Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

2 דקות לפני, forza said:

יש מצב שאתה מעתיק את הכתבה לפה?

היא פתוחה רק למנויים של הארץ..

"הילדים עדיין מדברים עברית": גם אחרי שש שנים, ישראל היא בית שני עבור ראדה פריצה ראדה פריצה עזב את ישראל כבר מזמן, אך גם כיום עדיין רואה בה את ביתו השני. בריאיון ל"הארץ" הוא משתף בחוויות מימיו במדי מכבי תל אביב, מספר על ההתאקלמות הלא פשוטה לחיים שאחרי הפרישה, ומנתח את חזרתו של ערן זהבי לצהוב: "הגעה סופר משמעותית"

"מה, כל קיץ יש אצלכם מלחמה?", שואל בחיוך ראדה פריצה ומייד מרצין, "המשפחה שלי ואני אף פעם לא הצלחנו להבין איך יכול להיות שבמקום יפה כל כך יש מציאות עצובה כל כך". אירועי סוף השבוע האחרון לא הותירו את פריצה )42,) חלוץ העבר של מכבי תל אביב, אדיש. "אפילו שכבר כמה שנים טובות לא הייתי בתל אביב, אני מחשיב את ישראל כבית השני שלי", הוא אומר בשיחה מביתו שבשוודיה, "באוגוסט 2014 ,כששיחקתי במכבי, גם היה מבצע צבאי גדול. לדעתי זה דפק לנו את העונה האירופית, היתה לנו קבוצה אדירה שזכתה בכל התארים בישראל והיתה ראויה לשחק בליגת האלופות. עד היום אני מתוסכל בגלל ההדחה מול מאריבור. מלחמה זה דבר נורא".

כמעט שש שנים חלפו מאז עזב פריצה את ישראל, אבל אוהדי מכבי תל אביב טרם שכחו אותו; בקבוצת הוואטסאפ "7 זה בדם" נהנו השבוע להתפייט על גדולתו. "היה חיבור מהרגע הראשון", כתב האוהד המיתולוגי אורי משיח, "הקהל התאהב בו מהשנייה הראשונה, הוא התאקלם מדהים. מאז הימים של קוביקה בסוף שנות התשעים לא היה חלוץ זר שכל כך הצליח. אהבנו לראות שהוא לא התבייש לעשות עבירות כשצריך, נלחם בלי סוף". שרון אלגריסי, אוהד צהוב מבית שאן, קבע: "ראדה פריצה הוא ווינר. טכני מאוד. הוא היה אחראי על החותמת בגמר הגביע. על הטראבל. על העונה הכי היסטורית בתולדות המועדון". האוהד שאול שמעיה מבני ברק מתקן בנחרצות: "הוא היה אחראי על העונה הכי גדולה בתולדות הכדורגל הישראלי".

"אני בדרך כלל לא נוהג לדבר", מציין אלירן עטר, חלוץ עבר צהוב, "אבל על פריצה אני תמיד שמח. הוא היה אחד האנשים הכי טובים ששיחקתי איתם בקריירה", הוא אומר, "חלוץ שמפרגן והופך כל מי שלידו לטוב יותר. הוא היה משמעותי מאוד באליפות שלנו ב-13/12 :התחלנו את העונה טוב, אבל היה חסר לנו חלוץ 'גולר' שגם יודע לשמור עם הגב. פריצה הגיע בינואר וסתם לנו את החור הזה בצורה מושלמת, הוא עשה את שני הדברים בצורה מעולה. לי באופן אישי הוא פרגן שני שערים מול שער ריק בזמן שהיה יכול להבקיע בעצמו. אני אוהב אותו מאוד".

