Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אם הוא נשאר ופולהאם יצליחו להשאיר אצלם את הכוכבים שלהם אני לא אופתע אם הוא יעשה איתם טופ 10

על מה לעזאזל אתה מדבר?

בקושי יש להם שחקני פרמיירליג, סגל צ'מפיונשיפ טוב ולא יותר, חוץ מססניון ומיטרוביץ' אין להם ממש כוכבים. רק מעצים את העבודה שלו.

כמה פעמים הוא כבר עלה ליגה באנגליה? מרגיש לי כל שנה שהוא עולה ליגה עם קבוצה אחרת.

מעניין הקיץ יהיה עם בן חיים. בהנחה שמכבי לא הולכת לשפוך סכומים, האופציה היחידה שנשארה לו זו ב"ש.

חיפה

מאחל ליוקאנוביץ׳ שיחתים שחקן שיהיה בינגו וינצח להם משחקים לבדו, אבל עד נובמבר כבר יתחיל לעשות פרצופים, לדבר כמו מניאק בתקשורת ולעשות טובה שמשחק, כי פולהאם זה לא לרמה שלו, ובכל זאת אחרי כמה חודשים צריך להתקדם למועדון גדול יותר.

אפס שעשה מאיתנו צחוק ושלא ברור לי איך אוהדי מכבי מסוגלים לעודד.

מאחל ליוקאנוביץ׳ שיחתים שחקן שיהיה בינגו וינצח להם משחקים לבדו, אבל עד נובמבר כבר יתחיל לעשות פרצופים, לדבר כמו מניאק בתקשורת ולעשות טובה שמשחק, כי פולהאם זה לא לרמה שלו, ובכל זאת אחרי כמה חודשים צריך להתקדם למועדון גדול יותר.

תודה!

וואלה הבן זונה גם לקח מיליון וחצי יורו רק מהעפלה לצ'מפיונס

*ולמתחכמים, הוא לא האחראי להעפלה הוא פשוט הצליח לא להפריע לזהבי.. באשכרה הצליח להפסיד לדייגים ממלטה עם הרכב הזייה

מוזר לשמוע את זה ממך, אחד שיודע מהו כדורגל באנגליה. אחד שיכול אולי להבין את הנפילה הגדולה משם לכאן.שויין.

תודה!

וואלה הבן זונה גם לקח מיליון וחצי יורו רק מהעפלה לצ'מפיונס

*ולמתחכמים, הוא לא האחראי להעפלה הוא פשוט הצליח לא להפריע לזהבי.. באשכרה הצליח להפסיד לדייגים ממלטה עם הרכב הזייה

עלק הצליח לא להפריע לזהבי..

כל הגולים שלו היו בנגיעה בכדור, מי בנה את כל המהלכים? מאיזו טקטיקה ותרגילים?

מוזר לשמוע את זה ממך, אחד שיודע מהו כדורגל באנגליה. אחד שיכול אולי להבין את הנפילה הגדולה משם לכאן.שויין.

הוא יכול היה לדבר יפה עם האחראים עליו, להודות שהוא לא מעוניין להישאר ולשלם את הקנס שהוא חתם עליו.

בדיוק כמו שהוא ידע לקחת את המיליון וחצי יורו על העפלה

יוקא מהיום הראשון דיבר כמו מניאק, עשה פרצופים כי הובטח לו משהו אחד ובסוף הוא קיבל משהו אחר

יוקא מהיום הראשון דיבר כמו מניאק, עשה פרצופים כי הובטח לו משהו אחד ובסוף הוא קיבל משהו אחר

אחרי המשחק השלישי בערך כבר ידעתי שהשילוב הזה עתיד להתפוצץ.

אין ספק שהשער השני בבאזל היה גול של מלאכת מחשבת ולא של שחקן אלוהי שפתאום מזנק לגבהים של רונאלדו.

הוא יכול היה לדבר יפה עם האחראים עליו, להודות שהוא לא מעוניין להישאר ולשלם את הקנס שהוא חתם עליו.

