Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

החלטה תמוהה מאוד לאור פיזור הכסף בשנים האחרונות.

אגדה פאקינג "הביא" לנו את האליפות בנוער. נתן גולים מכריעים והשפיע על השחקנים שלידו והפך אותם לטובים יותר. לא ברור איך לא מימשנו את האופציה, ולא ברור למה הביאו אותי מלכתחילה עם אופציית רכישה אם אין לנו כסף לזה.

נכון שזה לא יוצא לי מהכיס אז מי אני וכל זה, אבל ראבק, 200 אלף אירו זה כלום במונחים הבזבזניים של קבוצה כמו מכבי, שגיב יחזקאל עלה 700 אלף, מרסלו עלה איזה 1.4 אירו(!) אז מה זה 200 אלף? אפילו אם תיקח אותו ותמכור בהמשך, להחזיר את הסכום הזה כמעט בוודאות שתוכל.

הלוואי שאחד הכתבים ירים את הכפפה וישאל את מכבי לגבי זה, בתקווה שנקבל תשובה.

כנראה שמנספורד שם לעצמו חוק ברזל השנה - בלי לקנות כרטיס שחקן אחד הקיץ,הכל העברות חופשיות/השאלות.

גם אם זה אגדה ב200 אלף יורו.

כנראה שמנספורד שם לעצמו חוק ברזל השנה - בלי לקנות כרטיס שחקן אחד הקיץ,הכל העברות חופשיות/השאלות.

גם אם זה אגדה ב200 אלף יורו.

בלי לפתוח את כל הסיפור של שכטר מחדש, אני הייתי מעדיף לרכוש את אגדה שיש לו עוד עתיד לפניו וגם פוטנציאל מכירה ב200 אלף אירו במקום להביא את שכטר ב380 לעונה, כפול 2 עונות ועוד הייתי חוסך כסף ביד.

מתי טביב יביא אותו לבית"ר בשקל תשעים?

האמת שהוא נתן עונה ממש טובה וזה עדיין לא הספיק כדי שישאירו אותו בסכום קטן יחסית, מה ציפו שהוא יעשה בזמן הזה?

אני לא חושב שהוא יכול היה לתת מספרים טובים יותר.

איזה סעיף?

יש לנתניה סעיף רכישה על גלזר ולנו יש סעיף שקובע שאנחנו יכולים לבטל את סעיף הרכישה תמורת פיצוי לנתניה