פריצה מקשיב לתיאורים והחיוך לא יורד מפניו. "התקופה בישראל היתה היפה ביותר בחיים שלי ושל משפחתי", הוא מכריז, "אלירן עטר הוא שחקן אדיר. אני מצטער שלא יצא לי לשחק איתו יותר כי שיתוף הפעולה איתו היה נפלא. האוהדים של מכבי הם הכי טובים בעולם. אני ממש מתבייש שלא הגעתי לבקר מאז שעזבתי, מבטיח לתקן את זה במהירות. אני אמנם מדבר הרבה עם ברק יצחקי וגל אלברמן, מנסה כל הזמן לעניין אותם בשחקנים, אבל זה לא באמת נחשב. יש לנו המון חברים בישראל ונגיע בקרוב. רק תרגיעו עם המצב הביטחוני, כן?".

בנובמבר 2016 ,בגיל 36 ,הודיע פריצה על פרישה מכדורגל. "נדמה לי שרק עכשיו אני מתחיל להתאושש ולהבין שאכן הפרק הזה בחיי הסתיים", הוא נאנח, "כשפרשתי הייתי בטוח שהחיים יימשכו כרגיל. לא התנתקתי מהמשחק: התחלתי לאמן קבוצת נוער, והייתי בטוח ששום דבר לא ישתנה. זו היתה טעות". בתפקיד החדש הוא לא מצא את עצמו כל כך. "יש פער עצום ביחס שלך למשחק כשאתה שחקן פעיל ונמצא באופן פיזי על המגרש, ובין מצב הפוך", הוא מנתח, "אתה יכול להיות מאמן מוצלח או סוכן שחקנים מוכשר, אבל נקודת ההשקפה משתנה בצורה מכאיבה".

תסביר.

"בתור שחקן יש סט קבוע של פעולות שאתה מבצע מבלי לייחס להן חשיבות. כמאמן, זה פשוט לא עובד ככה. כדי ששיטת המשחק שלך תצא לפועל בצורה המיטבית, אתה חייב כל הזמן לוודא שהשחקנים אכן מבינים אותך. אסור לקחת שום דבר כמובן מאליו, זה מתסכל נורא. הגעתי לאמן נוער עם המון מוטיבציה ונחישות, אבל התוצאות פשוט לא הגיעו. היום אני יודע שהשחקנים לא היו אשמים. ככל שהיית שחקן גדול יותר, כך המעבר לתפקיד מקצועי אחר קשה יותר. די מהר הבנתי שאימון זה לא בשבילי". פריצה לא יכול היה לוותר על המשחק. "זה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בעולם", הוא מנמק, "גם כשעשיתי דברים אחרים, חשבתי ודיברתי על כדורגל. אשתי אמרה לי: 'למה שלא תהיה סוכן שחקנים?' כרגיל, היא צדקה". אחת הסיבות להמשך החיבור שלו לענף היא שני בניו, טים )20 )וליאם )17 ,)שבחלק משנותיו בארץ שיחקו בקבוצות הילדים של מכבי תל אביב. "עד היום כשהם רוצים שלא יבינו אותם, הם מדברים ביניהם בעברית", צוחק פריצה, "בעיקר מילים רעות, אגב. יש להם הרבה מאוד חברים בישראל, והם נשארו איתם בקשר. טים, כמוני, משחק בהתקפה - והשנה עבר לטירול מהליגה האוסטרית. ליאם משחק בקלאמר מהליגה השוודית, הוא שחקן הגנה".

עד כמה העובדה שהם "הבנים של ראדה" מכבידה עליהם?

