Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

גלזר, ברסקי, חוזז ויונתן כהן צריכים לקבל הודעה שהם בתוכניות לעונה הבאה.

צריך להריץ אותם במחנה האימונים, גם אם רק 2 מהם באמת ישתלבו ב18 בעונה הבאה (במקום יצחקי / באטוקיו / רודריגז) אז זה יהיה נפלא.

לא ראיתי מגלזר שום דבר מדהים השנה, בסדר, השתפר, הוא מתאים לרמה שאני רוצה במכבי? לא חושב. ברסקי קצת יותר טוב, אבל בשורה התחתונה שניהם לא הראו גדולות ונצורות במשחקים נגדנו.

אז למה להביא? שישבו על הספסל? הם הרי לא ירצו בזה (גלזר בכלל אמר שהוא לא רוצה לחזור)

אין שום ישראלי שישדרג אותנו בקישור האחורי משמעותית

אלמוג כהן שחקן טוב, אבל הוא יחזור מחו"ל בשביל חבילה(800 אלף לפחות) ויבלע לרמה המקומית..זה לא גל אלברמן ששלט פה בבית"ר והיה מלך התיקולים פה בתקופתו..לא רואה בו משהו שמחזיק לנו את האמצע ברמת האלברמן בזמנו ואני לא חושב שאנחנו צריכים לשפוך חבילה כזו של 800 אלף על התפקיד הזה, אלא פחות, אבל כן צריך חיזוק בתפקיד הזה. .רק זר בתפקיד הזה ועוד גיבוי בדמות ברסקי\גלזר לסגל הרחב..לשחרר את באטוקיו, כנראה שחוזה גם לא ישאר, לא רואה שמכבי בונים עליו יותר מדי למרות שאני היתי משאיר אותו, הוא לא קיבל מספיק דקות ולא היה רע גם בדקות שכן שיחק.

קודם כל צריך הגנה חדשה לגמרי

אם באמת טוואטחה לא בא בחשבון, אז צריך להשאר עם אופיר ולהחזיר את שון גולברג להתחרות איתו...בלמים לשחרר חלק מהשחקנים שהם שפונגין בן חיים, ייני ובאבין..ולהביא 2 בלמים זרים מהירים וחזקים שמשלימים אחד את השני כדאי שנחזור למערך..אם זה תלוי בו היתי משחרר את כל השחקנים ,אבל ברור שייני לא ישוחרר למרות המשכורת המנופחת והלא מוצדקת שלו (שחקן של 50 אלף דולר בעונה בלחץ) ושפונגין שהוא סותם חורים שעבר זמנו..גם בהתקפה צריכה לעבור רענון, להשאיל את שוינפלד ולמכור את וידאר ולנסות להביא חלוץ 9 חדש וחלוץ קו בסגנון האלקה\בן חיים כדאי שנוכל להחיות את ה4-3-3...עטר, מיכה, חלוץ 9, חלוץ קו, בלקמן,אצילי ויצחקי כגיבוי לכולם אם יסכים להשאר ואם לא אז שוינפלד זה בסדר גמור, זה מה שיש כרגע גם ככה ..בשער לנסות למכור את ראיקו ולהביא את השוער של הפועל חיפה או שוער בסגנון בעלות הרבה יותר נמוכה, הגיע הזמן למכור את ראיקו אין שום צורך להחזיק בנכס כזה ואם לא נמכור אותו עכשיו הוא לא התקדם ואנחנו לא נרוויח.

סגל כזה בלי כל הצעירים:

שוער חדש, טננבאום

דוידזאדה,גולדברג\בלטסקה, זר,זר,טיבי, דסה, קנדיל\מגן אחר

קשר זר חזק,גולסה,קניוק,ריקן,פרץ,מיכה,אצילי

בלקמן(9 מחליף),עטר,קיצוני,9 פותח,שוינפלד\יצחקי גיבוי

יהיה פה מקום ל3-2 צעירים גם כמו חוזז,כהן,גלזר,ברסקי וכ'ו

למרות שלא בטוח שברסקי ירצה לחזור וגלזר כבר מתחיל לעשות בעיות ולדעתי גם הצעירים האחרים ירצו להיות יותר משמעותייים ולא לבוא כמחליפים.

משתנים:ייני, שפונגין בטוח יהיו בסגל הרחב יהיו כנראה למרות שלדעתי אין להם מקום.