בדיוק כמו שהוא ידע לקחת את המיליון וחצי יורו על העפלה

אין לך ולי מושג אם זה קרה. לא מעניין אותי עיניני החוזה ובירוקרטיה. יכול להבין את מפח הנפש. זה אנושי. זאת סיטואציה שדומה להיום. אתה בשיא הקאריירה שלך ומשהו נדפק לך שם ואז אתה מגיע לישראל. זה לא קל. זה בכלל לא קשור לרכש שהובטח, כן או לא (לדעתי). זאת באסה קיומית מהמצב שהגעת אליו. בכל מקרה, לא שומר לו טינה או משהו.

אין ספק שהשער השני בבאזל היה גול של מלאכת מחשבת ולא של שחקן אלוהי שפתאום מזנק לגבהים של רונאלדו.

אתה ראית את כל ההתקפה שהיתה לפני הגול? היו איזה 7-8 מסירות מדוייקות לא פשוטות משמאל לימין עד שהגיע למיכה שנתן קרוס מדוייק.

ברור שלערן יש חלק גדול בגול הזה אבל גם לטקטיקה של יוקאנוביץ'.

בכל מקרה מדובר בגול אחד, מה עם תכנית המשחק נגד פלזן שהביאה לניצחון שבלעדיו אין מפגש מול באזל בכלל?

בוא נשאל את זה אחרת

איפה היה יותר קסם של מאמן:

פאקו בגמר גביע? סוזה נגד פרנקפורט?

עם כל הכבוד לו על תוכנית המשחק בפלזן, הוא השתמש בטריק אחד שקוראים לו זהבי, הווה אומר לא הפריע לזהבי

בוא נשאל את זה אחרת

איפה היה יותר קסם של מאמן:

פאקו בגמר גביע? סוזה נגד פרנקפורט?

עם כל הכבוד לו על תוכנית המשחק בפלזן, הוא השתמש בטריק אחד שקוראים לו זהבי, הווה אומר לא הפריע לזהבי

לא, זה אומר עזר לזהבי להביא את היכולות שלו לידי ביטוי עם הטקטיקה הנכונה.

אין לך ולי מושג אם זה קרה. לא מעניין אותי עיניני החוזה ובירוקרטיה. יכול להבין את מפח הנפש. זה אנושי. זאת סיטואציה שדומה להיום. אתה בשיא הקאריירה שלך ומשהו נדפק לך שם ואז אתה מגיע לישראל. זה לא קל. זה בכלל לא קשור לרכש שהובטח, כן או לא (לדעתי). זאת באסה קיומית מהמצב שהגעת אליו. בכל מקרה, לא שומר לו טינה או משהו.

צודק

יוקאנוביץ היה אחד מ 2 האחראיים הבלעדיים לעליה שלנו לצמפיונס (מקצועית. כי אם מכניסים את מעתה אז כמובן שהוא האחראי הבלעדי).

הוא וזהבי. הוא שהצליח להוציא פאקינג שיבס מסלע וזהבי אחד גדול. ידע שהקבוצה שלו מוגבלת מאוד חוץ מהמוזהב אז שיחק את הטקטיקה הכי נכונה. זהבי ועוד 10.

לגבי הסגנון שלו. נכון שזה היה קצת בוטא וישיר אבל אישית אני מת על זה. זה לא עשה בלאגן משמעתי (ואולי להיפך. כשמאמן מתבטא ככה, שחקנים יודעים שיש לו ביצים ושהוא אוטוריטה אז מתיישבים לכל מה שהוא מבקש מהם).

בא בנאדם בשיא ההצלחה שלו. בשיא הקריירה. העלה קבוצה לפריימרליג. מקבל חוזה שמן עם הבטחה לרגש מפוצץ והשתתפות בליגת האלופות ואז עמוק לתוך אוגוסט יש לו כלום ושום דבר בעזרת הרכש, ברור שיהיה מתוסכל.

לגבי העזיבה שלו. אחרי שלא קיבל כלום ממה שביקש והבין שזה המצב, עזב. מכבי קיבלה פיצוי. אנחנו קטנים עליו, בתאכלס במציאות רגילה הוא לא אמור להיות כאן בכלל.