"שאלה טובה. אני חושב שמבחינת טים זה קיים מהרגע שהתחיל לשחק, כי בדיוק כמוני גם הוא חלוץ. בשנים הראשונות זה השפיע עליו מאוד: הוא היה לחוץ, הרגיש שכל הזמן משווים בינינו. בשנה-שנתיים האחרונות הוא הצליח לגדול מזה - עובדה שיצא לשחק בחו"ל - אבל אם הוא רוצה לשרוד בעסק הזה, הוא יהיה חייב להתעלם מזה לחלוטין. ליאם, אני חושב, פחות מוטרד מזה. גם האופי שלו שונה משל טים. העובדה שהוא משחק בהגנה מצמצמת את ההשוואות". לאחר שנתיים רזות, תנסה השנה מכבי תל אביב להחזיר לעצמה את תואר האליפות. מבחינת פריצה, הצעד הראשון בדרך למטרה הושג עם צירופו של ערן זהבי. "הוא שחקן אדיר", הוא מחמיא, "הגענו יחד למכבי בחורף 2013 ,וזכינו בשלוש אליפויות ברציפות. לא משנה איזה שחקן נוסף מכבי תצרף השנה, ההגעה של זהבי סופר משמעותית". ומה בנוגע לגיל? "זה באמת האתגר", הוא מודה, "כדי שמכבי ילכו עד הסוף, ערן יהיה חייב להבין שהוא לא יכול לשחק את כל המשחקים כמו שהיה רגיל. בטוח קיימים אצלו עדיין הרעב והתשוקה, והוא בטח היה רוצה לשחק בכל משחק, אבל זה המקום של המאמן לדעת מתי ואיך להשתמש בו בצורה הנכונה ביותר. אין מה לעשות, אחרי גיל 35 הגוף כבר לא עובד כפי שהיית רגיל. לצערי אני אומר זאת מניסיון".

וואו איזה מלך כמה אני אוהב אותו. בטופ 3 הזרים האהובים עליי בכל הזמנים. מדהים שהילדים שלו עדיין מדברים עברית. 

חייב לבוא לבקר במשחק. לדמיין את השיר שחקן שלו מיציע ליציע בבלומפילד החדש זה וואו. 

יאללה שיסדר ליצחקי איזה בלם נורמאלי.

1 hour ago, forza said:

"הילדים עדיין מדברים עברית": גם אחרי שש שנים, ישראל היא בית שני עבור ראדה פריצה ראדה פריצה עזב את ישראל כבר מזמן, אך גם כיום עדיין רואה בה את ביתו השני. בריאיון ל"הארץ" הוא משתף בחוויות מימיו במדי מכבי תל אביב, מספר על ההתאקלמות הלא פשוטה לחיים שאחרי הפרישה, ומנתח את חזרתו של ערן זהבי לצהוב: "הגעה סופר משמעותית"

"מה, כל קיץ יש אצלכם מלחמה?", שואל בחיוך ראדה פריצה ומייד מרצין, "המשפחה שלי ואני אף פעם לא הצלחנו להבין איך יכול להיות שבמקום יפה כל כך יש מציאות עצובה כל כך". אירועי סוף השבוע האחרון לא הותירו את פריצה )42,) חלוץ העבר של מכבי תל אביב, אדיש. "אפילו שכבר כמה שנים טובות לא הייתי בתל אביב, אני מחשיב את ישראל כבית השני שלי", הוא אומר בשיחה מביתו שבשוודיה, "באוגוסט 2014 ,כששיחקתי במכבי, גם היה מבצע צבאי גדול. לדעתי זה דפק לנו את העונה האירופית, היתה לנו קבוצה אדירה שזכתה בכל התארים בישראל והיתה ראויה לשחק בליגת האלופות. עד היום אני מתוסכל בגלל ההדחה מול מאריבור. מלחמה זה דבר נורא".

כמעט שש שנים חלפו מאז עזב פריצה את ישראל, אבל אוהדי מכבי תל אביב טרם שכחו אותו; בקבוצת הוואטסאפ "7 זה בדם" נהנו השבוע להתפייט על גדולתו. "היה חיבור מהרגע הראשון", כתב האוהד המיתולוגי אורי משיח, "הקהל התאהב בו מהשנייה הראשונה, הוא התאקלם מדהים. מאז הימים של קוביקה בסוף שנות התשעים לא היה חלוץ זר שכל כך הצליח. אהבנו לראות שהוא לא התבייש לעשות עבירות כשצריך, נלחם בלי סוף". שרון אלגריסי, אוהד צהוב מבית שאן, קבע: "ראדה פריצה הוא ווינר. טכני מאוד. הוא היה אחראי על החותמת בגמר הגביע. על הטראבל. על העונה הכי היסטורית בתולדות המועדון". האוהד שאול שמעיה מבני ברק מתקן בנחרצות: "הוא היה אחראי על העונה הכי גדולה בתולדות הכדורגל הישראלי".

