Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אני גם לא שוכח לבדש את השער הארור ההוא, בלי קשר לכלום. גמר לנו די סופית את העונה.

וואלה זה דווקא גרם לי להעריך אותו יותר, תמיד היה לו אופי של ספורטאי שנותן את הכל.

זה נראה שגם האופציה על פיליפנקה לא תמומש לפי הדיווחים, במקרה הזה בצדק, החוזה שלו כבד והוא לא מיועד להיות בלם פותח.

זה נראה שגם האופציה על פיליפנקה לא תמומש לפי הדיווחים, במקרה הזה בצדק, החוזה שלו כבד והוא לא מיועד להיות בלם פותח.

לא אמרו שכבר מימשו עליו את האופציה? (כעל הנראה במטרה לכלול אותו בטרייד על איזשהו שחקן בליגה)

וגם הוא בלם איום ונורא.

גלזר מתחיל את האימונים עם מכבי באופן ודאי.

אף כוח בעולם לא ישחרר את גלזר (לפחות עד ינואר) ממכבי. אולי כסף סיני :yahoo: .

אני מאוד מקווה שהקריטריון השנה של גדל במכבי לא קודם לקריטריון של שחקן כדורגל. (לא נכתב בגלל גלזר אלא בגלל רוח הדברים)

מה לעזאזל עשו פה שהגענו לכזה מצב גרוע עם הפייר פליי?

שילמו משכורות כפולות ומשולשות ממחיר השוק. גם לשחקנים הזויים.

קודם כל היה בלתי נסבל במכבי, כל הזמן מוסר אחורה, לא התחברתי אליו.

ואז הגיע השער ברעננה, יבן זונה. לא יצא לך מזה כלום. כלום.

שונא אותו.

תוסיף לזה גם את העניין שהוא מנע מאיתנו לתת לבש 7 בגמר עם בעיטה אומללה על השוער מטר מהשער. אין בו כלום.

מדוניאנין קיבל שני צהובים והורחק אחרי "שיחה" עם השופט

https://www.mlssoccer.com/post/2018/06/02/red-cards-bedoya-and-medunjanin-are-sent-their-vehement-dissent

וואו איזו מכירה. גם לא היה פנדל וגם הוא מוסיף על זה שני אדומים?

איך אפשר לשנוא אותו? רק על הבישול שלו לזהבי בדרבי ההיסטורי אי אפשר לשנוא אותו.

בנוסף ,חילוף מעולה שהיה שותף מלא לעונה שהסתיימה בטרבל.

ואם כל זה לא הספיק גם שיחק אצלנו שנה אחת בלבד ולמרות ששיחק בהמון קבוצות לפנינו הוא לא חגג את השער המדובר נגד מכבי. יותר מזה ?

ברק בדש מלך.

1. אני מעריך מאוד את המסירה הזאת, לראייה החולצה שלו מהמשחק הזה שמורה אצלי בתור טיר1 בחשיבות חולצות. האחרון שנגע בכדור לפני זהבי והכל, אבל זה לא שהוא עשה איזה מהלך. רק הבין את מה שברור לכולם שבמצב הזה פשוט צריך להעביר לערן את הכדור כמה שיותר מהר.

2. הוא לא חגג? ואוו. מעולה. אז בסוף לקחנו אליפות באותה עונה ועצרנו את בש מלהיות מה שהיא היום כי הוא לא חגג? רגע מה? חגיגות שערים לא משנות כלום? בן זונה, עשה למכבי יותר נזק מתועלת. השער הזה היה הרסני למועדון. לא מבין את האפס הזה, כמו מלך התייחסו אליו. רק תחטיא.

1. אני מעריך מאוד את המסירה הזאת, לראייה החולצה שלו מהמשחק הזה שמורה אצלי בתור טיר1 בחשיבות חולצות. האחרון שנגע בכדור לפני זהבי והכל, אבל זה לא שהוא עשה איזה מהלך. רק הבין את מה שברור לכולם שבמצב הזה פשוט צריך להעביר לערן את הכדור כמה שיותר מהר.

2. הוא לא חגג? ואוו. מעולה. אז בסוף לקחנו אליפות באותה עונה ועצרנו את בש מלהיות מה שהיא היום כי הוא לא חגג? רגע מה? חגיגות שערים לא משנות כלום? בן זונה, עשה למכבי יותר נזק מתועלת. השער הזה היה הרסני למועדון. לא מבין את האפס הזה, כמו מלך התייחסו אליו. רק תחטיא.

גם עם ניצחון שם לא היית לוקח אליפות, ב"ש לא היו מפסידים בחיפה אחרי זה, הם הפסידו שם רק בגלל שהכל כביכול היה סגור.

המשחק שבאמת גמר את הסיכוי היה ה-0:0 נגדם בבלומפילד.

חשבתי שבגלל השופטים לא לקחנו אליפות, עכשיו זה בגלל בדש?

בכל מקרה הפרק היחיד שאני זוכר לו זה שהוא הביא את הכרטיסים לדרבי פריצה לוובה בראון להיות ב11.

מדוניאנין קיבל שני צהובים והורחק אחרי "שיחה" עם השופט

https://www.mlssoccer.com/post/2018/06/02/red-cards-bedoya-and-medunjanin-are-sent-their-vehement-dissent

השדר אומר שהוא בחיים לא ראה דבר כזה בליגה האמריקאית חחח

אז תחזיר לבדש את החולצה שכל כך היה חשוב להדגיש שהיא ברשותך.

אחלה בדש וחלק ממה שגורם לו להיות אחלה - הוא מקצוען ובלי חלטורות כמו 90 אחוז משחקני הליגה החסרי אופי.

את המסירה לזהבי בדרבי, כלום לא יקח לו כמו גם את הטלפון לייני בחגיגות האליפות, רק כדי לשתף את הקפטן לשעבר בשמחה.

שחקן קבוצתי, עדיף פי כמה מונים על האינדיבידואלים הנערצים שממלאים לנו את הסגל ב-3 שנים האחרונות. team player..חסר לנו כאלה.