Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

זה ששון גולדברג לא בסגל אותי זה די מפתיע, כי אין לנו מגן שמאלי מחליף.

כן אבל זה למשחק בודד וכנראה העדיפו את שרן שיכול לשחק מגן שמאלי ובעוד עמדות.

קיצר מה שהיה הוא שיהיה?

כל הצעירים יושאלו?

לא, פשוט אין צורך לקחת 25 שחקנים למשחק חוץ. לקחו 20-21.

אבל די ברור שרוב הצעירים יושאלו, זה לא שעושים פה באמת "עונת בנייה" ועכשיו ישלבו את כל הצעירים ביחד. דיברו על זה הרבה שאולי 3-4 צעירים יחזרו.

אני לא באמת מחשיב את ברסקי כצעיר, ומי שכן יישארו הם כנראה גלזר וגולדברג, יחד עם אחד או שניים מבין חוזז, כהן וצ'יבוטה. לגבי פיבן, אני מניח שעתידו תלוי בבלם הזר שאולי יבוא.

בוואלה כתוב שאליאל לא נוסע.

גלזר, ברסקי, פיבן וחוזז כן.

נכון, עכשיו אני רואה. מקודם היה רשום שם דניאל פרץ שזה השוער שיצא למחנה האימון. כנראה תיקנו.

זה ששון גולדברג לא בסגל אותי זה די מפתיע, כי אין לנו מגן שמאלי מחליף.

אתם זוכרים שיש לנו עונש ואנחנו יכולים לרשום רק 22 שחקנים?

אי אפשר להחזיק סגל בלתי נגמר, מה גם שיגיעו עוד זר או שניים.

גולדברג הוא השם היחיד שלא יוצא וזה מפתיע, השאר מועמדים ידועים להשאלה, אבל זה לאו דווקא מעיד על העתיד של גולדברג.

גולדברג הוא השם היחיד שלא יוצא וזה מפתיע, השאר מועמדים ידועים להשאלה, אבל זה לאו דווקא מעיד על העתיד של גולדברג.

לא חושב שזה כזה מפתיע. אם יצאו שלושת השוערים, אז הצעירים הנוספים (שחזרו מהשאלה) שיצאו הם פיבן, גלזר וחוזז.

פיבן זה הגיוני שייצא לאור המחסור בבלמים, גלזר הוא כנראה הצעיר המבטיח ביותר וגם ככה הקישור האחורי כרגע דליל (רק פרץ, גלזר, גולסה וברסקי) ולגבי חוזז, רוצים עוד אופציה של שחקן כנף זריז. כרגע אופיידו עוד לא חתם אז לוקחים שחקן צעיר.

בקיצור, כרגע הם קריטיים יותר למשחק בודד מאשר גולדברג, והצוות מעדיף לקחת את שרן שיכול לשחק בכל תפקידי ההגנה (כשגם גלזר כבר נוסה בעבר כמגן)

אם אתה צריך להמר, איזה מושאלים ישארו בסוף?

אתם זוכרים שיש לנו עונש ואנחנו יכולים לרשום רק 22 שחקנים?

22 ב list a

list b - לא מוגבל

list b - כולל שחקנים שנולדו אחרי ינואר 1995 ושיחקו שנתיים ברצף לפחות במועדון אחרי גיל 15.

אבל מצד שני צרים למלא את LIST A גם ב8 שחקני בית.

Who can be on List A?
A maximum of 25 players, two of whom must be goalkeepers. There are a minimum of eight places reserved exclusively for 'locally trained players'. If a club have fewer than eight locally trained players in their squad, then the maximum number of players on List A is reduced accordingly.
What's a 'locally trained player'?
There are two categories:
1. Club-trained players – players who were on a club's books for three years between the ages of 15 and 21;
2. Association-trained players – players who were on another club's books in the same association for three years between the ages of 15 and 21. No club can have more than four association-trained players among their eight nominees on List A.

What is List B, then?
A player may be registered on List B if he is born on, or after, 1 January 1995 and has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years since his 15th birthday (players aged 16 may be registered if they have been registered with the club for the previous two years). Clubs are entitled to register an unlimited number of players on List B during the season, but the list must be submitted by no later than 24:00CET the day before a match.

ראייקוביץ נחשב שחקן בית לפי החוקים האלה?

לא חושב, לדעתי זה מתחילת הקיץ וגם צריך להיות בן 21 בסוף העונה השלישית לפחות, לא בתחילת העונה. הוא הגיע בסוף הקיץ בגיל 19.

אני רק יודע שהוא פתח בהרכב ולא היה מעורב בשער בהפסד של ספרטה היום.

כ

פירגנת לו...

אתה צריך לכתוב

ספרטה פראג הפסידה,בן חיים ממשיך בסטטיסטקה של לא לכבוש ולא לבשל

שאתה כותב שהוא לא היה מעורב זה נשמע עדין מידי

אלה משחקי אימון חסרי חשיבות, הוא עדיין יכול לתת עונה טובה, בסופו של דבר העונה הקודמת היתה ראשונה שלו בחול. חובת ההוכחה עליו, למרות שאני לא תופס ממנו אני אשמח אם הוא יצליח כי זה יקטין את הסיכויים שיחזור אלינו.

אלה משחקי אימון חסרי חשיבות, הוא עדיין יכול לתת עונה טובה, בסופו של דבר העונה הקודמת היתה ראשונה שלו בחול. חובת ההוכחה עליו, למרות שאני לא תופס ממנו אני אשמח אם הוא יצליח כי זה יקטין את הסיכויים שיחזור אלינו.

ומצד שני - אם הוא יצליח, בליגה טובה יותר מישראל, זה לא יוכיח שהתזה שלך לגבי היותו שחקן לא מספיק טוב בשבילנו היא שגויה?

לא יודע, גם אם הוא ידפוק את העשרה שערים שלו שם וזאת תחשב עונה טובה זה לא אומר שהוא מה שאנחנו צריכים לאגף.

אורלנדו סה נחתך מהקבוצה הסינית שלו אחרי שהם החתימו חלוץ ברזילאי

ברצינות??? הוא בקושי שיחק שם.

רק הגיע וכבר שיחררו אותו?!?

הם לא רואים בעיניים הסינים האלה.