מכבי לא ישתחררו מהבעיה הזו של ייני למרות שהם יודעים שהוא לא מספיק טוב, כן אני יודע שהוא אחד השחקנים האהובים בקרב רוב האוהדים, אין לי בעיה אישית איתו, אבל גם שחקני נשמה אחרים ידעו לעזוב\להעזיב שצריך,כל הסיפורי גבורה סביבו לא מתאימים לכדורגל מודרני מצטער...הגיע הזמן שבכל עמדה יהיה לנו כוח ולא שחקנים כאלה שהם לא חלב ולא בשר...אם ישאירו אותו, לא אבכה, אבל שלא יתפוס לי מקום בהרכב, הוא סותם חורים בלבד ואנחנו צריכים שחקנים, חאלאס חברים, מה גם שהמשכורת שלו חייבת להתקצץ..מחפשים פה לחסוך בתקציב ו400 אלף יורו בשבילו, נו באמת.

דוידזאדה השארתי אותו כי לא רואה מגן ישראלי אחר, אם יהיה מישהו אחר, למרות שלדעתי הוא יכול להיות מחליף אם ימצאו מגן אחר, רק שיפחית בשכר, יש לו זכות אבות מתחילת העונה(למרות שבחודשים האחורנים הוא רע מאוד)

דסה אם ימכר וכ'ו..קאניוק אם בכלל יממשו את אופציית ההשאלה

שחקנים שיכולים להצטרף:קינדה, קנדיל, אוחנה וכ'ו על חשבון קניוק או בנוסף...הכל תלוי

אסור לוותר על העונה הבאה, יש הרבה שחקנים שצריכים לפנות ואפשר למכור שחקנים ולהביא זרים בעלות נמוכה יותר אבל יעילים כמו אלה שיש לנו(ראיקו ווידאר)

אנשים מזלזלים בגולדברג וזה די הזוי מבחינתי. מחזיר אותו לפני כולם ושולח את הפרסי לאלף עזאזל.

כבלם שמאלי / מגן הגנתי? טיל.

אם תצפה ממנו לתרום בהתקפה תהיה בבעיה.

עדיין חייב להיות בסגל לדעתי.

אם התכוונת אלי, אז לא זלזלתי בגולברג..הוא שחקן הגנתי עדיף על שפונגין וייני כמגן, אבל התקפית הוא לא טוב כמו דוידזאדה למשל ואני לא חושב שצריך כזה למהר לחרוץ את דינו, הוא התחיל טוב וירד ..לדעתי בהעדר מגינים ישראלים ראוים השנים האלה הכי ריאלים כמגינים במכבי היום.

אנשים מזלזלים בגולדברג וזה די הזוי מבחינתי. מחזיר אותו לפני כולם ושולח את הפרסי לאלף עזאזל.

מסכים

שון גולדברג טוב יותר מדוידזאדה

לפי התקציר של בני יהודה נראה כאילו חוזז נתן שם הצגת כדורגל. אם לא מביאים ווינגרים זרים תותחים (ולא סרבים בני 30) על העמדות שלהם לדעתי הוא וצ'יבוטה חייבים להיות פה בעונה הבאה.

מסכים

שון גולדברג טוב יותר מדוידזאדה

לא שזה משנה למשהו אבל סתם הזכרת לי, לפני שבועיים פגשתי אוהד בית"ר שהכרתי בצבא ואמר לי שגולדברג פח ושווה ליגה לאומית. הדשא של השכן וזה...

וזה לא שאני מבסוט מדוידזאדה

לפי התקציר של בני יהודה נראה כאילו חוזז נתן שם הצגת כדורגל. אם לא מביאים ווינגרים זרים תותחים (ולא סרבים בני 30) על העמדות שלהם לדעתי הוא וצ'יבוטה חייבים להיות פה בעונה הבאה.

חוזז כישרון וחייב להיות פה בעונה הבאה !!

בנוער היה ונחשב לכוכב גדול אפילו יותר ממיכה בזמנו למשל.

הוא מהיר, יכול לשחק גם בימין וגם בשמאל, כדרור מעולה, מוסר מעולה, תמיד בתנועה, תמיד מבקש את הכדור, מחפש הרבה את השער.

חייב להיות פה לדעתי

אפשר לחשוב גולדברג שורף את הקו בבית"ר

הבן אדם הגנתית טוב מאוד, הוא יותר מתאים לשיטה שלנו כרגע ה5-3-2 כבלם שלישי חצי מגן

ואני מקווה מאוד שנחזור ל4-3-3 בעונה הבאה עם 2 בלמים ראוים וגם לא שאני מבסוט על דוידזאדה

אבל כל החברים שלי שאוהדי קבוצות אחרות(לא מכיר אוהדי באר שבע מצטער) אומרים שהוא הכי נורמלי שיש בליגה וגם אני חושב..הוא הגנתית החליש מאוד בחצי שנה האחרונה(פתח סביר) אני חושב שהוא הברירת מחדל הכי טובה שאפשר למצוא

ולהביא את גולדברג גיבוי, אבל בשום פנים ואופן הוא לא יוכל להיות שחקן הרכב, אין לו מספרים כמגן הוא מקסימום שפונין 2.

