Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לחשוב על מצבת החוד של סוזה- פריצה, ערן, יצחקי(בשיאו), מונאס.

הכי טוב של מכבי אוור וכנראה נולד בפוקס ולא ניתן לשימור. אי אפשר לשמור על מונס וערן כאן ועל יצחקי בריא ובשיא לאורך זמן.

הכי קרוב לזה היה שוויצר, טבק ופרץ, איי שם ב79.

לחשוב על מצבת החוד של סוזה- פריצה, ערן, יצחקי(בשיאו), מונאס.

הכי טוב של מכבי אוור וכנראה נולד בפוקס ולא ניתן לשימור. אי אפשר לשמור על מונס וערן כאן ועל יצחקי בריא ובשיא לאורך זמן.

הכי קרוב לזה היה שוויצר, טבק ופרץ, איי שם ב79.

עונה לפני עשה דאבל דאבל ולא שיחק יותר מדי

דבור מפלצת שלא תיאמן.

שבעה שערים בחמישה משחקים מתחילת העונה.

אני רק מזכיר לכם שעד לפני שנתיים סאלזצבורג הייתה הרד בולית הבכירה

לייפציג היו מועדון מת בליגה השנייה וכשדבור חתם בסאלזצבורג היא נחשבה לקבוצת הדגל של רד בול

זה מועדון מסודר וברמה גבוהה מאוד

כפי שלא אגיד על אמריקאים שנוחתים במכבי תל אביב בכדורסל "מה יש להם לחפש בליגת ווינר בישראל"

כך גם לא צריך לדבר על דבור "מה יש לו לחפש בבונדסליגה האוסטרית"

דבור מפלצת שלא תיאמן.

שבעה שערים בחמישה משחקים מתחילת העונה.

אני רק מזכיר לכם שעד לפני שנתיים סאלזצבורג הייתה הרד בולית הבכירה

לייפציג היו מועדון מת בליגה השנייה וכשדבור חתם בסאלזצבורג היא נחשבה לקבוצת הדגל של רד בול

זה מועדון מסודר וברמה גבוהה מאוד

כפי שלא אגיד על אמריקאים שנוחתים במכבי תל אביב בכדורסל "מה יש להם לחפש בליגת ווינר בישראל"

כך גם לא צריך לדבר על דבור "מה יש לו לחפש בבונדסליגה האוסטרית"

מה זה קשור?

מכבי אחד המועדונים המובילים באירופה, זלצבורג אפילו לא קרובים לזה ככה שההשוואה לא נכונה.

לייפציג מועדון בליגה חזקה יותר, שגם הגיע להישגים לא רעים, כרגע הם המועדון הבכיר שם.

מחייב תת פורום אבל אסתפק בנושא הזה:

90 דקות לבן הרוש בתיקו 1 של לוקרן בסט.טרוידן

אעשה זאת כמו ג'ק

לא כבש או בישל

וספג צהוב

אני לא דורש שתעדכן כמה חורים הוא עשה במהלך המשחק

אבל לפחות תדווח כמה גולים חטפו בגללו

מחייב תת פורום אבל אסתפק בנושא הזה:

90 דקות לבן הרוש בתיקו 1 של לוקרן בסט.טרוידן

אעשה זאת כמו ג'ק

לא כבש או בישל

וספג צהוב

איזה עמדה הוא משחק שם

מה זה קשור?

מכבי אחד המועדונים המובילים באירופה, זלצבורג אפילו לא קרובים לזה ככה שההשוואה לא נכונה.

לייפציג מועדון בליגה חזקה יותר, שגם הגיע להישגים לא רעים, כרגע הם המועדון הבכיר שם.

לייפציג הפכו מנסיך לצפרדע בין לילה - ציינתי אותם כדי להמחיש שבסאלזצבורג לא מחשיבים אותם כאחות גדולה שדבור מתבקש לעבור אליה

ומבחינת יחסי הכוחות בפנים הארץ- המעמד של סאלזצבורג דומה לשל מכבי-סל (בלי קשר למצב בזירה הבינלאומית) לכן כשבאים לנתח אימפריה מקומית- זה עוול להתבונן עליה דרך משקפיים מקומיות (הבונדסליגה האוסטרית /ליגת ווינר) אלא בהקשר המסוים שלה כמפלצת על

יואב את בן חיים ואלטמן שכחת

בן חיים, דאבור, פריצה, זהבי, יצחקי בתקופה טובה(לא בשיאו, לדעתי בשיאו הוא היה בבית"ר, אז הוא היה נייד בטירוף, אחרי הפציעה הראשונה הוא היה פחות נייד ויותר משחק גובה מרשים, שגם במכבי הוא למד.)

שמע בתקופה הזו אני עוד רציתי את בן בסט, היום עם חוד כזה אני מעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות...

יואב את בן חיים ואלטמן שכחת

בן חיים, דאבור, פריצה, זהבי, יצחקי בתקופה טובה(לא בשיאו, לדעתי בשיאו הוא היה בבית"ר, אז הוא היה נייד בטירוף, אחרי הפציעה הראשונה הוא היה פחות נייד ויותר משחק גובה מרשים, שגם במכבי הוא למד.)

שמע בתקופה הזו אני עוד רציתי את בן בסט, היום עם חוד כזה אני מעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות...

עד הפציעה בבאזל יצחקי היה ענק.

היה ענק, אבל הוא לא היה בשיאו בקריירה.לפני הפציעה הראשונה מול חיפה הוא היה הרבה יותר נייד, מהיר ורזה.

לפני הפציעה הזאת הוא היה מפלצת, אני בחיים לא אשכח את מה שהוא עשה לאולימפיאקוס.

דאבור נתן פה 10 גולים בעונה שנתנו לו בה שברירי דקות וגם כשהיו מעלים אותו היו נותנים לו מטלות גינון ותחזוקה של המגרש.. היה לו יחס שערים לדקות מטורף.. הכתובת לגמרי היתה על הקיר

מי הסוכן של מונאס? עדיין אבי?

סביליה היו חזק בעניין של דאבור אבל הביאו אתמול את אנדרה סילבה בהשאלה, כנראה שהמחיר שזלצבורג דורשים גבוה מדי,בסביבות ה-20 מיליון יורו.

אני לא זוכר מתי ואיפה אבל שמעתי את דאבור מתראיין ואומר שזלצבורג לא ישחררו אותו בחלון הזה כי הרבה שחקנים כבר עזבו אותם