Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

כמה הוא כבר התקדם בחצי עונה ברעננה?

כשעזב אותנו הוא היה רחוק מאוד ממקום קבוע בסגל. אני גם לא חושב שהוא יגיע לשם אי פעם.

היחיד שהצליח להכריע את רעננה העונה... ואז עבר לרעננה :doh:

מכל השמות של המושאלים, אף אחד לא מזכיר את דסה.

זה בכוונה או ששכחתם ממנו?

תכלס האמת ששכחתי אבל עכשיו שנזכר בו, לא חושב שהוא השתפשף מספיק בחוץ והוא צריך עונה שלמה בקבוצת ליגת על כשחקן הרכב.

שיעבור את התהליך של חוזז וכהן וכו' ואז שיחזור במידה ויראה רמה גבוהה (מאמין שכן).

ברק לוי? אתם השתגעתם?

בוא נגיד ששוער זו העמדה הכי פחות בעייתית לקראת הקיץ, השנתיים האחרונות רק נתנו את הגושפנקה.

לא צריך להשתגע על זר בכסף משוגע.

אפשר לקחת אליפות גם עם שוער ישראלי בכיר. אפשר גם להביא שוער זר בכיר בלא הרבה כסף.. את שני שוערי נבחרת ליטא שנמצאים בליגה החובבנית שלנו.

מכל השמות של המושאלים, אף אחד לא מזכיר את דסה.

זה בכוונה או ששכחתם ממנו?

הושאל לרעננה לעונה וחצי (מינואר השנה עד סוף העונה הבאה), אחלה מהלך של מכבי לתת לו להשתפשף תקופה ארוכה יחסית באותה קבוצה.

הושאל לרעננה לעונה וחצי (מינואר השנה עד סוף העונה הבאה), אחלה מהלך של מכבי לתת לו להשתפשף תקופה ארוכה יחסית באותה קבוצה.

אם אני לא טועה מכבי הודיעו שזה עד סוף העונה (רעננה הודיעה עונה וחצי).

זכור לי ציטוט של מנספורד שהוא יחזור בקיץ. אולי אני מתבלבל.

כמה הוא כבר התקדם בחצי עונה ברעננה?

כשעזב אותנו הוא היה רחוק מאוד ממקום קבוע בסגל. אני גם לא חושב שהוא יגיע לשם אי פעם.

בעיניי הוא משדרג אותם מאוד.

תוסס מאוד , משחק בעיקר לעומק ונראה שהוא חלק מרכזי מהשינוי שעברה הקבוצה .

גם אני ראיתי בו שחקן שילך ולא יחזור אבל חייב להודות שהתקופה ברעננה מצליחה לשנות את התפיסה שלי לגביו.

לדעתי אור דסה הוא התוצר הראשון של המהפכה של ואן לייבן במחלקת הנוער,

אין לו כשרון יוצא דופן אבל הוא מאוד ממושמע טקטית, קבלת החלטות טובה ותשוקה למשחק, לא אופייני לשחקן הישראלי הממוצע.

מה התפקיד המקורי שלו בכלל? קיצוני ימני? קשר אמצע?

הוא לא מספיק מהיר כדי להיות קיצוני, אבל אולי עם עבודה, אפשר לעשות ממנו WBR במערך של שלושה בלמים.

מה התפקיד המקורי שלו בכלל? קיצוני ימני? קשר אמצע?

הוא לא מספיק מהיר כדי להיות קיצוני, אבל אולי עם עבודה, אפשר לעשות ממנו WBR במערך של שלושה בלמים.

ראית איך הוא נראה? איזה הגנה הוא יתן עם הגוף שלו

כתבה בוואלה: מכבי סימנה את שמעון אבוחצירה... WTF??????

אבל הוסיפו גם חדשות טובות - מי שיחזור למכבי תל אביב בעונה הבאה ויהיה שחקן בעל משמעות הוא שון גולדברג שכבר קיבל הודעה שמכבי תל אביב לא תשאיל אותו בעונה הבאה, אלא מייעדת לו מקום בסגל.

כתבה בוואלה: מכבי סימנה את שמעון אבוחצירה... WTF??????

אבל הוסיפו גם חדשות טובות - מי שיחזור למכבי תל אביב בעונה הבאה ויהיה שחקן בעל משמעות הוא שון גולדברג שכבר קיבל הודעה שמכבי תל אביב לא תשאיל אותו בעונה הבאה, אלא מייעדת לו מקום בסגל.

אבוחצירא... חלום רע.

אבוחצירה ושכטר שני מלוכלכים שלא ידרכו פה לעולם ויזהמו לנו את המועדון.

מי בכלל התעניין בהם? המנג'ר שעוד לא קיבל את המשרה? או שאולי המאמן שעוד לא פנו אליו?

מאמין ומקווה שזה בולשיט.

אני מקבל את זה שבשנה הבאה לא נראה רכישות יקרות (לא שהשנה ראינו יותר מידי) בגלל שמיץ' מוריד את התקציב שיתאים לפייר פליי הפיננסי,

אני גם מקבל את זה שבשנה הבאה לא יהיו משכורות גבוהות ואולי נפסיד שחקנים שצריכים להשאר פה כמו דסה, אבל מפה ועד אבוחצירה?

ההתעניינות באבוחצירה זה כנראה הסימן ששנה הבאה לא הולכים לשפוך כסף כמו בעונות האחרונות, הולכים על שחקנים זולים.

זה סימן שטוכמן די נואש אם הוא מאמין להודעת סוכן שכזו.