אפשר לחשוב גולדברג שורף את הקו בבית"ר

הבן אדם הגנתית טוב מאוד, הוא יותר מתאים לשיטה שלנו כרגע ה5-3-2 כבלם שלישי חצי מגן

ואני מקווה מאוד שנחזור ל4-3-3 בעונה הבאה עם 2 בלמים ראוים וגם לא שאני מבסוט על דוידזאדה

אבל כל החברים שלי שאוהדי קבוצות אחרות(לא מכיר אוהדי באר שבע מצטער) אומרים שהוא הכי נורמלי שיש בליגה וגם אני חושב..הוא הגנתית החליש מאוד בחצי שנה האחרונה(פתח סביר) אני חושב שהוא הברירת מחדל הכי טובה שאפשר למצוא

ולהביא את גולדברג גיבוי, אבל בשום פנים ואופן הוא לא יוכל להיות שחקן הרכב, אין לו מספרים כמגן הוא מקסימום שפונין 2.

דוידזאדה חלש באופי

לא עומד בלחץ, רועדות לו הביצים בכל פעולה שלו (רואים את זה טוב בחודשים האחרונים במיוחד בהרמות ומסירות רוחב)

אם לא מצליחים להחזיר את טוואטחה אז מחפש רק זר (לא שזה מבטיח שנפגע בול).

בכל מקרה שון חייב להיות פה לפחות בסגל.

ובתחילת השנה ראו הפוך, חרישת קו וכ'ו..הבן אדם ירד ביכולת אל תשכח שלפני הוא לא שיחק עונה שלמה ובהתאם גם רמת הכושר והיכולת התאימו לחצי עונה...ראיתי ממנו המון דברים חיובים שאנשים פה המליכו אותו שהנה מצאנו מגן לשנים ארוכות...

לגבישון בהחלט יכול וראוי להיות גיבוי

אבל להיות בהרכב? אל תשווה את הלחץ של מכבי לבית"ר, רק אוהדי בית"ר טוענים שהמועדון שלהם הוא הכי לחוץ בארץ, בפועל מכבי וחיפה זה 2 המועודנים הכי לחוצים בארץ ולא בטוח שכל שחקן שיתאים לבית"ר, יתאים למכבי וראינו כבר שחקנים כאלה ואחרים שעוברים לבית"ר ונדחפים ע"י הקהל...

גם אוהדי בני יהודה צחקו עלי עם גולברג בתחילת השנה, שאמרתי שהוא ראוי להיות מחליף לדוידזאדה...אני גם מאלה שטענו פה שיש לו מקום ולא צריך להשאיל(היה לו משחקים טובים בגביע הטוטו גם השנה וגם שנה שעברה) אבל להגיד לך שראיתי משהו שהוא ראוי להיות מגן סופה במכבי כמו דסה שמאלי? לא, זה רחוק מאוד..לא סתם עשו לו חצי הסבה לבלם עוד במכבי.

לא אמרתי שגולדברג צריך להיות שחקן הרכב שחורש את הקו, אמרתי שחייב להיות בסגל.

גם לדוידזאדה אין מקום בהרכב לדעתי.

לסיכום (וזה מקובל ובסדר לחלוק עליי) מעדיף את גולדברג על דוידזאדה.

בכלל הייתי חושב על מגן זר

שוער ראשון - אם יש מקום לזר - זובאס, אם לא: דניאל טננבאום

שוער שני - אם זובאס בא אז טננבאום, אם לא אז ברק לוי

בגזרת השוערים - פרט לזובאס - כולם שלנו.

הגנה:

דסה, שון גולדברג, טיבי, בלם זר ומגן שמאלי זר.

בהגנה - כולם שלנו + צריך לשפוך כסף בלי להתקמצן על בלם ומגן שמאלי זר טובים בדגש על טובים.

קישור:

מיכה ,גולסה, פרץ, ריקן, ברסקי, דן גלזר, אביב אברהם, עלי מוחמד

כולם שלנו פרט לאביב אברהם ועלי מוחמד - לשפוך עליהם את מה שנתניה יבקשו, צעירים ושווים את זה לעתיד.

התקפה:

בלקמן, אצילי, אלון תורג'מן, מתן חוזז, יונתן כהן, צ'יבוטה, חלוץ זר טוב בלי להתקמצן, אחד שיודע לעבור שחקנים ולעשות דריבל.

