Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

אין לי מושג(וגם לך) אם הבטיחו ומה הבטיחו. אתה יורה ספקולציות כדי להיכנס ביורדי. סבבה. הבנתי את הנקודה.אל תחליש את הטיעון שלך עם האובססיה הזאת.אפשר לחשוב שיורדי יושב על ברז הכסף. גם ליורדי יש בוס.

סביר להניח שיוקאן בא גם בגלל יורדי. לא חושב שאסי רחמים היה מצליח להביא אותו. והוא קיבל את הרכש היקר ביותר בהיסטוריה של מכבי. וסיכוי טוב שבהמלצתו של יוקאן עצמו.

יוקאנוביץ': "אם אירופה זו לא מטרה, שיגידו לי"

לפני שהגעתי למכבי ת"א היו לי הצעות אחרות, אבל קיבלתי הבטחה שיעמדו בתוכנית של חיזוק. יש להם שמות ועמדות של שחקנים שדיברנו עליהם ושיש הסכמה לגביהם, אבל זה לא קורה. קיבלתי הבטחות ולא ממלאים אותן. במכבי צריכים להחליט: אם אירופה זו לא מטרה, אז שיגידו לי

במכבי אמרו לי שיש להם חלום להגיע לליגת האלופות ולהתקדם רחוק באירופה, אז עכשיו זה הזמן לצרף שחקנים. כבר היינו צריכים לעשות זאת מזמן", הוסיף יוקאנוביץ'. "אני לא מבין למה אנחנו לא מביאים שחקנים. לא אומרים לי מה קורה. הגיע הזמן שיחליטו אם יש רכש, או אין. אני לא יודע למה מחכים, כיוון שבשבוע הבא כבר מגיעה לפה ויקטוריה פלזן. מתמטית הסגל לא מספיק לנו. לאוהדים שלנו יש את החלום להצליח באירופה, גם לי, אבל לא מבין למה במכבי מחכים. שכבר יחליטו אם מביאים חיזוק או לא, רק שיעדכנו אותי

קיצר, אמר את זה בעצמו למצלמות. לא ציטוטי מקורבים ולא המצאות שלי.

תמשיך להגן על ג'ורדי בחירוף נפש. מזל שעוד חודשיים לא נראה אותו יותר. מאמין שבעזרת עבודה קשה בקיץ נקום מההריסות שהוא השאיר פה. הוא ולא יוקאנוביץ, שהזוי שהגיעו עד אליו פתאום בניסיון לחפש מישהו שאחראי לכל זה.

יוקאנוביץ': "אם אירופה זו לא מטרה, שיגידו לי"

לפני שהגעתי למכבי ת"א היו לי הצעות אחרות, אבל קיבלתי הבטחה שיעמדו בתוכנית של חיזוק. יש להם שמות ועמדות של שחקנים שדיברנו עליהם ושיש הסכמה לגביהם, אבל זה לא קורה. קיבלתי הבטחות ולא ממלאים אותן. במכבי צריכים להחליט: אם אירופה זו לא מטרה, אז שיגידו לי

במכבי אמרו לי שיש להם חלום להגיע לליגת האלופות ולהתקדם רחוק באירופה, אז עכשיו זה הזמן לצרף שחקנים. כבר היינו צריכים לעשות זאת מזמן", הוסיף יוקאנוביץ'. "אני לא מבין למה אנחנו לא מביאים שחקנים. לא אומרים לי מה קורה. הגיע הזמן שיחליטו אם יש רכש, או אין. אני לא יודע למה מחכים, כיוון שבשבוע הבא כבר מגיעה לפה ויקטוריה פלזן. מתמטית הסגל לא מספיק לנו. לאוהדים שלנו יש את החלום להצליח באירופה, גם לי, אבל לא מבין למה במכבי מחכים. שכבר יחליטו אם מביאים חיזוק או לא, רק שיעדכנו אותי

קיצר, אמר את זה בעצמו למצלמות. לא ציטוטי מקורבים ולא המצאות שלי.

תמשיך להגן על ג'ורדי בחירוף נפש. מזל שעוד חודשיים לא נראה אותו יותר. מאמין שבעזרת עבודה קשה בקיץ נקום מההריסות שהוא השאיר פה. הוא ולא יוקאנוביץ, שהזוי שהגיעו עד אליו פתאום בניסיון לחפש מישהו שאחראי לכל זה.

לא זכרתי את המלל הזה. והוא מאד תוקפני ביחס לשכיר במועדון. עכשיו אני לא יודע איפה זה נתקע אבל עובדה היא שאחרי העפלה שוחרר כסף רב להביא את ראיקו. לא חושב שיורדי היה עוצר רכש מיוזמתו. למה לו לעשות את זה? מה האינטרס?

נרטה לי ברור שמדיניות הרכש נקבעת על ידי מיטש בהתאם להשגת יעדים. אם זה נכון ככה? לא יודע. זה האיש וזאת דרכו.

