Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, טל בן חיים, קרלוס גרסיה, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, נוסא איגיבור, דור פרץ (טל בן חיים 46), גילי ורמוט (דור מיכה 70), ערן זהבי, עדן בן בסט (ברק יצחקי 46).

מסכים לגמרי חוץ מהשורה האחרונה שלך(: בן זונה זה טוב בעיני.

מגזימים לגמרי בחשיבות ההרכב ההוא(בן בסט שיחק, ביג פאקינג דיל).

אני מתכוון לתלונות שלו מול התקשורת שהבטיחו לו לחזק את הקבוצה.

לא מכבסים את הכביסה המלוכלכת בחוץ, ועוד בצורה בוטה כל כך.

גם אתה סיימת לראות את המשחק מול פרנקפרוט בצרלטון אה?

כואב עליו, איזה קריירה יכלה להיות לו

בדיוק..

אז זהו סגרנו שפרש ממשחק כדור?

אני מתכוון לתלונות שלו מול התקשורת שהבטיחו לו לחזק את הקבוצה.

לא מכבדים את הכביסה המלוכלכת בחוץ, ועוד בצורה בוטה כל כך.

זה נכון. אבל הוא שזור לי בזיכרון הכי חזק שלי מאז- להעיף את באזל. קשה לי לכעוס עליו. אני לא יודע מתי זה ישוחזר שוב.

מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, טל בן חיים, קרלוס גרסיה, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, נוסא איגיבור, דור פרץ (טל בן חיים 46), גילי ורמוט (דור מיכה 70), ערן זהבי, עדן בן בסט (ברק יצחקי 46).

עלה בלי טיבי (עוד שהיה שחקן ברמה), עם ורמוט ועם בן בסט ולא עלה עם מיכה, טב"ח וגם יצחקי שהיה יחסית סביר לעומת הבכיינים שעלו בהרכב. אם זה לא מכירה אז אני לא יודע מה זה מכירה.

התחתית בסין בשיא המתח

מחזור אחרון, משחקים התחילו בתשע שעה אחידה, ג'ורדי נגד האחרונה שכבר ירדה ליגה, נמצא בפיגור

למזלו בנתיים הוא מעל הקו האדום בגלל הפרש שערים

שלמאמן יש שחקנים שהוא לא רוצה כנראה זה משפיע עליו ויוקא כמו פאקו קודמו רצה מהפכה ולא קיבל.........הובטח לו חיזוק רציני

מאמנים כאלה לא באים סתם לפה..

למשל בוס המחליף שלו זה היה צפוי שיעזוב אחרי חצי עונה, הוא היה גדול על הליגה הזו בכמה מידות

כנ"ל יוקא בסופו של דבר, היה לו שם בליגה האנגלית והיה צפוי שיקבל הצעה במוקדם או מאוחר וברגע שעלה לאלופות גם חיזוק רציני לא היה משאיר אותו פה

זה ברור שכל מאמן אחר היה בורח מפה כמוהו, אני לא מבין מה יש לבוא אליו בטענות..הוא ניסה לעשות רוטציה בגלל האלופות ונכשל כי הרוטציה שלו לא היתה טובה, היו המון שחקנים בעונה הזו מתחת לרמתנו ורק ה11 הקבועים גג 12-13 התאימו לרמה בגלל זה רצה מהפכה ונכשל עם הרוטציות כי לא התאימו לנו

אם ליוקא היה את הסגל הזה של היום+זהבי ובן חיים נגיד הוא היה כמו איביץ' רק לאורך כל הדרך גם לאלופות וגם בליגה.

עלה בלי טיבי (עוד שהיה שחקן ברמה), עם ורמוט ועם בן בסט ולא עלה עם מיכה, טב"ח וגם יצחקי שהיה יחסית סביר לעומת הבכיינים שעלו בהרכב. אם זה לא מכירה אז אני לא יודע מה זה מכירה.

זה שטויות, אז עשה קצת רוטציה, והאמין שורמוט טוב יותר ממיכה (הוא לא היחידי בוא נגיד..)

