Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

9 דקות לפני, סבסטנו said:

איפה אפשר לשמוע את הראיון המלא?

וואן - פודקאסטס

זה בין הראשונים

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

למה או או ולא גם וגם?

שאלה אמיתית - אתה רוצה להחזיר שחקנים שלא מצליחים לשחק באופן קבוע או לפחות לפתוח בהרכב יותר מ - 50% מהמשחקים של הקבוצות שלהם. תחזיר אותם לפה ומה אתה חושב שיקרה? אתה מחזיר מהשאלות שחקנים כמו יונתן כהן אחרי בני יהודה או דן גלזר אחרי מכבי נתניה, לא שחקנים שלא מצליחים להתעלות מעל שחקנים שאם עוברים לידך ברחוב, אתה לא מכיר אפילו. 

12 דקות לפני, Brandon Roy said:

שאלה אמיתית - אתה רוצה להחזיר שחקנים שלא מצליחים לשחק באופן קבוע או לפחות לפתוח בהרכב יותר מ - 50% מהמשחקים של הקבוצות שלהם. תחזיר אותם לפה ומה אתה חושב שיקרה? אתה מחזיר מהשאלות שחקנים כמו יונתן כהן אחרי בני יהודה או דן גלזר אחרי מכבי נתניה, לא שחקנים שלא מצליחים להתעלות מעל שחקנים שאם עוברים לידך ברחוב, אתה לא מכיר אפילו. 

בר לין מתאים לחזור כמחליף. מרשים בדקות אותן מקבל.

On 17.3.2024 at 15:15, פנחס שוף said:

צריך בוררות כאן

שני הצדדים מעלים טענות הגיוניות ובן חיים באמת היה טיפוס בעייתי לאורך הקריירה 

32 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

צריך בוררות כאן

שני הצדדים מעלים טענות הגיוניות ובן חיים באמת היה טיפוס בעייתי לאורך הקריירה 

פטריק פחות או יותר מצהיר בקולו שהוא לא התנהג בדיפלומטיות

צטט

"אין סיכוי שאחזור למכבי תל אביב בכל הצעה. אני לא מחפש עוד מלחמות אוהדים. בנוסף, כל מה שקרה מאז הפרשה הסתיים לא יפה. גולדהאר קיבל את ההחלטה וזהו. אנשים במועדון אמרו לי שאולי היו צריכים להתנהל איתי אחרת, אבל לא היה להם מילה. רק לגולדהאר. היה פרק במכבי ונגמר. היו כל כך הרבה ליכלוכים עליי מכל כך הרבה אנשים, שאמרתי לחברים שלי שאני לא שומר טינה לאף אחד ואני סולח לכולם. כולם תלוי אותי בכיכר העיר אבל זה מאחוריי".

מי רוצה אותך יא פדופיל

הקטע הכי מצחיק זה הגניבת דעת לגבי למה הוא לא משחק בנבחרת וכמה זה לכאורה לא מזיז לו. מעניין אם יום אחד הוא יספר את האמת:D

42 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הכימיקלים לוטשים עיניים ליחזקאל כמחליף לחלאילי, חייב לנחות אצלנו, אסור להפסיד אותו להם, בדיוק השחקן שאנחנו צריכים.

כוינגר ימין? אנחנו ממש ממש לא צריכים אותו, והאמת אם הוא המחליף שלהם לחלאילי כביכול, שיחתום שם חופשי.

אנחנו צריכים אותו כמגן ימני, ואם יש אופציה להביא עליו זר איכותי, אז אני בכלל לא מביא אותו.

לפני3 שעות , אקיטה said:

כוינגר ימין? אנחנו ממש ממש לא צריכים אותו, והאמת אם הוא המחליף שלהם לחלאילי כביכול, שיחתום שם חופשי.

אנחנו צריכים אותו כמגן ימני, ואם יש אופציה להביא עליו זר איכותי, אז אני בכלל לא מביא אותו.

ממש לא מסכים.

לפני12 שעות , דרור שווץ said:

חתיכת פדופיל

חבל לא ישב בכלא

הוא ומיכה לא בכלא רק בגלל צוות משפטי מעולה+קובי שחר.