"אני בדרך כלל לא נוהג לדבר", מציין אלירן עטר, חלוץ עבר צהוב, "אבל על פריצה אני תמיד שמח. הוא היה אחד האנשים הכי טובים ששיחקתי איתם בקריירה", הוא אומר, "חלוץ שמפרגן והופך כל מי שלידו לטוב יותר. הוא היה משמעותי מאוד באליפות שלנו ב-13/12 :התחלנו את העונה טוב, אבל היה חסר לנו חלוץ 'גולר' שגם יודע לשמור עם הגב. פריצה הגיע בינואר וסתם לנו את החור הזה בצורה מושלמת, הוא עשה את שני הדברים בצורה מעולה. לי באופן אישי הוא פרגן שני שערים מול שער ריק בזמן שהיה יכול להבקיע בעצמו. אני אוהב אותו מאוד".

פריצה מקשיב לתיאורים והחיוך לא יורד מפניו. "התקופה בישראל היתה היפה ביותר בחיים שלי ושל משפחתי", הוא מכריז, "אלירן עטר הוא שחקן אדיר. אני מצטער שלא יצא לי לשחק איתו יותר כי שיתוף הפעולה איתו היה נפלא. האוהדים של מכבי הם הכי טובים בעולם. אני ממש מתבייש שלא הגעתי לבקר מאז שעזבתי, מבטיח לתקן את זה במהירות. אני אמנם מדבר הרבה עם ברק יצחקי וגל אלברמן, מנסה כל הזמן לעניין אותם בשחקנים, אבל זה לא באמת נחשב. יש לנו המון חברים בישראל ונגיע בקרוב. רק תרגיעו עם המצב הביטחוני, כן?".

בנובמבר 2016 ,בגיל 36 ,הודיע פריצה על פרישה מכדורגל. "נדמה לי שרק עכשיו אני מתחיל להתאושש ולהבין שאכן הפרק הזה בחיי הסתיים", הוא נאנח, "כשפרשתי הייתי בטוח שהחיים יימשכו כרגיל. לא התנתקתי מהמשחק: התחלתי לאמן קבוצת נוער, והייתי בטוח ששום דבר לא ישתנה. זו היתה טעות". בתפקיד החדש הוא לא מצא את עצמו כל כך. "יש פער עצום ביחס שלך למשחק כשאתה שחקן פעיל ונמצא באופן פיזי על המגרש, ובין מצב הפוך", הוא מנתח, "אתה יכול להיות מאמן מוצלח או סוכן שחקנים מוכשר, אבל נקודת ההשקפה משתנה בצורה מכאיבה".

תסביר.

"בתור שחקן יש סט קבוע של פעולות שאתה מבצע מבלי לייחס להן חשיבות. כמאמן, זה פשוט לא עובד ככה. כדי ששיטת המשחק שלך תצא לפועל בצורה המיטבית, אתה חייב כל הזמן לוודא שהשחקנים אכן מבינים אותך. אסור לקחת שום דבר כמובן מאליו, זה מתסכל נורא. הגעתי לאמן נוער עם המון מוטיבציה ונחישות, אבל התוצאות פשוט לא הגיעו. היום אני יודע שהשחקנים לא היו אשמים. ככל שהיית שחקן גדול יותר, כך המעבר לתפקיד מקצועי אחר קשה יותר. די מהר הבנתי שאימון זה לא בשבילי". פריצה לא יכול היה לוותר על המשחק. "זה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בעולם", הוא מנמק, "גם כשעשיתי דברים אחרים, חשבתי ודיברתי על כדורגל. אשתי אמרה לי: 'למה שלא תהיה סוכן שחקנים?' כרגיל, היא צדקה". אחת הסיבות להמשך החיבור שלו לענף היא שני בניו, טים )20 )וליאם )17 ,)שבחלק משנותיו בארץ שיחקו בקבוצות הילדים של מכבי תל אביב. "עד היום כשהם רוצים שלא יבינו אותם, הם מדברים ביניהם בעברית", צוחק פריצה, "בעיקר מילים רעות, אגב. יש להם הרבה מאוד חברים בישראל, והם נשארו איתם בקשר. טים, כמוני, משחק בהתקפה - והשנה עבר לטירול מהליגה האוסטרית. ליאם משחק בקלאמר מהליגה השוודית, הוא שחקן הגנה".

