Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

מגניב :-)

אולי נראה אותו היום בנתניה? הבחור אוהב את מכבי וישראל, למרות שהוא מביא איתו מלחמות חח

שר המלחמה

א. מי אמר שאתה יותר אוהד ממני? אל תתדחוף לי מילים למקלדת.

ב. אם אנשים מתרגשים מכל ראיון עם ילד חסר ניסיון כנראה שהתקשורת מצליחה במה שהיא רוצה לעשות.

ג. כמו ששחקנים צריכים זמן בשביל להתבשל כשחקן אז בטח שהם צריכים גם זמן לדעת איך לדבר עם התקשורת רעל שיש אצלנו.

ד. אני עד עכשיו לא מבין מה הוא אמר לא בסדר.

ה. חלאס ליפול לשטויות האלו.

א. אף אחד, זה היה הרעיון, שלא יתחיל פה משחק של מי יותר אוהד , כולנו אוהדי מכבי שבסוף רוצים בטובת מכבי.

ב. אף אחד לא מתרגש , אומר את דעתי שמיותר היה הראיון הזה.

ג. שימנע מזה לגמרי בשלב הזה, הוא לא עשה כלום ולא עשו לו כלום שמצדיק את זה עדיין.

ד. לדעתי, זה שבכלל הלך למקום כזה שידוע שינסה להוציא ממנו כותרת, והוסיף לעשות שאמר שצריך לשאול את איביץ' למה הוא לא משחק, שהוא לא מבין מה השתבש , ושהוא לא הצליח להתחמק מההשוואה לשחקנים טובים ממנו.

אני לא הולך להמשיך להגיב לשטות הזאת, כי זה באמת עדיין בגדר שטות, רק שירגע הילד, זה הכל.

מדברים פה על זה שחוזז נפל בפח כאילו הוא איזה פראייר, אני חושב שהוא ידע בדיוק מה הוא אומר ואני אומר את זה לזכותו.

עשה עלי רושם של בן אדם חד ואני לא חושב שהוא אמר משהו כל כך נורא, זה שיש אוהדים שנופלים בפח של הכותרות בלי הקונטקסט? הם המפגרים לא הוא.

צריך להבין שלא כל ילד בן 22 עבר קורס ברטוריקה ויודע להתנסח בצורה שקולה ואחראית 10 דקות אחרי ששיחק.

האמת שזה חלק מההכשרה שהשחקנים עוברים היום, לפחות במועדונים הגדולים.

מביאים לעיתונאים ושחקני עבר שירצו לפני שחקני הנוער כדי שילמדו להתבטא נכון

תכינו את הממדים ואת המקלטים אוסקר בארץ

רק נחת וטיל על החרמון...

חבר פגש אותו בברצלונה לפני חודשיים שלוש אולי טיפה יותר,

אמר שהוא רוצה לחזור למכבי רק כשבלומפילד יחזור

אז כן הייתי מציע ללכת לחתום על מסכות אבכ לפני שיתחיל העומס...

מדברים פה על זה שחוזז נפל בפח כאילו הוא איזה פראייר, אני חושב שהוא ידע בדיוק מה הוא אומר ואני אומר את זה לזכותו.

עשה עלי רושם של בן אדם חד ואני לא חושב שהוא אמר משהו כל כך נורא, זה שיש אוהדים שנופלים בפח של הכותרות בלי הקונטקסט? הם המפגרים לא הוא.

אחלה חוזז

חולה על חוש האופנה של לוני

הנה כאן הוא לובש את המעילוני:

267.jpg

וכאן הוא לובש את ההרציכובע:

image.png

איך מספר 24 מתעצבן עליו, היה שמח אפילו אם הוא היה מחטיא כדי להגיד אמרתי לך תמסור לי

https://www.facebook.com/100007866649158/videos/o.984328758265759/2206495262956007/?type=2&theater