זה כמו שתגיד שאיביץ מכר אותנו בטרנר. סתם בכי.

הוא קיבל הצעה מהצמפיונציפ, לא יודע מי היה מוותר על זה.

הטיעון הזה מופרך ומשום מה הוא כל הזמן חוזר. יוקאנוביץ הגיע למכבי אחרי שעלה מהצ'מפיונשיפ לפריימרליג. הוא עזב מפה באמצע העונה לקבוצת תחתית בצמפיונשיפ בלי סיכוי לעלות באותה עונה.

להגיד שלא יכל בקיץ אחרי שעלה ליגה לקבל משרה בקבוצת תחתית בצמפיונשיפ זאת גניבת דעת.

הוא ראה במכבי קידום. רצה הופעה מכובדת באירופה שתפתח לו דלתות. ראה איך סוזה ואוסקר התקדמו ממכבי ורצה גם.

בא כי הבטיחו להעמיד לו קבוצה שתתמודד בכבוד בכל המסגרות, בפועל קיבל את עוז ראלי וראדוניץ.

עזב מאותה סיבה שפאקו עזב- חילוקי דעות עם גורדי ביחס לסגל.

שום "הצעה שקשה לסרב לה" לא הייתה כאן.

נטו אכזבה מהמערכת שהקפיד לא להסתיר באף ראיון.

הטיעון הזה מופרך ומשום מה הוא כל הזמן חוזר. יוקאנוביץ הגיע למכבי אחרי שעלה מהצ'מפיונשיפ לפריימרליג. הוא עזב מפה באמצע העונה לקבוצת תחתית בצמפיונשיפ בלי סיכוי לעלות באותה עונה.

להגיד שלא יכל בקיץ אחרי שעלה ליגה לקבל משרה בקבוצת תחתית בצמפיונשיפ זאת גניבת דעת.

הוא ראה במכבי קידום. רצה הופעה מכובדת באירופה שתפתח לו דלתות. ראה איך סוזה ואוסקר התקדמו ממכבי ורצה גם.

בא כי הבטיחו להעמיד לו קבוצה שתתמודד בכבוד בכל המסגרות, בפועל קיבל את עוז ראלי וראדוניץ.

עזב מאותה סיבה שפאקו עזב- חילוקי דעות עם גורדי ביחס לסגל.

שום "הצעה שקשה לסרב לה" לא הייתה כאן.

נטו אכזבה מהמערכת שהקפיד לא להסתיר באף ראיון.

ממש לא. פולהאם זה מועדון יותר גדול ממכבי ועוד בלונדון עם שאיפות לעלות לפרמייר ליג.

באותה נקודת זמן שהוא קיבל את ההצעה ממכבי לא היו לו הצעות אחרות מהצמפיונציפ אחרת הוא היה ממשיך שם.

יפה גם שהשמטת את ראיקו, דסה ואזולאי מרשימת הרכש.

הצ'פמיונשיפ היא אחת הליגות המאתגרות והחזקות שיש, הרבה יותר טובה מרוב הליגות המעבר האלה כמו ישראל, יוון וכ'ו ..אין מה להשוות בכלל, יוקא עשה לו שם ועובדה ששנה שעברה הוביל את פולהאם לליגה הראשונה והיה מועמד לקבוצות גדולות גם בתחילת העונה, למרות שזה לא יצא לפועל (והיום הוא במצב הפוך)...וכמו שנאמר פה, הוא ציפה לרכש מסוים וקיבל רכש אחר+נשאר לו רוב הסגל שהוא ופאקו ביקשו להחליף, להגיד שזה היה צפוי? לא..כי גם אם היה מקבל את כל מה שהיה רוצה הוא לא היה נשאר.

ממש לא. פולהאם זה מועדון יותר גדול ממכבי ועוד בלונדון עם שאיפות לעלות לפרמייר ליג.

באותה נקודת זמן שהוא קיבל את ההצעה ממכבי לא היו לו הצעות אחרות מהצמפיונציפ אחרת הוא היה ממשיך שם.

יפה גם שהשמטת את ראיקו, דסה ואזולאי מרשימת הרכש.

