Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

1 דקה לפני, שי123 said:

איך נפלנו עם החוזה של גלוך.

היה ברור שעוד שנה פה הוא שווה לפחות פי 3.

אני לא חושב שהחוזה האחרון זה הנפילה. לא ממש הייתה לנו ברירה כי הוא היה עוזב בחינם. 

הטעות היא שלא האריכו לו חוזה עוד לפני הבכורה נגד חיפה. 

שחקנים כאלה צריכים לקבל חוזים עם התנאים שלנו לפני שהם מתחילים לממש את הפוטנציאל שלהם.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא חושב שהחוזה האחרון זה הנפילה. לא ממש הייתה לנו ברירה כי הוא היה עוזב בחינם. 

הטעות היא שלא האריכו לו חוזה עוד לפני הבכורה נגד חיפה. 

שחקנים כאלה צריכים לקבל חוזים עם התנאים שלנו לפני שהם מתחילים לממש את הפוטנציאל שלהם.

זה מה שהתכוונתי.

הנפילה עם החוזה היתה שהוא הסתיים בשלב שכבר כל הכוח היה בידיים של גלוך.

כולם חכמים בדיעבד אבל ממש לא "נפלנו" עם החוזה של גלוך

יכל לעזוב בחינם ובכל זאת הצלחנו להחתים אותו על חוזה חדש שבו הוא נמכר ב7 מיליון

7 מיליון זה סכום ממש גבוה על שחקן ישראלי, לא נפילה ולא נעליים. הגיוני שלשחקן של רד בול זלצבורג שמוציאה שחקנים לכל אירופה יקפוץ התג מחיר.

מישהו באמת חושב שקבוצה ישראלית יכולה להוציא שחקן לחול יותר מ6-8 מיליון יורו? 

לא משנה כמה הוא טוב, עצם זה שהוא משחק בליגה הישראלית קשה מאוד לעשות אקזיט בסכומים הגדולים של אירופה..

אולי אם נמשיך בקצב מכירת השחקנים נתחיל לדבר בסכומים גבוהים יותר.

18 דקות לפני, zeudemort said:

עכשיו ב-ONE: 
"שמכבי תוכיח שהכסף הגיע אחרי שזרקה אותנו" 
https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-24/1,1,3,57886/451235.html

מישהו יודע על כמה כסף מדובר בכלל? 

צטט

עוד הסכם שצורף לכתב התביעה עוסק בשוער דניאל פרץ, שנחתם בין הצדדים ב-17.7.19. בחוזה נכתב: "תמורת שיתופו של השחקן וקידומו והשבחתו ע"י בית"ר, תהיה זכאית בית"ר לבחור בין שתי האפשרויות הבאות: קבלת סך של 125,000 שקל בצירוף מע"מ ככל שיחול או 20% ממכירה עתידית של השחקן ע"י מכבי". לפי החוזה על בית"ר ת"א היה להודיע על החלטתה עד יום 31.5.2020.

מה שקרה לאחר מכן עם פרץ ידוע. המעבר בקיץ לבאיירן מינכן ומיליוני השקלים שבית"ר ת"א הייתה יכולה להכניס על השוער שמכבי ת"א קיבלה עבורו כ-5.5 מיליון אירו. זה שמכבי ת"א הציעה לבית"ר ת"א לקבל כל כך הרבה אחוזים לגביו, האם מלמד כי במכבי ת"א לא חשבו שהוא יגיע כל כך רחוק כשהוא הושאל להשתפשף בקבוצה וחתמו על חוזה כזה?

סעיף 3 בחוזה על השאלתו של דניאל פרץ (צילום מסך)סעיף 3 בחוזה על השאלתו של דניאל פרץ (צילום מסך)

בחודשים אוגוסט וספטמבר שלח עו"ד יוסי גייר מכתבים למכבי ת"א בבקשה לקבל פרטים על ההסכמים, אך כפי שבית"ר ת"א טוענת הם לא נענו כלל ע"י מכבי ת"א.

