Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

גלזר פשוט חצוף לא הגיוני ששחקן בית שלנו יעשה פוזות לא יודע אם אני רוצה אותו בכלל...

מה קשור פוזות?

למה ששחקן איכותי וטוב בשנים הקריטיות ביותר להתפתחות הקריירה שלו יבוא לקבוצה שאין לו הרכב והוא אולי קשר אחורי שלישי (אחרי דור פרץ וגולסה) אם יש לו את האפשרות להמשיך לשחק בקבוצה טובה ?

מה קשור פוזות?

למה ששחקן איכותי וטוב בשנים הקריטיות ביותר להתפתחות הקריירה שלו יבוא לקבוצה שאין לו הרכב והוא אולי קשר אחורי שלישי (אחרי דור פרץ וגולסה) אם יש לו את האפשרות להמשיך לשחק בקבוצה טובה ?

גם לפרץ לא היה סיכוי לשחק ותראה איפה הוא...

אין לי בעיה שביקש לצאת להשאלה יש לי בעיה עם זה שהוא אמר שהוא לא רוצה להגיע עונה הבאה וזו חוצפה.

רק בארץ יש את המושג בוררות

מה זה פה? לבן אדם יש חוזה בקבוצה, חתמת עליו? זה בעיה שלך.

כל ילד בן 21 משתין מהטוסיק לא רוצה לחזור לקבוצה שלו רוצה לפתוח בוררות

על מה יש בוררות? בוררות זה עם הקבוצה שמחזיקה אותך פוגעת בך בכוונה וכ'ו לא נותנת לך להתאמן, מושיבה אותך ביציע לא על רקע מקצועי.

מאז שבן רכרכ התחיל עם זה, זה תפס תאוצה ..הבעיה שנותנים לחרא הזה יד

היום גם לחוזה חתום אין קייס.

רק בארץ יש את המושג בוררות

מה זה פה? לבן אדם יש חוזה בקבוצה, חתמת עליו? זה בעיה שלך.

כל ילד בן 21 משתין מהטוסיק לא רוצה לחזור לקבוצה שלו רוצה לפתוח בוררות

על מה יש בוררות? בוררות זה עם הקבוצה שמחזיקה אותך פוגעת בך בכוונה וכ'ו לא נותנת לך להתאמן, מושיבה אותך ביציע לא על רקע מקצועי.

מאז שבן רכרכ התחיל עם זה, זה תפס תאוצה ..הבעיה שנותנים לחרא הזה יד

היום גם לחוזה חתום אין קייס.

רק בארץ (לדעתי) שחקן בית של קבוצה לא יכול לעבור לקבוצה אחרת בארץ גם אחרי שסיים חוזה

בגלל זה מוסד הבוררות וקביעת דמי השבחה פורח פה

כרגע נראה שגלזר הוא הריל דיל. בדיוק הפרופיל שאתה רוצה משחקן בית שעבר השאלה מוצלחת. הכל במקום. זה אפילו טוב מידי בשביל להתקיים.

נייד, חזק, חוטף ומתקל עילאי, אמין, פקמן אמיתי. וכל זה לילד שסומן מגיל מאד צעיר. כמה פעמים המסומנים באמת מגשימים את הציפיות? מעט מאד.

כרגע נראה שגלזר הוא הריל דיל. בדיוק הפרופיל שאתה רוצה משחקן בית שעבר השאלה מוצלחת. הכל במקום. זה אפילו טוב מידי בשביל להתקיים.

נייד, חזק, חוטף ומתקל עילאי, אמין, פקמן אמיתי. וכל זה לילד שסומן מגיל מאד צעיר. כמה פעמים המסומנים באמת מגשימים את הציפיות? מעט מאד.

אני מסכים איתך ומאוד רוצה אותו איתנו (כתגובה למה שכתבת לי בנושא השני :) ).

אבל למה שהוא יבוא למקום שלא מבטיחים לו הרכב ובסיטואציה סבירה מאוד הוא שלישי בתור (אחרי דור פרץ וגולסה) כשיש לו את האופציה לקבל הרכב בקבוצה מעולה בליגה שבה הוא מתפתח?

אני מסכים איתך ומאוד רוצה אותו איתנו (כתגובה למה שכתבת לי בנושא השני :) ).

אבל למה שהוא יבוא למקום שלא מבטיחים לו הרכב ובסיטואציה סבירה מאוד הוא שלישי בתור (אחרי דור פרץ וגולסה) כשיש לו את האופציה לקבל הרכב בקבוצה מעולה בליגה שבה הוא מתפתח?

הוא תחת חוזה.הגדרות הרוטציה זה משהו מאד נזיל ואני פשוט מאמין שהוא ישתלט על העמדה או לפחות ישחק הרבה כי הוא 6 טבעי יותר מהאחרים. כי מכבי צריכה עומק ותחרות וכאן אתה מייצר את זה ללא עלויות גבוהות ממש. כי הוא צריך להאמין בעצמו.

21:40 שידור ישיר בספורט2

דרבי קאונטי מארחת את פולהאם של סלאבישה יוקאנוביץ' למשחק ראשון בשיטת בית-חוץ של אחד משני חצאי הגמר

הגמר בוומבלי על הכרטיס לפרמייר ליג נגד המנצחת בין אסטון וילה נגד מידלסברו

קצת פחות מספרים ממה שטב"ח הביא, אבל בבני יהודה (מצד אחד קבוצה קטנה, מצד שני יותר מתאים לו לשחק במתפרצות)