Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אני אישית לא יודע אם אליאל פרץ מתאים למכבי או לא, אבל מאוד אהבתי את הרעב והרצון שלו לחזור למכבי ולהילחם על מקומו, גם מתן חוזז אמר דברים דומים. ככה צריכים להיות המושאלים שלנו שמבינים שצריכים להוכיח את עצמם בשביל לשחק בבוגרים ולא בוכים ונעלבים כמו קהת ואחרים כמוהו.

אחת הגדולות של העונה הזו זה שהיא נותנת תקווה אמיתית לשחקן נוער לחזור מההשאלות הארוכות האלה ולהיות חלק ממכבי. המושאלים שומעים ויודעים שמנספורד מגיע למשחקים, רואים חברה שבשנתון שלהם הם כבר כוכבים במכבי וזה באמת נותן מוטיביציה לחזור ומשהו לאחז בו, בניגוד לשנים קודמות שהשאלה של שחקן אצלינו הייתה תאכלס דרך ארוכה ומייגעת להיפרד משחקן.

כתבה על גל אלברמן שלא מצליח להתאושש מפציעה בגיד האכילס ולא בטוח שיוכל לחזור למגרשים וייאלץ לפרוש... עצוב בשבילו מבחינת קריירת שחקן, אבל אני בטוח שיש לו מקום אצלנו להתחיל קריירה אחרת.. אילו תפקידים אתם חושבים שיכולים להתאים לאופי של גל?

כתבה על גל אלברמן שלא מצליח להתאושש מפציעה בגיד האכילס ולא בטוח שיוכל לחזור למגרשים וייאלץ לפרוש... עצוב בשבילו מבחינת קריירת שחקן, אבל אני בטוח שיש לו מקום אצלנו להתחיל קריירה אחרת.. אילו תפקידים אתם חושבים שיכולים להתאים לאופי של גל?

סדרן

וברצינות כל שחקן שמשחק אצלינו 3, 4 שנים אוטומטית מגיע לו תפקיד בקבוצה?

סבבה שיחק נחמד והכל אבל מה עושה אותו מכביסט

גם יואב זיו מנהל הקבוצה מינוי הזוי בעיניי

סדרן

יואב זין השחקן שאכל הכי הרבה מרא מהקהל, וכמו גבר היחיד שבא לדבר אחרי ההדחה מול הפועל ירושליים בגביע.

הראשון שהיה צריך לקבל תפקיד, אני חושב שמבחינה התקפית הוא היה אחלה.

סדרן

יואב זיו קלאסה, מת על הסגנון שלו וגם כל השחקנים אוהבים אותו.. אחלה מנהל מקצועי וכן ירבו

אין לי בעיה עם יואב זיו

גדלתי איתו בשכונה בנווה חיים בחדרה ושיחקתי איתו קטרגל כמה פעמים כשעוד היה בנוער של מכבי חיפה

אחלה בחור , הכל טוב

הבעיה היא שלדעתי מכבי מאבדת מהציוויון שלה וכל מי שעבר במועדון ללא שום זהות מכביסטית יכול למצוא את עצמו מקבל איזה שהוא תפקיד , שזה משהו שאני אישית לא אוהב

שום דבר אישי נגד זיו

סדרן

לא הפנמת איך מיטש גולדהר עובד אחרי 9 שנים שהוא פה?

הדבר היחידי שחשוב לו במערכת, זה שיהיו את האנשים הכי מתאימים. יואב זיו הוא דמות מאוד אהובה בחדר הלבשה, שחקנים צעירים מעריצים אותו והוא מחובר מאוד לקבוצה.

למי אכפת אם הוא גדל במכבי כשהוא היה בן 10 או לא?

אין לי בעיה עם יואב זיו

גדלתי איתו בשכונה בנווה חיים בחדרה ושיחקתי איתו קטרגל כמה פעמים כשעוד היה בנוער של מכבי חיפה

אחלה בחור , הכל טוב

הבעיה היא שלדעתי מכבי מאבדת מהציוויון שלה וכל מי שעבר במועדון ללא שום זהות מכביסטית יכול למצוא את עצמו מקבל איזה שהוא תפקיד , שזה משהו שאני אישית לא אוהב

שום דבר אישי נגד זיו

אז אם ככה אתה גם לא רוצה את ברק יצחקי שגדל בהפועל אשקלון... ואתה לא רוצה את ערן זהבי שאולי יהיה בתפקיד מקצועי כי הוא גדל בהפועל תל אביב ואין לזה סוף... קיצר אחי עזוב אותך.. תראה את כל ההנהלה במכבי חיפה.. כולם חיפאים וגדלו בחיפה ונראים כמו התחת שלי... אבל ווינרים אין שם בגרוש... תגיד תודה שיש לנו שחקנים ווינרים שפרשו, התחברו למועדון אף על פי שגדלו במועדון אחר בכלל, מתים על האוהדים, הפכו להיות אוהדים של המועדון ועכשיו עברו טרנספורמציה להיות מכביסטים, אז די עם זה..

חוזז פותח בהרכב של הפועל חיפה היום

יהיה מעניין, כבר כתבתי את זה כמה פעמים בעבר, מחזיק ממנו מאוד, ראיתי אותו לא מעט בבני יהודה.

חוזז עם ראיון מבאס אחושרמוטה אחרי המשחק

יצא ילד קקה שלא מבין מאיפה הוא בא

אמר שבכלל השאיפה שלו לצאת לחו"ל ושמכבי פיספסו אותו , הוא יודע שהוא רק מושאל כן ?

אמר שבכלל השאיפה שלו לצאת לחו"ל ושמכבי פיספסו אותו , הוא יודע שהוא רק מושאל כן ?

באמת אמר ככה ?

מעניין אם גישה כזאת תרמה לזה שהוא הושאל...

סתם יצא חסר ניסיון מול תקשורת שרק מנסה להוציא כותרות של רעל. לא הייתי לוקח את זה ברצינות חמש דקות אחרי משחק.

תפסיקו להתרגש. אלו הדברים שחוזז אמר אחרי שסיכם בהפועל חיפה:

“היו לי לא מעט הצעות, אבל בסופו של דבר הייתי בקשר עם שרון מימר ואני מודה על האמון בי, אני מקווה להחזיר להם על המגרש. דברים משתנים בכדורגל והרגשתי שאני הולך להיות ברוטציה של מכבי ת”א ובטוח שיש לי מקום שם גם בעתיד. אני מקווה שאשיג את המטרות, מצאתי צוות טוב ויש חדר הלבשה טוב”.

“מכבי תל אביב היא קבוצה מפחידה ועובדים בשאיפה לשלמות ויש שם מאמן מצוין. אני מקווה שאלך בדרך של דור פרץ ורולסן ברסקי ששיחקו בהפועל חיפה שהייתה שם חממה עבורם".

הכל בסדר.