לפני10 שעות , car.garsia said:

7 מיליון זה סכום ממש גבוה על שחקן ישראלי, לא נפילה ולא נעליים. הגיוני שלשחקן של רד בול זלצבורג שמוציאה שחקנים לכל אירופה יקפוץ התג מחיר.

מסכים, גם לא חושב שהוא היה שווה יותר מזה. 

ובכל זאת, קצת מעורר פליאה שפאקינג חדרה, מחתימה את הכוכב שלה על חוזה ל 5 שנים מראש, ובמכבי מגיעים לשנת חוזה.

גם מעציב שהוא לא סיים עונה. 

הידיעה שהודחנו מאירופה, ושכנראה לא היינו זוכים באליפות עונה שעברה, מורידה מהתסכול.

33 דקות לפני, avi atias said:

מסכים, גם לא חושב שהוא היה שווה יותר מזה. 

ובכל זאת, קצת מעורר פליאה שפאקינג חדרה, מחתימה את הכוכב שלה על חוזה ל 5 שנים מראש, ובמכבי מגיעים לשנת חוזה.

גם מעציב שהוא לא סיים עונה. 

הידיעה שהודחנו מאירופה, ושכנראה לא היינו זוכים באליפות עונה שעברה, מורידה מהתסכול.

אכן מעציב שהוא לא סיים את העונה. עונה שעברה הייתה מאוד מבאסת. הדבר הכי גרוע שקרה באמצע העונה זה בעיקר העזיבה של איביץ' וההגעה של קראנקה אבל גם גלוך היה מבאס.

סיימנו את העונה לגמריי במכירה שלו וזה היה ישר אחרי ה3-0 של חיפה.

לפני10 שעות , החתול הצהוב said:

חשש בב"ש: אילון אלמוג קרע את הצולבת.

איזה מבאס

כואב לי עליו, בסך הכל בחור טוב, מכביסט, חוסר מזל מטורף יש לו, לא כל שחקן חוזר מהפציעה הזו כמו שצריך, רק בריאות אילון.

לפני5 שעות , yello said:

וידאר קיארטנסון הוצע לחדרה וסכנין, מה עבר עליו ?

התכונה הכי חזקה שלו היתה קור רוח, וסיומת, איכשהו הוא איבד את זה, אז לא מפתיע שהוא הדרדר ככה.

צטט

"אני יודע שלא פשוט בישראל, אני רואה את זה בכל החדשות", קיארטנסון פתח את דבריו והביע דאגה כלפי חבריו בארץ, "אני הייתי בישראל, והרגשתי טוב מאוד. האנשים טובים בישראל, זה מצב קשוח וזה מה שזה. היה לי קשה כשקיבלתי את החדשות, ראיתי שביבי נתניהו אמר 'אנחנו במלחמה'. ברגע הזה נכנסתי לשוק, בשבילי הכל היה בטוח בישראל. זה הכה בי מאוד חזק, אם להיות אמיתי".

בהמשך, האיסלנדי סיפר על חבריו בארץ הקודש: "אני עדיין בקשר עם לא מעט אנשים, דיברתי כמה פעמים עם חברים שהיו לי במכבי תל אביב. תמיד כשאנשים שואלים אותי 'מה המקום האהוב עליך ששיחקת בו?'. התשובה שלי תמיד אחת - תל אביב".

אתה שחקן חופשי, תרצה לחזור ולשחק בישראל? 
"אני מוכן ורוצה לחזור לישראל. יש לי הצעות מכל מקום, מהרבה ליגות שונות וכל מיני יבשות. אני לא מרגיש פחד מלהגיע, קשה לדבר על זה, אבל מהנסיון שלי ישראל היא מקום בטוח ואני מקווה שהעניין הזה יפתר מוקדם ככל האפשר. אני אפילו לא חושב על זה, אני חושב רק על הניסיון שלי כאן, והניסיון שלי טוב מאוד".

