Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

10 דקות לפני, Kimhistan said:

כל המושאלים שלנו בבית״ר ת״א-רמלה-בת ים-ירושלים במשחק מזעזע אתמול . 

ליד גררו, אספרייה נראה כמו אמבפה. איזה חלש הוא.

לפני1 שעה , Kimhistan said:

בר כהן גם נעלם לגמרי. 

חנציס אפילו לא נכנס והתחמם שעה ליד שער 13

לגבי בר כהן, אני חושב שאיביץ שם עליו דגש מיוחד ונתן הוראה לשחקני הקישור לא לתת לו לנשום לשניה 

לפני2 שעות , Kimhistan said:

בר כהן גם נעלם לגמרי. 

חנציס אפילו לא נכנס והתחמם שעה ליד שער 13

בר כהן היה חלש מאוד אתמול וגם הכדורים שהגיעו אליו הוא מסר אלינו. אבל ספיציפית אצלו מתחילת העונה זה היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

לגבי חנצ'יס, גם אנחנו עשינו טעות איתו וגם אבוקסיס שהביא אותו. ביתר משחקת הרבה משחקים בלי שחקני כנף, אין לו מה למכור במערך של 5-3-2, הוא שחקן קו לגמריי, לא יכול לשחק חלוץ. מה שכן מבאס כי זה כבר ההשאלה השנייה שהוא לא משחק באופן סדיר ופה זה כבר מדליק נורה לגביי השחקן.

5 דקות לפני, car.garsia said:

בר כהן היה חלש מאוד אתמול וגם הכדורים שהגיעו אליו הוא מסר אלינו. אבל ספיציפית אצלו מתחילת העונה זה היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

לגבי חנצ'יס, גם אנחנו עשינו טעות איתו וגם אבוקסיס שהביא אותו. ביתר משחקת הרבה משחקים בלי שחקני כנף, אין לו מה למכור במערך של 5-3-2, הוא שחקן קו לגמריי, לא יכול לשחק חלוץ. מה שכן מבאס כי זה כבר ההשאלה השנייה שהוא לא משחק באופן סדיר ופה זה כבר מדליק נורה לגביי השחקן.

מה שרשמת בהתחלה על חנצ'יס זה בדיוק הבעיה שלי עם ההשאלות אליהם.

מדובר במועדון מפורק עם אבוקוף שישחק בונקר ומתפרצות עד סוף העונה. ממש 180 מעלות ממה שהם צריכים להתרגל אליו אם וכאשר יהיו במכבי.

לזרוק אותם לקבל דקות משחק סתם ככה ולקוות שייצא משהו זה לא רציני, רצוי היה לחפש קבוצות ראויות יותר עם סגנון משחק שונה שיקלטו אותם.

10 דקות לפני, אקיטה said:

מה שרשמת בהתחלה על חנצ'יס זה בדיוק הבעיה שלי עם ההשאלות אליהם.

מדובר במועדון מפורק עם אבוקוף שישחק בונקר ומתפרצות עד סוף העונה. ממש 180 מעלות ממה שהם צריכים להתרגל אליו אם וכאשר יהיו במכבי.

לזרוק אותם לקבל דקות משחק סתם ככה ולקוות שייצא משהו זה לא רציני, רצוי היה לחפש קבוצות ראויות יותר עם סגנון משחק שונה שיקלטו אותם.

לא ברור למה כל המושאלים שלנו שם?

יצחקי בא לעזור למועדון האם- גם אם זה בחשבון ריסוק קריירות של ילדים שלנו שם.

כל ילד שלנו שהולך לשחק במועדון הרקוב הזה יורה לעצמו ברגל.

קריית שמונה, הפועל חיפה, מ.ס אשדוד הם מועדונים שאפשר להתפתח מקצועית . כל השאר זה רקוב 

מדהים מה שקורה עם חנציס.

שנה שעברה הושאל לחצי עונה לנוף הגליל משום מה עלה רק כמחליף מדי פעם,

העונה בקושי מקבל דקות אצל אבוקסיס - כל זה קורה כשחקנים שהוא לא רואה אותם ממטר מכישרון מקבלים דקות לפניו.

מאמנים ישראלים הם חרא !!!

חבל שמבזבז זמן אצל כל האנטי כדורגל האלה

לפני1 שעה , הישראלי היפה said:

מדהים מה שקורה עם חנציס.

העונה בקושי מקבל דקות אצל אבוקסיס - כל זה קורה כשחקנים שהוא לא רואה אותם ממטר מכישרון מקבלים דקות לפניו.

בגלל הדברים האלה, מכבי מתעקשת על השאלה עם אחוז מסוים של משחקים, אחרת משלמים קנס.

בינתיים מה שראיתי מחנצ'ס זה רק דיבורים על כמה הוא מוכשר, אבל בדקות שהוא מקבל הוא לא מראה משהו יוצא דופן אם לומר את האמת.

נמני הבא אמרו עליו, מקווה בשבילו שיצליח.

שלא יהיה לי מרגוליס 2, עד היום אני מתבאס על הכישרון העצום הזה, מנטלית היה חלש לצערי, תמיד נזכור שהוא החליף את זהבי נגד באזל, סוזה מה עשית?! חח

לפני2 שעות , The yellow Toms said:

לגבי בר כהן, אני חושב שאיביץ שם עליו דגש מיוחד ונתן הוראה לשחקני הקישור לא לתת לו לנשום לשניה 

גם אני חושב ככה. ההגנה שלנו התמקדה בלבטל אותו. מחמאה לבר כהן שבסך הכל נותן עד כה עונה טובה בבית"ר המפורקת. 

חנצ'יס זה סיפור מבאס מאוד על שחקן כשרוני שאנחנו בדרך הבטוחה לבזבז.

גררו זה מקרה ראש מאכזב מאוד. כל כך הרבה כישרון, פתיחה כל כך מבטיחה בבוגרים ומאז צניחה חופשית.

אני מסכים עם כל מה שכתב פה, השאלה לביתר זה השאלה לא ברורה שלא מקדמת אף שחקן. הייתי חי יותר בשלום ששחקנים היו הולכים לידיים של זיו אריה מאשר לידיים של מאמנים שחיים בשביל לשרוד.

10 דקות לפני, YEINI said:

מה עם בלאקמן? לא רוצה לחתום בשום מקום? חשבתי שזה רק עניין של זמן עד שיחתום באיזה מכבי פת

הבן אדם נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. 

משהו הזוי לגמרי. אפילו לא הייתה הודעה מטעם הקבוצה בסוף עונתו האחרונה פה. פעם הוא היה מעדכן בטוויטר ובערוץ יו טיוב שלו מדי פעם, גם את זה הוא הפסיק. 

פשוט קמנו יום אחד וזהו, אין יותר בלאקמן. בכלל. בשום מקום.

On 18.9.2022 at 16:01, הישראלי היפה said:

מדהים מה שקורה עם חנציס.

לי יש דעה קצת שונה, אם אתה שחקן אתה שחקן לא משנה באיזה מערך ועם איזה מאמן.

למה לאבוקסיס לא להשתמש בו אם הוא טוב? אין לו אינטרס להצליח? 

אם כבר שתי השאלות הוא לא מקבל הרבה דקות זה גם בעיה אצלו

• 3 weeks later...

מישהו יודע מה הסיפור עם איילון? הוא כבר שלושה משחקים רצוף לא רואה דקה (פעמיים אחרונות בכלל לא בסגל)כשהקבוצה שלו מקום אחרון בליגה . 

מדובר על פציעה או מה?