Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

דאבור משווה בתוספת זמן

https://www.dailymotion.com/video/x608ckz#tab_embed

מת על הריצה שלו הזו שמתנדנדת מצד לצד. מעניין כמה מהיר הוא היה אם היו עובדים איתו על טכניקת ריצה כשהיה ילד.

כל כל עצוב על מרגוליס, אני יודע שזה כבר נאמר מספיק, אבל הוא באמת היה השחקן האחרון שגדל בנוער והיו לגביו תקוות גדולות ועכשיו אפילו קבוצות תחתית בליגת העל לא מוכנות לתת לו הזדמנות

כשרון עצום, הבעיה שלו היא מעבר למנטאלי שיימנע ממנו כל סיכוי להיות שחקן. רק אם יצליח להתגבר על הבעיות שלו, אולי ייצא שחקן סביר לליגת העל.

כשרון עצום, הבעיה שלו היא מעבר למנטאלי שיימנע ממנו כל סיכוי להיות שחקן. רק אם יצליח להתגבר על הבעיות שלו, אולי ייצא שחקן סביר לליגת העל.

מבין מה אתה אומר, אבל עצוב לראות שגם במצב שנוצר מכבי נלחמים בשביל שלא יהיה בסגל

מבין מה אתה אומר, אבל עצוב לראות שגם במצב שנוצר מכבי נלחמים בשביל שלא יהיה בסגל

אני לא יודע מה מכבי ניסו. הדבר הכי טוב בשבילו זה למצוא פסיכולוג שאולי יצליח לפתור לו את הבעיות בראש.

אני לא יודע מה מכבי ניסו. הדבר הכי טוב בשבילו זה למצוא פסיכולוג שאולי יצליח לפתור לו את הבעיות בראש.

מזאת אומרת? נשמע שאתה מכיר את הבחור עם האזרחות הבלגית.

איזה בעיות בראש? גאל היה אמור להיות אחד הטובים את זה גם אני יודע, זה שהוא לא 100 בראש - שמים לב לפי ההתנהלות ומי שעוקב אחרי מכבי בעשר האחרונות.

אבל אתה בטוח ונקודתי. מה יש לגאל בראש?

ברסקי (הפועל חיפה) קניקובסקי (עכו) וגלזר (ביתר רמלה?) באותה עמדה? למי יש יותר סיכוי לחזור למכבי?

קניקובסקי יותר התקפי, ולגלזר יש סיכוי להיות חלק מהסגל

אם לנושא היה תמונת קאבר -

zyd2tnez2ii0.png

חמודים. מעניין אם מישהו מהם יצליח להיות שחקן משמעותי במכבי

שון גולדברג נראה כאילו יצא מאלבום "בורגס 2008 חופש גדול אחרוןןןןן" בפייסבוק.

גלזר עדיף על ברסקי, קניקובסקי עדיף יותר מכל אליאל פרץ וכדו'

מדהים שיש לנו אופציה נהדרת לסגל שגדלה אצלנו כמעט בכל עמדה במגרש (כהן, חוזז, צ'יבוטה בהתקפה. גלזר, קניקובסקי, ברסקי בקישור. בהגנה גולדברג ועוד אחד ששכחתי את שמו.) ואנחנו עדיין רועים בשדות זרים כל הזמן.

גלזר עדיף על ברסקי, קניקובסקי עדיף יותר מכל אליאל פרץ וכדו'

מדהים שיש לנו אופציה נהדרת לסגל שגדלה אצלנו כמעט בכל עמדה במגרש (כהן, חוזז, צ'יבוטה בהתקפה. גלזר, קניקובסקי, ברסקי בקישור. בהגנה גולדברג ועוד אחד ששכחתי את שמו.) ואנחנו עדיין רועים בשדות זרים כל הזמן.

זה בדיוק מה שאני אומר ולא רק אני.

כל השמות שאנשים מביאים פה, אוחנה קינדה סולומון ודומיהם במיליארד ארבע מאות אלף, בזמן ששחקני בית שלנו שלדעתי לא פחות מוכשרים מהם ננטשים בצד.

על שחקנים כמו יצחקי ועטר אני בכלל לא מדבר..

מתי חזר מושאל למכבי והצליח להשתלב טוב?

זה למה לא צריך להחזיר אחרי עונה אחת או שתיים תן ליונתן כהן עוד שנתיים הוא יהיה שווה 10 15 שערים

בעונה

איך אחרי שנה מצפים שהוא יחליף מהספסל את וידאר מיכה או עטר זאת לא הרמה בחיים

מתי חזר מושאל למכבי והצליח להשתלב טוב?

אולי זו הבעיה הכי גדולה? למה לא לזרוק למים צעיר אחד או שנים בעונה שיהיו חלק לגיטימי מהסגל כבר בגיל 18-19? בכל המועדונים הכי גדולים עושים את זה כל הזמן. לא ראיתי שריאל השאילה את אסנסיו 3 שנים לפני שהוא קיבל הזדמנות בהרכב

אמיר שלח חזר מהשאלה מהרצליה

אלי דריקס מיבנה

רודריגו גולדברג לא שחקן בית אבל גם היה מושאל וחזר והשתלב

ממ לא משהו מהתקופות האחרונות רק הבחלה של עונה של תמיר כחלון

זה בדיוק מה שאני אומר ולא רק אני.

כל השמות שאנשים מביאים פה, אוחנה קינדה סולומון ודומיהם במיליארד ארבע מאות אלף, בזמן ששחקני בית שלנו שלדעתי לא פחות מוכשרים מהם ננטשים בצד.

על שחקנים כמו יצחקי ועטר אני בכלל לא מדבר..

אין לך חצי מנור סולומון אפילו, וגם לא בהכרח איזה מיכאל אוחנה. לא כל השמות שזורקים הם הזיות.

מבין השחקנים שלנו רק צ'יבוטה, גלזר ואולי חוזז ויוני כהן יכולים להיות שחקנים משמעותיים בסגל בעתיד. שחקן כמו אוחנה כבר היום נכנס לשם (גדול מיוני כהן בשנה), שחקן כמו מנור סולומון זה ארגזים של כסף עם רגליים.