"שאלה טובה. אני חושב שמבחינת טים זה קיים מהרגע שהתחיל לשחק, כי בדיוק כמוני גם הוא חלוץ. בשנים הראשונות זה השפיע עליו מאוד: הוא היה לחוץ, הרגיש שכל הזמן משווים בינינו. בשנה-שנתיים האחרונות הוא הצליח לגדול מזה - עובדה שיצא לשחק בחו"ל - אבל אם הוא רוצה לשרוד בעסק הזה, הוא יהיה חייב להתעלם מזה לחלוטין. ליאם, אני חושב, פחות מוטרד מזה. גם האופי שלו שונה משל טים. העובדה שהוא משחק בהגנה מצמצמת את ההשוואות". לאחר שנתיים רזות, תנסה השנה מכבי תל אביב להחזיר לעצמה את תואר האליפות. מבחינת פריצה, הצעד הראשון בדרך למטרה הושג עם צירופו של ערן זהבי. "הוא שחקן אדיר", הוא מחמיא, "הגענו יחד למכבי בחורף 2013 ,וזכינו בשלוש אליפויות ברציפות. לא משנה איזה שחקן נוסף מכבי תצרף השנה, ההגעה של זהבי סופר משמעותית". ומה בנוגע לגיל? "זה באמת האתגר", הוא מודה, "כדי שמכבי ילכו עד הסוף, ערן יהיה חייב להבין שהוא לא יכול לשחק את כל המשחקים כמו שהיה רגיל. בטוח קיימים אצלו עדיין הרעב והתשוקה, והוא בטח היה רוצה לשחק בכל משחק, אבל זה המקום של המאמן לדעת מתי ואיך להשתמש בו בצורה הנכונה ביותר. אין מה לעשות, אחרי גיל 35 הגוף כבר לא עובד כפי שהיית רגיל. לצערי אני אומר זאת מניסיון".

חייב לדאוג שראדה ינסה לשכנע את אחד הבנים שלו לשחק אצלנו במהלך הקריירה שלהם(טים פריצה כמחליף ליובא זה לא בהכרח רע או ליאם פריצה אם הוא שחקן הגנה טוב ללבל שלנו).

לפני2 שעות , forza said:

תסביר.

איזה יצור מי שראיין אותו הכניס בלי סוף המצאות פוליטיות מפרי דמיונו

לפני8 שעות , forza said:

חלום להרכיב חוד מטים פריצה + ג׳ורג׳ה + ערן + פריצה 2

למי שנעול:

