Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לגמרי צודק. זאת בדיוק המגלומניה של הכדורגל הישראלי. לא קיבל חיזוק אז הלך. לא, הוא קיבל הצעה מאנגליה והלך.

משנה את כל הנארטיב אה?

שטויות. הבן אדם בא מאנגליה אחרי שעלה ליגה ואם לא היה רוצה להגיע לפה, היה מקבל הצעות מהליגה השניה.

זה לא שהוא עזב לקבוצת פריימרליג. אפילו לא עזב לקבוצה עם סיכוי לעלות באותה עונה.

הוא היה ממורמר ויצא בגלוי נגד המערכת,במסיבות עיתונאים ובראיונות אחרי משחקים, על כך שהובטח לו רכש שלא הגיע .

בקולו, לא שמועות ולא מקורבים.

"המגלומניה הישראלית"... נו באמת.

ליגת האלופות קרצה לו. פאולו סוזה קרץ לו.

אם הייתה לו קבוצה טובה שהייתה מתמודדת שם בכבוד, אני לא בטוח שהיה ממהר לעזוב.

אם היה מרגיש שהמערכת מכוונת גבוהה כנראה שהיה נשאר.

אחרי שהתבדה, ועם הסגל הקיים נתן קמפיין כושל, הבין שמכבי זאת לא המקפצה שהוא חלם עליה ושאף באזל לא תקפוץ עליו.

אז החליט לחזור לליגה שהוא מכיר ולקבוצה שכנראה קיימה את מה שהבטיחה (לראייה העונה הנוכחית שלהם) כשהשם שלו עוד חם.

ה"אובר קוואליפייד" שהדביקו לו פה זה נטו בגלל שהוא שאף גבוה, ומכבי שאפה נמוך.

גם פאקו לפניו שאף גבוה ומכבי שאפה נמוך.

שטויות. הבן אדם בא מאנגליה אחרי שעלה ליגה ואם לא היה רוצה להגיע לפה, היה מקבל הצעות מהליגה השניה.

זה לא שהוא עזב לקבוצת פריימרליג. אפילו לא עזב לקבוצה עם סיכוי לעלות באותה עונה.

הוא היה ממורמר ויצא בגלוי נגד המערכת,במסיבות עיתונאים ובראיונות אחרי משחקים, על כך שהובטח לו רכש שלא הגיע .

בקולו, לא שמועות ולא מקורבים.

"המגלומניה הישראלית"... נו באמת.

ליגת האלופות קרצה לו. פאולו סוזה קרץ לו.

אם הייתה לו קבוצה טובה שהייתה מתמודדת שם בכבוד, אני לא בטוח שהיה ממהר לעזוב.

אם היה מרגיש שהמערכת מכוונת גבוהה כנראה שהיה נשאר.

אחרי שהתבדה, ועם הסגל הקיים נתן קמפיין כושל, הבין שמכבי זאת לא המקפצה שהוא חלם עליה ושאף באזל לא תקפוץ עליו.

אז החליט לחזור לליגה שהוא מכיר ולקבוצה שכנראה קיימה את מה שהבטיחה (לראייה העונה הנוכחית שלהם) כשהשם שלו עוד חם.

ה"אובר קוואליפייד" שהדביקו לו פה זה נטו בגלל שהוא שאף גבוה, ומכבי שאפה נמוך.

גם פאקו לפניו שאף גבוה ומכבי שאפה נמוך.

מה זאת אומרת ליגת האלופות קרצה לו? נו, אז הוא עלה, חווה והלך. מה יש לאדם כזה לחפש פה? כל חיזוק שהיו מביאים לו היה מרגיש לו עדיין כמו לט דאון יחסית מהמקום שהוא בא ממנו. אפשר לחשוב שהיו מביאים לכאן את סקולס וזולה. מה מכבי יכולה לתת לו לטווח ארוך? כלום האמת וזאת המציאות. רק תחנה בדרך. וזה לא הולך להשתנות.

יורדי כנראה תפס אותו בעיתוי הנכון ולאותו זמן זה התאים לו. פרוייקט מיידי עם אתגר לאחר האכזבה שבטח הרגיש. סביר שהוא התחרט לא הרבה זמן לאחר מכן. דברים שרואים מכאן לא רואים משם. לאחר אנגליה, אני בהחלט יכול להבין למה לא בא לו לנסוע לאשדוד או לעכו. נגמרה ליגת אלופות ונגמר לו החשק.

הלכתי לבדוק ולדאבור יש בסך הכל 7 הופעות בנבחרת ישראל. פשוט הזוי

זה לא רק זה. הבנאדם עם ממוצע שערים עונתי היסטרי, מוביל את הקבוצה שלו לאליפות ולחצי גמר האירופית, אבל פה ידברו על חמד.

