Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

29 דקות לפני, סלבה said:

בדיעבד עסקת קניקובסקי קצת מטומטמת. הוא לא באמת מצליח להיות הרבה יותר טוב ממה שקארצב היה במכבי ופספסנו בוננזה אמיתית.

קניקובסקי באמת קצת איכזב (למרות שבהמון רגעים הוא היה נקודת האור), אבל אתה שוכח שלקארצב היה חוזה לעוד עונה (עד סיום העונה הנוכחית) והוא לא הסכים להאריך אותו. רצה לצאת לאירופה.

אז יוצא שהיינו מפסידים אותו, במקום זה קיבלנו את גבי (המחיר ששילמנו עליו דומה למחיר שהרווחנו מהמכירה של קארצב) והם השביחו לנו את פארפה. 

אגב לדעתי קארצב נמכר כבר עכשיו כי הם הבטיחו לו שברגע שתהיה לו הצעה מאירופה הוא יחתום. זאת הייתה המטרה שלו עוד לפני שנה כשהיה עדיין שחקן מכבי.

מסתבר שיצא לנו אחלה עסקה על קניקובסקי בסופו של דבר.

נפטרנו מקארצב הבינוני שקניקובסקי יותר טוב ממנו, קיבלנו גויאגון משופר, ובסוף עוד קיבלנו חצי מיליון יורו חחחחח 

עד כמה המצב גרוע בשוק השחקנים ברוסיה שהם הוציאו סכום כזה על פאקינג קארצב?! חחח 400 אלף לא הייתי מוציא עליו. 

Just now, Krishi said:

נפטרנו מקארצב הבינוני שקניקובסקי יותר טוב ממנו, קיבלנו גויאגון משופר, ובסוף עוד קיבלנו חצי מיליון יורו חחחחח 

עד כמה המצב גרוע בשוק השחקנים ברוסיה שהם הוציאו סכום כזה על פאקינג קארצב?! חחח 400 אלף לא הייתי מוציא עליו. 

שילמנו על גבי גם באיזור החצי מיליון יורו אז זה התקזז.

בסוף זה יצא קארצב על גבי + השאלה של גויאגון

1 דקה לפני, Krishi said:

את האמת שבגדול זה יצא ראש בראש גבי וקארצב, גבי עלה בערך כסכום שקיבלנו על קארצב. אם זה היה בחיפה זה היה מוכרז בכותרות כעסקת השנה בכדורגל האירופאי.

5 דקות לפני, idan8 said:

שילמנו על גבי גם באיזור החצי מיליון יורו אז זה התקזז.

בסוף זה יצא קארצב על גבי + השאלה של גויאגון

4 דקות לפני, קובי השועל said:

את האמת שבגדול זה יצא ראש בראש גבי וקארצב, גבי עלה בערך כסכום שקיבלנו על קארצב. אם זה היה בחיפה זה היה מוכרז בכותרות כעסקת השנה בכדורגל האירופאי.

מה זה מתקזז, עשינו עסקה כלשהי שקיבלנו משהו (יותר טוב) בתמורה. 

החצי מיליון האלה זה לגמרי רווח. אמנם לא עסקת המאה אם זה היה במקרה של חיפה ושחר, אבל עדיין רווח נאה בהחלט (ולא צפוי בעליל, מי היה מאמין שמישהו בכלל יקנה אותו. הייתי בטוח יסיים חוזה וישוחרר)

1 hour ago, erantheking21 said:

זה התחיל מ400 וקפץ ל620

היום בערב נגלה שגולדהר הביא 6 והנוסף מהעסקה הזאת

יש תקציב לבלם סולידי,עכשיו זה על יצחקי.

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

2.6 מיליון יורו. איזה הזיה

הזיה גדולה, אוברייטד בטירוף, נופלים בפח בגלל שבנוי לתלפיות. דור פרץ ב 2 דרגות מעליו.

מדהים ששילמו על שחקן לא שלם כמו קרצאב סכום כזה. אני מניח שהמצב ברוסיה וסירוב שחקנים להגיע לשם גם השפיע.

לגבי עסקת קניקובסקי, יצא לנו מזה את קניקובסקי בחינם (כי הסכום התקזז), את ההשבחה של גויאגון שחתם אח"כ אצלנו לטווח ארוך וכל זה בשביל שחקן סגל רחב בשנת חוזה שסירב להאריך. במקרה הזה, כל הכבוד ליצחקי

37 דקות לפני, thunderbolt said:

דרך אגב מעניין איך הוא בכלל הולך לקבל את המשכורת שלו עם כל הסנקציות על העברות בין הבנקים

בביטקוין, בעצם פוטין אסר להשתמש בביטקוין.

לא מבין את קראצב הוא הולך להיקבר שם , שום קבוצה אירופית לא תעשה עסקה עם קבוצה רוסית.

בכלל שבאמת יהיה לו בהצלחה לקבל את המשכורת שלו.

ומסתבר שקראצב עשה גם את המוות לנתניה וטמטם אותם, שמח שהוא לא פה וקיבלנו את קניקובסקי, הוא יותר בוגר ממנו.

On 4.8.2022 at 15:48, מנג'ר יונייטד said:

בינתיים מרוב חגיגות של כולנו על הכסף מהמכירה של קארצב העסקה תקועה. 

אני לא אבכה אם נתניה "יהרסו לו את החלום" גם במחיר של איבוד חצי מיליון יורו... 

On 4.8.2022 at 15:48, מנג'ר יונייטד said:

בינתיים מרוב חגיגות של כולנו על הכסף מהמכירה של קארצב העסקה תקועה. 

ובזמן הזה גבי הזכיר לכולם שכן, הוא הרבה יותר טוב מקארצב.

לפני2 שעות , Omer said:

ובזמן הזה גבי הזכיר לכולם שכן, הוא הרבה יותר טוב מקארצב.

לא משחקים באותה עמדה אבל מסכים שהעסקה הייתה טובה למרות שלוותר על פארפה כי סמכו על טבח זה פשע.