לפני9 שעות , אקיטה said:

עשה חצי עונה אדירה בטורקיה כווינגר ימין. לא חושב שתצליח להביא לכאן זר טוב ממנו, בטח לא במצב הנוכחי. הוא שחקן מצויין ב 2 התפקידים. חייב להיות אצלנו

לפני16 שעות , אקיטה said:

וואוו אם הוא ישחק אצלם ווינגר ימין הוא כל כך הולך לחרבן אותם בקו.

יש לו יכולת קבלת החלטות של כפכף קרוקס.

On 23.3.2024 at 07:57, פנחס שוף said:

מי רוצה אותך יא פדופיל

כותרת קליק בית לאוהדי חיפה כדי שיוכלו להרים את הבולבול שלהם וללטף כדי להגיד שעוד שחקן העדיף את חיפא על מכבי .

הם שכחו לרגע שאצילי נזרק ממכבי רק כי מכבי החליטו וזהו הוא לא יחזור מבחינתה בשום מצב.

"הרשו לי לציין באופן חד משמעי שהמידע שמסתובב כעת ברשתות החברתיות בנוגע לציטוטים שלי בקשר לקהל אל עין לגמרי לא נכון, ואולי כתוצאה מתרגום שגוי", כתב, "התרגום היה צריך להיות כך: `אני משחק כדורגל מקצועני אמיתי כאן באל עין, אחד המועדונים הגדולים ביותר עם חזון חזק ותוכניות אסטרטגיות מוצלחות. אני גאה להיות כאן כי לאל עין יש את קהל האוהדים הגדול ביותר`".

אצילי המשיך: "היציעים באצטדיון המכיל 25,000 צופים תמיד עמוסים במשחקי הבית שלנו, ולפחות 5,000 אוהדים מגיעים למשחקי החוץ שלנו. יתרה מזאת, כשנסענו לריאד למשחק נגד אל נאסר, נוכחותם הייתה מכריעה ומעבר לכל דמיון".

לסיכום כתב: "אני רוצה להדגיש שוב כמה אני גאה להיות שחקן במועדון אל עין וכמה אני מרוצה מהדרך המתוחכמת והמקצועית שבה ההנהלה, המאמן, השחקנים והאוהדים מתייחסים אליי. כולם כאן מציגים רוח של משפחה אחת, ובעיניי זה המפתח למועדון המדהים הזה".

שיכתבו לו את הראיון והוא פרסם את זה, זה עצום

55 דקות לפני, maynard_prica said:

"הרשו לי לציין באופן חד משמעי שהמידע שמסתובב כעת ברשתות החברתיות בנוגע לציטוטים שלי בקשר לקהל אל עין לגמרי לא נכון, ואולי כתוצאה מתרגום שגוי", כתב, "התרגום היה צריך להיות כך: `אני משחק כדורגל מקצועני אמיתי כאן באל עין, אחד המועדונים הגדולים ביותר עם חזון חזק ותוכניות אסטרטגיות מוצלחות. אני גאה להיות כאן כי לאל עין יש את קהל האוהדים הגדול ביותר`".

אצילי המשיך: "היציעים באצטדיון המכיל 25,000 צופים תמיד עמוסים במשחקי הבית שלנו, ולפחות 5,000 אוהדים מגיעים למשחקי החוץ שלנו. יתרה מזאת, כשנסענו לריאד למשחק נגד אל נאסר, נוכחותם הייתה מכריעה ומעבר לכל דמיון".

לסיכום כתב: "אני רוצה להדגיש שוב כמה אני גאה להיות שחקן במועדון אל עין וכמה אני מרוצה מהדרך המתוחכמת והמקצועית שבה ההנהלה, המאמן, השחקנים והאוהדים מתייחסים אליי. כולם כאן מציגים רוח של משפחה אחת, ובעיניי זה המפתח למועדון המדהים הזה".

שיכתבו לו את הראיון והוא פרסם את זה, זה עצום

אוי אוי אוי אוי

המתנצל מהכרמלללללל