יוקאנוביץ היה אחד מ 2 האחראיים הבלעדיים לעליה שלנו לצמפיונס (מקצועית. כי אם מכניסים את מעתה אז כמובן שהוא האחראי הבלעדי).

הוא וזהבי. הוא שהצליח להוציא פאקינג שיבס מסלע וזהבי אחד גדול. ידע שהקבוצה שלו מוגבלת מאוד חוץ מהמוזהב אז שיחק את הטקטיקה הכי נכונה. זהבי ועוד 10.

לגבי הסגנון שלו. נכון שזה היה קצת בוטא וישיר אבל אישית אני מת על זה. זה לא עשה בלאגן משמעתי (ואולי להיפך. כשמאמן מתבטא ככה, שחקנים יודעים שיש לו ביצים ושהוא אוטוריטה אז מתיישבים לכל מה שהוא מבקש מהם).

בא בנאדם בשיא ההצלחה שלו. בשיא הקריירה. העלה קבוצה לפריימרליג. מקבל חוזה שמן עם הבטחה לרגש מפוצץ והשתתפות בליגת האלופות ואז עמוק לתוך אוגוסט יש לו כלום ושום דבר בעזרת הרכש, ברור שיהיה מתוסכל.

לגבי העזיבה שלו. אחרי שלא קיבל כלום ממה שביקש והבין שזה המצב, עזב. מכבי קיבלה פיצוי. אנחנו קטנים עליו, בתאכלס במציאות רגילה הוא לא אמור להיות כאן בכלל.

זאת לא היתה הבעיה שלו. להגיע לכאן מלכתחילה זה העניין. מה כבר חשבת שהבטיחו לו? באזל זה לא אמור להיות עביר גם עם השקעה גדולה. הוא בא לכאן עם סיכויים קלושים לעבור, הוא או כל אחד אחר. מי הבטיח לו ליגת אלופות? איזה מין משפט בכלל? מה זה השטות הזאת?

יורדי תפס אותו בהפסקת עבודה פתאומית וזה קרה.טיימינג. הוא הצטער על זה שניה אחרי... לא רכש היה משאיר אותו כאן.

הוא מאד חד משמעי בקשר "לתרומת" התוספים. מקווה שזה הופנם אצל מי שלא מבין דבר ועדיין מברבר את זה.

"שמע, אני לא מבין למשל למה אוהדים צריכים לקרוא לשחקנים אליהם באמצע החימום. למה השחקן צריך לעזוב הכל ולרוץ אליהם? זה לא בגלל בעיה של אגו? אני זוכר שבעונה הראשונה הלכתי ליוסי זיגדון ואמרתי לו: 'קח אותי לשיחה עם הבוס של האוהדים. אני אסביר לו שיפסיקו לקרוא לשחקנים באמצע החימום'. האגו של האוהדים גורם להם לרצות את השחקנים באים אליהם וזה רע".

צודק במיליון אחוז. זאת הפרעה בזמן עבודה.

לפי וואלה, הפועל חיפה רוצה לרכוש את סואיל ארמלי (כבש 9 שערים ברמלה השנה)

למכור עם סעיף buy back.

לפי וואלה, הפועל חיפה רוצה לרכוש את סואיל ארמלי (כבש 9 שערים ברמלה השנה)

יכולים לרצות. מניח שיושאל.

מקווה גם שקבוצה בליגת העל תשאיל את קראצב.

רוצים לרכוש? 2 מליון יורו

בהצלחה

יואב לא משלם יותר מ20 שקל העברה

אבל שהוא רוצה למכור הוא יודע להמציא מחירים שלא נבראו על ישראלים

כמו כולם

ג'קי בן זקן אמן בזה

על קינדה שלו הוא רוצה מליונים

אבל להשאיל ממכבי את פייבן ודור ג'אן בחינם זה ברגיל.

הפועל חיפה בבעיה: ברסקי זומן לפתיחת האימונים של מכבי תל אביב במועדון קיבלו מסר שהקשר צפוי להישאר אצל סגנית האלופה

הפועל חיפה בבעיה: שחקן שהושאל אליהם בחינם ע"י מכבי תל אביב זומן לפתיחת האימונים של מכבי תל אביב