היית שחקן מאוד אהוב במכבי ת"א, תסכים לשחק בכל קבוצה בארץ? למשל הפועל ת"א
"הפועל תל אביב? לא חשבתי כל כך רחוק. הקבוצה שלי בישראל היא מכבי תל אביב, זו החוויה שאני מכיר בישראל. אם אגיע לישראל ואוכל לבחור, אני ארצה להגיע למכבי תל אביב. התשובה לגבי הפועל תל אביב היא כמובן לא, אני לעולם לא אשחק בשביל הפועל תל אביב". 

קיבלת הצעות מישראל מאז שהפכת לשחקן חופשי?
"היו לי כל מיני הצעות במהלך הימים האחרונים. אני אשמח מאוד לחזור לישראל, אני והמשפחה שלי נהנינו מישראל. חלק מהקבוצות בישראל דיברו עם הסוכן שלי, אבל אני באמת לא יודע במי מדובר".

עברו 5 שנים מאז ששיחקת במכבי ת"א, איזה וידאר קבוצה בישראל תקבל?
"אני עדיין אותו השחקן שהייתי במכבי, פשוט לקחתי כמה החלטות לא טובות בקריירה שלי. אנשים חושבים שהזדקנתי ושאני לא אותו השחקן שהייתי, אבל אני עדיין אותו השחקן. הצעד האחרון שלי היה שגוי וגם הייתה לי פציעה שלא מאפיינת אותי. דברים קורים בקריירה, והייתי צריך לעבור את זה. הצעד האחרון שלי בבולגריה היה רע, ואני עכשיו רוצה לפצות על זה. אני עדיין אותו שחקן - אני רואה את השער כשאחרים לא רואים אותו, כיום אני גם בוגר יותר".

בעונת השיא הבקעת 19 שערים, כמה שערים אתה שווה היום בישראל?
"כמה שערים אני שווה? אם אני משחק עונה שלמה אני תמיד שווה מאזן דו ספרתי, בכל מקום שאשחק ובכל זמן נתון. אני מאמין שאני שווה יותר מ-15 שערים, אם אני מגיע אז זו ההבטחה שלי. בכל מקרה בחצי עונה מן הסתם, אני אספיק לכבוש פחות".

מה דעתך על מה שקורה במכבי ת"א?
"אני עדיין עוקב אחרי מכבי. הייתי אמור להגיע למשחק שלה נגד בריידבליק, אבל הייתי עם הבן שלי באימון כדורגל ולא הספקתי. אני עוקב אחרי מכבי ואני כמובן אוהד מכבי גדול, אני מכביסט. מבחינתי לחזור למכבי ולשחק שם שוב תהיה הגשמת חלום. אני מבין שיש להם חלוצים - יש להם את זהבי, החלוץ הטוב בישראל, אז אני מבין שאולי הם לא צריכים חלוץ כרגע. אני צריך לקבל את זה. אני עוקב אחריהם כל עונה, אני גאה בהם וחוגג בתארים".

הרגע הכי זכור שלך בישראל הוא כנראה הגול אחרי 13 שניות מול מכבי חיפה
"אני זוכר את השער נגד מכבי חיפה, האמת שהוא היה תוך 13 שניות. זה אחד השערים הכי זכורים שלי בקריירה, צפיתי בו כבר כמה פעמים מאז, אני מאוד גאה ברגע הזה".

יש לך מסר לשלוח לאוהדים בישראל?
"אני רק רוצה להגיד לאנשים בישראל שייתכן שאני אחזור אליהם, זה יהיה נהדר לחזור. זה לא יקרה בימים הקרובים, אבל אני מקווה שבעוד שבוע או שבועיים אקבל את ההחלטה שלי, יש כמה הצעות על השולחן ואני אבדוק כל אחת ואחת מהן".

וידאר :wubyellow3:

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

וידאר :wubyellow3:

אם היה מותר פה משהו כמו 10-12 זרים הייתי מביא אותו כחלוץ מחליף בכיף שייתן מנוחה לערן ושתורג'מן יבין שהוא צריך להתחרות על המקום שלו ולא לקבל אותו בחסד ההתאחדות ומגבלת הזרים הנוקשה שלה.