Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אגב פטריק, ציוץ שלו על ההתאחדות:

אני מבין שהוא וג'ורדי משדרים חזית אחידה של בכיינות.

הוא צודק במאה אחוז.

ההתנהלות של ההתאחדות בקטע הזה הזויה לגמרי. לא סתם זרים שמגיעים לפה מתלוננים.

כשלא אומרים כלום - נותנים להתאחדות לזיין אותנו

כשמצייצים תגובה (בידיעה שתרוץ בתקשורת וידברו על זה) - בכיינות.

אגב, צודק לגמרי:

במכבי תל אביב סיפרו כי הסיבה שהובילה את ואן ליוון לכתוב את הדברים נעוצה בעובדה שבשבוע החולף נעדרו לא פחות מעשרה שחקני נוער מפעילות, על פי החלוקה הבאה: שבעה הוזמנו להתאמן עם נבחרת נוער ב' ושלושה נוספים במסגרת אימוני נבחרת חדשה שהוקמה, על פי גורם במכבי תל אביב, עד גיל 20. הטענות העיקריות של ואן ליוון הן כלפי הזימון של השחקנים לנוער ב'. במחלקת הנוער של מכבי תל אביב טוענים כי אין שום פעילות לנבחרת הזו בקרוב - עד ספטמבר לשחקנים הללו אין שום משימה במסגרת הלאומית, כך שהעיתוי הנוכחי שבזימון כל כך הרבה שחקנים של מכבי תא בחודש הכי קריטי של העונה, לקראת סיומה, מקומם ומרגיז את ראשי המחלקה.

יש לציין כי נבחרת נערים המאומנת על ידי גדי ברומר עלתה לאליפות אירופה ובה משחקים מספר רב של שחקנים מנערים א' של מכבי תל אביב, אבל כלפי הפעילות שלה אין לקבוצה שום טענות מאחר שבחודש הבא תיערך האליפות בלונדון.

זה רק מראה שכל מה שצריך לפעמים זה קצת סבלנות. כרגע נראה שיש לנו בנוער שני שחקני התקפה שיכולים להשתלב בבוגרים בשנים הקרובות (אגדה ואלמוג).

לא קצת מוקדם?

כבר ראינו אליפויות מרשימות בנוער ושחקנים שגדולים על הליגה הזאת (קהינדה?)

קודם נראה איך משלבים את המושאלים שפזורים ברחבי הליגה ואחר כך נחשוב על אלמוג ואגדה.

לא מבין איך אנשים פה יכולים לקפוץ ולהגיד אם ואן לייבן טוב או לא

ממתי עבודה בנוער מביאה תוצאות תוך 2-3 שנים

עבודה כזאת לוקחת מלא שנים .

הלוואי שישאר פה לפחות 8 שנים כדי שנראה באמת תוצאות של הפרויקט שלו

2 הסנט שלי:

מכמה סיבות, אני חושב שהעונה הבאה צריכה להיות "עונת מעבר" ולאו דווקא במובן הנדוש והלא מוצלח של המילה.

הכוונה בלנסות ולתת ליותר מושאלים דקות, בתקווה שזו העונה האחרונה בנתניה, וכמובן כשברקע ענייני הפייר-פליי, הקרשנדו צריך לבוא בקיץ של העונה הבאה.ולא עכשיו.

הייתי שמח לראות הרבה מהמושאלים ושחקני הבית חזרה אצלנו. גולדברג, חוזז/כהן, צ'יבוטה, גלזר, ברסקי, ובטח שכחתי כמה.

לא אומר שצריכים להחזיר את כולם באופן גורף, אבל ודאי שזו תהיה המגמה, להחזיר אותם ולשלב אותם בסגל. כל הנ"ל בנפרד מראים יכולות טובות בקבוצות הליגה השונות. הם שחקני מכבי - תקבץ אותם לאותה קבוצה ושים להם את הסמל המחייב ואני מאמין שרובם יעשו את הקפיצה קדימה.

אנחנו נרויח מזה סגל יותר עמוק ועוד הרבה יותר מזה.