ולא הייתי רוצה שמאמן מכבי התבטא בצורה כזאת נגד המערכת ובטח לא בשלב הקריטי בו הדברים נאמרו. זה חוזר למה שכתבתי קודם- הוא אוברקאולייפיד לצרכים שלנו. רק חודשיים קודם הוא עלה לפרמיירליג.

אין פה שום הגנה על יורדי כי אם הוגנות. היו לו רגעים טובים ורגעים רעים. קלאס לא עולה כסף ואני לא רואה את הטעם בזעם הקדוש והמיותר הזה. יורדי, כמו יוקאן, הוא רק שכיר והחיים ממשיכים. עדיף לשחרר מהאובססיה הזאת.

אוברקווליפיילד זו ההגדרה המדוייקת, יוקאנוביץ מאמן מעולה אבל זו היתה טעות להביא אותו ישר אחרי שעלה לפרמיירליג, הוא בא רק בגלל בצ'מפיונס וגם בגלל ג'ורדי. לא חושב שהוא היה מגיע לאף קבוצה אחרת בישראל שהיתה באותו מעמד.

אוברקווליפיילד זו ההגדרה המדוייקת, יוקאנוביץ מאמן מעולה אבל זו היתה טעות להביא אותו ישר אחרי שעלה לפרמיירליג, הוא בא רק בגלל בצ'מפיונס וגם בגלל ג'ורדי. לא חושב שהוא היה מגיע לאף קבוצה אחרת בישראל שהיתה באותו מעמד.

ברור לגמרי.

איך אפשר בכלל להשתמש במילה בגד?

מה הוא נולד צהוב? גדל במכבי?

סהכ איש מקצוע שהובא חצי שנה לפני שעזב, וגם חו היו אינטרסים במעבר הזה כדי לעשות קפיצה מקצועית.

הרגע שראה שרק מחרטטים אותו ומערבבים אותו בנושא הרכש, הלך. לא שיחק משחקים ונכנע.

זה לא שאמרו לו מלכתחילה שיהיה עונה קשה וצריך להתמודד. הבטיחו לו קבוצת צמפיונס וחיזוק רציני.

מבחינתי הוא גבר על והייתי פועל באופן זהה כמאמן שכיר, הוא לא מכביסט ולא מחוייב בנשמה שלו למכבי.

זה נטו ביזנס. כשאתה לא עומד במילה שלך, אז מה אתה שווה בכלל?

אל תתלה את המפלצת שבאר שבע נהפכה להיות ביוקאנוביץ. הוא לא אשם. זה רק גורדי ביהירותו ושחצנותו, בעצלנותו וחובבניותו.

שים לב שמאז שיוקאנוביץ עזב גורדי הנחית פה רק יסמנים שלו, כמו שוטה ובוס. כאלה שלא יביעו דעה ולא יעשו בלאגן ויתמודדו עם האיכות ההולכת ויורדת של הסגל.

סוזה פאקו ויוקאנוביץ בעודם מאמנים וגם בעזיבתם ציינו שדרוש לחזק את הקבוצה וזה לא בוצע כראוי.

ואנשים פה מאשימים את יוקאנוביץ. הזייה

מצטער על הניג'וס אבל לא מפריע לי מהות העזיבה אא הדרך שבה זה נעשה

כפי שציינתי

יכל היה לעזוב כמו ג'נטלמן אבל עדיין כגבר

ובחר להפקיר את הקבוצה

וואלה זה מפריע לי

וזה לא קשור לאיש מקצוע אלא כבוד לקולגות שאיתו

יש לו בקבוצה מגן שמאלי עם 14 שערים ו6 בישולים העונה, מטורף

https://www.youtube.com/watch?v=vBroSxi6j-w

אחד הפרוספקטים הכי מבטיחים בעולם. עוד לא בן 18.

בטח יעבור בקיץ לאנגלית מהטופ תמורת 50 מיל׳ צפונה.

ססניון משחק קשר יותר מאשר מגן.

טוטנהאם כבר סיכמו עם פולהאם לפני שנה והוא סירב לעבור בשביל דקות משחק.

יוקאנוביץ בא לליגת האלופות, עשה והלך

אני בספק אם חיזוק היה משאיר אותו ברגע שהוא קיבל הצעה מאנגליה

בן זונה גדול

לגמרי צודק. זאת בדיוק המגלומניה של הכדורגל הישראלי. לא קיבל חיזוק אז הלך. לא, הוא קיבל הצעה מאנגליה והלך.

משנה את כל הנארטיב אה?

למה רק 3?? הייתי מחזיר לפחות 5 !!

ברסקי, גולדברג, חוזז, יונתן כהן, ציבוטה.

לא שמתי את גלזר ברשימה רק בגלל שהוא כנראה לא רוצה לחזור, בשמחה הייתי שם אותו ברשימה.