Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני3 שעות , antonio_margheriti2 said:

לדעתי היפנים לא ירגישו בנוח עם צ'יקו במקלחות, זה עלול להוריד להם את הביטחון העצמי.

היפניות לעומת זאת...

אם כבר צ'יקו

https://www.facebook.com/ynetsport/videos/230386175369914

על פי התקשורת הניגרית, אופואדו, ששוהה בימים אלו בארצו, צעד ברחובות המדינה כשלפתע ראה חייל נוסע נגד כיוון התנועה. הוא החליט להעיר לו, ובתגובה השוטר יצא ממכוניתו וסטר לאופואדו. החלוץ ההמום הגיב בזעם, צרח לעברו של השוטר וקרא לו "להרוג אותו". "קדימה, תהרוג אותי", צרח לעברו אופואדו בעוד שהחייל יצא מרכבו עם כלי נשק בידו. "הוא סטר לי, אני כדורגלן בינלאומי", צעק שוב אופואדו בזעם.

לפני7 שעות , פנחס שוף said:

אם כבר צ'יקו

https://www.facebook.com/ynetsport/videos/230386175369914

על פי התקשורת הניגרית, אופואדו, ששוהה בימים אלו בארצו, צעד ברחובות המדינה כשלפתע ראה חייל נוסע נגד כיוון התנועה. הוא החליט להעיר לו, ובתגובה השוטר יצא ממכוניתו וסטר לאופואדו. החלוץ ההמום הגיב בזעם, צרח לעברו של השוטר וקרא לו "להרוג אותו". "קדימה, תהרוג אותי", צרח לעברו אופואדו בעוד שהחייל יצא מרכבו עם כלי נשק בידו. "הוא סטר לי, אני כדורגלן בינלאומי", צעק שוב אופואדו בזעם.

באמת שקשה לי לחשוב על הרבה דברים נוספים שהייתי נמנע לעשות יותר, ממה שצ'יקו עשה. כשרק הגעת למדינה חדשה. 

12 דקות לפני, Yellowald said:

מעיד יותר עלינו מאשר עליו.

בשתי דרגות טוב יותר משכטר ובלקמן כמחליף ל9 ובשתי דרגות טוב מכל מי שמשחק בצד ימין בהרכב. זה גם מעיד עלינו וזה גם מעיד עליו. הוא כן התקדם והכדורים נכנסים לו סוף סוף. כישרון תמיד היה שם. 

33 דקות לפני, Brandon Roy said:

באמת שקשה לי לחשוב על הרבה דברים נוספים שהייתי נמנע לעשות יותר, ממה שצ'יקו עשה. כשרק הגעת למדינה חדשה. 

זה היה בניגריה

On 23.1.2021 at 17:44, Brandon Roy said:

זה בביקור שלו במולדת, תשווה את זה לזהבי והשוטרים בסביון

• 2 weeks later...
20 דקות לפני, Brandon Roy said:

אם היווני לא נפצע, אז נראה שהוא איבד את המקום בהרכב בקבוצה שלו ביוון. אבל זה רק מרפרוף. לא בדקתי לעומק. 

הוא לא משחק בליגה שניה או משהו?

לפני9 שעות , Brandon Roy said:

אם היווני לא נפצע, אז נראה שהוא איבד את המקום בהרכב בקבוצה שלו ביוון. אבל זה רק מרפרוף. לא בדקתי לעומק. 

נראה שהוא לא בסגל בכלל בתקופה האחרונה....

בטח פצוע

• 2 weeks later...
Just now, הילד בן 30 said:

מה קרה שכל האורי קופרים עפים על חוזה רודריגס?

עושה עונה לא רעה בכלל עד עכשיו ואתמול היה אחד המצטיינים. יש לו מספרים הגנתיים מצויינים ולדעתי שחקן בסגנון שלו זה בדיוק מה שהיה חסר להם בקישור בעונה שעברה.

ועדיין, כששתי הקבוצות בסגל מלא, הקישור שלנו אוכל את שלהם בלי מלח...