תעשה לי טובה, היה יכול להמשיך בצמפיונשיפ, בטח בקבוצות תחתית.

רצה לנצל את המומנטום של עליית ליגה ולהתקדם. רצה צמפיונס. רצה לעשות מסלול דומה לשל סוזה.

פולהאם היו בתחתית שהוא חתם שם. זה מבחינתו חזרה אחורה. הכי הרבה שהוא יכול היה להשיג איתם זה משהו שהוא כבר השיג, וגם זה רק בעונה לאחר מכן.

הבן אדם אמר במפורש בקולו בכל מסיבת עיתונאים שהוא לא מרוצה מהרכש. העביר ביקורת באופן גלוי בניגוד מוחלט ל3 שנות ג'ורדי לפניו שהכל נשאר במערכת.

מה עוד אתה צריך יותר מזה כדי להבין שזאת הסיבה שעזב?

להגיד שהוא הלך אחורה זה לא מדויק

הוא הבין טוב מאוד שהסיכוי של קבוצה ישראלית לעלות לשלבים הבאים באלופות מבחינת תקציבים וסגל הם נמוכים יחסית(בעיקר שלמכבי היה ממש נס גלוי ) ובנוסף לכך אחרי ההדחה מאירופה, אין לו באמת על מה להתמודד כי הליגה הישראלית זניחה לעומת הצ'מפיונשיפ שגם לאמן בתחתית הליגה הזו זה הרבה יותר מאתגר מהישראלית.

להגיד שהוא התקדם במכבי? זה פיקציה..כי הוא עלה מהצ'מפיונשיפ לפריימרשיפ, זאת אומרת שהוא כבר היה בליגה הכי חזקה בעולם באותה תקופה ובא למכבי לעשות את הבלתי יא מן(ועשה) אחרי זה כבר נגמר האתגר והוא חיפש אתגר חדש(והצליח בו אחרי שנתים)

הצ'פמיונשיפ היא אחת הליגות המאתגרות והחזקות שיש, הרבה יותר טובה מרוב הליגות המעבר האלה כמו ישראל, יוון וכ'ו ..אין מה להשוות בכלל, יוקא עשה לו שם ועובדה ששנה שעברה הוביל את פולהאם לליגה הראשונה והיה מועמד לקבוצות גדולות גם בתחילת העונה, למרות שזה לא יצא לפועל (והיום הוא במצב הפוך)...וכמו שנאמר פה, הוא ציפה לרכש מסוים וקיבל רכש אחר+נשאר לו רוב הסגל שהוא ופאקו ביקשו להחליף, להגיד שזה היה צפוי? לא..כי גם אם היה מקבל את כל מה שהיה רוצה הוא לא היה נשאר.

היה לו ברקורד עליה לפריימרליג ועלייה לצפיונס בעונה וחצי. לחזור לקבוצת תחתית בצמפיונשיפ זאת חזרה אחורה. לא מבין איך אתם רואים בזה התקדמות.

הוא בא למכבי כי לא נתנו לו להמשיך לאמן בפריימרליג והוא חשב שמכבי זאת מקפצה יותר טובה לקריירה מאשר לחזור לעוד עונה בצמפיונשיפ.

זה לא שמישהו הכריח אותו לחתום פה בניגוד לרצונו. הוא רצה להתקדם דרך מכבי כמו סוזה ואוסקר.

תעשה לי טובה, היה יכול להמשיך בצמפיונשיפ, בטח בקבוצות תחתית.

רצה לנצל את המומנטום של עליית ליגה ולהתקדם. רצה צמפיונס. רצה לעשות מסלול דומה לשל סוזה.

פולהאם היו בתחתית שהוא חתם שם. זה מבחינתו חזרה אחורה. הכי הרבה שהוא יכול היה להשיג איתם זה משהו שהוא כבר השיג, וגם זה רק בעונה לאחר מכן.

הבן אדם אמר במפורש בקולו בכל מסיבת עיתונאים שהוא לא מרוצה מהרכש. העביר ביקורת באופן גלוי בניגוד מוחלט ל3 שנות ג'ורדי לפניו שהכל נשאר במערכת.