לגבי רכש וזרים.. לא יודע אם הייתי משתגע עם חוזים וזרים מפוצצים, בעיקר כי כמו שאמרתי, הייתי רוצה לשמור את הקרשנדו לחזרה לבלומפילד.

מאמין שיהיו השאלות גם העונה, במיוחד העונה.

אבל השאלות זה לאו דווקא משהו רע.

בכל מקרה לא רואה מי מהזרים יכול להישאר פה ברמה המקצועית. כולם די מיצו את עצמם או לא מספיק טובים.

מאמין שאפשר לעשות רכש טוב בתקציב קטן ביחס להשקעות שלנו בשנים האחרונות. אבל כמו שנטחן פה, סקוטינג אין, וחבל.

בכל מקרה שתעוף כבר העונה הזאת מהפרצוף שלי.

אני לא אוהב עונות מעבר. כן, יכול להיות שתהיה השקעה פחותה בעונה הבאה, אבל עדיין צריך לבנות את הקבוצה הכי טובה ולהיות תחרותיים. לא זוכר קבוצה שהתחילה "תהליך" וסיימה אותו טוב. השאיפה צריכה להיות כל שנה להיות יותר טוב מבשנה הקודמת.

לגבי בניית הסגל, "לתת לצעירים" זו בדיוק הטעות שעשינו בעבר ועשו בחיפה לפני כמה עונות. אתה צריך לבחון את השחקנים הצעירים שלך כך שהם בורג אחד בקבוצה מאומנת וטובה, אם תבנה סגל חלש גם הצעירים שלך יהיו חלשים (ולא רק הם). קשה מאוד לבלוט בסיטואציה הזאת ולא רק שתזרוק עונה לפח גם תפגע להם בקריירה.

הדרך הנכונה היא לבנות קבוצה טובה שמשלבת בהדרגה (מהר יותר במקרים פרטניים).

פרט לכך, עם כל האהבה אין אף מושאל שאני צופה שיתן לי עונה טובה בעונה הבאה. אם שניים מהם ישתלבו היטב כשחקנים משלימים אני אשמח מאוד.

תסריט שהרצתי בראש, לא במטרה לעורר פרובקציות, אלא רק לשאול מה דעתכם.

זה תרחיש לא סביר, אך גם לא מופרך.

מחזור 36 ואחרון:

הפועל ב"ש אלופה

ביתר י-ם סגנית

ה.חיפה 62 נקודות

מכבי 60 נקודות

נתניה 59 נקודות

ובני יהודה בים

ביתר- ה. חיפה אולי בכלל לפרוטוקול בלבד בהתאם לתוצאה ביניהן בגמר הגביע

ב"ש-נתניה אמנם בלי הפסד בטרנר אך ישמחו לחרב לנו את אירופה (במיוחד בשביל הקהל, אך גם בשביל דרוג וכו') ואני לא קונה את זה שיש "יריבות" ביניהן, שתיהן יאוננו על עצמן בשביל לקלקל למכבי.

בני יהודה-מכבי במושבה כשנהיה חייבים לנצח כשאבוקסיס באבל/ספירת העומר/מתכונן לקיץ

עכשיו השאלה שלי היא לגבי מאוויס צ'יבוטה, יונתן כהן, מתן חוזז, אליאל פרץ (שכחתי מישהו?)

דובר רבות על כך שהמושאלים ייקבלו צ'אנס להשתלב שנה הבאה, לפחות בדומה לחלק של חלון ההעברות הקיצי הקודם ושהם מקווים להשתלב, בעיקר דרך השלבים המוקדמים של אירופה.

איפה החלק שלהם בסיטואציה כזו?

יחטיאו מול שער ריק בכוונה? אפילו כרטיס צהוב או אדום לא שווה להם לסכן

בני יהודה בים הם השלימו את החובות שלהם כלפיה

האם היה נכון להשאיר את חוק המושאלים כפי שהוא? לאסור על מושאלים לשחק נגד קבוצותיהם?

עדן קארצב שוב כבש ברמלה בנצחון 5-1 על עפולה

גם ארמלי עם צמד.

יחד עם גלזר, שלושה שחקני קישור עם פוטנציאל שיקבלו פה את הצ'אנס.