Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

צ'יבוטה כובש ודור ג'אן מבשל

ממש הייתי מופתע שהם הצליחו לכבוש מהמהלך הזה בגול השלישי ב99 אחוז מהמקרים בארץ השחקן בוחר באפשרות הכי פחות הגיונית ומאבד את ההזדמנות.

יש מגעים בין צ'יבוטה לקבוצה הטורקית(הטורקים אישרו) בני יהודה ירצו בטח לקחת כמה שיותר(כי הם מרוויחים רק חצי) איך שאני מכיר את בני יהודה הם יעשו לנו את המוות עד שהם יעבירו לנו את החלק שלנו(אם בכלל)

אבל בכל אופן העיקר שמאוויס לא יהיה בחיפה או בבאר שבע...הוא שחקן בית ושחקן עם פוטנציאל (בינתיים לדעתי יש לו עוד לאן להתקדם)

לפחות יהיה לנו קצת כסף מהצד

יש מגעים בין צ'יבוטה לקבוצה הטורקית(הטורקים אישרו) בני יהודה ירצו בטח לקחת כמה שיותר(כי הם מרוויחים רק חצי) איך שאני מכיר את בני יהודה הם יעשו לנו את המוות עד שהם יעבירו לנו את החלק שלנו(אם בכלל)

אבל בכל אופן העיקר שמאוויס לא יהיה בחיפה או בבאר שבע...הוא שחקן בית ושחקן עם פוטנציאל (בינתיים לדעתי יש לו עוד לאן להתקדם)

לפחות יהיה לנו קצת כסף מהצד

לא צריך שיעבירו לנו את החלק שלנו, אם מכבי רוצים את שועה שיביאו לנו אותו במקום תמורת תוספת קטנה שלנו (בכסף ו/או בשחקנ/ים)

קמחי,תקופה מסעירה להיות בה אוהד מכבי.

הילדים דופקים על הדלתות של הקבוצה הבוגרת שמורכבת ברובה מתוצרת המועדון שמצליח בזכות הקבוצתיות והתחרותיות. אי אפשר לבקש יותר.

אילון שחקן כנף

יותר לכיוון חלוץ שני, אבל לא פחות טוב כחלוץ מרכזי.

יותר לכיוון חלוץ שני, אבל לא פחות טוב כחלוץ מרכזי.

בנוער לא שיחק באגף לא מעט פעמים?

בכל מקרה הכוונה שיכול לשחק יחד עם לוסיו. מאמין בו מאוד.

ציטוט של דאבור:

"אעזוב את רד בול בשבועיים הקרובים. הייתה לי תקופה מדהימה באוסטריה, אך כעת זהו הזמן שלי לצאת לפרק חדש בקריירה”

“אני מחזיק בהצעה מדהימה ממועדון גדול בעולם, וזהו הזמן הנכון עבורי לעזוב את זלצבורג”
אגב, ממכירתו הקרובה, מכבי ת”א תהיה זכאית ל-2 אחוז מדמי הסולידריות ומכבי אחי נצרת בה גדל גם כן, תהיה זכאית ל-2 אחוז נוספים. בכך, אם אכן סכום המכירה יהיה כ-15 מיליון יורו, כל אחת מהקבוצות תשלשל לכיסה 300 אלף יורו.

דאבור בדרך לקבוצה גדולה באנגליה

בוא נקווה שהם ידרשו כמה שיותר כי אז נקבל 2 אחוז סולידאריות

ויהיה לנו עוד הכנסה לינואר.

מדובר על סכום של איזה 250K-400K יורו

בציטוט, נעלם אחוז, כי דמי סולידריות זה 5 אחוז, בלי קשר לדמי סולידריות, מגיע לו, צמח מלמטה בלי אבא, נותן כל שנה תפוקה משמעותית

האחוז הנוסף הולך לגראסהופרס