כולם שלנו פרט לתורג'מן והחלוץ הזר שצריך למצוא.

סיכום:

עם החזרה של שחקני בית שמושאלים ושייכים לנו, והם באמת איכותיים ולדעתי זו לא פשרה,

אפשר לראות שחסרים לנו מספר שחקנים קטן (שוער* + בלם זר + מגן זר + אביב אברהם + עלי מוחמד + אלון תורג'מן + חלוץ זר)

כלומר 6 או 7 שחקנים (תלוי אם מביאים שוער מבחוץ) כאשר 3 מתוכם כבר ידועים ורק צריך לאתר 3 זרים איכותיים, כך שאפשר לשפוך עליהם הרבה כסף.

נכון להביא את אביב אברהם ועלי מוחמד לא יהיה קל, אבל אני בונה על זה שדראפיץ וברדה יאמנו אותנו ואז זה יהיה יותר אפשרי - גם אם העלויות יהיו קצת גבוהות ואפשר גם לשחרר שחקנים לנתניה.

לגבי תורג'מן - הפועל חיפה מעניינת לכץ את הביצה השמאלית וברגע שהוא רואה כסף הוא לא חושב, אז זה אפשרי.

זובאס - אנחנו ביחסים טובים עם בני יהודה, ועם הסכום הנכון הוא יכול לנחות פה. לא מבוגר מדי, לא צעיר וחסר ניסיון - אפשר להנות ממנו במידה וימשיך באותה יכולת לפחות 5-6 שנים.

ממי אנחנו נפרדים:

ראייקו, שפונגין, טבח, באבין, דוידזאדה, רודריגז, ייני, באטוקיו, (לגבי קניוק לא יודע אין לי דעה לא ראיתי אותו משחק),

וידאר, יצחקי, עטר ושוינפלד.

אני בהחלט חושב שהכסף שייכנס מהמכירה של וידאר וראייקו פלוס מה שגולדהאר יחליט לשים בעצמו, אפשר לכסות את בניית הסגל הזה,

ועם המאמנים הנכונים זה סגל לאליפות, שרובו מבוסס על ישראלים איכותיים ומבטיחים שהוכיחו מה הם יודעים.

אתם יודעים מה הכי מעצבן בהתנהלות של ג'ורדי?

אמרתי לעצמי שעכשיו העונה גמורה אז אפשר להריץ כמה ילדים, וואלה אין לנו ילדים שאפשר להריץ, הכי צעיר אצלנו זה דור פרץ והוא בן 23 עוד חודש.

איך בונים סגל בלי ילדים שאפשר לשלב מדי פעם?

יצחקי ועטר אם כבר.

כל כך רוצה לראות את צ'יבוטה במקום עטר.

וזה כמובן לא יקרה...

אמרת את זה גם לפני שעטר הגיע?

אמרת את זה גם לפני שעטר הגיע?

אני ורבים אחרים אמרנו פה שעטר יהיה כישלון. היינו צריכים לתת לו להמשיך להירקב בחיפה ולהם להחנק עם החוזה שלו.

ומי לא ראה את זה?

אני מאוד מקווה שאת השנה הבאה אנחנו נפתח וגם נסיים עם גולדברג כמגן שמאלי.

אני מאוד מקווה ששון גולדברג ירצה לחזור ומכבי תהיה מספיק חכמה כדי להבין שאנחנו מחפשים מגן שמאלי למעלה מעשור..אין צורך בעוד דניאל טכור או מאורציו ארוס (לא חשוב באיזה צד הם היו) אפשר לבנות על ישראלי ממוצע פלוס. זר תותח כנראה לא יגיע אלינו בעמדה הזאת (חצי אירופה צמאה למגינים)

לא יודע מה המצב במשא ומתן של ראייקוביץ ווידאר ועד כמה משחק לכאן או לשם מתוך המעט שנשארו ישפיע על סכום העברה שלהם, אבל אולי הגיע הזמן לתת לדניאל טט' לפתוח קצת...

לרענן, להעיר...לסטור...איך שתקראו לזה.

שנים שאני משתגע מזה שלא פותחים עם צעירים אבל שותק מאמין שנראה צעירים שנה הבאה מנספורד גם נראה אחד שאוהב צעירים החלום להרכב שנה הבאה ודווקא הרכב חזק מאוד

ברק לוי

דסה

שתי בלמים זרים

גולדברג

גלזר/פרץ

גולסה/ברסקי

אוחנה

מיכה

אצילי

9 זר

שוער ראשון - אם יש מקום לזר - זובאס, אם לא: דניאל טננבאום

שוער שני - אם זובאס בא אז טננבאום, אם לא אז ברק לוי

בגזרת השוערים - פרט לזובאס - כולם שלנו.