צטט

"מה, כל קיץ יש אצלכם מלחמה?", שואל בחיוך ראדה פריצה ומייד מרצין, "המשפחה שלי ואני אף פעם לא הצלחנו להבין איך יכול להיות שבמקום יפה כל כך יש מציאות עצובה כל כך". אירועי סוף השבוע האחרון לא הותירו את פריצה (42), חלוץ העבר של מכבי תל אביב, אדיש. "אפילו שכבר כמה שנים טובות לא הייתי בתל אביב, אני מחשיב את ישראל כבית השני שלי", הוא אומר בשיחה מביתו שבשוודיה, "באוגוסט 2014, כששיחקתי במכבי, גם היה מבצע צבאי גדול. לדעתי זה דפק לנו את העונה האירופית, היתה לנו קבוצה אדירה שזכתה בכל התארים בישראל והיתה ראויה לשחק בליגת האלופות. עד היום אני מתוסכל בגלל ההדחה מול מאריבור. מלחמה זה דבר נורא". כמעט שש שנים חלפו מאז עזב פריצה את ישראל, אבל אוהדי מכבי תל אביב טרם שכחו אותו; בקבוצת הוואטסאפ "7 זה בדם" נהנו השבוע להתפייט על גדולתו. "היה חיבור מהרגע הראשון", כתב האוהד המיתולוגי אורי משיח, "הקהל התאהב בו מהשנייה הראשונה, הוא התאקלם מדהים. מאז הימים של קוביקה בסוף שנות התשעים לא היה חלוץ זר שכל כך הצליח. אהבנו לראות שהוא לא התבייש לעשות עבירות כשצריך, נלחם בלי סוף". שרון אלגריסי, אוהד צהוב מבית שאן, קבע: "ראדה פריצה הוא ווינר. טכני מאוד. הוא היה אחראי על החותמת בגמר הגביע. על הטראבל. על העונה הכי היסטורית בתולדות המועדון". האוהד שאול שמעיה מבני ברק מתקן בנחרצות: "הוא היה אחראי על העונה הכי גדולה בתולדות הכדורגל הישראלי". "אני בדרך כלל לא נוהג לדבר", מציין אלירן עטר, חלוץ עבר צהוב, "אבל על פריצה אני תמיד שמח. הוא היה אחד האנשים הכי טובים ששיחקתי איתם בקריירה", הוא אומר, "חלוץ שמפרגן והופך כל מי שלידו לטוב יותר. הוא היה משמעותי מאוד באליפות שלנו ב-12/13: התחלנו את העונה טוב, אבל היה חסר לנו חלוץ 'גולר' שגם יודע לשמור עם הגב. פריצה הגיע בינואר וסתם לנו את החור הזה בצורה מושלמת, הוא עשה את שני הדברים בצורה מעולה. לי באופן אישי הוא פרגן שני שערים מול שער ריק בזמן שהיה יכול להבקיע בעצמו. אני אוהב אותו מאוד".

בנובמבר 2016, בגיל 36, הודיע פריצה על פרישה מכדורגל. "נדמה לי שרק עכשיו אני מתחיל להתאושש ולהבין שאכן הפרק הזה בחיי הסתיים", הוא נאנח, "כשפרשתי הייתי בטוח שהחיים יימשכו כרגיל. לא התנתקתי מהמשחק: התחלתי לאמן קבוצת נוער, והייתי בטוח ששום דבר לא ישתנה. זו היתה טעות". בתפקיד החדש הוא לא מצא את עצמו כל כך. "יש פער עצום ביחס שלך למשחק כשאתה שחקן פעיל ונמצא באופן פיזי על המגרש, ובין מצב הפוך", הוא מנתח, "אתה יכול להיות מאמן מוצלח או סוכן שחקנים מוכשר, אבל נקודת ההשקפה משתנה בצורה מכאיבה".

תסביר

"בתור שחקן יש סט קבוע של פעולות שאתה מבצע מבלי לייחס להן חשיבות. כמאמן, זה פשוט לא עובד ככה. כדי ששיטת המשחק שלך תצא לפועל בצורה המיטבית, אתה חייב כל הזמן לוודא שהשחקנים אכן מבינים אותך. אסור לקחת שום דבר כמובן מאליו, זה מתסכל נורא. הגעתי לאמן נוער עם המון מוטיבציה ונחישות, אבל התוצאות פשוט לא הגיעו. היום אני יודע שהשחקנים לא היו אשמים. ככל שהיית שחקן גדול יותר, כך המעבר לתפקיד מקצועי אחר קשה יותר. די מהר הבנתי שאימון זה לא בשבילי".

פריצה לא יכול היה לוותר על המשחק. "זה הדבר שאני הכי אוהב לעשות בעולם", הוא מנמק, "גם כשעשיתי דברים אחרים, חשבתי ודיברתי על כדורגל. אשתי אמרה לי: 'למה שלא תהיה סוכן שחקנים?' כרגיל, היא צדקה". אחת הסיבות להמשך החיבור שלו לענף היא שני בניו, טים (20) וליאם (17), שבחלק משנותיו בארץ שיחקו בקבוצות הילדים של מכבי תל אביב. "עד היום כשהם רוצים שלא יבינו אותם, הם מדברים ביניהם בעברית", צוחק פריצה, "בעיקר מילים רעות, אגב. יש להם הרבה מאוד חברים בישראל, והם נשארו איתם בקשר. טים, כמוני, משחק בהתקפה - והשנה עבר לטירול מהליגה האוסטרית. ליאם משחק בקלאמר מהליגה השוודית, הוא שחקן הגנה".

