Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לך תדע אולי כמו אצילי הם ייבשו אותו כל העונה על הספסל/יציע ובסוף ימכרו אותו ברווח לקבוצה ממדינה שבה צבע הדרכון הוא התכונה הכי חשובה לכדורגלן.

למרות כל הביקורת שלכם כלפי המוח

אני די בטוח שהוא היה קוצר לשחקן של בש את הרגל אם הוא היה משחק בטרנר

וחייב לציין שאני מאוד מופתע מזה שהוא לא מצליח להשתלב

באמת שיש לי נתונים יוצאי דופן

אבל כנראה הוא צריך עוד זמן כדי להסתגל לרמה

אורי קופר בכתבה על רוסלן ברסקי, איך קלינגר מנסה להפוך אותו לקלינגר. הלוואי שיחזור.

https://m.yediot.co.il/Articles/5036310

שנה הבאה אני רוצה לראות את גלזר, ברסקי ומוחמד (אם אפשר) מצטרפים לגולסה (אם לא יפרוש) ורודריגז (אם יישאר). אחלה שחקנים לאמצע שישדרגו את הקבוצה בצורה משמעותית.

למרות כל הביקורת שלכם כלפי המוח

אני די בטוח שהוא היה קוצר לשחקן של בש את הרגל אם הוא היה משחק בטרנר

וחייב לציין שאני מאוד מופתע מזה שהוא לא מצליח להשתלב

באמת שיש לי נתונים יוצאי דופן

אבל כנראה הוא צריך עוד זמן כדי להסתגל לרמה

הרמה שם לא גבוהה בהרבה מהרמה פה (2-3 קבוצות טובות וכל השאר פח).

ואיזה נתונים יש לו בדיוק? חוץ ממהירות והיכולת לנפילות תיאטרליות?

כל כך שמח שהצלחנו להשחיל להם אותו, חבל שלא נעשה כבר בינואר שעבר עם ברוז'.

אשכרה אנשים מתגעגעים אליו?

מעדיף את עטר עליו בכל יום נתון (וזה לא שעטר זה שיא המציאה).

מתגעגע אליו כי הוא נותן מהירות ובהתקפות מתפרצות הוא יעיל, לרוב גם באחד על אחד מול שחקן הוא יודע לעשות דריבל, יש לו איכיות אי אפשר לזלזל, הוא גם נותן גולים, לא היתי מתנגד שיהיה חלק מהסגל.

הוא עוד שחקן שובר שיויון לליגה בלבד

במשחק של ה0-0 מול חיפה שחקן כמוהו היה חוגג, היה שם הרבה מעברים ושטחים לשחקנים כמוהו

נגד ב"ש גם הוא לא היה תורם, לא היה מעבר אחד ורק שחקן עם דריבל כמו של מסי היה פותח את ההגנה שלהם.

המשחק של מכבי עם משחקי מעבר מהירים התאים לו, אי אפשר להגיד שלא..כנראה שבספרטה זה שונה לגמרי..

אבל כמו שציינתי בנושא של מיכה לגביו, זה הכל בגלל אבא שלו ולוזון שדחפו לו למח שהוא שחקן ענק בקנה מידה עולמית והוא שחקן שקורץ מחומר מיוחד והוא חייב לשחק באירופה, גם שילמו לו משכורת יפה..לפעמים לא תמיד כסף חשוב ויש שחקנים שלא מבינים את זה, רצים לאירופה לכל מיני חורים שאחרי זה מצטערים..אבל במקרה של טל הוא בטוח יקבל שכר יפה גם פה אם זה במכבי או ב"ש.

מה שהמצחיק זה שאם ברסקי וגלזר היו משחקים אצלנו אז היו שוחטים אותם כי אצלנו אין סבלנות לטעויות. לעומת זאת בנתניה ובחיפה נותנים להם ביטחון ואפילו כשהם טועים (במשחק הראשון של ברסקי בחיפה הוא בישל לשחקן יריב שער קל) סולחים להם וממשיכים לרוץ איתם.

מקווה מאוד שבעונה הבאה הם יחזרו ויהיו שחקני הרכב/סגל כי הם מוכיחים שהם מתאימים לליגת העל.

לפעמים לא צריך לחפש בשדות זרים, כי השחקנים הטובים נמצאים ממש מתחת לאף שלנו ושייכים לנו.

ראיתי את הכתבה על ברסקי בספורט 5. וואו חוסר מזל קיצוני. שבר את כף רגל ימין בכלל בטירונות, ואז בלי קשר שבר את השנייה במשחק בלאומית. ירד לליגה א, ותוך כדי כל התקופה הזו אבא שלו נפטר. קשוח.

לא חתום. הכרטיס שחקן שלו פשוט שייך עדיין למכבי, אז הוא מושאל שלנו.

מה? מה זה אומר? לא נגמר כבר כל הקטע עם הכרטיס שחקן שנגמר חוזה ולא מאריכים למישהו הוא פשוט חןפשי?

זה אומר שאם נניח אף קבוצה לא הייתה לוקחת אותו, הוא עדיין היה מקבל כסף ממכבי?

מקווה בשבילו שימשיך להצליח, במידה וישמור על רמה כזו אין ספק שהוא צריך להיות אצלנו להמשיך להיות מושאל עד סוף הקריירה בזמן שאנחנו מביאים נגרים מהפועל במיליונים.

כתבתי גם בנושא יהלומים , לדעתי יש לו מקום בסגל(בטח שבמקום ד.פרץ) והוא שחקן עם אופי מיוחד. וכמובן סיפור יוצא דופן שתרם כמובן לאופי שלו.