Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

לפני15 שעות , liron1006 said:

ראיקו כנראה עובר למיורקה תמורת 3 מיליון יורו, כמה אחוזים יש לנו מהמכירה שלו?

למיטב זכרוני אין לנו 15% אלא רק 15% מכל סכום העברה מעל הסכום בו מכרנו אותו. 

רשמי: פרדראג ראיקוביץ' הוא שחקנה החדש של מאיורקה. השוער שהצטרף מריימס חתם לארבע עונות במועדון הספרדי

לפי transfermarkt. תמורת 2 מיליון יורו

בני זונות

בדיחה

34 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רשמי: פרדראג ראיקוביץ' הוא שחקנה החדש של מאיורקה. השוער שהצטרף מריימס חתם לארבע עונות במועדון הספרדי

לפי transfermarkt. תמורת 2 מיליון יורו

בני זונות

בדיחה

אני קראתי דיווחים שמדברים על 4.5 מליון יורו + 30% ממכירה עתידית

לפני3 שעות , antonio_margheriti2 said:

גם 4 זה סכום נמוך, כשהוא יצא היינו בטוחים שהוא ימכר סביב ה-10, אבל כנראה חיינו בסרט חח

אפשר היה, אבל ההתנהלות של הצרפתים גרמה לכך שנמכר בסכום קטן יחסית

49 דקות לפני, liron981s said:

ברוךךך שפטרנווו

שילך לייצג את פלסטין

שחקן כזה גרוע

אתה יכול להגיד עליו הרבה דברים אבל שחקן גרוע הוא לא

6 דקות לפני, roei p said:

אתה יכול להגיד עליו הרבה דברים אבל שחקן גרוע הוא לא

לא ראיתי שהוא תרם משהו ששיחק בנבחרת הוא איטי מסורבל וכבד

ויסמן מבחינתי עדיף

מזכיר לכולם מה הוא עשה: אחרי שהמשטרה עלתה להר הבית באותות ובמופתים והשאירה שם עשרות פצועים (לרבות קרוב משפחה מבוגר של מונס), הוא העלה לאינסטגרם פוסט עם ציטוט מהקוראן שאומר שאלוהים רואה הכל ויחרוץ את דינם של בני העוולה בסופו של דבר. איכשהו אני יכול להבין את זה, בעיקר כאוהד שכבר ראה מה שוטרים יכולים לעשות ביציע. 

יום אח״כ דאבור כתב: ״ביממה האחרונה היו כאן יותר מדי אנשים שלקחו פוסט שמביע כאב ואינו קשור בשום אופן לפוליטיקה ועיוותו אותו לגמרי. ביקשתי להביע את מחאתי וכעסי על שימוש מופרז בכוח כלפי נשים, זקנים וזקנות שרק באו להתפלל ביום הכי קדוש שלנו השנה. אחד מהם הוא קרוב משפחה שלי, אדם מבוגר שהלך להתפלל וחזר הביתה פצוע. דעתי ברורה וחדה. כמוסלמי מאמין אני נגד כל אדם שפוגע או מנסה לפגוע במסגד אלאקצא ולא משנה זהות הפוגע, מוסלמי, יהודי, נוצרי או אתאיסט. בדיוק כמו שאני מגנה כל פגיעה במקומות הקדושים של כל הדתות. הפסוק שהעליתי מהקוראן בפוסט כולל את כל בני האדם ואני מאמין שבכל הדתות מדברים נגד עשיית עוול. יש לי חברים, אחים בלב ובנפש, יהודים, מוסלמים, נוצרים. הזהות הדתית שלהם מעולם לא עניינה אותי. אני שחקן נבחרת ישראל, בחדר הלבשה שבו כולם מחבקים אחד את האחר בניצחונות ובהפסדים. החלום הגדול ביותר שלי היה ותמיד יהיה חברה שבה כולם מכבדים אחד את האחר, כואבים את כאבו ועוזרים לו בעת צרה. אינשאללה, אמן".

ההיסטריה והניפוח של הפוסט הזה יצאו בכל פרופורציה. אם אלה דברים של מחבל - אז אני מחבל. בפרישה שלו דאבור עשה את הדבר הנכון, לצערי. מקווה שימשיך להצליח.

נערך על ידי רויקלה

לפני4 שעות , רויקלה said:

מזכיר לכולם מה הוא עשה: אחרי שהמשטרה עלתה להר הבית באותות ובמופתים והשאירה שם עשרות פצועים (לרבות קרוב משפחה מבוגר של מונס),

"עלתה והשאירה פצועים". מזל שכולם זוכרים מה קרה אחרת עוד מישהו היה עלול לחשוב שסתם היה משעמם לכוחות הביטחון.

אלפי מתפללים שהתפרעו ותקפו שוטרים באבנים, זיקוקים ובקבוקי זכוכית. 

בשביל לשים את התגובה שלו בקצת קונטקסט, תגובות אחרות לאירועים באותו לילה:

מנהיג הג'יאהד האיסלאמי בחו"ל זיאד נחאלה: "על האויב לצפות בתגובה בכל רגע".

מנהיג חמאס אסמעאיל הנייה: "אל תשחק באש, זאת מערכה שאתה לא יכול לנצח בה". 

מונס דאבור: "אל תחשבו שאללה מעלים עין ממבצעי העוולה, הוא רק ממתין ליום הדין"

כשקשה להבחין בין תגובה של שחקן נבחרת לבין תגובות של מנהיגי אירוגני טרור - כנראה משהו מסריח.

לא ארחיק לכת ואומר שהוא היה צריך לגנות את שני הצדדים או להוציא איזה מסר שמעודד הרגעה - אבל אם לא זה, אז לפחות תשתוק. להמשיך להתריס בקונטקסט של כל האירועים מסביב זו אמנם זכותו הדמוקרטית אבל מגיע לו כל מה שקיבל אחרי זה.

2 דקות לפני, Chris said:

אלפי מתפללים שהתפרעו ותקפו שוטרים באבנים, זיקוקים ובקבוקי זכוכית. 

וואלה? ספרת אותם כל כך יפה? על התפרעויות אני שומע מהמשטרה גם בבלומפילד. ואני אומר לך שכמו בכל מקום יש כמה חמומי מוח (לא אלפים, גם לא מאות), ומשטרה שאלימה כלפי כל מי שנמצא באזור במקום להרגיע. קרוב המשפחה של דאבור לא זרק זכוכית על אף אחד. אני מכיר מצויין את ירושלים המזרחית - יש קציני משטרה שפרשו ומדברים על איזה טעויות עשו שם.

8 דקות לפני, Chris said:

בשביל לשים את התגובה שלו בקצת קונטקסט, תגובות אחרות לאירועים באותו לילה:

מנהיג הג'יאהד האיסלאמי בחו"ל זיאד נחאלה: "על האויב לצפות בתגובה בכל רגע".

מנהיג חמאס אסמעאיל הנייה: "אל תשחק באש, זאת מערכה שאתה לא יכול לנצח בה". 

מונס דאבור: "אל תחשבו שאללה מעלים עין ממבצעי העוולה, הוא רק ממתין ליום הדין"

זה להוציא את הפוסט שלו מקונטקסט.