זה לא רק זה. הבנאדם עם ממוצע שערים עונתי היסטרי, מוביל את הקבוצה שלו לאליפות ולחצי גצר האירופית, אבל פה ידברו על חמד.

איזה חמד.

אלישע וגוטמן העדיפו את פאקינג שכטר

זה לא רק זה. הבנאדם עם ממוצע שערים עונתי היסטרי, מוביל את הקבוצה שלו לאליפות ולחצי גמר האירופית, אבל פה ידברו על חמד.

כי בכל זאת חמד בפריימירליג ודאבור באוסטריה.

לא שאני מסכים עם החשיבה המפגרת הזו,אבל כשדאבור יגיע לליגה יותר בכירה והוא יגיע אז נראה אותו פתאום באנקר בנבחרת..

כי בכל זאת חמד בפריימירליג ודאבור באוסטריה.

לא שאני מסכים עם החשיבה המפגרת הזו,אבל כשדאבור יגיע לליגה יותר בכירה והוא יגיע אז נראה אותו פתאום באנקר בנבחרת..

תאמין לי שאין קבוצה בפרמיירליג שתעדיף היום את חמד על דאבור.

הבן אדם כ"כ אוהב להגיד שהוא שחקן פרמיירליג והוא לא יותר משחקן רוטציה שם, ברגע שברייטון עלו ליגה הם כבר חיפשו לו מחליף.

דאבור בחצי גמר אירופית ומוביל את טבלת מלך השערים באוסטריה, אני בטוח שבקיץ הוא יגיע לקבוצה בינונית+ באחת הליגות הגדולות.

תאמין לי שאין קבוצה בפרמיירליג שתעדיף היום את חמד על דאבור.

הבן אדם כ"כ אוהב להגיד שהוא שחקן פרמיירליג והוא לא יותר משחקן רוטציה שם, ברגע שברייטון עלו ליגה הם כבר חיפשו לו מחליף.

דאבור בחצי גמר אירופית ומוביל את טבלת מלך השערים באוסטריה, אני בטוח שבקיץ הוא יגיע לקבוצה בינונית+ באחת הליגות הגדולות.

הוא בטח לא יותר משחקן רוטציה, כי הוא פחות. הוא חלוץ צ'מפיונשיפ לא רע בכלל, איפשהו בין בלקמן לחלוץ מחליף סביר בפרמיירליג.

הבעיה היא שלא רק הוא, רוב מי שמדבר על כדורגל, כל כך אוהב להיצמד לטייטלים של ליגות ומסגרות, שלא טורחים להתייחס ליכולות של השחקנים. אפילו לגבי זהבי טורחים כל הזמן לזיין את השכל על איפה הוא משחק, כאילו הוא לא עשה דברים שאף אחד לא עשה לפניו בישראל, כאילו אין לו סיומת טופ קלאס וכאילו הטכניקה שלו ממוצעת.

עם המזל שלו הוא שוב יימכר לקב' שאוסקר יהיה המאמן שלה..

אוסקר לא יאמן בקרוב קבוצה יותר טובה מזלצבורג, אז לא יקרה.

ד"א הנה נתון שנתקלתי בו לפני כמה ימים בנוגע לדאבור:

מבין כל השחקנים שעלו לחצי הגמר בליגה אירופאית (מארבע הקבוצת), דאבור מעורב בהכי הרבה שערים (חמישה שערים ושני בישולים).

הבעיה היא שלא רק הוא, רוב מי שמדבר על כדורגל, כל כך אוהב להיצמד לטייטלים של ליגות ומסגרות, שלא טורחים להתייחס ליכולות של השחקנים.

בדיוק. היחס לזהבי ודאבור הזוי. בלי קשר לזה שהם ממש לא משחקים בליגות פח, שניהם פשוט כובשים מלא שערים, עונה אחרי עונה. הטיעון של כל שחקן היה כובש בליגות כאלה מגוחך, עובדה שבכל ליגה שהיא לא בטופ 3 לא כל החלוצים כובשים.

חמד ספציפית דווקא כן כבש הרבה שערים בכמעט כל העונות. אין לי בעיה עם ההאדרה שלו, זה אולי קצת מוגזם אבל בגדול מגיע לו כבוד. מה שמרתיח אותי זה היחס לדאבור וזהבי.

https://www.instagram.com/p/Bhye2GYFGbV/

מה הוא אומר?

לרגע חשבתי שהוא חתם במאלגה, אבל אז נזכרתי שלפנינו הוא שיחק שם אז כנראה זה סתם פוסט ליקוקים

כנראה פוסט תמיכה, הם ירדו ליגה אתמול.