הגנה:

דסה, שון גולדברג, טיבי, בלם זר ומגן שמאלי זר.

בהגנה - כולם שלנו + צריך לשפוך כסף בלי להתקמצן על בלם ומגן שמאלי זר טובים בדגש על טובים.

קישור:

מיכה ,גולסה, פרץ, ריקן, ברסקי, דן גלזר, אביב אברהם, עלי מוחמד

כולם שלנו פרט לאביב אברהם ועלי מוחמד - לשפוך עליהם את מה שנתניה יבקשו, צעירים ושווים את זה לעתיד.

התקפה:

בלקמן, אצילי, אלון תורג'מן, מתן חוזז, יונתן כהן, צ'יבוטה, חלוץ זר טוב בלי להתקמצן, אחד שיודע לעבור שחקנים ולעשות דריבל.

כולם שלנו פרט לתורג'מן והחלוץ הזר שצריך למצוא.

סיכום:

עם החזרה של שחקני בית שמושאלים ושייכים לנו, והם באמת איכותיים ולדעתי זו לא פשרה,

אפשר לראות שחסרים לנו מספר שחקנים קטן (שוער* + בלם זר + מגן זר + אביב אברהם + עלי מוחמד + אלון תורג'מן + חלוץ זר)

כלומר 6 או 7 שחקנים (תלוי אם מביאים שוער מבחוץ) כאשר 3 מתוכם כבר ידועים ורק צריך לאתר 3 זרים איכותיים, כך שאפשר לשפוך עליהם הרבה כסף.

נכון להביא את אביב אברהם ועלי מוחמד לא יהיה קל, אבל אני בונה על זה שדראפיץ וברדה יאמנו אותנו ואז זה יהיה יותר אפשרי - גם אם העלויות יהיו קצת גבוהות ואפשר גם לשחרר שחקנים לנתניה.

לגבי תורג'מן - הפועל חיפה מעניינת לכץ את הביצה השמאלית וברגע שהוא רואה כסף הוא לא חושב, אז זה אפשרי.

זובאס - אנחנו ביחסים טובים עם בני יהודה, ועם הסכום הנכון הוא יכול לנחות פה. לא מבוגר מדי, לא צעיר וחסר ניסיון - אפשר להנות ממנו במידה וימשיך באותה יכולת לפחות 5-6 שנים.

ממי אנחנו נפרדים:

ראייקו, שפונגין, טבח, באבין, דוידזאדה, רודריגז, ייני, באטוקיו, (לגבי קניוק לא יודע אין לי דעה לא ראיתי אותו משחק),

וידאר, יצחקי, עטר ושוינפלד.

אני בהחלט חושב שהכסף שייכנס מהמכירה של וידאר וראייקו פלוס מה שגולדהאר יחליט לשים בעצמו, אפשר לכסות את בניית הסגל הזה,

ועם המאמנים הנכונים זה סגל לאליפות, שרובו מבוסס על ישראלים איכותיים ומבטיחים שהוכיחו מה הם יודעים.

לדניאל טננבאום יש 315 דקות רשמיות במכבי, על פי מה ככה מחליטים שהוא ראוי להיות שוער ראשון במכבי?

בנוסף בגזרת השוערים - ברק לוי לא ראוי היום להיות אפילו עוזר של שורה שמסדר לו את הציוד, הוא שוער בינוני ברמת ליגה לאומית ובנוסף ערב מטומטם עם התנהלות מבזה. אם כבר אז חביב אוחיון כשוער שני.

מעבר לזה לא אתייחס כי באמת לא שווה לפתח דיון על דבר כל כך היפותטי, רק אשאל איך נראה לך הגיוני שבהגנה ממוצעת יש 3-5 שחקנים בהרכב, ובהתקפה ממוצעת 2-3 שחקנים בהרכב, ואתה מציע שבסגל יהיו חמישה שחקני הגנה ושבעה שחקני התקפה?

שנים שאני משתגע מזה שלא פותחים עם צעירים אבל שותק מאמין שנראה צעירים שנה הבאה מנספורד גם נראה אחד שאוהב צעירים החלום להרכב שנה הבאה ודווקא הרכב חזק מאוד

ברק לוי

דסה

שתי בלמים זרים

גולדברג

גלזר/פרץ

גולסה/ברסקי

אוחנה

מיכה

אצילי

9 זר

וואו אחי