

אתה יודע כמה הזדמנויות כאלה יש לשחקנים במכבי ובליגה בכלל? מעניין שרק להם זה קרה 

בוודאי שזאת פגיעה. ילדות בנות 15, חבר. אז אם אתה לא זהיר ולא בודק- תיענש. אם יש ספק, אין ספק. ואם זאת היתה הבת שלך חלילה, היית מתנסח אחרת. חרמנות היא לא תירוץ לשום דבר. 

קל לדבר

שמע אני לא מכיר אותך אבל אתה יכל להתבטא בקצת יותר פאסון? לא כולם שוכבים עם כל פעם שיש להם הזדמנות, בטח לא אם הם נשואים עם ילדה (אצילי) ובטח ובטח לא עם תלימודת תיכון!! נכון, הם לא ידעו שבנות 15 אמרו להם 17 א,ל עדין פאקינג תלמידות. תיכון. ילדות עם חצקונים. תיכון. אפילו עוד לא בצבא. 2. שיכורות. כדורגלנים מפורסמים, אחד נשוי השני בגיל פאקינג 28. ושוכבר עם 2 תלמידות תיכון. אותי אישית זה מגעיל. 

מיכה יכל לתבוע, זכותו. אני מתקשה להאמין שבאווירה הציבורית כיים יש לו סיכוי גבוה לאור המקרה, אבל בכל מק3ה לדעתי תהיה תביעה שכנגד ובסוף זה יסגר באיזו פשרה של סכום נמוך מאוד 

2 דקות לפני, LL6 said:

לקלל את מיכה זה גועל נפש? כנראה שאתה לא יודע מה זה גועל.

מיכה תובע את המועדון שגידל והפך אותו לכדורגלן שהוא, מיכה תובע את מיץ׳ האדם שבמשך עשור הביא לו פרנסה וביסס אותו כלכלית. זה גועל נפש!!!

להזכיר לך שאותו מיכה שגדל וכמעט שיחק 20 שנה במועדון גם פגע בשמו הטוב של המועדון. אז יש 2 צדדים, ולא רק הצד של מיכה.

אחי מכבי לא עשתה את מיכה, הוא שילם כסף כילד כדי להתאמן ובשלב מסויים חתם על חוזה כדי להביא לה תארים וכישרון על תמורת כסף 

הוא הביא לו פרנסה והוא הביא לו כבוד תארים שחקן עונה ליגת אלופות מה לא 

מיכה יצא זכאי, איו ביכולתו של מיץ להפוך אותו לפושע זה בית המשפט יחליט 

אם כבר מי שעשה נזק למישהו אחר זה מיץ למיכה ולא הפוך 

לראיה הם היום משחקים כל אחד בקבוצה אחרת מקבלים אותם באהבה ואין פה שנאה על מעשה שהם יצאו בו זכאים 

די להיות עיוורים כי הוא עשיר ומביא לפה שחקנים טובים ומאמנים טובים 

מותר גם לתת ביקורת ולעמוד מאחורי שחקן שהיה פה סמל ואהב את המועדון ולדעתי עוד אוהב והיה חולם לייצג אותנו 

לטעמי מיכה ואצילי לא הודחו מהמועדון בגלל שהם שכבו עם קטינות אלא בעיקר בגלל שהם השתמשו במעמד שלהם מול צעירות מהן. כשר וחוקי לחלוטין אבל בסטנדרטים של מיץ' זה לא עובד ולא עובר מסך. אני עם מיץ' דרך אגב. לא בגלל שהוא בעל המאה, אלא בגלל שהוא בעל המאה עם ביצים מספיק גדולות להכתיב סטנדרט ערכי כזה גבוה. שמח מאוד. ויחד עם זאת אני חושב ומקווה שדור מיכה יקבל בחימום הרבה אהבה מהקהל שלנו כולל שיר שחקן אבל נגמור אותו במשחק עם בוז מטורף. אוהב אותו אבל בסוף באנו לנצח.

9 דקות לפני, snufkin said:

שמע אני לא מכיר אותך אבל אתה יכל להתבטא בקצת יותר פאסון? לא כולם שוכבים עם כל פעם שיש להם הזדמנות, בטח לא אם הם נשואים עם ילדה (אצילי) ובטח ובטח לא עם תלימודת תיכון!! נכון, הם לא ידעו שבנות 15 אמרו להם 17 א,ל עדין פאקינג תלמידות. תיכון. ילדות עם חצקונים. תיכון. אפילו עוד לא בצבא. 2. שיכורות. כדורגלנים מפורסמים, אחד נשוי השני בגיל פאקינג 28. ושוכבר עם 2 תלמידות תיכון. אותי אישית זה מגעיל. 

מיכה יכל לתבוע, זכותו. אני מתקשה להאמין שבאווירה הציבורית כיים יש לו סיכוי גבוה לאור המקרה, אבל בכל מק3ה לדעתי תהיה תביעה שכנגד ובסוף זה יסגר באיזו פשרה של סכום נמוך מאוד 

כולם גיבורים מאוד גדולים על המקלדת

לך תהיה במקומם ותהיה יותר טוב מהם

על זה נאמר אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו

עזוב את עניין אצילי הנשוי(והלוואי שהוא היה הגבר הראשון והאחרון שבוגד בעולם, שמעתי כבר סיפורים על בעלים בוגדים שיגרמו לך לצמרמורת)

לא כל הילדות עם ח'צקונים, יש ילדות סופר מפותחות שנראות לפחות בגיל 20, מבטיח לך

והאיפור והבגדים מסתירים גם את החצ'קונים עליהם אתה מדבר...

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

לטעמי מיכה ואצילי לא הודחו מהמועדון בגלל שהם שכבו עם קטינות אלא בעיקר בגלל שהם השתמשו במעמד שלהם מול צעירות מהן. כשר וחוקי לחלוטין אבל בסטנדרטים של מיץ' זה לא עובד ולא עובר מסך. אני עם מיץ' דרך אגב. לא בגלל שהוא בעל המאה, אלא בגלל שהוא בעל המאה עם ביצים מספיק גדולות להכתיב סטנדרט ערכי כזה גבוה. שמח מאוד. ויחד עם זאת אני חושב ומקווה שדור מיכה יקבל בחימום הרבה אהבה מהקהל שלנו כולל שיר שחקן אבל נגמור אותו במשחק עם בוז מטורף. אוהב אותו אבל בסוף באנו לנצח.

מי ישמע הם הכריחו מישהי לשכב איתם בגלל שהם שחקני מכבי

זה שמכירים אותם ובגלל זה רצו להיות איתם לא אומר שהם השתמשו במעמד מסויים שלהם

אם בחורה רצה לסלב מסויים ומתה לשכב איתו, זה ממש לא אומר שהוא ניצל את מעמדו