"שאלה טובה. אני חושב שמבחינת טים זה קיים מהרגע שהתחיל לשחק, כי בדיוק כמוני גם הוא חלוץ. בשנים הראשונות זה השפיע עליו מאוד: הוא היה לחוץ, הרגיש שכל הזמן משווים בינינו. בשנה-שנתיים האחרונות הוא הצליח לגדול מזה - עובדה שיצא לשחק בחו"ל - אבל אם הוא רוצה לשרוד בעסק הזה, הוא יהיה חייב להתעלם מזה לחלוטין. ליאם, אני חושב, פחות מוטרד מזה. גם האופי שלו שונה משל טים. העובדה שהוא משחק בהגנה מצמצמת את ההשוואות".

לאחר שנתיים רזות, תנסה השנה מכבי תל אביב להחזיר לעצמה את תואר האליפות. מבחינת פריצה, הצעד הראשון בדרך למטרה הושג עם צירופו של ערן זהבי. "הוא שחקן אדיר", הוא מחמיא, "הגענו יחד למכבי בחורף 2013, וזכינו בשלוש אליפויות ברציפות. לא משנה איזה שחקן נוסף מכבי תצרף השנה, ההגעה של זהבי סופר משמעותית". ומה בנוגע לגיל? "זה באמת האתגר", הוא מודה, "כדי שמכבי ילכו עד הסוף, ערן יהיה חייב להבין שהוא לא יכול לשחק את כל המשחקים כמו שהיה רגיל. בטוח קיימים אצלו עדיין הרעב והתשוקה, והוא בטח היה רוצה לשחק בכל משחק, אבל זה המקום של המאמן לדעת מתי ואיך להשתמש בו בצורה הנכונה ביותר. אין מה לעשות, אחרי גיל 35 הגוף כבר לא עובד כפי שהיית רגיל. לצערי אני אומר זאת מניסיון".

מלך

מדוניאנין הבלתי נגמר חתם בזוולה מהליגה ההולנדית בגיל 37. 

מפתיע שיצחקי לא ניסה להביא אותו. הוא אוהב אקסים, אין לנו הרבה קשרים ואם אני לא טועה אשתו של האריס ישראלית.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מפתיע שיצחקי לא ניסה להביא אותו. הוא אוהב אקסים, אין לנו הרבה קשרים ואם אני לא טועה אשתו של האריס ישראלית.

אם בגיל 28 הוא זז כמו צב לא רוצה לדמיין אותו בגיל 37

אחלה האריס

15 דקות לפני, Omer said:

אם כבר ילדים של - רוי זהבי במכבי?

אם הוא החליט להמשיך בכדורגל מאז שזה יצא בסדרה שזהבי הופיע בה(לצד מלא דמויות לא מעניינות)99% שכן.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הם בליגה ההולנדית השנייה.

די אהבתי את אריס בשתי הקדנציות. (בראשונה לא הלך לו. אבל למי כן באותה תקופה?)

וכן הוא מבקר מפעם לפעם בארץ. יצא לי לראות אותי לפני 3 שנים בערך..

24 דקות לפני, danielone said:

הם בליגה ההולנדית השנייה.

די אהבתי את אריס בשתי הקדנציות. (בראשונה לא הלך לו. אבל למי כן באותה תקופה?)

וכן הוא מבקר מפעם לפעם בארץ. יצא לי לראות אותי לפני 3 שנים בערך..

הליגה הבכירה בהולנד…

26 דקות לפני, Rotiman said:

בזמן שראדה פריצה מתראיין על כדורגל, ניסו קפילוטו האגדי מתראיין לחדשות 13 לכתבה על מוזיאון סלפי וטיקטוק

זה מהיום? אם כן חייב לצפות בזה