מה עוד אתה צריך יותר מזה כדי להבין שזאת הסיבה שעזב?

הליכה אחורה? הוא חלם להישאר באנגליה, מכבי היתה ברירת מחדל בשבילו.

הביקורת שהוא העביר במסיבת עיתונאים, ככה הוא עובד, גם בפולהאם הוא יצא נגדם.

ועדין בפולהאם התקציב שלו היה פי 5 ממה שיכל לדמיין במכבי

רק השנה הוא הוציא איזה מאה מליון על רכש , השווי שחקנים של פולהאם הוא פי 100 משל מכבי. והתקציב שלהם בטוח פי כמה וכמה.

להגיד שהוא הלך אחורה זה לא מדויק

הוא הבין טוב מאוד שהסיכוי של קבוצה ישראלית לעלות לשלבים הבאים באלופות מבחינת תקציבים וסגל הם נמוכים יחסית(בעיקר שלמכבי היה ממש נס גלוי ) ובנוסף לכך אחרי ההדחה מאירופה, אין לו באמת על מה להתמודד כי הליגה הישראלית זניחה לעומת הצ'מפיונשיפ שגם לאמן בתחתית הליגה הזו זה הרבה יותר מאתגר מהישראלית.

להגיד שהוא התקדם במכבי? זה פיקציה..כי הוא עלה מהצ'מפיונשיפ לפריימרשיפ, זאת אומרת שהוא כבר היה בליגה הכי חזקה בעולם באותה תקופה ובא למכבי לעשות את הבלתי יא מן(ועשה) אחרי זה כבר נגמר האתגר והוא חיפש אתגר חדש(והצליח בו אחרי שנתים)

הוא ציפה לרכש שיספיק להופעה מכובדת בצמפיונס ולאליפות. שהוא ראה שהוא לא מקבל את זה ברח.

להזכיר לך:

1.שגולדהאר באופן חריג הצהיר באותו קיץ שהגיע הזמן לעלות לצמפיונס וזאת המטרה של מכבי העונה. שבעלים אומר דבר כזה גורדי יכול למכור לו שהולכים על זה בכל הכח וזה כמובן אומר רכש.

2. שסוזה התקדם לבאזל אחרי הופעות טובות בליגה האירופית. בעונה של אוסקר בכלל לא היינו באירופה.

גורדי בטוח הראה לו את זה ואמר לו שאחרי אליפות והופעה טובה בצמפיונס אין סיבה שהוא לא יתקדם גם.

שוב, אתם מדברים כאילו גזרו עליו להגיע לפה. לדעתי בזמן שחתם פה הוא האמין ובצדק שמכבי זאת מקפצה טובה יותר לקריירה מאשר עוד עונה בצמפיונשיפ.

אחר כך הוא גילה את ההבדל בין ההבטחות למציאות.

הליכה אחורה? הוא חלם להישאר באנגליה, מכבי היתה ברירת מחדל בשבילו.

א. דיברת איתו? הוא חלם!! להישאר באנגליה? חחחח

ב. 24 קבוצות בצמפיונשיפ, אף אחת לא מוכנה לקחת את המאמן שהרגע הצליח לעלות ליגה? תעשה לי טובה.

אני כבר לא זוכר אם מיד אחרי מכבי הוא מיד חתם בפולהאם או שזה לקח כמה חודשים.

אולי הוא מיהר לחתום בישראל. בכל זאת היו דד ליינים שצריך לעמוד בהם והעונה התחילה סופר מוקדם. אולי ליקק את פצעי האכזבה מחוסר האמון שניתן לו מהמועדון אותו הוא העלה. אני בטוח שלמאמן כזה יהיה ביקוש שם, לא היה נשאר מחוסר עבודה. הוא שיחק בפרמיירליג לא מעט במדי צ'לסי(לא היה משהו בכלל אגב) והוא מחובר למדינה הזאת.

בכל מקרה אם אני הייתי מאמן, הייתי חותם על קאריירה שלמה ומלאה בצ'מפיונשיפ. אבל זה רק אני.